Jump to content
kouliss

Τρίκαλα και Καλαμπάκα 1-2 Μαρτίου 2008

Recommended Posts

Guest dubbeR_Stoilas

Πρωί πρωί σήμερα στη δουλειά ο Kouliss με έχει πρήξει για το πόσο καλά περάσατε και ζηλεύω. Τόσα χρόνια έχω έρθει σε όλες της πανελλήνιες και έχασα την καλύτερη :D

¶ντε, περιμένουμε τις φωτογραφίες όλων. Και του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites

Εγω τι να πω τωρα οτι ηταν η καλυτερη εκδρομη?Να πω οτι ηταν Σουπερ?Μαλλον θα ειναι λιγο οτι και να πω!Συγχαρητηρια σε ολους ακομα και στον Ντουμα αν και δεν μου αλλαξε το δωρο οπως ειχε πει τον συγχωρω αλλα θελω ταβερνα να κερασει αλλιως το Γκολφ του θα παθει αυτα που του ειπα.....!!! tongue.gif Επισης να πω στον Κυριο Σμηναρχο οτι στις επομενες εκδρομες να μου προσεχει την γκολφαρα καθως ηταν η τελευταια μου εκδρομη με το χρυσο μου καθως στις επομενες θα με βλεπετε με ενα λευκο.........(ιδιο χρωμα Λατου) tongue.gif αλλα Αουντι!!!Τελικα ειναι τετοια η δυναμη του κλαμπ που σε λιγο ολοι μας θα ερχομαστε στις εκδρομες με αλλες μαρκες αυτοκινητου γιατι ειμαστε πολυ δεμενοι σαν παρεα και αυτο μετραει!!! :Dhearts.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειναι τετοια η δυναμη του κλαμπ που σε λιγο ολοι μας θα ερχομαστε στις εκδρομες με αλλες μαρκες αυτοκινητου γιατι ειμαστε πολυ δεμενοι σαν παρεα και αυτο μετραει!!! :lol:hearts.gif

Αυτά να διαβάζουν μερικοί και να σκάνε!!! upyours.gifmachinegun.gif

Τώρα... Να πω πως η ερώτηση, όταν έγινε η ανακοίνωση πως εμπόδιζε το αμάξι του Πητ "ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ", θα έχει υπόσταση;! :D:D:thumbsup::thumbsup::thumbsup: Αντε καλή χρονιά!! :D

@Stoilas: Σου έφαγα τη δουλειά, σκαρφαλωμένος σε σκάλες και σκαλωσιές για να βγάζω φωτό! Ερχονται εντός των ημερών!

@Stoilas2: Πες μου πού θα βρω φακό της Sigma για EOS 350D, 10-20mm wide ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: στα παιδια που διοργανωσαν την εκδρομη. Περασαμε οχι απλως υπεροχα, σε τετοιο σημειο που με χαλασε που γυρισα παλι στην τσιμεντουπολη. Δυστυχως εφυγα αμεσως μετα την φωτογραφηση γιατι βλεπετε υποχρεωσεις.Πρεπει να τσιμπησα και κανα δυο κλησεις στο πεταλο του μαλιακου :rolleyes::blink: τσιμπησα ομως και το δωρακι μου στην κληρωση :thumbsup::thumbsup: . Μπραβο παιδια παντα τετοια.

Υ.Γ. Οχι αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααλλο κρεας. Η χοληστερινη και τα τριγλικεριδια χτυπουν καμπαααααααανες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια, περάσαμε τέλεια! Το ξενοδοχείο ήταν πολύ ωραίο, η οργάνωση ήταν πολύ καλή και τα δώρα ... πολλά! Μπράβο παιδιά. Κάνετε πολύ καλή δουλειά.

Χάρηκα που είδα τόσο κόσμο μαζεμένο, τα παιδιά από τα Γιάννενα και τον PAGOURISTA που είχα πολύ καιρό να τον δώ, όπως και τον ¶ρη με την Ιωάννα, τον Φάνη με την κούκλα του ... (χιχιχι.... πολύ καλή ιδέα) και τα υπόλοιπα μέλη από την Λαμία. Μπράβο στα παιδιά από την Μήλο που ήρθαν... Ήταν μια πολύ ευχάριστη έκπληξη. Λυπήθηκα που δεν είδα συμμετοχή από τα μέλη της Θεσσαλονίκης. Ίσως τους δούμε σε άλλη συνάντηση, δεν πειράζει, να'ναι καλά και να συνεχίζουν να είναι κομμάτι της παρέας μας.

Όλα καλά! Χάρηκα πολύ που μπόρεσα και έζησα αυτό το ταξίδι με όλους σας. Ευχαριστώ πολύ για τις ωραίες αναμνήσεις. Σας φιλώ γλυκά...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->

λοιπωων έχουμε και λεμέ....όλα ήταν άψογα ακόμα μια φορά οπός ΜΟΝΟ το VW CLUB ξέρει, το κλίμα ήταν φυσικά υπέροχο το μέρος το ίδιο και φυσικά οπό είπαν και οι αγαπητοί συμφορουμητες η παρέα φοβερή και πολύ δεμένη αρκετά όμως μίλησα σοβαρά... tongue.gif

ευχαριστώ το σμήνος μου για την απονομή είστε μεγάλες λερές και το ξέρετε αυτό εεε τι άλλο α να Λατουσακι πρόσεχε τι φώτο ανεβάζεις γιατί έχω video με των κρυφό εαυτό σου ( Ιωάννα το χει γυρίσει το σαμαρι οπωσ λεει και ο αγαπητωσ κ.κ. Υπ/τησ τησ μοιρασ μου PanosVR6 ) υπομονη τι να κανεισ ..... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Ντουμα το ξερό οτι ήσουν μέσα στο σχέδιο αλλά δεν μιλάς μωρή λερά και εσύ θα σε ταχτοποιήσω ....... Α ! μα φυσικά δεν ξεχνάμε τα μπουζούκια και το λούλουδορουκετοπολεμο που είχαμε αλλά και τα τυχερά μας (αχ αχ άτιμη τραγουδιαρα :rolleyes:) να ναι καλά η κουμπαρά που έκανε τα κονε :thumbsup: εν αναμονή λοιπών του επομένου event μας Μπράβο και πάλη Μπράβο στα παιδιά που το οργάνωσαν και ακόμα μια φορά ήταν όλα φοβερά :blink:

@ golden να σε σίγουρος οτι θα το αγαπάω όσο και εσύ το χρυσουλη μου

@ doggy δεν την γλίτωσες ακόμα

@ Latou το νου σου γιατί ..........

αυταααααααα....

VW CLUB RULEZZZZZZ ακόμα μια φορά

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes::blink::thumbsup: Μια χαρά περάσαμε. Σε κάθε πανελλήνια θα είμαι μέσα....!!!! ΣΙΓΟΥΡΑ... Οσο για την ΒΙΡΓΙΝΙΑ ένα εχω να πω. Τον Φάνη τον είχαμε προειδοποιήσει με τον ACTIVIOUS.. ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙΣ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΒΡOYME ΕΜΕΙΣ.... και του την βρήκαμε.... ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ!!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif Edited by FARINAS
Link to comment
Share on other sites

να πω ενα ευχαριστω και ενα μεγαλο μπραβοοοο στους διοργανωτες.

ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ. worthy.gifworthy.gifworthy.gif

ο gravedigger ηξερε οτι θα φυγει με γυναικα απο την Καλαμπακα.αλλα δεν εκανε κατι για να φυγει με την δικια του οποτε φροντισαμε μαζιμε τον farina να του την δωσουμε ετοιμη αλλα δυστυχως....virgin---ia.να δουμε τι θα τις μαθει το τρελο αγορι. tongue.gif

vee dub latou τι εχουν παθει με τα μπουλονια???εδω πηγε να σπασει το ποτηρι με την coca cola και αυτοι κολησαν εκει??? :rolleyes:

gravedigger εισαι τυχερος που βρηκες την ροδα εξω απο το δωματιο και δεν σε καλεσανε απο την reception να παραλαβεις το δεμα.οι πιο παλιοι καταλαβαν τι εννοω. :thumbsup:

lillian θα ερθεις τελικα το σαββατο??? :thumbsup:

pagouristas επιτελους εμαθα και το ονομα σου σωστα. :thumbsup:

doumas επιτελους πηρα το καπελακι :thumbsup:

doggy με ρωτησε ο gravedigger αν με βοηθησες καθολου με την κουκλα.τι να του πω??? :blink: .φυλαξου.στην "ετοιμαζουμε πολλοι". :thumbsup:

τελικα σε ποιο δωματιο εμεινες???ετσι για την ιστορια.ε???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Πάνο μου να έρθω κι εγώ να μου το "πλύνεις" ????? :blink:new_lol.gif

ΟΥΣΤ :rolleyes:rocket.gifrocket.gifupyours.gifmachinegun.gifknife.gifshockgun.gifnew_grrrr.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια για την πολυ ωραια οργανωση.

Ισως η πιο ωραια πανελληνια ever.

Χαρηκα πολυ που ειδα ξανα την Ελενη,την Λιλιαν,τον Πετρακη,τον Θαναση,τον Μανωλη,τον Πανο,τον Αλεξανδρο,Φανη,Κωστα,Pete,Αρη,Ιωαννα

και γνωρισα και αλλα μελη (Mythos,svouras,activious,nanos)

Ελπιζω να σας ξαναδω συντομα παιδια.

Ενα μπραβο στον doumas,doggy,kouliss που σκιστηκαν για να γινουν ολα αυτα.

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια που ηρθαν απο την ΜΥΛΟ.(Αυτα να τα βλεπουν και αλλοι)

Μπραβο στα παιδια που ηρθαν απο της γυρω περιοχες.ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ,ΠΡΕΒΕΖΑ,ΤΡΙΚΑΛΑ,ΘΕΣ/ΚΗ,ΛΑΡΙΣΑ,ΑΓΡΙΝΙΟ,ΒΟΛΟ,ΑΘΗΝΑ,ΓΙΑΝΝΕΝΑ και αλλες περιοχες που δεν θυμαμαι.

Μπραβο στην επιλογη της ταβερνας.

Ενα ευχαριστουμε σε ολους τους χορηγους.

Ενα μπραβο στα παιδια που σκεφτηκαν την πλακα με την κουκλα.

Ενα μπραβο στα παιδια που τιμησαν τον Σμηναρχο με την πουλαδα.

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ.

Υ.Γ Ελενη αρχιζω και μαζευω λεφτα.

Υ.Γ Πανο εσενα σε περιμενω.Ριξε τηλ.

Υ.Γ Μανωλη..... το σμηνος και τα ματια σου.

Link to comment
Share on other sites

lillian θα ερθεις τελικα το σαββατο??? :blink:

ναιιιιι!!!! θα έρθω επιτέλους στην πατρίδα μετά απο 4 χρόνια!!!! βέβαια μόνο για 3 μερούλες αλλά κάτι είναι και αυτό!! :thumbsup: θα έρθω σάββατο μεσημεράκι, ελπίζω να σε δώ και να δω τι πλύσιμο κάνεις tongue.gif

------------------------------------------------------------------------------------

Pagouuuriiii ετοιμάσου για το Πάσχα .πλησιάζει χεχεχε :rolleyes: . θα σε πάρουμε σηκωτό με τις πατερίτσες tongue.gif .

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Τα μέλη που έχουν video από την εκδρομή ας επικοινωνούν μαζί μου προκειμένου να ανεβάσουμε τα αρχεία σε συγκεκριμένη τοποθεσία στον Server του VWClub :)

Link to comment
Share on other sites

να πω ενα ευχαριστω και ενα μεγαλο μπραβοοοο στους διοργανωτες.

ΣΥΝΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ. worthy.gifworthy.gifworthy.gif

ο gravedigger ηξερε οτι θα φυγει με γυναικα απο την Καλαμπακα.αλλα δεν εκανε κατι για να φυγει με την δικια του οποτε φροντισαμε μαζιμε τον farina να του την δωσουμε ετοιμη αλλα δυστυχως....virgin---ia.να δουμε τι θα τις μαθει το τρελο αγορι. tongue.gif

vee dub latou τι εχουν παθει με τα μπουλονια???εδω πηγε να σπασει το ποτηρι με την coca cola και αυτοι κολησαν εκει??? :)

gravedigger εισαι τυχερος που βρηκες την ροδα εξω απο το δωματιο και δεν σε καλεσανε απο την reception να παραλαβεις το δεμα.οι πιο παλιοι καταλαβαν τι εννοω. :thumbsup:

lillian θα ερθεις τελικα το σαββατο??? :rolleyes:

pagouristas επιτελους εμαθα και το ονομα σου σωστα. :lol:

doumas επιτελους πηρα το καπελακι ^_^

doggy με ρωτησε ο gravedigger αν με βοηθησες καθολου με την κουκλα.τι να του πω??? :wacko: .φυλαξου.στην "ετοιμαζουμε πολλοι". ^_^

τελικα σε ποιο δωματιο εμεινες???ετσι για την ιστορια.ε???

Eψαχνε ο Φανης τα μπουλονια............Παντως δε νομιζω να εχει παραπονο!!!!!!!!!Το "πακετακι" ηταν door to door παραδοση......... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και απο φαγητο δεν νομιζω να εχει κανεις παραπονο? Καταναλωσαμε μποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολικο κρεας!!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο εννοειτε lilliantsi.σε περιμενω.αν μπορεσεις θα παμε και για κανενα καφεδακι.οκ?

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

:) ΦΑΝΟΥΚΟ ΔΕ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΛ.... ΚΑΚΟ ΑΓΟΡΙ... 6969696969.... ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ....!!!! hearts.gifnew_iloveyou.gif

ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΑΛΙΟΛΑΜΟΓΙΑ!!!!!!!!!!! :wacko:^_^^_^:lol::lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

xxaxaxaxaxaxaxa Έλιωσα!!!

Η Virigini@ θα παραμείνει σαν μέλος μέχρι να βεβαιωθούμε πως ο Φάνης την πήρε!

Χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ετσι ετσι.αλλα ο φανης δεν ασχολειτε.γιατι ρε φανη ?το κοριτσι λιωνει.αντε.γιατι ο κουμπαρος την κουμπαρα............

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι πρέπει να τιμωρηθούν οι υπεύθυνοι για διπλό account! upyours.gif

Λιώνω στην δουλειά, όταν γυρίσω σπίτι θα σας απαντήσω καταλλήλως! tongue.gif

Υ.Γ.: doggy, χρειάστηκες 2+ χρόνια για να πατσίσουμε για τον αντιπερισπασμό που είχα κάνει στο ATS (γεννέθλια 2005). new_lol.gif

Αν δεν ήσουν εσύ δεν θα έπαιρναν ποτέ τα κλειδιά απ΄το αμάξι μου!

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

:):wacko:^_^ Στην εκδρομη έπιασα την Βιργινία να σιγοτραγουδάει "....ΕΡΕΘΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΕΡΕΘΙΖΟΜΑΙ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ. ΟΣΟ ΝΟΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΣΟΥ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ. ΕΡΕΘΙΖΟΜΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ..." Οπως καταλάβατε κύριε Τοπικέ Πρόεδρε (gravedigger), ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΖΗΜΙΕΣ...... tongue.giftongue.gif

Υ.Γ. : Λέω να ανοίξουμε topic για τηνεύρεση κουμπάρου.... Doggy κανε κατι... :rolleyes::thumbsup:

Η ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΛΩΝΟΠΟΙΗΣΗ, Η ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΑΤΕΛΕΙΑ.... Η ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΛΩΝΟΠΟΙΗΣΗ, Η ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΤΟΣ.... ^_^:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
τωρα βεβαια κατι πηρε το αυτακι μ οτι ο σμηναρχος:πρωτον πηρε το τηλεφωνο απο την τραγουδιστρια στα μπουζουκια(ατιμε αντρα!!!!!!!!ειχες δν ειχες τα καταφερες παλι και χωρις κοπο ξερεις εσυ!!!!!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif )και δευτερον ο κ.σμηναρχος γεμισε αφρο ξυρισματος(πως να εγινε αυτο ε αρη?????? new_lol.gif )

δν θα τα πω και ολα εγω θα αφησω να πουν και οι αλλοι new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif:lol::lol:

VW RULES!!!!!

παναγιωτη ας ειναι καλα αυτος που εκλεισε το τραπεζι και εκατσε στη θεση του ο σμηναρχος και το επαιζε πρωτη μουρη!ΜΗ ΧΕΣΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!και σιγα μην πηρε το τηλεφωνο της τραγουδιστριας.ναι θαμπωθηκε απ τα γαλονια της σχολης ικαρων,μαλλον το τηλ του μετρ πηρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΣΜΗΝΑΡΧΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????????????????? :):wacko:^_^^_^ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.