Jump to content
Caddyman

Το Vwclub.gr σε γνωστά περιοδικά βελτιώσεων!

Recommended Posts

Για το DVD λέει το παιδί!

Edited by PoLaKiaS
Link to comment
Share on other sites

Θα ενημερωθώ εγώ και θα σας πω.....Μην μου αγχώνεστε....

Σε κάθε τεύχος υπάρχει και ένα Power Look...

Γιά μαντέψτε ποιός το έγραψε για αυτό το μήνα!!!

Η προσέγγιση έγινε από τον ΓΕΡΑΣΙΜΟ.....Και τον ευχαριστώ θερμά που προσπαθεί στην καλύετρη προώθηση και όχι μόνο της ΛΕΣΧΗΣ μας.....Να σαι καλά φίλε....

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

όσο για το dvd του BURN OUT,θα ενημερωθώ εγώ και θα σας πω.....Μην μου αγχώνεστε....

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!

doggy????εισαι τραγικος!!!χαχαχα παλι ψεμματα μας ελεγες ε?186 ειναι το πολο κ ενα μουλαρι εσυ!

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th
doggy????εισαι τραγικος!!!χαχαχα παλι ψεμματα μας ελεγες ε?186 ειναι το πολο κ ενα μουλαρι εσυ!

τι 186 καθαροαιμα μουλαρια?????? :wub::baby::D

Link to comment
Share on other sites

doggy????εισαι τραγικος!!!χαχαχα παλι ψεμματα μας ελεγες ε?186 ειναι το πολο κ ενα μουλαρι εσυ!

χμμμ ε για την ακριβεια η παρουσίαση είναι με την δυναμομέτρηση όταν το πόλο είχε πρόβλημα στη τρόμπα βενζίνης... και έχανε λίγα μουλάρια ακόμα... τώρα που το διορθώσαμε ε... έχει πάρει αυτά που έχανε στα... ψηλά :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάτι άλλο με απασχολεί πιο πολύ ... Την δυναμομέτρηση ποιός θα την κάνει ? Τον ξέρει κανείς ? Το δυναμόμετροπου έχει είναι καλό ?

protest.gifrocket.giffire.gifknife.gifmachinegun.gifnew_killpc.giffire.gifshockgun.gifprotest.gif

:(:lol::cry:

:lol::blink::lol:tongue.gif

Εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Guest blue-smart-golf

Στο POWER στην τελευταία σελίδα έχει το γνωσό σε όλους μας Γεράσιμο! ή αλλιώς Quasar!...και βέβαια έχει και ένα κείμενο του που παρουσιάζει ένα GOLF V...που εντελώς τυχαία είναι του μέλους μας The Great!

Nice Αλέξανδρε...good work!

να το χέρεσαι!

ΥΓ:άλλαξε τις.......... (ξέρεις τι!)

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ BURN OUT ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΦΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΞΗΓΗΜΕΝΑ.

ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΡΤΗ Ή ΑΠΡΙΛΗ. ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΥΛΙΚΟ.

ακριβώς αυτό λέω και γω μπάμπη αλλά οι δύσπιστοι παντού υπάρχουν.....αρχικά ήτανε να μπει στου ΜΑΡΤΗ αλλά δεν ήταν δεσμευτικό εκ μέρους του περιοδικού μιας και θα πρέπει να μαζέψουν το απαραίτητο υλικό το οποίο θα πλαισιώσει ακι το δικό μας video....είπαμε θα ενημερωθείτε όταν είναι....

θα παω να το παρω γιατι τα φυλαω ολα τα περιοδικα που μας εχει

και γω τα κρατάω....έτσι για αρχείο....να και σε κάτι που μοιάζουμε μιας και κατά τα άλλα διαφέρουμε μακράν ο ένας από τον άλλον....εγώ βασικά είμαι καλύτερος σου.....σε ΟΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Thank you boys & girls!

Θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε 2 ατομα..

Πρωτα απο ολα στον Γερασιμο που ενδιαφερθηκε και κανονισε αυτην την φωτογραφιση,

και στον Γιαννη(Douma) που μας εφερε σε επικοινωνια.

***ΤΗANKS GUYS!***

Link to comment
Share on other sites

Doumasj man... είσαι μορφή!

Εδώ εγώ ρε παιδιά έλειπα Κύπρο και όταν γύρισα μου είχε κανονίσει φωτογράφιση/παρουσίαση στο Street Attack (πρώην Street Racer)!!!!

Link to comment
Share on other sites

Aλεξανδρε συγχαρητηρια για την παρουσιαση του αυτοκινητου σου. Πανεμορφο αλλα απο κοντα ειναι κ@υλ@ σκετη!

Thanx και στο Γερασιμο για το τρεξιμο.

Τωρα εχει σειρα ο doggy? Ρε θα μας αφησετε σε ησυχια? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!

ntoumaj εχεις δικιο εισαι καλυτερος σε ολα!ποτε θα κανονισεις κ για μενα??

ρε γμτ που ειναι αυτο το εμοτιον με το γλυφτη!?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.