Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Παλικαρια και εγω μεσα οπου θελετε....

Καλη παρεα να υπαρχει και ολα μια χαρα...

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Για Λαρισα ειμαι μεσα κυριακη παιδες...αντε ακομα για την παρθενικη μου συναντηση ψαχνομαι ρε activious χαχαχ :spiteful: !!!κανα αυτοκολλητακι παιζει να εχουμε activious h μπα ? ANTE κ λιγο συγχρονισμος δεν βλαπτειιιιι μωρεεε :mad:

Edited by kwts
Link to comment
Share on other sites

επισης το παλικαρι που μου ειχε στηλει πμ απο Λαρισα να μου ξαναστηλει γιατι δεν κρατησα το τηλ του και δεν εχω κρατησει και το πμ του και δεν θυμαμαι ποιος ειναι. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

για Βολο μεσα και εγω για σκ αρκει να ειναι απογευματινες-βραδυνες ωρες.για λαρισα δεν νομιζω να μπορεσω να ερθω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας χαιρετω :D κυριακη στις 12 καλα ειναι??? σημειο συναντησης λεω για carrefour Λαρισα εχει ανοιχτο χωρο αυθονο αν θελετε καθομαστε εκει η συμφωνουμε να παμε καπου αλλουαν δεν σας αρεσει :p ! οποιος πιστος ας ερθει...2 ατομα 3 θα ειμαστε αλλα ας ειμαστε χαχαχ μην παω μονος μου :thumbsu: ας βγαλει ενας mod την ανακοινωση της συναντησης να δουνε ολα τα μελη!!! ΑΝΤΕ να πιουμε κανεναν καφε να παρω κ καμια γνωμη για το σκυλακι μου :D

Link to comment
Share on other sites

θα φαινομαστε ρε χαχαχ μπροστα εκει μολις μπαινεις οπως πας για το Cube την καφετερια!

Link to comment
Share on other sites

Για Λαρισα ειμαι μεσα κυριακη παιδες...αντε ακομα για την παρθενικη μου συναντηση ψαχνομαι ρε activious χαχαχ :spiteful: !!!κανα αυτοκολλητακι παιζει να εχουμε activious h μπα ? ANTE κ λιγο συγχρονισμος δεν βλαπτειιιιι μωρεεε :mad:

για αυτοκολλητο κατι θα κανουμε...

οσο για την συναντηση θα βαλουμε ανακοινωση για την ημερα και ωρα την συναντησης...

συζηταμε το θεμα....

Link to comment
Share on other sites

αμα γινει Λαρισα Πανο θελω και εγω αυτοκολλητο γιατι το δικο μου απο το 2009 εχει και πολυ αντεξε. μερικα γραματα απο το link του club απο κατω εχουν φυγει.

θελω το παλιο ομως το λευκο οχι το καινουριο!

Ευχαριστω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραιοςςςς :yahoo: αντε να το μοστραρω θελω με το logo του club χαχαχα οσο για την συναντηση αν θελετε αλλο μερος οκ...μονο βγαλτε την ανακοινωση για τον κοσμο που θελει να ερθει!!! :good:

Link to comment
Share on other sites

κατα καποιον τροπο ναι πολυλογα...περιμενουμε τους φιλους εδω να πουμε στα σιγουρα ωρα κλπ κλπ 8) με κανετε χαρουμενο ωρες ωρες ρε παιδια μπραβο επιτελους θα τα πουμε κ απο κοντα! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα! οντως καλη ευκαιρια την κυριακη για καφεδακι!! λογικα θα ειμαι μαζι σας,αλλα μαλλον προς απογευματακι,καθοτι εχω μια υποχρεωση το μεσημερι..

μπορουμε να βρεθουμε κλασικα στο παρκινγκ του pantheon plaza κ να οδευσουμε προς καποιο απο τα καφε του εμπορικου η στο κοντινο μικελ?? ενα αλλο ωραιο σημειο συναντησης θα ηταν κ το παρκινγκ του ael fc arena, αλλα επειδη εκεινη τη μερα παιζει η αελ εκτος κ θα μεταδιδει τον αγωνα το καφε του γηπεδου λογικα,δεν ξερω αν θα χωρεσουμε οπως θελουμε για καφεδακι.. τι λετε??

υγ. φανη σορι που δεν σου απαντησα το απογευμα, εφημερευα και με πετυχες σε ωρα αιχμης! ;-)

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Καλητερα στο στο παρκινγκ του pantheon plaza...

και μετα απο κει οπου θελουμε....

Υ.Γ ( φανη σορι που δεν σου απαντησα το απογευμα, εφημερευα και με πετυχες σε ωρα αιχμης! ;-) )

οταν λες εφημερευς εννοεις οτι εισαι φαρμακοποιος η γιατρος????

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...

η συναντηση ΜΑΛΛΟΝ θα γινει την Κυριακη 27 Νοεμβριου 2011.οποτε θα ανεβασουμε την ανακοινωση οσο πιο γρηγορα μπορουμε...οποτε αναμενεται να δειτε το μερος και την ωρα...

οποιος meeting mod προλαβει ας την ετοιμασει,γιατι δεν προλαβαινω αυτες τις μερες...

υγ. φανη σορι που δεν σου απαντησα το απογευμα, εφημερευα και με πετυχες σε ωρα αιχμης! ;-)

εκανες π....ραφη σε τσα-χ2???? :cheer:

:laugh: :laugh: :laugh:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

τι 27 ρε παιδια κ ειπα μηπως σας προλαβω να σας δω...χαχαχα πολυλογα λεω να τα πουμε ρε εμεις την κυριακη αυτη!!! καλη χρονια μετα απο μενα :) θα βρεθουμε σε μια μινι συναντησουλα απο'οτι βλεπω στο πανθεον (στο παρκινγκ) στις 12 το μεσημερι...οποιος μπορει ας ερθει να πιουμε ενα καφεδακι...

Edited by kwts
Link to comment
Share on other sites

λοιπον...

η συναντηση ΜΑΛΛΟΝ θα γινει την Κυριακη 27 Νοεμβριου 2011.οποτε θα ανεβασουμε την ανακοινωση οσο πιο γρηγορα μπορουμε...οποτε αναμενεται να δειτε το μερος και την ωρα...

οποιος meeting mod προλαβει ας την ετοιμασει,γιατι δεν προλαβαινω αυτες τις μερες...

εκανες π....ραφη σε τσα-χ2???? :cheer:

:laugh: :laugh: :laugh:

που το καταλαβες πανουλη?? μηπως ειχα ανοιχτη τη βιντεοκληση κ δεν το πηρα χαμπαρι???? :db: :db:

προτεινω κ εγω να το κανονισουμε για 27 του μηνος καλυτερα, αυριο ουτως η αλλως θα ερχομουν αργα το απογευμα να σας δω. εξαλλου δεν το οργανωσαμε καλα, τελευταια στιγμη δεν θα προλαβουμε να τους ειδοποιησουμε ολους.. βεβαια οσα μελη επιθυμουν να πιουν καφεδακι μπορουν ανετα να το κανονισουν! θα το δουλεψω με το σταυρο κ τα υπολοιπα παιδια κ το ανεβαζουμε,οκ??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.