Jump to content
GraveDigger

Εξόρμηση μελών Κεντρικής Ελλάδας στον Βόλο

Recommended Posts

Τελικα ειμαι γκαντεμης.Με αφησε απο μποαταρια και δεν ξερω απο που προερχεται.Ειναι καινουρια -70 ευρω.

Αρα την επομενη φορα.Τα νευρα μου μιλαμε.Τοσο κοντα και η ηληθια η μπαταρια τωρα βρηκε.

Τι να πω ;)B):(:(

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε Πάνο. Φρόντισε να είσαι παρών στην Πανελλήνια! :D

Όλα έτοιμα εδώ, θα ξεκινήσουμε στις 11:00 για Βόλο 4 αυτοκίνητα με 5 μέλη:

Johnnie-Cola

RSI

fonstilida

FARINAS

GraveDigger

και κάτι φίλοι μας παρέα! ;)

Καλά θα περάσουμε! :D

Link to comment
Share on other sites

Γιαααα πείτε μας πως περάσατε;;;

Και ό,τι φωτογραφίες βγάλατε μπορείτε να τις ανεβάσετε εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=190

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορεσαμε να συμμετασχουμε σε αυτη την συναντηση λογω ασθενειας (και εγω και η Κική) από την Παρασκευη το βραδυ.

Μιλτο και Αρη,ειδα τα τηλεφωνηματα σας,αλλα δεν μπορουσα να μιλησω.Εχει κλεισει η φωνη μου...Θα τα πουμε με την 1η ευκαιρεια!

Link to comment
Share on other sites

μπορω να πω οτι σημερα τα περασαμε παααααααααααααρα πολυ καλα!!!

γνωριστηκαμε με καινουργια μελοι και μη και γενικα ητανε πολυ καλα.....

μπραβο στα παιδια που ηρθανε απο λαμια,λαρισα και εγω φυσικα φαρσαλα :D:D

και εννοειται και τα παιδια απο βολο που μας περιμενανε ολους...... :D

φωτο θα ανεβασει ο φανης μιας και ητανε ο φωτογραφος μας.......

αυτα απο εμενα ελπιζω να τα ξαναπουμε ολοι μαζι παλι παρεα :):)

ΥΓ φανη οταν εχουμε συναντηση δεν ξενυχταμε και μετα αργουμε... :lol::lol::lol:

καλα τα λεω FARINA????? :D:D

Δυστυχως δεν μπορεσαμε να συμμετασχουμε σε αυτη την συναντηση λογω ασθενειας (και εγω και η Κική) από την Παρασκευη το βραδυ.

Μιλτο και Αρη,ειδα τα τηλεφωνηματα σας,αλλα δεν μπορουσα να μιλησω.Εχει κλεισει η φωνη μου...Θα τα πουμε με την 1η ευκαιρεια!

ακη περαστικα σας ρε φιλε !!!!επικρατη ιωση παντου....

καλη αναρρωση..... :)

Link to comment
Share on other sites

:) Με ότι έγινε σήμερα, γίνεται να μην έρθω τον Μάρτιο στην πανελλήνια? :) Καλά όμως όλα αυτά. Αυτός που αξίζει ένα μεγάλο "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" είναι ο GRAVEDIGGER που μας μαζεύει και ασχολείται τοοοοσο πολυ με το CLUB. Φάνη είσαι Π Α Ι Χ Τ Α Ρ Α Σ....!!!!!! Με όλη τη σημασια της λέξης (την αλλη φώτο δεν την έβαλα για να μην σε χαλάσω tongue.gif )
Link to comment
Share on other sites

λοιπων,η συναντηση ειχε μεγαλη επιτυχια,πολυ γελιο και πολυ φαγητο.ο gravedigger εκανε τελεια δουλεια.πολυ καλη οργανωση.ελπιζω να βοηθησα εστω και λιγο. tongue.gif .

ελπιζω να τα πουμε στη πανελληνια.

Υ.Γ ο gravedigger φευγοντας μας μολυνε το parking.οσοι ηταν εκει καταλαβαινουν τι εννοω. tongue.gif:)

ΥΓ2 το φλουρι το κερδισε καποια που αξιζε. :lol:;)

Edited by panosgolf
Link to comment
Share on other sites

Ωχ τι πάθαμε με αυτή που το άξιζε :) ΟΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ...... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif Ελα να σοβαρευτουμε λίγο.... Ο Φάνης μόλυνε το parking. Εχω αποδείξεις!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικά περάσαμε και σήμερα! Ήταν πολύ καλύτερα από τις εκτιμίσεις μου! :)

Χάρηκα για όλα τα παιδιά που γνώρισα σήμερα! Και φυσικά τα συγχαρητήριά μου στον Παναγιώτη και τον Γιώργο που οργάνωσαν τον Βόλο και την Λάρισα αντίστοιχα!

Συγχαρητήρια και στα δικά μου παιδιά! Και στους φίλους τους που έφεραν παρέα!

Ευχαριστώ και τον φίλο μου τον Γρηγόρη που έβγαλε αριστουργήματα με την φωτογραφική μηχανή!

Όσο για την αργοπορία φίλτατε didyme με καθυστέρησαν το πρωί που πήγα για πλύσιμο το Golfάκι και περίμενα άδικα κανένα μισάωρο μέχρι να αρχίσουν να το πλένουν. Εγώ δεν ξενύχτησα το Σαββατόβρδο, σε αντίθεση με τον Johnnie-Cola! :whistling: Και μετά στην διαδρομή έπρεπε να είμαι τελευταίο αυτοκίνητο! ;)

¶σε που ήρθα τελευταίος σαν τον Ρουβά για να κάνω worthy.gif εντύπωση! tongue.gif

Πάντως ωραίο parking, πολύ εξυπηρετικό! Και παρατάξαμε ωραία και τα αυτοκίνητα! :thumbsup:

Πολύ πετυχημένη η φωτογράφιση! :thumbsup:

Ωραία καφετέρεια βρήκαμε! Καλές δουλειές να ευχηθούμε στο Glow το οποίο είναι καινούριο σαν μαγαζί και η εκπρόσωπος του οποίου κέρδισε και το φλουρί για λογαριασμό του καταστήματος! Ευχαριστούμε για το service! :lol:

Κόψαμε μια μικρή βασιλόπιτα αλλά είπαμε: η καλή στην Πανελλήνια στα Τρίκαλα!

Doggy! Παιδιά αυτός είναι Πρόεδρος! Αυτός είναι Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ! Ευχαριστούμε για τον φάκελο, οι φωτογραφίες θα ανέβουν Δευτέρα 20:30.

Πρόεδρε, κανόνισε την πορεία σου! Τα δικά μου τα παιδιά είναι φαγανά! Ο Johnnie-Cola έφαγε μέχρι και το κομμάτι του Ιησού! :lol:

Η συνέχεια μετά τον καφέ είναι απόρρητη! lipssealed.gif

Υ.Γ.1: Όποιος δημοσιεύσει ακατάλληλη φωτο θα φάει 100% Warn και ban tongue.gif

Υ.Γ.2: Πάρα πολύ εξυπηρετικό parking τελικά! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπροστά σε αυτά που φάγαμε εμείς αργότερα, ο Johnnie-Cola δεν έφαγε τίποτα.... Ασε που είναι σε δίαιτα... Οπως κι εγω βέβαια..... :)

Link to comment
Share on other sites

Φανη ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια lick.gif (πες κι αλλα,πες κι αλλα tongue.gif )

didyme για αυτο ειχε μαυρους κυκλους κατω απο τα ματια???? ;)

το μαγαζι ηταν τελειο,μμε πολυ καλο προσωπικο hearts.gif .για αυτο πηγαμε και εκει.

Johnnie-Cola αντι να πει και ευχαριστω που δεν αφησες να πεταξουμε κανενα κομματι(κριμα ηταν) κορο΄ι΄δευει κιολας??? :lol:

κατι που δεν το ειπε κανενας,ολα τα λεφτα ηταν το "πανό" που εφερε ο Φανης.

doggy προεδραραααα :lol: .να εισαι καλα.ευχαριστουμε για το φακελο.κατι ακομα.υποσχεσου μου σε παρακαλω οτι θα με βοηθησεις ετσι και παει να με κανει ban o gravedigger αμα δημοσιευσω την φοτογραφια που λεει. tongue.gif:):lol:new_lol.gifworthy.gif

Edited by panosgolf
Link to comment
Share on other sites

Για το πανό της Κεντρικής Ελλάδας ευχαριστήστε τον doggy και τον doumasj.

Όσο για το ban δεν σε σώζει κανείς! Ούτε ο Ιησούς Χριστός, πολύ δε περισσότερο που δεν έφαγε το κομμάτι Του. ban.gif

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείτε... στη πανελλήνια... "καλά θα περάσουμε, καλά..." (ΤΕΛΟΣ!)

χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

μπραβο, μπραβο παιδια !! χαιρομαι που περασατε ωραια !! ελπιζω στην επομενη να μπορεσω να ειμαι κι εγω παρων!! ολο τα καλυτερα χανω φετος.. βαλτε καμια φωτο να δω κι εγω να σας καμαρωσω! μπραβο φανη για την οργανωση κ σε ολυς γενικα για τη συμμετοχη!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που δώσατε το παρών όσοι δώσατε αλλά ήταν εκεί και η αδυναμία μου ο didymos.....α ρε κωστάκη....σε περιμένω τρίκαλα από το σάββατο όμως ε!!!

Σας περιμένουμε όλους στα ΤΡΙΚΑΛΑ για μια πανελλήνια εκδρομή που δεν έχει ξαναγίνει....ήδη όλοι μας ασχολούμαστε για το καλύτερο και θα το πετύχουμε για να περάσουμε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολοι καλά.....

2ΗΜΕΡΟ ΓΛΕΝΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που δώσατε το παρών όσοι δώσατε αλλά ήταν εκεί και η αδυναμία μου ο didymos.....α ρε κωστάκη....σε περιμένω τρίκαλα από το σάββατο όμως ε!!!

Σας περιμένουμε όλους στα ΤΡΙΚΑΛΑ για μια πανελλήνια εκδρομή που δεν έχει ξαναγίνει....ήδη όλοι μας ασχολούμαστε για το καλύτερο και θα το πετύχουμε για να περάσουμε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολοι καλά.....

2ΗΜΕΡΟ ΓΛΕΝΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

θα τις ξεχασε ο gravedigger στο τσιπουραδικο και ντρεπεται να το πει tongue.gif

ή

νευριασε που τον απειλεις με αυτη τη φωτογραφια και για αυτο δεν τις βαζει. :D

r-zoo που εισαι??χαθηκες???ησουν βολο???

Edited by panosgolf
Link to comment
Share on other sites

r-zoo που εισαι??χαθηκες???ησουν βολο???

Μπορεί να δείχνω αδικαιολόγητος, αλλά... δεν είμαι! Δυστυχώς δεν μου πάει καλά το 2008 μέχρι τώρα, αλλά αφού έχουμε τη υγεία μας όλα θα γίνουν!!!

Οι υποχρεώσεις κ τα προβλήματα με σταμάτησαν για άλλη μια φορά!!!

Ελπίζω να τα πούμε την επόμενη φορά κ να περάσουμε τόσο καλά κ ακόμη καλύτερα, όπως στον Βόλο!

Κρίμα που δεν σας γνώρισα κ από κοντά...

Υ.Γ.1 Κρίμα κ οι 4 ώρες που γυάλιζα το Golfάκι μου! Ελπίζω να το χάρηκε...! :lol:

Υ.Γ.2 Πάντως μπορούμε να τα πούμε, έστω κ πιο τοπικά, σύντομα ελπίζω... ΟΚ, Panosgolf!; ;)

Edited by R-ZOO
Link to comment
Share on other sites

GRAVEDIGGER ξέρω θα με μαλώσεις, θα με φωνάξεις, ισως με δείρεις αλλα δε μπόρεσα να κρατηθώ. Θα την βάλω... Αυτη την στιγμή είμαστε σπίτι μου και ανεβάζει απο το δεύτερο PC μου τις photos απο τον ΒΟΛΟ. Δεν ξέρει τι κάνω :D :D :D :D

post-3904-1200611875_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι να πώ τώρα; Ότι ανέβηκαν οι φωτογραφίες ή ότι θα τιμωρηθούν οι ένοχοι? rocket.gif

Πάω να κατεβάσω, να σβήσω την φωτογραφία την καλή για να μάθετε! :Dlove.gif Δεν θα την ξαναδείτε! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

:D Μετά τα τσίπουρα ο πάρεδρος τινάζει την σαύρα του.... Γεία σου ρε ΠΑΡΕΔΡΕ!!!!!!! Δε μπόρεσε να ξεφύγει απο το κινητό του FARINA!!!!!!!! :D:D:thumbsup::lol:tongue.gif:Dtongue.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.