Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

αν ειναι speedy βαλτο επισημα να ξερουμε!

θα προσπαθησω κ εγω να ερθω κυριε ADMIN

αν εχει κοσμο πολυ παμε κανα benigans στην apollonia politeia? εχει χωρο εκει γενικα

γυναικες δε ξερω αν εχει;)

Link to comment
Share on other sites

γυναικες δε ξερω αν εχει:p

Έχει, είναι το hondos center δίπλα και πετάγονται για καφεδάκι στην διπλανή καφετέρια με την πισίνα.

Αν υπάρχουν και γκρί golf τότε θε είναι ο απόλυτος συνδυασμός :p :p

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε να φερω το τουμπανακι μου!ποτε θα ειναι η συναντηση τελικα κυριε admin?

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε να φερω το τουμπανακι μου!ποτε θα ειναι η συναντηση τελικα κυριε admin?

Ωραία ! ΕΠΙΣΗΜΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=35988 !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Χαχα οι μαγιστροι εκαναν δουλεια και παλι ...Πως απο το ταξιδακι στην ομορφη Βεροια καταληξαμε και παλι στην Θεσσαλονικη ...και μαλιστα και ΕΠΙΣΗΜΑ οεο blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχα οι μαγιστροι εκαναν δουλεια και παλι ...Πως απο το ταξιδακι στην ομορφη Βεροια καταληξαμε και παλι στην Θεσσαλονικη ...και μαλιστα και ΕΠΙΣΗΜΑ οεο blink.gif

Ρε γκρινιάρη πόντιε, είπαμε να περάσουν μερικές μέρες από την Πρωτομαγιά, και μετά να κάνουμε εξόρμηση εκτός Θεσσαλονίκης. Πω πω... Τι είσαι εσύ ρε?! :p

Παίζει να έρθω κι εγώ το Σάββατο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα το ακουω το μαγαζι παλι θα χαθω χαχαχα

Εύκολο είναι. Δες τον χάρτη που έχει βάλει ο Speedy. Απέναντι από το ΙΚΕΑ είναι...

Link to comment
Share on other sites

protest.gif ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ???????????????????????? protest.gif Πως Γίνεται Να Πηγαίνετε Για Καφέ Όποτε Εγώ Δουλεύω;;;;;;;;;;;Επίτηδες Το Κάνετε;;;;ΕΕΕΕΕΕεεε;

Μάλλον Δεν Με Θέλετε. thumbsdown.gif

Savvasgt , κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν όταν οι συναντήσεις γινόταν Κυριακές thumbsdown.gifthumbsdown.gif , αλλά για χάρη του club έχανα την συνάντηση ! new_killpc.gif Οπότε δεν ήσουν ο μοναδικός που έχανε συναντήσεις :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ποτε μαζευοσαστε Θεσσαλονικη?Εχει καποιο στανταρ μερος ωρα και μερα?

πλεον μαζευομαστε στις επισημες συναντησεις του club..κυριως γιατι εχει πεσει πολυ το night cruiz.εαν πας πχ στα καρφουρ το βραδυ της παρασκευης θα απογοητευτεις απο τα ατομα που μαζευοντε.

κατα καιρους ομως εχουμε παει προς σινδο μερια για χαζι..αλλα κ αυτο πολυ αραια.

Link to comment
Share on other sites

Στην Σινδο εχω παει και εγω κανα δυο φορες κυριως Πεμπτες...αλλα περα απο μερικα σαξοραλα πππαιζουν και κατι Αλβανοι με κατι Hyndai accent με μπλε πιτσιληθρες και 10 μπουκες.Η καγκουρια στο μεγαλειο της!

Link to comment
Share on other sites

Στην Σινδο εχω παει και εγω κανα δυο φορες κυριως Πεμπτες...αλλα περα απο μερικα σαξοραλα πππαιζουν και κατι Αλβανοι με κατι Hyndai accent με μπλε πιτσιληθρες και 10 μπουκες.Η καγκουρια στο μεγαλειο της!

Δες εδω τωρα προς το παρων τι κανονιστηκε κι αργοτερα που θα ξαναγινει κατι προς Θεσσαλονικη θα δουμε τι θα γινει.. http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=38815&st=0

Εγω παντως προτεινω ρε παιδια κ για kart day, να ξεφυγουμε απο τα συνηθισμενα προτυπα συναντησεων (πχ cafe στο Cosmos)... Εχω ακουσει για τα Κουφαλια καλα λογια, μεγαλη πιστα, αρκετος χρονος διαδρομης κλπ, ισχυει;

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Στην Σινδο εχω παει και εγω κανα δυο φορες κυριως Πεμπτες...αλλα περα απο μερικα σαξοραλα πππαιζουν και κατι Αλβανοι με κατι Hyndai accent με μπλε πιτσιληθρες και 10 μπουκες.Η καγκουρια στο μεγαλειο της!

ε πηγαινε κ στα καρφουρ κ ελα να μου πεις τι ατομα ειδες....

σινδο πηγαμε για εμας δεν πηγαμε να δουμε αλλους αν με καταλαβαινεις..

καρτ day εχουμε καιρο να κανουμε κ η πιστα του ρυσσιου ειναι μεγαλη κ αρκετα καλη κ γνωστη..εκει γινοντε κ τα drift wars.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

τι θα λεγατε να βρισκομασταν για καφε σενα διαφορετικο μερος πχ.κρηνη η περαια αυτο το σαββατοκυριακο? ας προτεινουμε ωρα και μερα ωστε οποια (ωρα ημερα) βολεψει τους περισσοτερους ωα οριστει.

επισης θα σας ενδιεφερε να εχουμε μια συγκεγκριμενη μερα που να μαζευομαστε στο ρυσιο ως (track event)υπαρχει τετοια διαθεση ακουω αποψεις...... sillyhorse1rb5.gif

Edited by titikos
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

τι θα λεγατε να βρισκομασταν για καφε σενα διαφορετικο μερος πχ.κρηνη η περαια αυτο το σαββατοκυριακο? ας προτεινουμε ωρα και μερα ωστε οποια (ωρα ημερα) βολεψει τους περισσοτερους ωα οριστει.

επισης θα σας ενδιεφερε να εχουμε μια συγκεγκριμενη μερα που να μαζευομαστε στο ρυσιο ως (track event)υπαρχει τετοια διαθεση ακουω αποψεις...... sillyhorse1rb5.gif

Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες !

Γνωστές οι φωτογραφίες που έχεις στο προφίλ σου(εάν είναι δικές σου) .. σίγουρα έχουμε έναν κοινό φίλο ....

Στο θέμα μας τώρα ....

Επειδή σε 8 ημέρες είναι η Πανελλήνια Συνάντηση , θα ήταν λίγο άκυρο το σκηνικό για αυτό το ΣΚ . Θα κανονίσουμε όμως σίγουρα κάτι από τον νέο μήνα ..

Το track day στο Ρύσιο δεν είναι κακή ιδέα , αλλά από εμπειρία μου το μόνο που θα καταφέρουμε είναι να φάμε τα λάστιχα μας χωρίς να το ευχαριστηθούμε , όπως πχ στις Σέρρες . Η μεγαλύτερη σχέση που μπαίνει εκεί είναι η 2ρα .. :)

Για την Νέα Κρήνη το έχω προτείνει στα παιδιά , αλλά λόγο του μη υπαρκτού χώρου στάθμευσης , πολυσύχναστου κεντρικού δρόμου , αρκετών διπλοπαρκαρισμένων , λίγοι είναι αυτοί που κούνησαν καταφατικά το κεφάλι τους . Μακάρι να έχουν αλλάξει γνώμη αρκετοί και να κάνουμε κάτι παρόμοιο που κάνει άλλο club( :wacko: ). Με χαροποιεί όμως ιδιαιτέρως το ότι ένα νέο μέλος μπήκε αμέσως στο ψητό ! Ας ακούσουμε όμως και τις απόψεις των παιδιών ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα

οι φωτο δικες μου ειναι και θα χαρω να σας γνωρισω και απο κοντα...

εννοια σου και στο ρυσιο εχουμε φαει αρκετες 4δες :angry2: απλα το αναφερα σαν....μια διαφορετικη δραστηριοτητα. πιστευω προσωπικα ειναι προτιμοτερο να τρεχουμε εκει παρα στους δρομους...

Οσο για την κρηνη εχω δει αρκετα golfakia εκει αλλα δεν νομιζω να εχουν παει οργανωμενα fire.gif επισης θα σας αρεσε η προταση να παμε στην πανελληνια οργανωμενα απτη θεσσαλονικη?

Edited by titikos
Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα

οι φωτο δικες μου ειναι και θα χαρω να σας γνωρισω και απο κοντα...

εννοια σου και στο ρυσιο εχουμε φαει αρκετες 4δες :lol: απλα το αναφερα σαν....μια διαφορετικη δραστηριοτητα. πιστευω προσωπικα ειναι προτιμοτερο να τρεχουμε εκει παρα στους δρομους...

Οσο για την κρηνη εχω δει αρκετα golfakia εκει αλλα δεν νομιζω να εχουν παει οργανωμενα fire.gif επισης θα σας αρεσε η προταση να παμε στην πανελληνια οργανωμενα απτη θεσσαλονικη?

χαχα σωστός ! Ναι καλύτερα εκεί παρά στους δρόμους ...

Η πρόταση για την Πανελλήνια είναι πολύ καλή αλλά δεν έχει δηλώσει κανείς ότι θα έρθει ... :p

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα.Επειδη ακομα δεν εχω ερθει σε καμια συναντηση και γενικα δεν εχω γνωρισει κανεναν απ το club και δεν εχω ουτε αυτοκολλητα θα ηταν καλη ιδεα να οριζαμε μια μερα της εβδομαδας για συναντηση καπου εξω η για κενεναν καφε στην Θεσσαλονικη!Και εξαλλου τις καθημερινες ολοι σκεφτονται τι να κανουν περα απο εναν βαρετο καφε με την κοπελα η με καποιους φιλους που δεν εχουν ιδεα απο το αθλημα :) και κατι ακομα,ολοι αυτοι που μαζευονταν στην Σινδο τωρα μαζευονται στην AUTO DEAL διπλα στο Α κτεο,ειναι μαντρα αυτοκινητων και ενα παλικαρι που δουλευει εκει το οργανωσε(εχει και αυτος golf).Εγω πηγα την προηγουμενη Πεμπτη και ειχε λιγο τζερτζελε!Οποτε ειναι και εκει ενα μερος για μια ατυπη συναντηση ας πουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα.Επειδη ακομα δεν εχω ερθει σε καμια συναντηση και γενικα δεν εχω γνωρισει κανεναν απ το club και δεν εχω ουτε αυτοκολλητα θα ηταν καλη ιδεα να οριζαμε μια μερα της εβδομαδας για συναντηση καπου εξω η για κενεναν καφε στην Θεσσαλονικη!Και εξαλλου τις καθημερινες ολοι σκεφτονται τι να κανουν περα απο εναν βαρετο καφε με την κοπελα η με καποιους φιλους που δεν εχουν ιδεα απο το αθλημα :p και κατι ακομα,ολοι αυτοι που μαζευονταν στην Σινδο τωρα μαζευονται στην AUTO DEAL διπλα στο Α κτεο,ειναι μαντρα αυτοκινητων και ενα παλικαρι που δουλευει εκει το οργανωσε(εχει και αυτος golf).Εγω πηγα την προηγουμενη Πεμπτη και ειχε λιγο τζερτζελε!Οποτε ειναι και εκει ενα μερος για μια ατυπη συναντηση ας πουμε!!

Καλώς μας ήρθες !!

Μας πρόλαβες λίγο πριν να φύγουμε για την Πανελλήνια .... μόλις γυρίσουμε θα το συζητήσουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα να γινει σε κοντρομερος.Απλα εγω εδωσα μια ιδεα για την AUTO DEAL παρκαρεις το αυτοκινητο σου και κανεις πηγαδακι!!Ειναι ιδιωτικος ο χωρος εχει και αυτοματους πωλητες για καφεδακι και μπυριτσα!Αν εχει κανενας αλλος καμια καλυτερη ιδεα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα να γινει σε κοντρομερος.Απλα εγω εδωσα μια ιδεα για την AUTO DEAL παρκαρεις το αυτοκινητο σου και κανεις πηγαδακι!!Ειναι ιδιωτικος ο χωρος εχει και αυτοματους πωλητες για καφεδακι και μπυριτσα!Αν εχει κανενας αλλος καμια καλυτερη ιδεα...

καλως μας ηρθες πιστευω σε ανοικτο χωρο τυπου παρκιγκ με πηγαδακια δεν ειναι τοση θετικη ιδεα thumbsdown.gif αλλα τι θα λεγατε να ορισουμε μια μερα τις εβδομαδας (προτεινω σαββατο η κυριακη για να μην υπαρχει προβλημα επειδη καποιοι εργαζονται)που να βολευει τους περισσοτερους και να εχουμε ενα στανταρτ μαγαζι για να πηγαινουμε...?ειχα μιλησει με καποιο μελος και του αρεσε η ιδεα τις περαιας? σαν 2η ιδεα θα προτεινα το μπενιγκανς (πισω απτα hondos απεναντι απτα ικεα)3η ιδεα τα les zazous (πρωην ημεροβιγλη) ακουω προτασεις διαφωνιες και φυσικα ποτε θα βολευε τον καθενα...

Link to comment
Share on other sites

καλως μας ηρθες πιστευω σε ανοικτο χωρο τυπου παρκιγκ με πηγαδακια δεν ειναι τοση θετικη ιδεα thumbsdown.gif αλλα τι θα λεγατε να ορισουμε μια μερα τις εβδομαδας (προτεινω σαββατο η κυριακη για να μην υπαρχει προβλημα επειδη καποιοι εργαζονται)που να βολευει τους περισσοτερους και να εχουμε ενα στανταρτ μαγαζι για να πηγαινουμε...?ειχα μιλησει με καποιο μελος και του αρεσε η ιδεα τις περαιας? σαν 2η ιδεα θα προτεινα το μπενιγκανς (πισω απτα hondos απεναντι απτα ικεα)3η ιδεα τα les zazous (πρωην ημεροβιγλη) ακουω προτασεις διαφωνιες και φυσικα ποτε θα βολευε τον καθενα...

η περαια ακουγεται πολυ καλη ιδεα....εχει απλα και εναλακτικα και λιγο

ποιο περα προς μπαξε ειναι ακομη καλυτερα απο θεμα παρκιν!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.