Jump to content
kouliss

Τρίκαλα και Καλαμπάκα 1-2 Μαρτίου 2008

Recommended Posts

Guest BassakosVR6
*** IV ΧΡΟΝΙΑ Hellenic VWClub ***

Ειδικά σε αυτή την Πανελλήνια που γιορτάζουμε τα 4 χρόνια Hellenic VWClub θα κυκλοφορήσει επετειακή μπλούζα.

Η οποία θα δοθεί στα μέλη που θα έρθουν στην εκδήλωση και επιθυμούν να την αγοράσουν.

Οι παραγγελίες γίνονται στον doumasj μέσω Π.Μ. ή στο αντίστοιχο θέμα εδώ και μέχρι την λήξη της παραγγελίας θα πρέπει όσοι δηλώσετε να δώσετε και τα λεφτά !!

*Μέσα στο Σ/Κ θα αναρτηθεί η φωτογραφία της επετειακής μπλούζας.

Κόστος: 15 Ευρώ

Εχεις φωτογραφια την επετειακή μπλούζα?

φιλε δες εδω! υπαρχει παραγγελια για οσους θελουν! <_<

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...c=19790&hl=

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΟΣΤ, ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ, ΑΠΟ ΘΕΣΑΣΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΡΙΣΑ, ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Link to comment
Share on other sites

φιλε δες εδω! υπαρχει παραγγελια για οσους θελουν! ;)

Ευχαριστω εχω στειλει pm στον doumasj για να παραγγιλω!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει και το Ράδιο Palace, τι άλλο θέλουμε!

Πείσε και τη κουνιάδα μου να έρθει Γιώργο!!! ;)

Το παλευω αλλα θελει ακομα...που θα μου παει θα την καταφερω.

Ενταξει μεχρι τοτε κατι θα γινει,παμε συνηθως καμια βολτα τα ΣΚ εκτος Λαρισας ουτως η αλλως.

Α!!! Καλοταξιδο κιολας...

Link to comment
Share on other sites

Το παλευω αλλα θελει ακομα...που θα μου παει θα την καταφερω.

Ενταξει μεχρι τοτε κατι θα γινει,παμε συνηθως καμια βολτα τα ΣΚ εκτος Λαρισας ουτως η αλλως.

Α!!! Καλοταξιδο κιολας...

H αδερφή της, λέει πως αν είναι να την ψήσεις, να την ψήσεις για να έρθει με τον Γιώργο της, για να μην την έχει πάνω από το κεφάλι της!

Τέτοια γκρίνια γυναίκα έχω! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ το μέλος PANOS 1.8 T που είναι από τα ΤΡΙΚΑΛΑ και μας βοηθάει στο να βρούμε τα 2 μέρη για το σάββατο βράδυ για το club και την κυριακή το μεσημέρι για την ταβέρνα....Η βοήθεια του είναι πολύτιμη...μέχρι παρασκευή θα χετε το πλήρες πρόγραμμα της εκδρομής....

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι παιδια!!

Θα παρευρεθώ και εγώ στην εκδρομή με μεγάλη μου χαρά!

Να γνωρίσω και τα μέλη από τα υπόλοιπα μέρη της Ελλαδάρας!

Θα συμμετέχω σε όλα τα events της ομάδας μέσα στις 2 μέρες απλά

θα μένω στο σπίτι του συμφοιτητή μου στα Τρίκαλα ο οποίος τυγχάνει να έχει

ζαχαροπλαστείο!!!!!!

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΜΑΧΙΑ!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ τελικά . κατά πάσα πιθανότητα 2 δίκλινα. θα είναι σίγουρο την Πέμπτη. Γιάννη θα κατέβω την πέμπτη ΣΕΦ. οπότε τα χρήματα εκεί και για τα δωμάτια και θα την μπλούζα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ πιθανό να έρθουμε και εμείς οπότε 1 δίκλινο παρακαλώ με καλή θέα. Αλλά θα το σιγουρέψω την Παρασκευή οπότε Douma θέλω μια μπλούζα και την επόμενη Πέμπτη(14/2/2008) θα σου φέρω τα χρήματα για την εκδρομή και της μπλούζας.οκ?:unsure:

Καλό μεσημέρι παιδια!!

Θα παρευρεθώ και εγώ στην εκδρομή με μεγάλη μου χαρά!

Να γνωρίσω και τα μέλη από τα υπόλοιπα μέρη της Ελλαδάρας!

Θα συμμετέχω σε όλα τα events της ομάδας μέσα στις 2 μέρες απλά

θα μένω στο σπίτι του συμφοιτητή μου στα Τρίκαλα ο οποίος τυγχάνει να έχει

ζαχαροπλαστείο!!!!!!

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΜΑΧΙΑ!!! tongue.gif

Ωχ κατάλαβα πάλι δίαιτα θα κάνουμε. :D:D:D

Καλό μεσημέρι παιδια!!

Θα παρευρεθώ και εγώ στην εκδρομή με μεγάλη μου χαρά!

Να γνωρίσω και τα μέλη από τα υπόλοιπα μέρη της Ελλαδάρας!

Θα συμμετέχω σε όλα τα events της ομάδας μέσα στις 2 μέρες απλά

θα μένω στο σπίτι του συμφοιτητή μου στα Τρίκαλα ο οποίος τυγχάνει να έχει

ζαχαροπλαστείο!!!!!!

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΜΑΧΙΑ!!! tongue.gif

Ok Pano777 tha to timisoyme to zaxaroplasteio toy filoy soy kathoti gkykatzoy eimai arketa opos olo to club fantazomai.

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ....??? ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....

ΤΟ 25ΑΡΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΚΕΙ Κ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ....

ΜΕ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ???ΠΩΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω

+1 δικλινο

(doumas αν ειναι στειλε μ ενα πμ να κανονισουμε να βρεθουμε να σου δωσω τα λεφτα γιατι δν θα ερθω την πεμπτη ευχαριστω)

Link to comment
Share on other sites

πω πω doumas απο αυτα που μου ειπε ο gravedigger πιστευω οτι θα εινα γαματα.εμαθα και για της πλακες.οποτε καταλαβες.στα ειπα και απο κοντα.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι θα εινα γαματα.εμαθα και για της πλακες.οποτε καταλαβες.

ΟΧΙ παληκάρι μου!!! Αποκλείεται να έμαθες για τις πλάκες!!!!! ΑΝ δεν τις ζήσεις και δεν την πατήσεις, κοινώς αν δεν σε βαφτίσουμε, δεν έχεις μάθει τίποτα!!!!

ΠΕΤΡΑΚΗΗΗΗ, ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΝΕΟ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ok κούκλα....

όσο για σένα activius όπως τα παμε και από κοντά και ξέρω εγώ αλλά άλλοι όχι θα δεις καιμόνος σου πόσα καλά θα είναι...απλά αφέσου ελεύθερα να το ζήσεις...χωρίς αναστολές...χιχιιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

ok κούκλα....

όσο για σένα activius όπως τα παμε και από κοντά και ξέρω εγώ αλλά άλλοι όχι θα δεις καιμόνος σου πόσα καλά θα είναι...απλά αφέσου ελεύθερα να το ζήσεις...χωρίς αναστολές...χιχιιχιχιχι

+1

Πpoς νεα μελοι : για να ξερετε περι των εκδρομων του VW CLUB :thumbsup::thumbsup:

post-4894-1202474925_thumb.jpg

Edited by NOS
Link to comment
Share on other sites

+1

Πως νεα μελοι : για να ξερετε περι των εκδρομων του VW CLUB ;):thumbsup:

κ.πτεραρχε εμενα τι με περιμενει στην εκδρομη????????? :thumbsup::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

κ.πτεραρχε εμενα τι με περιμενει στην εκδρομη????????? ;):thumbsup: :thumbsup: :lol: :lol: :lol: :lol: tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

[/quote

ΟΧΙ ΚΑΙ ''ΠΤΕΡΑΡΧΟΣ'' τον ανεβασες 250 βαθμους (βλ. 1.4 σε 1.8 330hp) απο Μαϊο και βλέπουμε........θα εξαρτηθει απο το ΚΥΣΕΑ :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

εκει που θα σιναντιθιτε στα τρικαλα, ρουφιξτε και ενα φραπεδακι για μενα στιν ασκλιπιου....

απο το καλοκαιρι εχω να δω την πατριδα!!!

αντε καλα να περασετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά, ο προβληματικός θα είμαι εγώ!!! B)

Η ιστορία έχει ως εξής... Έχω ενάμιση μήνα άνεργος κ σκεφτόμουνα ότι δεν θα μπορέσω να έρθω λόγω οικονομικού προβλήματος! Τώρα με ειδοποίησαν από μία μεγάλη εταιρία για δουλειά κ μάλλον ξεκινάω την άλλη εβδομάδα! Είναι πολύ καλή δουλειά από άποψη θέσης κ χρημάτων, αλλά είναι 7ήμερη! Οπότε θα πρέπει να το αφήσω στην τύχη, μήπως κ θα έχω ρεπό μία από τις δύο ημέρες!

Ελπίζω, αν τα καταφέρω, να είμαι καλοδεχούμενος!!! :D;)

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά, ο προβληματικός θα είμαι εγώ!!! :blush:

Η ιστορία έχει ως εξής... Έχω ενάμιση μήνα άνεργος κ σκεφτόμουνα ότι δεν θα μπορέσω να έρθω λόγω οικονομικού προβλήματος! Τώρα με ειδοποίησαν από μία μεγάλη εταιρία για δουλειά κ μάλλον ξεκινάω την άλλη εβδομάδα! Είναι πολύ καλή δουλειά από άποψη θέσης κ χρημάτων, αλλά είναι 7ήμερη! Οπότε θα πρέπει να το αφήσω στην τύχη, μήπως κ θα έχω ρεπό μία από τις δύο ημέρες!

Ελπίζω, αν τα καταφέρω, να είμαι καλοδεχούμενος!!! :unsure:;)

Βασικά εσύ είσαι και κοντά, οπότε παίζει να κάνεις και ένα ντου απλά!

Link to comment
Share on other sites

mr. doumasj 1 δικλινω και για μενα να το

σηγουρεψω και θα σου πω την Πεμτη στο ΣΕΦ

Link to comment
Share on other sites

Κρατήστε και ένα δίκλινο για τον Χρόνη και την Αρραβωνιαστικιά του παρακαλώ!!!! Θα το δούμε ΚΑΙ αυτό! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.