Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Λάρισας-Θεσσαλίας

Recommended Posts

Την Κυριακή 17/02/2008 θα συναντηθούμε τα μέλη του αυθεντικού vw-club στα Carrefour της Λάρισας στις 15:30 και φυσικά περιμένουμε τα μέλη μας όχι μόνο από Λάρισα από και από όλες τις γύρω πόλεις.

Στο meeting αυτό θα έχετε την δυνατότητα να εξοφλήσετε τις υποχρεώσεις σας όσον αφορά τις κρατήσεις δωματίων στο ξενοδοχείο για την Πανελλήνια.

Θα συζητήσουμε για τις λεπτομέρεις της εκδρομής αυτής, ιδίως για την μετάβαση.

Επιπλέον μπορείτε να παραγγείλετε μπλούζες τις οποίες θα παραλάβετε την 1η Μαρτίου στην εκδρομή στα Τρίκαλα.

Επίσης θα πραγματοποιήσουμε την εγραφή των μελών στο forum και φυσικά θα μπορέσετε να προμηθευτείτε αυτοκόλλητα με το logo του vwclub.gr

Αρχίστε να δηλώνετε συμμετοχή! :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,μετα πο συνενοηση, θα μαζευτουμε στο γνωστο μερος και μετα θα ακολουθησει καφεδακι στοstrike bowling ετσι ωστε να αθληθουν οσοι και οσες θελουν...... :whistling:

farina που εiσαι???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

αυτο το σκ θα κατσω στα αβγα μου και δεν θα παρω τους δρομους και θα ρθω και εγω!!!

Edited by zil
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα ρε παιδια,αλλα με τον καιρο τι θα γινει?απο οτι λεει,θα εχουμε χιονια και -10 βαθμους την κυριακη......??????

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

γμτ.. παλι δεν θα μπορεσω να ερθω ,ακομα στη χιο ειμαι!!

σε ενα μηνα απο τωρα ομως επιστρεφω με μεταθεση στα πατρια εδαφη, οποτε θα με βλεπετε πολυ πιο συχνα!! καλα να περασετε παιδες κ βγαλτε κ καμια φωτο!

Link to comment
Share on other sites

-10 βαθμους την κυριακη......
Τόσο το καλύτερο για εσένα! turbόκαιρος! tongue.gif

Πρόγνωση καιρού για Λάρισα

Καλώς ή κακώς η συνάντηση δεν αναβάλεται διότι σε 2 εβδομάδες είναι η Πανελλήνια!

Υ.Γ.: Ηλία, ήλπιζα να έχεις καμιά άδεια! Με το καλό να μας έρθεις!

Link to comment
Share on other sites

Guess what....

Λόγοι που θα με κρατήσουν (και με κρατάνε ήδη) μακριά από την Θεσσαλονίκη και τις Σέρρες, θα με στείλουν κάπου την κυριακή! πού; Θα δούμε..... :heart:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα έρθω κι εγώ για λίγο.

Κανόνισα με τον συνάδελφο που δουλεύουμε ΣΚ

να τον αλλάξω σήμερα τρεις ώρες νωρίτερα ώστε να πάω αργότερα αύριο.

Θα είναι και η πρώτη δημόσια παρουσίαση του νέου μου τουτου tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ανταπόκριση από το κέντρο της Λάρισας!!!

Η Λάρισα από την 8η μετά μεσημβρινή παραδόθηκε στον χιονιά! Από την 9η μετά μεσημβρινή η πόλη άσπρισε για τα καλά! :D:D:D:thumbsup:

Ελπίζω να ρίξει χιόνι, αλλά να μην δημιουργηθούν προβλήματα στην κυκλοφορία, ώστε να κάνουμε την πιο λευκή συνάντηση της Ελλάδας!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.: Ηλία, ήλπιζα να έχεις καμιά άδεια! Με το καλό να μας έρθεις!

αδεια θα εχω το αλλο σκ κ μεχρι 2 μαρτιου περιπου.. ξενερωνω που εχω χασει τα καλυτερα ως τωρα!!ισως σκασω αυθημερον στην πανελληνια να σας δω λιγο αν βρω χρονο, χωρις το γκολφακι ομως.. αντε, οταν γυρισω θα ανοιγει ο καιρος κ θα ειναι καλυτερα πιστευω!!

α, κ μη σας πτοει λιγο χιονακι!! το κλαμπ δε μασαει πουθενα! εδω στη χιο παντως κρυο κ τρελα μποφορ!

Link to comment
Share on other sites

Guess what....

Λόγοι που θα με κρατήσουν (και με κρατάνε ήδη) μακριά από την Θεσσαλονίκη και τις Σέρρες, θα με στείλουν κάπου την κυριακή! πού; Θα δούμε..... :D

εισαι μυστηριώδης τύπος,παντως... :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το παγωμένο μας meeting, αν και λόγω ψύχους δεν βγάλαμε φωτογραφίες σε εξωτερικό χώρο.

Περιμένουμε το album... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το παγωμένο μας meeting, αν και λόγω ψύχους δεν βγάλαμε φωτογραφίες σε εξωτερικό χώρο.

Περιμένουμε το album... :huh:

βγαλαμε με τον caddy κανα δυο. :huh:

θα τις ανεβασω το συντομοτερο.

Link to comment
Share on other sites

ωραια περασαμε τα ειπαμε λιγο που ειχαμε καιρο να βρεθουμε!!βασιλη ωραιο το εργαλειο με τα carbon για τον vraho θα πω μονο οτι ωραια ηταν που τον γνωρισαμε καιρος να βρει αλλο club τωρα new_sugkrotima.gif !!!πλακα κανω ρε συ.που θα βρω αλλον σαν εσενα να μου λες για τα amsoil!!!! hearts.gif

eeeee r-zoo καμια φωτοοοοο

Edited by zil
Link to comment
Share on other sites

κλικ εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=199

για φωτογραφίες <_<

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε doggy :lol:

Για την ιστορία να αναφέρω πως την συνάντηση τίμησαν με την παρουσία τους οι:

caddy

GOLF GTI 20VT

Vrachos

STAVROS#MK4

zil

BASILHS~GTI_V + ο φίλος του ο Γιώργος

R-ZOO

activious

getsagal + ¶σπα και ο φίλος τους ο Δημήτρης

VeeDub Latou + Ιωάννα

GraveDigger

Ραντεβού τώρα στα Τρίκαλα και την Καλαμπάκα για το διήμερο της Πανελλήνιας συγκέντωσης! 1-2 Μαρτίου

Να είστε όλοι εκεί! :huh:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον.

2 ειναι τα θεματα που θελω να συζητησω.

1)το πιο βασικο ειναι οτι ο gravedigger παλι τιναξε την σαυρα του,αναμενομενο ηταν.απλα το εκανε πιο διακριτικα για να μην βγουνε foto ;)

2)ειδα τον r-zoo.ολε,τον ειδα για πρωτη φορα σε συναντηση tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ωραια περασαμε τα ειπαμε λιγο που ειχαμε καιρο να βρεθουμε!!βασιλη ωραιο το εργαλειο με τα carbon για τον vraho θα πω μονο οτι ωραια ηταν που τον γνωρισαμε καιρος να βρει αλλο club τωρα new_sugkrotima.gif !!!πλακα κανω ρε συ.που θα βρω αλλον σαν εσενα να μου λες για τα amsoil!!!! hearts.gif

eeeee r-zoo καμια φωτοοοοο

Ε ε έρχονται! ;)

Θέλουν photoshop λόγω μεγάλης ανάλυσης κ κατά συνέπεια χρόνο. Κ επειδή ο χρόνος είναι χρήμα, εγώ δεν είμαι για τέτοια έξοδα!!! :lol:

2)ειδα τον r-zoo.ολε,τον ειδα για πρωτη φορα σε συναντηση tongue.gif

:lol::lol::lol::lol::lol:

...κ δε είδες τίποτα! Πού να με δεις topless!!! knife.gifpopeye.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.