Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Σε λίγο θα σας πει ότι τον έδειρα κιόλας! Του πήρα τα αυτοκόλλητα και του έφαγα και το φαγητό! tongue.gif

Πάνο, ο Γιώργος ;) είναι ακόμα ο αρχισερβιτόρος σε εκείνο το μαγαζί; Αν μας κάνει καλό καιρό θα πάμε Αγριά... και έχει να πέσει πολύ γέλιο.

Αν βρέχει ή κάνει κρύο θα ανεβούμε Πήλιο.

Πάνο, πάρε με τηλέφωνο για να βγάλω την ανακοίνωση για την συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

εχεις μια συνηθεια παντως να κανονιζεις σε γιωρτες και γενεθλια :lol: η κανω λαθος :lol:

δε νομιζω να ειναι τυχαιο!! με το εορτολογιο στο χερι πρεπει να κανονιζει ο φανης! tongue.giftongue.gif

κυριακη του θωμα?? τι ωρα υπολογιζετε ρε παιδες?αν ειναι αργα το απογευμα ισως προλαβω να ερθω.. το μεσημερι παντρευω ενα φιλικο μου ζευγαρι στην αγια κ ακολουθουν γλεντια κ ολα τα σχετικα μετα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!τι λετε για καρπενησι μερια???καλο πασχα σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μωρή λουλού που σου τα πήρε ο Φάνης εσένα!

πισω μωρη...................

Σε λίγο θα σας πει ότι τον έδειρα κιόλας! Του πήρα τα αυτοκόλλητα και του έφαγα και το φαγητό! tongue.gif

Πάνο, ο Γιώργος :whistling: είναι ακόμα ο αρχισερβιτόρος σε εκείνο το μαγαζί; Αν μας κάνει καλό καιρό θα πάμε Αγριά... και έχει να πέσει πολύ γέλιο.

Αν βρέχει ή κάνει κρύο θα ανεβούμε Πήλιο.

Πάνο, πάρε με τηλέφωνο για να βγάλω την ανακοίνωση για την συνάντηση.

δεν ξερω να σου πω σιγουρα......θα σε παρω τηλεφωνο να σου πω...... ;)

Link to comment
Share on other sites

....λετε να σκασω μυτη ????? :ninja:

πρεπει να ερθεις να μιλησουμε μετα απο πολυυυυυυυυυυυυ καρο απο κοντα........ tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξαναρωτάω κάτι που ορισμένοι το ακούσατε στην Λάρισα αλλά απάντηση δεν έλαβα ακόμη.

Θέλετε να κάνουμε συνάντηση την Κυριακή των Ευρω-εκλογών, 7 Ιουνίου, παραμονή του Αγίου Πνεύματος και φυσικά εν μέσω τριημέρου???

Και αν θέλετε, τότε πού λέτε να πάμε; Εγώ προτείνω το όρος Οίτη με επίσκεψη και στο μουσείο φυσικής ιστορίας του Εθνικού Δρυμού, ενώ μια άλλη ιδέα είναι ο Πλαταμώνας.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

και στο ορος ψηνομε να παω συν το οτι εχουμε καιρο να ερθουμε προς λαμια

για πλαταμωνα παλι αν παμε αν κρινω απο την ημερομηνια και τις ζεστες που κανει τωρα μπορουμε να το συνδιασουμε και με ενα μπανακι και ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΥΤΡΟ ΕΝΟΕΙΤΕ :lol::lol::lol::lol:

αλλα μηπως λογω τριημερου δεν θα εχουμε συμετοχες??

Edited by STAVROS#MK4
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο δύσκολη η διαδρομή Καλαμπάκα-Γρεβενά ρε Γιώργο, βέβαια το κρατάω σαν ιδέα για κοινή συνάντηση με τα παιδιά από Κοζάνη-Πτολεμαΐδα και Δυτική Μακεδονία γενικότερα.

Επίσης δεν έχω ξεχάσει αυτά που λέγαμε για μια συνάντηση γύρω από την λίμνη Αλιάκμονα! Παραμένει στα υπ'όψιν. ;)

Link to comment
Share on other sites

Λιγο μακρυα τα Γρεβενα Γιωργο για τους περισσοτερους.Δεν νομιζω να συμμετεχει κανενας....

Link to comment
Share on other sites

καλες ειναι και οι 2 προτασεις.αν και με βολευει στην Οιτη,για να το κανω 2 ημερη....... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, εσύ που είσαι από Σέρρες κοίτα στις προτάσεις για συναντήσεις από Κεντρική-Δυτική Μακεδονία ή από λοιπή Ελλάδα

Και πορωμένος από Σέρρες είναι ο serraios.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες!!! tongue.gif

HOULIO is back!!! :lol:

Έχω 2 εβδομάδες χωρίς την Octaviούλα μου μετά το τρακάρισμα dizzy2.gif και ήταν σαν 2 χρόνια!!! :lol:

Τώρα είμαι ΟΚ!!! :lol:

Χρειάζομαι ΚΤΕΟ και service και είμαι έτοιμος για εξορμήσεις!!! B)

Φάνη τι έγινε με τις εκλογές? rtfm.gif

Δεν προλάβαινα να έρθω φίλε μου γιατί δούλευα!!! smurf2.jpg

Έχουν αναρτηθεί κάπου τα απότελέσματα για να δω? hmmm.gif

Όσο για εκδρομούλα, δεν θα συνηστούσα την 07-06-09 γιατί οι δρόμοι θα είναι γεμάτοι και οι συμμετοχές άδειες!!! new_spam.gif

Καλά να περνάτε!!! iconcool5lw.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον δεν θα μπορεσω για την κυριακη των εκλογων, θα κατεβω αθηνα κυριακη πρωι κ δευτερα παω μυτιληνη!

οποτε θα τα πουμε στην επομενη, παραλιακη λογικα, συναντηση!!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση έκανα ρε παιδιά, αφού θα υπάρξει μειωμένη παρουσία μελών μας δεν κάνουμε συνάντηση την μέρα των εκλογών. Θα κανονίσω για αργότερα...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Φάνη αγορίνα μου!!! new_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gif

Μου αρέσει όταν είσαι σταθερός στις προτάσεις σου και δείχνεις την πυγμή σου!!! sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gificoncool5lw.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Φάνη αγορίνα μου!!! new_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gif

Μου αρέσει όταν είσαι σταθερός στις προτάσεις σου και δείχνεις την πυγμή σου!!! sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gificoncool5lw.gif

εχεις δουλειες αυτον τον καιρο κατω ή εισαι χαλαρος???καταλαβες γιατι ρωταω........... ;)B) B)

αναμενω νεα σου...... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.