Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

σαν λιγο μακρυα δεν ειναι ο μπαξες για τα παιδια απο δυτικα?

οσο για το μπενιγκανς ειχαμε κανει συναντηση κ οι τιμες του ηταν σκετη πικρα..

green lupo κατι μου λεει οτι μενεις πολυ ανατολικα

το les zazous ειναι το παλιο candelas που εγινε ημεροβιγλι?

το παρκινκ ειναι free εκει η εχουν παρκαδορους?

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

σαν λιγο μακρυα δεν ειναι ο μπαξες για τα παιδια απο δυτικα?

οσο για το μπενιγκανς ειχαμε κανει συναντηση κ οι τιμες του ηταν σκετη πικρα..

green lupo κατι μου λεει οτι μενεις πολυ ανατολικα

το les zazous ειναι το παλιο candelas που εγινε ημεροβιγλι?

το παρκινκ ειναι free εκει η εχουν παρκαδορους?

οντως ειναι λιγο μακρυα αλλα ακουω προτασεις συγκεκριμενα και εγω τον μπαξε σκεφτομουν....ναι αυτο το μαγαζι ειναι μουρη εχει παρκαδορους αλλα απεναντι ακριβως στο στατοπεδο μπροστα εχει μια αλανα αρκετα μεγαλη :rofl: τουλαχιστον μπορουμε να δουμε ποσα ατομα θα μαζευτουμε ωστε να επιλεξουμε που βολευει τους περισσοτερους??? το σ/κ πλησιαζει.... :drinks:

Edited by titikos
Link to comment
Share on other sites

σαν λιγο μακρυα δεν ειναι ο μπαξες για τα παιδια απο δυτικα?

οσο για το μπενιγκανς ειχαμε κανει συναντηση κ οι τιμες του ηταν σκετη πικρα..

green lupo κατι μου λεει οτι μενεις πολυ ανατολικα

το les zazous ειναι το παλιο candelas που εγινε ημεροβιγλι?

το παρκινκ ειναι free εκει η εχουν παρκαδορους?

εάν θέλεις να είμαστε εμείς και οι παππούδες μας να πάμε .... επίσης έχει παρκαδόρους και σου κραταν και τα κλειδιά . Την τελευταία φορά μου την έσπασε ο παρκαδόρος και το έβαλα επάνω στον δρόμο με αναμμένο το αριστερό φως . Για το μαγαζί διάβασε εδω .. Les Zazous thumbsdown.gif

titikos: αυτό το σκ είναι πολύ δύσκολο να γίνει συνάντηση για το άλλο(13-14) θα πρέπει να συζητάμε ...

η άποψη μου για το μέρος ...

το le zazou βολεύει σαν τοποθεσία αλλά σαν χώρος μέσα απ' ότι θυμάμαι εάν μαζευτούμε πολλοί θα δυσκολευτούμε να κάτσουμε τρενάκι , εκτός κι αν τους βάλουμε να αλλάξουν την διαρρύθμιση για την πάρτη μας ;) Επίσης για τους παρκαδόρους έχω μια ιδέα .... :whistling:

θέλει ψάξιμο η δουλειά .. sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν ειναι να παμε να πιουμε ενα ποτακι η εναν καφε να τον πληρωσουμε χρυσο και οι σερβιτοροι να μας κοιτανε καπως γιατι τους τρεχουμε δεν λεει...Ενα αλλο ωραιο καφε με παρκινγκ μεγαλο ειναι το Nouvele στο Ωραιοκαστρο!Καλο μαγαζι,μεγαλο και ησυχο!Και μια χαρα θα διαρυθμισουν τον χωρο για να κατσουμε!Βεβαια το μαγαζι αυτο ειναι και καφε και αιθουσα εκδηλωσεων και hotel αλλα τις καθημερινες δεν παιζουν τετοια προβληματα!

http://www.nouvelle.gr/ Αν σκεφτω κατι ακομα θα σας πω!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν ειναι να παμε να πιουμε ενα ποτακι η εναν καφε να τον πληρωσουμε χρυσο και οι σερβιτοροι να μας κοιτανε καπως γιατι τους τρεχουμε δεν λεει...Ενα αλλο ωραιο καφε με παρκινγκ μεγαλο ειναι το Nouvele στο Ωραιοκαστρο!Καλο μαγαζι,μεγαλο και ησυχο!Και μια χαρα θα διαρυθμισουν τον χωρο για να κατσουμε!Βεβαια το μαγαζι αυτο ειναι και καφε και αιθουσα εκδηλωσεων και hotel αλλα τις καθημερινες δεν παιζουν τετοια προβληματα!

http://www.nouvelle.gr/ Αν σκεφτω κατι ακομα θα σας πω!

Έχουμε βρεθεί εκεί πολλές φορές και είναι γνωστό το μέρος ;) Απλά πόσους βολεύει και πόσους όχι ? Πρέπει να απαντήσουν κάποιοι γιατί μετά θα λένε ότι το κανονίζουμε οπού μας βολεύει εμάς και και και και και .... thumbsdown.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Εκανα μια προταση απλα!!!

Ναι , μην αγχώνεσαι ! Προτάσεις και ιδέες θέλουμε ;) Δεν ήσουν υποχρεωμένος να το ήξερες ;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ολα αυτα καλα αλλα ας βρεθει ενα καφε στα ορια της πολης που by the way δεν ειναι κ μικρη..

ξερω κ ενα καφε στον αγιο αθανασιο αλλα....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ολα αυτα καλα αλλα ας βρεθει ενα καφε στα ορια της πολης που by the way δεν ειναι κ μικρη..

ξερω κ ενα καφε στον αγιο αθανασιο αλλα....

Κι εγω ξερω ενα στα Ίμια αλλα .... ;)

Link to comment
Share on other sites

το δικο σου καφε η του ξαδερφου σου?:)

μεσα στα πλαισια της πολης καλα θα ηταν

Link to comment
Share on other sites

αλλη ιδεα που μου ηρθε ειναι στην περιοχη ποσειδωνιου. εχει παρκιγκ στο κολυμβητηριο..... μιλησα με τον spermi και ειπαμε να παμε το σ/κ που μας ερχεται για φαι! τι λετε παμε σαν club? δηλωστε συμμετοχες.......

αν δεν βρισκουμε μερος(ελεος new_killpc.gif ) ας προταθουν 2 μερη ανατολικα-δυτικα και ας βρισκομαστε την μια εβδομαδα στο ενα μερος και την αλλη στο αλλο.....

το le zazou βολεύει σαν τοποθεσία αλλά σαν χώρος μέσα απ' ότι θυμάμαι εάν μαζευτούμε πολλοί θα δυσκολευτούμε να κάτσουμε τρενάκι , εκτός κι αν τους βάλουμε να αλλάξουν την διαρρύθμιση για την πάρτη μας

εχει μεγαλα τραπεζια και γωνιες που χορανε πολλα ατομα(οπως μπαινεις δεξια)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι να το κανουμε μεσοβδομαδα γιατι ΣΚ οι περισσοτεροι την κανουν για καμια εκδρομουλα!Βεβαια ισως εχουν προβλημα αυτοι που δουλευεουν απογευματα τις καθημερινες αλλα μπορουμε να το συζητησουμε!

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι να το κανουμε μεσοβδομαδα γιατι ΣΚ οι περισσοτεροι την κανουν για καμια εκδρομουλα!Βεβαια ισως εχουν προβλημα αυτοι που δουλευεουν απογευματα τις καθημερινες αλλα μπορουμε να το συζητησουμε!

συμφωνω για μεσοβδομαδα απογευματοβραδο....καπου κεντρικα για ολουσ...ποσειδονειο που λεει ο τιτικοσ ειναι καλη ιδεα...στη μεση τησ πολης κ παρκινγκ στο μεγαρο....ειδωμεν...!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ενδιαφέρεστε για συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη συμφωνείτε για μεσοβδόμαδα ? Σας βολεύει ?

Επίσης σας βολεύει να γίνονται συναντήσεις την μια εβδομάδα στο ένα μέρος(δυτικά) και την άλλη στο άλλο(ανατολικά)?

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ενδιαφέρεστε για συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη συμφωνείτε για μεσοβδόμαδα ? Σας βολεύει ?

Επίσης σας βολεύει να γίνονται συναντήσεις την μια εβδομάδα στο ένα μέρος(δυτικά) και την άλλη στο άλλο(ανατολικά)?

εγω συμφωνω αλλα μη "μπερδευομαστε" καθε φορα στο φορουμ με συζητησεις τυπου 'αυτη τη βδομαδα που κ την αλλη τλκ που κτλ..."(αν γινομαι κατανοητος speedy..)

Link to comment
Share on other sites

εγω συμφωνω αλλα μη "μπερδευομαστε" καθε φορα στο φορουμ με συζητησεις τυπου 'αυτη τη βδομαδα που κ την αλλη τλκ που κτλ..."(αν γινομαι κατανοητος speedy..)

ναι η διατύπωση της ανακοίνωσης θα είναι αρκετά κατανοητή και τις ημέρες που είναι να γίνουν θα υπάρχει και "υπενθύμιση" :good:

Link to comment
Share on other sites

ναι η διατύπωση της ανακοίνωσης θα είναι αρκετά κατανοητή και τις ημέρες που είναι να γίνουν θα υπάρχει και "υπενθύμιση" :thumbsup:

Αν είμαι Θεσσαλονίκη την μέρα της συνάντησης θα έρθω και εγώ. ;)

Υ.Γ. Άντε γιατί η Θεσσαλονίκη πρέπει να δώσει δυναμικό παρόν.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι, οσοι ειστε υπερ των συναντησεων, εχετε ερθει ποτε σε επισημη συναντηση του κλαμπ?

επισης μεσοβδομαδα μονο μετα τις 9 απο εμενα εκτος τριτης κ τεταρτης που οτι ωρα προτεινετε εγω ειμαι εκτος πολεως

Link to comment
Share on other sites

ποσειδονειο που λεει ο τιτικοσ ειναι καλη ιδεα...στη μεση τησ πολης κ παρκινγκ στο μεγαρο....ειδωμεν...!!!!1

Για να είναι το Ποσειδώνειο στη μέση της πόλης, μιλάμε για μια πόλη που ξεκινάει ανατολικά από την Καλαμαριά και σταματάει δυτικά το πολύ μέχρι τα πανεπιστήμεια... :nea:

Όσοι ενδιαφέρεστε για συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη συμφωνείτε για μεσοβδόμαδα ? Σας βολεύει ?

Επίσης σας βολεύει να γίνονται συναντήσεις την μια εβδομάδα στο ένα μέρος(δυτικά) και την άλλη στο άλλο(ανατολικά)?

Μεσοβδόμαδα πιστεύω ότι είναι καλύτερα. Και για όσους έχουν μαγαζιά και δεν μπορούν το απόγευμα, θα μπορούσε να είναι μια μέρα που η αγορά είναι κλειστή. Επίσης, θα μπορούσε να γίνεται πχ την 1η Τετάρτη του μήνα ανατολικά και την 3η Τετάρτη του μήνα στα δυτικά. Οπότε ούτε πολύ πυκνές να είναι (για αρχή τουλάχιστον) αλλά και πιο ξεκάθαρο το πότε. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να κανονίζουμε συναντήσεις "έκτακτες" κάποιο ΣΚ...

Link to comment
Share on other sites

Mεσοβδόμαδα πιστεύω ότι είναι καλύτερα. Και για όσους έχουν μαγαζιά και δεν μπορούν το απόγευμα, θα μπορούσε να είναι μια μέρα που η αγορά είναι κλειστή. Επίσης, θα μπορούσε να γίνεται πχ την 1η Τετάρτη του μήνα ανατολικά και την 3η Τετάρτη του μήνα στα δυτικά. Οπότε ούτε πολύ πυκνές να είναι (για αρχή τουλάχιστον) αλλά και πιο ξεκάθαρο το πότε. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να κανονίζουμε συναντήσεις "έκτακτες" κάποιο ΣΚ...

Εάν θέλετε να γίνει τετάρτη θα το κάνουμε τετάρτη αλλά επειδή είναι μάταιο να ψάχνω παρκινγκ βράδυ και τετάρτη(:nea: ) θα έρχομαι με λεωφορείο ... τι αλλο θα κανω για εσας !!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι, οσοι ειστε υπερ των συναντησεων, εχετε ερθει ποτε σε επισημη συναντηση του κλαμπ?

επισης μεσοβδομαδα μονο μετα τις 9 απο εμενα εκτος τριτης κ τεταρτης που οτι ωρα προτεινετε εγω ειμαι εκτος πολεως

Ελπίζω να μην παει σε εμένα αυτό.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.