Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Ναι ρε παιδιά, δεν έχω ξεχάσει το club. Απλά έχω τρεχάματα τώρα τελευταία αλλά θα κανονίσουμε για μπανάκια.

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τον πρόεδρο ήσυχο ρεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!

Υ.Γ:Χαίρομαι που σας βρίσκω μετά από καιρό!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):D

Link to comment
Share on other sites

Φάνη ΖΕΙΣ, εσύ μας ΟΔΗΓΕΙΣ!!!

Πανάκο όπως σίγουρα θα άκουσες δεν είναι και πολύ καλά τα πράγματα!

Χτες το βραδυ έκανα το ίδιο πράγμα με τον θανόντα αλλά ήμουν έτοιμος για όλα!

Γειά σου ¶λεξ!!!Όλα καλά?

Μην μου αγχώνετε τον πρόεδρο γιατί αυτές τις μέρες ήταν ήρωας με τόσα που έκανε και άντεξε!!!

Φεύγω γιατί σε μισή ώρα πρέπει να βρίσκομαι στην Ηρώ και αν αργήσω θα με "φάει"!!! ;)

Edited by HOULIO
Link to comment
Share on other sites

ειναι κανεις εδω?????

οντως,σαν πολλη νεκρα να εχει πεσει στην κεντρικη ελλαδα.. δικαιολογημενα βεβαια,λογω της καλοκαιρινης χαλαρωσης ολων,των εξορμησεων σε διαφορους προορισμους,κλπ. λετε να κανονισουμε κανα μπανακι?

παρεπιμπτοντως χρηστο,ειδα το αμαξι σου προχτες βραδυ παρκαρισμενο στην κεντρικη πλατεια διπλα στη γεφυρα! εσενα ακομα δεν σε εχω πετυχει!

Link to comment
Share on other sites

τελος οι μ.....ες , ελατε απο εδω καμια κυριακη για μπανιο....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Για τις 26 Ιουλίου θα κανονιστεί συνάντηση για μπανάκι στην Βελίκα ή στον Αγιόκαμπο της Λάρισας.

Μείνετε συντονισμένοι!

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε πρόεδρο να κανονίσουμε επιτέλους για κανα μπανάκι!

Έχουμε λιώσει στην Λάρισα!

Υ.Γ. Φάνη διάβασα σε εφημερίδα ότι την ίδια μέρα έχει κανονίσει το HYUNDAI GETZ CLUB παννελήνια σε Βελίκα και Αγιόκαμπο.

Ισχύει αυτό? Εχείς κανονίσει κοινή συνάντηση?

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε πρόεδρο να κανονίσουμε επιτέλους για κανα μπανάκι!

Έχουμε λιώσει στην Λάρισα!

Υ.Γ. Φάνη διάβασα σε εφημερίδα ότι την ίδια μέρα έχει κανονίσει το HYUNDAI GETZ CLUB παννελήνια σε Βελίκα και Αγιόκαμπο.

Ισχύει αυτό? Εχείς κανονίσει κοινή συνάντηση?

θα μιλησω την πεμπτη με το spitaki στη βελικα αν θα μπορεσει να μας βολεψει καπου, εμας κ τα αμαξια μας! στη συναντηση του rx-8 club πριν κανα μηνα τους ειχε κρατησει χωρο ακριβως μπροστα στο μαγαζι,μεσα στο γρασιδι.

αλλιως, εχω κ κοννε στο gala στον αγιοκαμπο, θα ρωτησω κι εκει να δουμε(εκει βεβαια ειναι πολυ πιο στριμωγμενα τα πραγματα,ειδικα τις κυριακες).

τι, θα γεμισει ο τοπος getz με νικελ ζαντες κ απλωστρες το σκ??? ανεπαναληπτο θεαμα αν μη τι αλλο! καμια πληροφορηση για το που θα αραξουν εχουμε?

Link to comment
Share on other sites

θα μιλησω την πεμπτη με το spitaki στη βελικα αν θα μπορεσει να μας βολεψει καπου, εμας κ τα αμαξια μας! στη συναντηση του rx-8 club πριν κανα μηνα τους ειχε κρατησει χωρο ακριβως μπροστα στο μαγαζι,μεσα στο γρασιδι.

αλλιως, εχω κ κοννε στο gala στον αγιοκαμπο, θα ρωτησω κι εκει να δουμε(εκει βεβαια ειναι πολυ πιο στριμωγμενα τα πραγματα,ειδικα τις κυριακες).

τι, θα γεμισει ο τοπος getz με νικελ ζαντες κ απλωστρες το σκ??? ανεπαναληπτο θεαμα αν μη τι αλλο! καμια πληροφορηση για το που θα αραξουν εχουμε?

και ενα παρκινκ για τον ACTIVIOUS μεσα στη θαλασσα

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχω κανονίσει κοινή συνάντηση. Δημήτρη, σε ποιά εφημερίδα το διάβασες για τα Hyundai?

Link to comment
Share on other sites

Φάνη το διάβασα σε μία τοπική της Λάρισας από αυτές που διανέμονται δωρεάν προχτές στην δουλειά.

Δεν έγραφε τα μαγαζιά που θα βρεθούνε απλά την Κυριακή θα είναι Αγιόκαμπο-Βελίκα και αργότερα θα βρεθούνε σε καφέ στην Λάρισα για κληρώσεις δώρων κ.λ.π.

Πάντως ευκαιρία είναι Φάνη αν τους πετυχουμε κάπου να κάτσουμε να τα πούμε.Το PR δεν χάλασε ποτέ κανένα . . .ετσί δεν είναι R-ZOO??????????? ;)

Υ.Γ. 1 Ο αντιπρόεδρος του club είναι Λαρισαίος, δεν συγκράτησα το ονομά του.

Υ.Γ. 2 Με ένα search που έκανα στο net επιβεβαίωνεται η ημερομηνία για την παννελήνια.

Link to comment
Share on other sites

κανονιστηκε η συναντηση την επομενη κυριακη 26/7 στις 11.00 στο fun clun Spitaki στην παραλια της βελικας, θ ανεβασει ο φανης το σχετικο τοπικ. θα εχουμε χωρο για να παρκαρουμε τα αυτοκινητα μπροστα στο μαγαζι κ καμια 15αρια ξαπλωστρες ολες μαζι (μετα απο προχειρο υπολογισμο).

ο ιδιοκτητης πολυ προθυμος να μας εξυπηρετησει κ να μας βοηθησει σε οτι χρειαστουμε κ τον ευχαριστουμε πολυ γι αυτο!

αν θελετε να κανονισουμε φαγητο το απογευματακι, στην ανω σωτηριτσα εχει θειος μου πολυ καλο εστιατοριο (μπορω να του πω να μας κανει κ καλυτερες τιμες αν γινεται). η διαδρομη απο τη βελικα προς ανω σωτηριτσα ειναι περιπου 6-7 χλμ, ανηφορικη με στροφες κ μπορουμε να γλιτωσουμε κ λιγη απο την κινηση της επιστροφης (μεχρι την αγια,επειτα ακολουθουμε κανονικα το δρομο προς λαρισα). επισης θα υπαρχει σχετικα ευκολα χωρος για σταθμευση. αν θελετε, μου λετε, ειδαλλως μπορουμε να φαμε καπου παραλιακα.

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Μην κάνετε κανένα λάθος και πλακωθείτε στο φαγητό πριν το μπάνιο! tongue.gif

¶νοιξα και το αντίστοιχο topic για την Κυριακή 26 Ιουλίου: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=30013

Τα υπόλοιπα εκεί.

Link to comment
Share on other sites

και ενα παρκινκ για τον ACTIVIOUS μεσα στη θαλασσα

:huh:

κωλ.....δο........ tongue.giftongue.giftongue.gif

μακρια απο την αλμυρα.κανει κακο στο χρωμαα.........

εγω ειμαι μεσα μαζι με ενα αλλο ατομο!!!!! activious σε περιμενω να ερθεις για φαγητο να θυμηθουμε τα αυτα που τρωγαμε τον χειμωνα!!!χεχεχε

αυτα ειναι....... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα το εχουμε το meeting τωρα που επιασε τουρμποκαιρο?

ΛΑΡΙΣΑ 25 του μηνα τι λετε?

Δεν νομιζώ φίλε γιατι τότε είναι και το MOTORSHOW στην Αθήνα.

Αναμένουμε για νεότερα για την επόμενη συνάντηση από τον Φάνη!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.