Jump to content
Afterdark

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ Moustakeas Bros Team..

Recommended Posts

καλα ρε ΛΕΥΤΕΡΗ καθε μερα πλενεις το τουτου σου θα σκουριάσει. αλλα μαλλον το πας συνεχεια στον Γιαννη θελεις να τον βλεπεις,να τον μυριζιες, αλλα δεν σου καθεται,Ε?? Αυτο αποτελει σεξουαλικη παρανόχληση στον χωρο εργασιας!!! :lol::lol:

κακοηθιες πετρακη.... tongue.giftongue.giftongue.gif και σημερα πλυθηκε :lol::lol::lol: ειναι σε αναζητηση νεας στεγης και

πλενεται καθημερινα...... <_<:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιαννάκη μου, το μαγαζάκι σου είναι super κι εσύ ο καλύτερος οικοδεσπότης! Σου έχω πεί όμως τη γνώμη μου για το ... ντεκόρ. Ωραίες οι φωτογραφίες "γυναικών" στους τοίχους άλλα δεν συγκινούν τις γυναίκες. Ή μάλλον μερικές από αυτές Σου λείπει αυτό το ... "woman's touch" μέσα στο μαγαζί. tongue.giftongue.giftongue.gif χιχιχιχι... Μην είσαι ξεροκέφαλος! Φτιάξε ένα μπαράκι, με λουλουδάκια, ένα spa βρε αδερφε! <_<

κουνελακι εχουν αλλαξει πολλα.....εχεις καιρο να ρθεις φαινεται!!!βρωμικο κουνελακι :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

κουνελακι εχουν αλλαξει πολλα.....εχεις καιρο να ρθεις φαινεται!!!βρωμικο κουνελακι :mellow::excl::blink::D:D

Πετα 2-3 ρωσιδακια με μπικινι tongue.gif να δεις για ποτε θα χ@#@εις στα ευρω ;);) . Ουρες αυτοκινητων worthy.gif θα σχηματιστουν απ'εξω απο το καταστημα σου. :D

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και εγω σημερα για πρωτη φορα το GOLFακι μου για πλυσιμο στον Γιαννη.....

Εξαιρετικη δουλεια....ηταν οπως οταν το παρελαβα απο την αντιπροσωπεια..... :)

Εγω και το GOLFακι μου σε ευχαρισουμε πολυυυυυυυυυυυυυ worthy.gifworthy.gifworthy.gif και περιμενουμε να σηκωσεις τις φωτο για να το θαυμασουμε hearts.gif

Φιλικα-GOLFικα

NVB

Link to comment
Share on other sites

ακουτα ακουτα τι λενε....για ρωωσσσιδεσ κατι πηρα το αυτι μου....χαχαχαχαχαχαχαχχαα.....εγω ειμαι REGULAR ΒΡΕ εκει...εχει καλες τιμες και ψωνιζω συχνα..κακοηθεις δεν υπαρχουν μονο πονηρα μυαλα...χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

κουνελακι εχουν αλλαξει πολλα.....εχεις καιρο να ρθεις φαινεται!!!βρωμικο κουνελακι :):D:ninja::unsure:^_^

Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω έρθει ποτέ να πλυθώ σ'εσένα. Μόνο σαν επισκέπτης με τον petrose. Θα ήθελα πολύ να έρθω και θα έρθω... αν καταλάβω πού είναι το μαγαζί γιατί δεν ξέρω καλά τους δρόμους της περιοχής σου. Κι όταν ήρθα με τον petrose... με πήγε μέσα από στενά, βουνά, ποτάμια, λαγκάδια... πού να προσανολιστώ η γυναίκα! Θα το βρώ όμως και θα έρθω στο υπόσχομαι. Θα ξεκινήσω απ'το πρωί μια μέρα, ε, κατά τις 7 το απόγευμα, πιστεύω να το έχω βρει... B) Θα έρθω, κάνεις καταπληκτική δουλειά, άλλωστε!

Link to comment
Share on other sites

Κι όταν ήρθα με τον petrose... με πήγε μέσα από στενά, βουνά, ποτάμια, λαγκάδια... πού να προσανολιστώ η γυναίκα!Θα ξεκινήσω απ'το πρωί μια μέρα, ε, κατά τις 7 το απόγευμα, πιστεύω να το έχω βρει... :lol: Θα έρθω, κάνεις καταπληκτική δουλειά, άλλωστε!

να σαι καλα κουνελακι :D:D τωρα καταλαβαινω πως τα καταφερνει ο petrose και φτανει

5 λεπτα πριν κλεισω.....κανει πρωτα το γυρο της πελλοπονησου.... :lol::lol::lol::lol: ακου ποταμια,λαγκαδια....

DSC00347.jpg

DSC00348.jpg

ευχαριστω NVB.....

DSC00349.jpg

DSC00350.jpg

και ο γνωστος γιατρος..... tongue.giftongue.gif εμφανιστηκε με γυναικα και παιδι :lol::lol::lol::lol:

λιγο μαλλιαρο αλλα......ολα τα λεφτα το παιδι.... :D

sorry νικο αλλα με τον πανικο που γινοτανε δεν σε εβγαλα φωτο!!!!

Ευχαριστω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χα χα τελικά που λέγαμε να βάλεις φωτό και από το τερατάκι της γυναίκας μου-το έχεις πιάσει στην δεύτερη φωτό.

Και λίγα λόγια για την "κόρη" μου!!!!!!!!!!!¶μα την δείς κουρεμένη την μικρή θα νομίζεις ότι είναι κουνέλι!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

DSC00353.jpg

DSC00352.jpg

και ο super mario.......

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη μου φαίνεται μόνο όταν έρχομαι εγώ δέν βγάζεις φωτό! :thumbsup:

<_<;)

DSC00358.jpg

DSC00359.jpg

Link to comment
Share on other sites

και ενα μελος με facelift......

DSC00360.jpg

DSC00361.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ρθω και γω μία μέρα....να δω τί μπορείς να κάνεις και σε μένα...ανθρώπους πλένεις? χαχαχαχ.... θα ερθω με το νέο αίμα που θα αποκτήσω....

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ρθω και γω μία μέρα....να δω τί μπορείς να κάνεις και σε μένα...ανθρώπους πλένεις? χαχαχαχ.... θα ερθω με το νέο αίμα που θα αποκτήσω....

αν κατσεις κοντα στο αμαξι κατι θα κανει και για σενα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:rolleyes::rolleyes::rolleyes::lol:

Link to comment
Share on other sites

πλενουμε τα παντα κυριοι....

DSC00375.jpg

αυτο τυχαια ηρθε...οδηγος ο κ.Πλουταρχος ....ο γνωστος....."το καλυτερο παιδι"

και βεβαια ο γρηγορος πλεον......phantom....

DSC00380.jpg

DSC00379.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιαννακη να σε ρωτησω κατι. Το πλυσιμο μηχανης εμπεριεχει κανεναν κινδυνο για τα ηλεκτρικα του αυτοκινητου? Ειναι μεσα στο σκουλαμανδρι ο κινητηρας αλλα αν ειναι να το παω σπιτι με την οδικη τον αφηνω οπως ειναι.

Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω ηδη πλυνει στη μηχανη χωρις κανενα προβλημα στο γιαννη και νομιζω πανω απο μια δεν θυμαμαι κιολας για να μην λεω και ψεμματα...

Link to comment
Share on other sites

Γιαννακη να σε ρωτησω κατι. Το πλυσιμο μηχανης εμπεριεχει κανεναν κινδυνο για τα ηλεκτρικα του αυτοκινητου? Ειναι μεσα στο σκουλαμανδρι ο κινητηρας αλλα αν ειναι να το παω σπιτι με την οδικη τον αφηνω οπως ειναι.

κωστα δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, σ'ευχαριστώ για την περιποίηση. Θα τα λέμε συχνότερα.

να σαι καλα.......

DSC00438.jpg

DSC00437.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε στον Γιάννη χωρίς ρεύμα!!!! Και όμως φύγαμε με πεντακάθαρα αμάξια όπως πάντα!!!!

Τί άλλο να πώ!!!!

ειμαστε και παντως καιρου Τζωρτζ... <_<;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.