Jump to content
lyko81

Passat Cc

Recommended Posts

άσχετο βγήκε τελικά το CC με 2.0 TFSi ? επειδή έτσι μου είχε πει και ο πωλητής εδώ της VW-Audi

Link to comment
Share on other sites

άσχετο βγήκε τελικά το CC με 2.0 TFSi ? επειδή έτσι μου είχε πει και ο πωλητής εδώ της VW-Audi

Δεν ρώτησα, αλλά στους καταλόγους υπάρχει και η τιμή του είναι η παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

πάλη ξανά φουντώνει η σκέψη για CC :huh:

Link to comment
Share on other sites

τελικά βγαίνει σε 2.0 TSI το CC εδώ και ο τιμοκατάλογος από τo site www.vw.gr http://www.vw.gr/site/pricelist/cc_prices.pdf

Tι διαφορά έχει ο TSI 200PS με τον TFSI 200PS?

Link to comment
Share on other sites

τότε γιατί τους βγάζουν με διαφορετική ονομασία... marketing και καλά να δείξουν πως έβγαλαν κάτι καινούριο ε?

Link to comment
Share on other sites

λογικά το 2.0 TSI θα το δίνει με καλύτερο εξοπλισμό σε σχέσει με το 1.8 TSI μου ξαναμπαίνουν ιδέες

Link to comment
Share on other sites

πάλη ξανά φουντώνει η σκέψη για CC :D

μα ειναι να μην σε κολαζει το ατιμο?οπως και να το κοιταξεις το αυτοκινητο ειναι αλλου.και χαλαλι η μια θεση που λειπει.

Link to comment
Share on other sites

μα και στο ήδη υπάρχων Passat που έχω κανείς δεν κάθετε πίσω ^_^:D :D :D οπότε ένα CC 2.0 TSI 200HP δεν με χαλάει καθόλου...

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

μα και στο ήδη υπάρχων Passat που έχω κανείς δεν κάθετε πίσω :D :D :D :D οπότε ένα CC 2.0 TSI 200HP δεν με χαλάει καθόλου...

αγορι μου και το σκεφτεσαι??? :D

σημερα πηγα και το ειδα ξανα,το ταμπλο και το σαλονι του επαναλαμβανω οτι μου αρεσουν πολυ,εχει ανεβασει το image της η vw.

Link to comment
Share on other sites

το 2.0 του πάει γάντι για το σκάφος του :D

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το αναφέρεις με αφορμή δική μου δημοσίευση θα ήθελα σε παρακαλώ πολύ να μην συγχέεις το "κόλλημα" του Έλληνα (όπως λες) με το γούστο...ξέρεις, υπάρχουν αρκετοί που στηρίζουν τις επιλογές τους στο γούστο...

¶κου εκεί....το κλασσικό κόλλημα του Έλληνα...αυτά τα συμπλέγματα μας έχουν καταστρέψει...

...και Jacuzzi να έχει το υβρίδιο CC και 15.000 ευρώ να κόστιζει, για μένα παρέμενει ένα από τα πιο άσχημα αυτοκίνητα με αρκετές επιρροές από πολύ καλύτερά του αυτοκίνητα, στα οποία προφανώς θα ήθελα να μοιάσει.

Μήπως γι' αυτό πάει άπατο...???

Α, μιλώντας για συμπλέγματα...η ονομαστική ιπποδύναμη του CC είναι ασφαλώς μεγαλύτερη στην πραγματικότητα...μόνο του CC...έλεος...Επίσης ποιός είναι ο "βασικός" εξοπλισμός του CC και ποιός αυτός των σοβαρών εταιριών ?

Καλα εσυ το εχεις ζησει κανονικα......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.