Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

αρα ντακοτα οδηγος εισαι , γκαζι παταει και η γιαγια μου . dsg και μουφες μονο για τους ταριφες :lol:

Εσύ το Σάββατο έχε το νου σου καλού κακού... Ποτέ δεν ξέρεις... :whistling:

Οριστικό για την δυναμομέτρηση!

Επειδή μαζευτήκαμε αρκετοί, καλά θα είναι να είμαστε μαζεμένοι στου Στάθη στις 9:30. Αυτό σημαίνει ότι το ραντεβού μας στο κόμβο μετά το ΤΙΤΑΝ θα είναι στις 9:00. Δείτε στο τέλος του post για χάρτη. Η συμμετοχή όπως είπαμε είναι στα 40€.

Συμμετοχές για μέτρηση:

1. Νίκος (Golf VI TSI - stock)

2. gpalat (Passat CC 1.8T - APR)

3. peolinio (Golf V TSI - Revo)

4. Κοσμάς (Golf V TSI - Overload)

5. Billgr4 (Golf V - stock)

6. ktm25089 (Golf V TSI - stock)

7. Αλεξανδρος (Golf V TSI - SP Power) ?

8. Μιχάλης (Stilo 1.6 - turbo)

9. G0lfakias1983 (Golf IV - ???)

10. Professor (Passat 1.6FSI - ????) :)

11. Νίκος (Passat 2.0TFSI - ????)

12.

Συμμετοχές για βόλτα:

1. mourh

2. Speedy

3. anastos

4. pescarus

5. Magelanos (ο Νίκος με το Corsa στην συνάντηση στο ΙΚΕΑ)

6. turbomakis

7.

8.

90802196.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παράκληση!!!Επειδή έρχομαι από καβάλα και από ότι είδα το σημείο συνάντησης είναι από την απέναντι πλευρά καθώς έρχομαι θα ήθελα αν γινόταν μιας και είμαι εντελώς άσχετος με χάρτες κλπ κλπ να είναι ένας στο τιτάν να μου δείξει τον δρόμο είτε να μου δώσει οδηγίες(αναλυτικές και σωστές το τονίζω γτ χάνομαι υπερβολικά εύκολα :whistling::lol: :lol: :lol: )!!!Αυτά και ευχαριστώ!!! :):lol:

Link to comment
Share on other sites

Παράκληση!!!Επειδή έρχομαι από καβάλα και από ότι είδα το σημείο συνάντησης είναι από την απέναντι πλευρά καθώς έρχομαι θα ήθελα αν γινόταν μιας και είμαι εντελώς άσχετος με χάρτες κλπ κλπ να είναι ένας στο τιτάν να μου δείξει τον δρόμο είτε να μου δώσει οδηγίες(αναλυτικές και σωστές το τονίζω γτ χάνομαι υπερβολικά εύκολα :lol: :lol: :lol: :lol: )!!!Αυτά και ευχαριστώ!!! :lol::whistling:

Μάκη, και από Καβάλα να έρχεσαι, ο κόμβος είναι ανισόπεδος, οπότε όπως θα βγεις δεξιά από τον κεντιρκό, θα κάνεις αμέσως αριστερά κάτω από την γέφυρα Καβάλας-Θεσσαλονίκης. Θα μας δεις μόλις κάνεις αριστερά, απέναντί σου! :) Είναι πολύ εύκολο. Με το που θα ανέβεις το Δερβένι και θα φτάσεις στην κορύφή, ξεκινάει η κατηφόρα και είναι ο 1ος κόμβος που θα συναντήσεις. Νομίζω οι πονακίδες λένε και για Ωραιόκαστρο (μικρές)...

Link to comment
Share on other sites

ο μακης δεν θα μπει στο dyno?

χμμμ

παρτε του τα κλιδεια και βαλτε το μεσα με το ζορι!

xaxaxaxaxa έτσι έτσι ! :):lol::whistling::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μάκη, και από Καβάλα να έρχεσαι, ο κόμβος είναι ανισόπεδος, οπότε όπως θα βγεις δεξιά από τον κεντιρκό, θα κάνεις αμέσως αριστερά κάτω από την γέφυρα Καβάλας-Θεσσαλονίκης. Θα μας δεις μόλις κάνεις αριστερά, απέναντί σου! :) Είναι πολύ εύκολο. Με το που θα ανέβεις το Δερβένι και θα φτάσεις στην κορύφή, ξεκινάει η κατηφόρα και είναι ο 1ος κόμβος που θα συναντήσεις. Νομίζω οι πονακίδες λένε και για Ωραιόκαστρο (μικρές)...

Έχεις π.μ.!!

Link to comment
Share on other sites

ο μακης δεν θα μπει στο dyno?

χμμμ

παρτε του τα κλιδεια και βαλτε το μεσα με το ζορι!

xaxaxaxaxa έτσι έτσι ! :):lol::whistling::lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω τελικα δε θα μπορεσω , γιατι την Παρασκευη εχω παρουσιαση για το burn out , και Σαββατο πρωι θα παω για να βγαλω τα ζαντολαστιχα που θα εχω πανω , χορηγεια του Μπετου ! σορρυ , τα λεμε σε καποια συναντηση , με δυναμομετρο τον δρομο !

Link to comment
Share on other sites

Για τους αχορταγους εχουμε κ λεμε

Στις 16 Σεπτεμβρίου και 14 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθούν αντίστοιχα οι 4ος και 5ος γύρος του πολύ πετυχημένου DriftWars North, που αλλού, στην πίστα Drice Park του N.Ρυσίου

πηγη

http://www.driftclub.gr/website/index.php/...ars-North-2009/

Τι λετε παμε κ εκει μια βολτα για ενα καφεδακι?

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν καταλαβα το σημειος συναντησης θελω θερμικες εικονες απο δορυφορο και πολλα βελακια .....και ευθεια τουλαχιστον 5 χλμ γιατι που θα προσγειωσω τον ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΥΡΑΥΛΟ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν καταλαβα το σημειος συναντησης θελω θερμικες εικονες απο δορυφορο και πολλα βελακια .....και ευθεια τουλαχιστον 5 χλμ γιατι που θα προσγειωσω τον ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΥΡΑΥΛΟ ΜΟΥ

Εσύ είπαμε, πρόσεχε μην βρεθείς προ εκπλήξεως... tongue.gif

Πάρε τηλέφωνο όταν θα ξεκινήσεις από Κιλκίς να σου πω πως και τι... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Εσύ είπαμε, πρόσεχε μην βρεθείς προ εκπλήξεως... tongue.gif

Πάρε τηλέφωνο όταν θα ξεκινήσεις από Κιλκίς να σου πω πως και τι... :blink:

Πάλι κόκκινη κάρτα του ετοιμάζεις Νίκο? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για τους αχορταγους εχουμε κ λεμε

Στις 16 Σεπτεμβρίου και 14 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθούν αντίστοιχα οι 4ος και 5ος γύρος του πολύ πετυχημένου DriftWars North, που αλλού, στην πίστα Drice Park του N.Ρυσίου

πηγη

http://www.driftclub.gr/website/index.php/...ars-North-2009/

Τι λετε παμε κ εκει μια βολτα για ενα καφεδακι?

εγώ λέω να το αφήσουμε μέχρι το Σαββάτο το θέμα αυτό stand by και το ξανασυζητάμε μετά το Σαββάτο . ε τι λέτε ?

Πάλι κόκκινη κάρτα του ετοιμάζεις Νίκο? :cry:

Αγαπητέ Κύριε Καθηγητά , δεν μπορώ να σας κρύψω το ανεξέλεγκτο ενδιαφέρον μου για τα αποτελέσματα σας στο dyno του Σαββάτου . Είμαι πολύ περίεργος να δω την βελτίωση και τα αποτελέσματα αυτής στον κινητήρα μας .

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να το αφήσουμε μέχρι το Σαββάτο το θέμα αυτό stand by και το ξανασυζητάμε μετά το Σαββάτο . ε τι λέτε ?

Αγαπητέ Κύριε Καθηγητά , δεν μπορώ να σας κρύψω το ανεξέλεγκτο ενδιαφέρον μου για τα αποτελέσματα σας στο dyno του Σαββάτου . Είμαι πολύ περίεργος να δω την βελτίωση και τα αποτελέσματα αυτής στον κινητήρα μας .

Αν Δεν Βάφω Της Δαγκάνες Μου Το Σάββατο Πρωί Θα Έρθω Για Βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν Δεν Βάφω Της Δαγκάνες Μου Το Σάββατο Πρωί Θα Έρθω Για Βόλτα.

Λες για το Dyno του Σαββάτου ή για το drift ?

Link to comment
Share on other sites

Μικρέ μου Speedy αύριο δυναμώνω. :whistling: Τώρα τι θα δείξει το δυναμόμετρο δεν ξέρω.....Και ΄γω την ίδια περιέργεια με σένα έχω. ;) Πάντως σήμερα που πήγα στον Στάθη και πήρε τα δεδομένα του εγκεφάλου μου μου μίλησε για 9-10 ίππους και το λιγότερο 1 kgm ροπή. ;)

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Μικρέ μου Speedy αύριο δυναμώνω. ;) Τώρα τι θα δείξει το δυναμόμετρο δεν ξέρω.....Και ΄γω την ίδια περιέργεια με σένα έχω. ^_^ Πάντως σήμερα που πήγα στον Στάθη και πήρε τα δεδομένα του εγκεφάλου μου μου μίλησε για 9-10 ίππους και το λιγότερο 1 kgm ροπή. :D

Πολύ ωραία όλα αυτά ! Ανυπομονώ ! :D Θα κάνετε δυναμομέτρηση πριν την βελτίωση και μετά ?

Link to comment
Share on other sites

Αν Δεν Βάφω Της Δαγκάνες Μου Το Σάββατο Πρωί Θα Έρθω Για Βόλτα.

εσυ πρεπει να ερθεις τγιατι εχουμε καιρο να σε δουμε κ εχεις βαλει αρκετα πανω στο United Grey σου

ετσι να το χαζευουν οι απιστοι εδω μεσαtongue.gif

θα προσπαθησω ενα ερθω κ εγω αν κ ψιλοαρρωστος

θα πιω πολλα ΤSaIgia σημερα να γινω καλα

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω ενα ερθω κ εγω αν κ ψιλοαρρωστος

θα πιω πολλα ΤSaIgia σημερα να γινω καλα

Ελα να σε γιατρεψει το κοκκινο golf χωρις συνορα.

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

το golf αυτη την στιγμη αποκτα νεα σηματα μπροστα-πισω gloss κ οχι ματ οπως πριν( τα ματ δε του κατσανε καλα ασε που ξεφλουδισαν τωρα γιενται με ασταρι σωστα) κ smoke φλασακια

φορεσε κ το lip.

Αν δεν ηταν να τα κανω αυτα κ σημερα δε θα πηγαινα δουλεια καθως δεν ειμαι πολυ στα πανω μου το κεφαλι παει να σπαει

Link to comment
Share on other sites

το golf αυτη την στιγμη αποκτα νεα σηματα μπροστα-πισω gloss κ οχι ματ οπως πριν( τα ματ δε του κατσανε καλα ασε που ξεφλουδισαν τωρα γιενται με ασταρι σωστα) κ smoke φλασακια

φορεσε κ το lip.

Αν δεν ηταν να τα κανω αυτα κ σημερα δε θα πηγαινα δουλεια καθως δεν ειμαι πολυ στα πανω μου το κεφαλι παει να σπαει

οταν με το καλο το βαρεθεις το βαφεις κοκκινο και μετα αποκτας νεα αισθηση

Link to comment
Share on other sites

οταν με το καλο το βαρεθεις το βαφεις κοκκινο και μετα αποκτας νεα αισθηση

θα το βαψω κοκκινο οταν θα θελησω να το πεταξω στον Θερμαικο να δω αν επιπλεει

τα σηματα κ τα φλασακια εγιναν ωραια μολισ το παρελαβα απλα εβρεξε εγινε χαλια κ δενμπορω να το πλυνω λογω σηματων

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

θα το βαψω κοκκινο οταν θα θελησω να το πεταξω στον Θερμαικο να δω αν επιπλεει

τα σηματα κ τα φλασακια εγιναν ωραια μολισ το παρελαβα απλα εβρεξε εγινε χαλια κ δενμπορω να το πλυνω λογω σηματων

Εγώ πάντως μόλις γύρισα από αυτό που είχα να κάνω σήμερα , ξέρεις εσύ μούρη ;) Και όσο για το πλύσιμο είχα μια αρνητική στάση στο να το πλύνω σήμερα μιας και ήταν συννεφιασμένος ο καιρός αλλά την παρέλειψα και μόλις έκανα 100 μέτρα από το βενζινάδικο άρχισε να ψιχαλίζει .... αλλά μέσα σε 5 λεπτά σταμάτησε ευτυχώς για το καλό του ;) Για αύριο είναι όλα έτοιμα ? Μούρη πως το κόβεις θα έρθεις ή όχι ?

Link to comment
Share on other sites

θα κριθουν ολα αυριο αν ξυπνησω ανευ πονοκεφαλου η πυρετου θα ερθω..με την φωτογραφηση τι εγινε εχεις νεα να μας πεις?

εμενα οπου κ να ακουμπησεις το αυτοκινητο λερωνεσαι ειναι μεσα στο χωμα απεξω απο μεσα ειναι καλα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.