Jump to content
doctordim

πεντάλ Gti

Recommended Posts

καλοριζικα :D με τα χρηματα που γλυτωσες κερασε κανενα καφε τον αδερφο σου new_lol.gif

Ευχαριστώ παίδες! :angry2::thumbsup: Ναι,μου το κοπανάει συνέχεια ο αλήτης! του χρωστάω 45 ευρώ λέει! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

απο που εγινε η αγορα??στην τιμη ειναι και το footrest???για τον λεβιε ταχυτητων του gti εχουμε καποια τιμη??

Link to comment
Share on other sites

απο που εγινε η αγορα??στην τιμη ειναι και το footrest???για τον λεβιε ταχυτητων του gti εχουμε καποια τιμη??

η αγορά έγινε από την αντιπροσωπεία της λάρισας, η τιμή περιλαμβάνει και footrest. Για το λεβιέ ταχυτήτων του gti να υπολογίζεις πάνω από 100 ευρώ, γύρω στα 130-140 ευρώ αν θυμάμαι καλα, βγαίνει σετ με τη δερμάτινη φούστα.

Link to comment
Share on other sites

η αγορά έγινε από την αντιπροσωπεία της λάρισας, η τιμή περιλαμβάνει και footrest. Για το λεβιέ ταχυτήτων του gti να υπολογίζεις πάνω από 100 ευρώ, γύρω στα 130-140 ευρώ αν θυμάμαι καλα, βγαίνει σετ με τη δερμάτινη φούστα.

και εγω απο λαρισα ειμαι αυριο θα τους παρω τηλ λεω να παρω και το λεβιε

Link to comment
Share on other sites

εχει κανενας ιδεα πως μπορω να αλλαξω τον λεβιε??απ οτι ειπε ο φιλος doctordim πρεπει να βγει και η δερματινη φουστα μαζι

πραγματικα πανεμορφα αυριο κι ολας θα τα αγορασω

Edited by zil
Link to comment
Share on other sites

Για να βγει ο λεβιες, πρεπει να ξεκουμπωσεις απο την βαση της κονσολας, την πλαστικη τετραγωνη βαση που πανω της ειναι η φουσκα κολλημενη...Δεν βγαινει ευκολα την πρωτη φορα, αλλα βγαινει....

Link to comment
Share on other sites

αν θυμάμαι καλα, βγαίνει σετ με τη δερμάτινη φούστα.
να βγει και η δερματινη φουστα μαζι...........πραγματικα πανεμορφα αυριο κι ολας θα τα αγορασω

τι φουστα ρε μαγκες? μινι?τι χρωμα?κοκκινη?μαυρη?δωστε λεπτομεριες!!!!

βγαινουν ευκολα?

B):rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

εχει κανενας ιδεα πως μπορω να αλλαξω τον λεβιε??απ οτι ειπε ο φιλος doctordim πρεπει να βγει και η δερματινη φουστα μαζι

πραγματικα πανεμορφα αυριο κι ολας θα τα αγορασω

φίλε ζιλ όπως τα λέει ο μιχάλης,αυτό δεν το έχω επιχειρήσει όμως..

λαρισαίος?? καλωσήρθες στην παρέα!! επειδή έχω κάποιο πρόβλημα με τα πμ, δεν ξέρω αν κ πόσα πμ πήρες, θα χαρώ πολύ να σε βοηθήσω αν χρειαστείς βοήθεια στην τοποθέτηση κ να τα πούμε απο κοντά! όταν διορθωθεί το πρόβλημα,θα τα ξαναπούμε!!

@ ounkas

μάλλον πρέπει να καθαρίσω τα πατάκια μου καλά τώρα, σωστός!! χεχε!! εκείνη την ώρα βιαζόμουν να βγάλω φώτο, χτυπάει κ το φλας κ φαίνεται το παραμικρό, τέσπα..

@ dubber xronis

LOL!!!!

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

σημερα τηλ στην αντιπροσωπεια για τα πενταλ και το λεβιε.μου απαντησαν. περιπου!!!!! 120 τα πενταλ και περιπου!!!! 170 ο λεβιες.γιατον λεβιε δεν δεινω με τιποτα τοσα λεφτα για τα πενταλ θα παω αυριο μετα την δουλεια απο εκει να τα κλεισω.θελουν μια βδομαδα με 10 μερες να ρθουν.

φιλε doctordim το πμ σου το πηρα και θα επικοινωνισω μαζι σου να βρεθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, για να καταλαβω κι εγω, επειδη δεν ξερω τι μου γινεται, απο που μπορω να βρω το σετ της πεταλιερας για gti ? Μονο σε αντιπροσωπεια? Και 2ον, επειδη οπως εχω γραψει και αλλου, δεν εχω ιδεα απο το...σπορ.....που μπορω να απευθυνθω για τοποθετηση? Σας ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, για να καταλαβω κι εγω, επειδη δεν ξερω τι μου γινεται, απο που μπορω να βρω το σετ της πεταλιερας για gti ? Μονο σε αντιπροσωπεια? Και 2ον, επειδη οπως εχω γραψει και αλλου, δεν εχω ιδεα απο το...σπορ.....που μπορω να απευθυνθω για τοποθετηση? Σας ευχαριστω πολυ.

ο doctordim και εγω απο την αντιπροσωπεια τις πηραμε(108 ευρω)

η τοποθετιση γινετε ευκολα μπορεις και μονος σου για οτι χρειαστεις εδω ειμαστε

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις παίδες..... τι πρέπει να βγάλω για να ξεμοντάρω το footrest; Έφαγα και τα χέρια μου για να βγάλω τη φίσσα του γκαζιού αλλα τιποτα. Πως τα κάνετε τοσο εύκολα;

Βοήθεια παίδες!!!!

Link to comment
Share on other sites

για να βγει το φουτρεστ πρεπει να βγαλεις πρωτα το λεβιε που ανοιγει το καπο και μετα θα μπορεσεις να το βγαλεις γιατι θα ελευθεροθει το πλαστικο που ειναι πισω απο το λεβιε

ο λεβιες θα βγει αν βγαλεις την πλαστικη ασφαλεια που εχει

αυτη ειναι στην πισω μερια του λεβιε δεν φενεται απο μπροστα αν βαλεις το δαχτυλο σου θα δεις

αφου βγει η ασφαλεια αυτη(με ενα κατσαβιδακι προσεχτικα) ο λεβιες βγαινει

στο πλαστικο πισω απο το λεβιε εχει μια πλαστικη βιδα βγαλτην

τωρα το πλαστικο μπορει να λιγισει ευκολα και να σου δωσει χωρο να σμπροξεις προς τα πανω το φουτρεστ(σειρταρωτα)

η φυσα θα βγει με ενα μικρο κατσαβιδι.σε καποιο σημειο εχει ενα δοντακι που την κρατα

αυτα ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

Η φίσα έχει και ένα γκρι διακοπτάκι. πρέπει μήπως να το πατάω; Ή δεν παίζει ρόλο;

Πάντως ευχαριστώ για τη βοήθεια προς το παρόν

Link to comment
Share on other sites

Η φίσα έχει και ένα γκρι διακοπτάκι. πρέπει μήπως να το πατάω; Ή δεν παίζει ρόλο;

Πάντως ευχαριστώ για τη βοήθεια προς το παρόν

δεν θυμαμαι για διακοπτακι

θυμαμαι οτι πεδευτικα πολυ να το βγαλω και οταν εβαλα το κατσαβιδακι βγηκε σχεδον μονο του

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν μπορείτε βάλτε καμιά εικόνα εδώ ή στο how to γιατί περιμένω τα πεταλάκια.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.