Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Αλλάζω την ψήφο μου!!!Θα έρθω τελικά αλλά δεν ξέρω πόσο θα κάτσω!!! ;)

Μαλλον πολυ... Φορα και γυαλια, ξερεις εσυ!!

Link to comment
Share on other sites

ελα κ αν χαθεις παρε τηλ...μονος σου θα ερθεις?

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο πως χαθώ!!Εγώ ο Μαγγελάνος ο ίδιος!!! ;):o

Δν είναι σίγουρο..!!!

Μαλλον πολυ... Φορα και γυαλια, ξερεις εσυ!!

Θα φέρω τα Reyban για μούρη(mourh μην παρεξηγηθείς... ;):thumbsup::lol: :lol: )!!!

Link to comment
Share on other sites

ωραια αν κ ηταν last minute notice αυτη η συναντηση καθως η πιστα ακυρω8ηκε...θελω κ να πλυνω το golf αλλα θα βρεχει παλι αυριο οποτε μαλλον θα το φερω καφε οπως ειναι τωρα

Link to comment
Share on other sites

αντε λεο να ερθω και γω.... να γινουμε λιγο πιο πολοι..

Αυτά είναι!!!

ωραια αν κ ηταν last minute notice αυτη η συναντηση καθως η πιστα ακυρω8ηκε...θελω κ να πλυνω το golf αλλα θα βρεχει παλι αυριο οποτε μαλλον θα το φερω καφε οπως ειναι τωρα

Εγώ θα το πλύνω με σφουγγάρι μετά από τόσο καιρό!!Αν βρέξει.... knife.gifpopeye.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι!!!

Εγώ θα το πλύνω με σφουγγάρι μετά από τόσο καιρό!!Αν βρέξει.... knife.gifpopeye.gif

ρε μπιχλα αντε τραβα το σε κανενα συνεργειο καθαριμου γιατι στανταρ χανεις 1-2 αλογα απο την βρωμα και την σκονη .....

Link to comment
Share on other sites

ρε μπιχλα αντε τραβα το σε κανενα συνεργειο καθαριμου γιατι στανταρ χανεις 1-2 αλογα απο την βρωμα και την σκονη .....

¶μα είναι έτσι θα το γυαλίσω κιόλας μπας και πάρω κανένα ακόμα να λέω πως είμαι και εγώ δυνατός...!!! :lol: :lol: :lol:

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Λόγω υγείας υπάρχει πιθανότητα να μην μπορέσω να παραβρεθώ σήμερα στην συνάντηση μας . Δεν μπορώ να γνωρίζω το κατά πόσο καλύτερα ή χειρότερα θα είμαι το απόγευμα ... εκείνη την στιγμή θα αποφασίσω . smiley-sick007.gif Εαν τελικά δεν τα καταφέρω να έρθω , σας εύχομαι να περάσετε καλά !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

¶μα είναι έτσι θα το γυαλίσω κιόλας μπας και πάρω κανένα ακόμα να λέω πως είμαι και εγώ δυνατός...!!! <_<:whistling::lol:

Μάκη μην το πλένεις ρε θα με περνάς περισσότερο μετά tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Θα έχει πολύ ενδιαφέρον βλέπω η συνάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η αρρώστια δεν με εμπόδισε να παρευρεθώ στην συνάντηση !!!

Ευχαριστώ όλα τα μέλη που ήταν εκεί και μου έδειξαν πόσο πολύ τους άρεσαν τα νέα μου πίσω φανάρια ! :lol: :lol: :lol:

Όπως πάντα περάσαμε υπέροχα !!! Ορίστε μερικές φωτός από την σημερινή συνάντηση :

982_PA030208.jpg

506_PA030213.jpg

905_PA030217.jpg

918_PA030220.jpg

998_PA030223.jpg

448_PA030224.jpg

853_PA030226.jpg

416_PA030230.jpg

627_PA030232.jpg

609_PA030234.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, χάρηκα πολύ για την γνωριμία αν και δεν μπόρεσα δυστυχώς να κάτσω γι'αυτό το καφεδάκι και να γνωριστούμε καλύτερα... Αφού έγινε η αρχή όμως.... Βουρ για την επόμενη συνάντηση.. Ευχαριστώ επίσης τον φίλο peolinio για την super-charka..-Τα σπάει το μοτεράκι του!!- Φτου μη το ματιάσω!!!

Link to comment
Share on other sites

χαρηκα που ειδα παλιες κ καινουργιες φατσες..ελπιζω να τα λεμε πιο συχνα απο κοντα.

Μια απο τις επομενες συναντησεις θα ειναι μαζι με το opel club μια που γνωρισαμε τα παιδια, οσοι απο εμας τραβηχτηκαν μετα στο ΙΚΕΑ αφου φυγαμε απο το COSMOS

keep tuned for the next meeting

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα κι εγω με τη σειρα μου να εκφρασω τη χαρα μου που γνωρισα απο κοντα νεα προσωπα και περασαμε ωραια....

Να χαιρομαστε τα αυτοκινητα μας και συντομα να βρεθουμε παλι σε μια νεα συναντηση....

Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε παιδιά τα φανάρια μου σε κανέναν δεν άρεσαν δηλαδή ???? Για δείτε τις φωτός !!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε παιδιά τα φανάρια μου σε κανέναν δεν άρεσαν δηλαδή ???? Για δείτε τις φωτός !!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ναι Speedy αυτο ηθελα να σου πω... Κοιτουσα κ ξανακοιτουσα το κινητο μου κ ηταν κοκκινα... Εδω φαινονται look R32 τι εγινε, λεω, δεν βλεπω καλα!!!

:lol: :lol: :lol:

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

χαρηκα που ειδα παλιες κ καινουργιες φατσες..ελπιζω να τα λεμε πιο συχνα απο κοντα.

Μια απο τις επομενες συναντησεις θα ειναι μαζι με το opel club μια που γνωρισαμε τα παιδια, οσοι απο εμας τραβηχτηκαν μετα στο ΙΚΕΑ αφου φυγαμε απο το COSMOS

keep tuned for the next meeting

για να μην μπερδευτούμε εννοούμε το www.opelclub.gr :thumbsup:

Ναι Speedy αυτο ηθελα να σου πω... Κοιτουσα κ ξανακοιτουσα το κινητο μου κ ηταν κοκκινα... Εδω φαινονται look R32 τι εγινε, λεω, δεν βλεπω καλα!!!

:lol: :lol: :lol:

Xεχε! Είπα να παίξω εχθές λίγο με το Photoshop και να δω πως θα φαίνονται εάν την κάνω την "αμαρτία" :lol: :lol: :lol:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Xεχε! Είπα να παίξω εχθές λίγο με το Photoshop και να δω πως θα φαίνονται εάν την κάνω την "αμαρτία" :lol: :lol: :lol:

Να την κανεις γιατι δειχνει πιο ωραιο... Αλλα αν γινει και συνδυασμος με εναν προφυλακτηρα Gti πισω, θα ειναι απαιχτο μετα!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχε πολυ τσαι η βραδια αλλα ο Μακης πηγε χορτατος σπιτι του tongue.gif

Ήταν γευστικότατο μπορώ να πώ!!! :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ.:Speedy τα φανάρια ωραία δείχνουν!!Εγώ με το καλό να ξανακατέβω βέροια μπορεί να τα βάψω και γώ αν δεν τα έχω βάψει εδώ!!!

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ενώ για το Σάββατο δεν είχα κανονίσει τίποτα, και ήμουν έτοιμος για το καφεδάκι, τελικά από το πρωί άρχισαν τα τρεχάματα... <_< Κρίμα που δεν ήρθα. Είδα και 2 νέα αυτοκίνητα που δεν ξέρω στις φώτο. :lol:

@ Speedy= Θα δείξουν ωραία τα σκούρα φανάρια. Ψάξε όμως και για κάτι συνδιασμούς που έχει, σκούρα και LED... ;)

@ Peolinio= Καλά ρε??!! Δε ντρέπεσαι? Με τον Μάκη βρήκες να κάνεις ανοίγματα? Κανέναν στα μέτρα σου δεν βρήκες (βλέπω κι ένα Astra OPC στις φώτο)? :lol: Αλλά αυτά είναι! Λείπει η γάτα (εγώ) και χορεύει το ποντίκι (εσύ)!!!.. :lol::lol::lol:

Την επόμενη φορά θα είμαι παρόν! Για χθες, βάλτε μου απουσία!. :)

Link to comment
Share on other sites

Να την κανεις γιατι δειχνει πιο ωραιο... Αλλα αν γινει και συνδυασμος με εναν προφυλακτηρα Gti πισω, θα ειναι απαιχτο μετα!!

Καλά εσύ εκεί έμεινες ? Εχθές το βράδυ του έβαλα και τελικό tsi-gt (σαν το δικό σου δλδ) :lol: :lol: :)<_<

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ εκεί έμεινες ? Εχθές το βράδυ του έβαλα και τελικό tsi-gt (σαν το δικό σου δλδ) :lol: :lol: :lol: :lol:

στο photoshop και αυτο????? :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και απο opelclub!!Χαρηκα που τα ειπαμε με μερικους απο εσας το Σαββατο στο ΙΚΕΑ,ελπιζω να κανουμε μια ωραια κοινη συναντηση με πολλα αυτοκινητα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.