Jump to content
ankouts

Το καλύτερο After Maket Dvd/tv/gps Player της αγοράς

Recommended Posts

New Product

http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=947

Εκτός των άλλων έχει και Wireless 3G LAN card / Digital TV

Θα μας τρελάνουν αυτοί οι Κινέζοι new_killpc.gif

Πραγματικά θα μας τρελάνουν οι κινέζοι...

Ρώτησε κανείς τιμή??? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

New Product

http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=947

Εκτός των άλλων έχει και Wireless 3G LAN card / Digital TV

Θα μας τρελάνουν αυτοί οι Κινέζοι new_killpc.gif

Φοβερό μηχανηματάκι!! :whistling:

και 160GB σκληρό και και ....

Βέβαια αυτά που λες πιο πάνω τα δίνει optional. Τα πληρώνεις αν τα θες αλλά τουλάχιστον τα έχεις σαν επιλογή που είναι βασικό :whistling:

Link to comment
Share on other sites

New Product

http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=947

Εκτός των άλλων έχει και Wireless 3G LAN card / Digital TV

Θα μας τρελάνουν αυτοί οι Κινέζοι new_killpc.gif

ναι Νικο μου θα μας τρελανουν μετο ctrl+alt+del απο τα κοληματα που θα τρωει το μηχανημα χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

ναι Νικο μου θα μας τρελανουν μετο ctrl+alt+del απο τα κοληματα που θα τρωει το μηχανημα χα χα χα

Σε λιγο θα θέλουν ctrl+alt+del και τα VW :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι γίνεται αλλά εγώ έχω πάρει αυτό Rns 510 LOOK ¤800, και μου έχει βγάλει το λάδι!

Την πρώτη φορά μου το άλλαξαν με χίλια ζόρια γιατί δεν με πίστευαν και έπρεπε να το πάω εγώ οδικώς (200χλμ απόσταση) για να με πιστέψουν και με καθυστέρηση 2 μηνών γιατί περίμεναν παραγγελία από Κίνα rocket.gif

Και τη δεύτερη φορά που ξαναπήγα για να μου βάλουν το δεύτερο οι ίδιοι και αυτό ξανά-έχει πρόβλημα knife.gif Έλεος!

Την πρώτη φορά δεν δούλευε TV + κοντρόλ + GPS καθόλου, και τώρα η TV δείχνει άχρωμα και περιμένουν απάντηση από Κίνα για να με πιστέψουν πάλι shockgun.gif

¶σε το απαίσιο-δύσχρηστο μενού του! Το D720 είναι πολύ καλήτερο!

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι γίνεται αλλά εγώ έχω πάρει αυτό Rns 510 LOOK ¤800, και μου έχει βγάλει το λάδι!

Την πρώτη φορά το άλλαξα με χίλια ζόρια γιατί δεν με πίστευαν και έπρεπε να το πάω εγώ Λαμία οδικώς για να με πιστέψουν και με καθυστέρηση 2 μηνών γιατί περίμεναν παραγγελία από Κίνα rocket.gif

Και τη δεύτερη φορά που ξαναπήγα Λαμία για να μου το βάλουν οι ίδιοι ξανά-έχει πρόβλημα knife.gif Έλεος!

Την πρώτη φορά δεν δούλευε TV + κοντρόλ + GPS καθόλου, και τώρα η TV δείχνει άχρωμα και περιμένουν απάντηση από Κίνα για να με πιστέψουν πάλι shockgun.gif

Καλά να πάθω όμως αφού το πήρα απο αυτούς www.car-gps.gr thumbsdown.gif

καλημερα βρε Αντωνη.... γιατι δεν εξεταζεις την περιπτωση να τους το αφησεις και να σου δωσουν τα λεφτα πισω!!!!!!! τοσα εξοδα εχεις κανει με τις βενζινες και την ταλαιπωρια να πας και να ερθεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βρε Αντωνη.... γιατι δεν εξεταζεις την περιπτωση να τους το αφησεις και να σου δωσουν τα λεφτα πισω!!!!!!! τοσα εξοδα εχεις κανει με τις βενζινες και την ταλαιπωρια να πας και να ερθεις!!!!

Μακάρι να ήταν τόσο εύκολο! Τους έχω ζητήσει επιστροφή χρημάτων και μου το αρνούνται κατηγορηματικά :D

Κάνουν τον :D

¶σε που είναι και τελείως αγενείς.

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να βρω το δίκιο μου?

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ήταν τόσο εύκολο! Τους έχω ζητήσει επιστροφή χρημάτων και μου το αρνούνται κατηγορηματικά :D

Κάνουν τον :D

¶σε που είναι και τελείως αγενείς.

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να βρω το δίκιο μου?

Αντωνη πηγαινε ινκα (υπαρχει και αναλογη ιστοσελιδα).... αλλα και νομικως επειδη το ποσο ειναι μεγαλο μπορεις να κανεις και αναστροφη πωλησης αρκει να ειναι μικροτερη των 6 μηνων!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις γραπτη εγγυηση τοτε πρεπει να γινει οτι λεει αυτη η εγγυηση.

Αν δεν εχεις τοτε εγκειται στην καλη διαθεση αυτου που σου το πουλησε.

Τωρα βεβαια αν το ειχες παρει απευθειας απο Κινα θα ειχες πολυ μεγαλυτερο προβλημα.

Το παραξενο ειναι οτι και τα δυο μηχανηματα βγηκαν ελλατωματικα (ενταξει οχι τοσο παραξενο αφου προκειται για κινεζακια, αλλα οσο ναναι).

Παντως με ολα οσα εχουν πανω τους αυτα τα μηχανηματα, και για την τιμη τους, ειναι φυσιολογικο να εχουν και τις δυσλειτουργιες τους.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας! Έστειλα εχτές fax και email στον ΙΝΚΑ και σήμερα email στη Γεν. Γραμματεία Καταναλωτή.

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας! Έστειλα εχτές fax και email στον ΙΝΚΑ και σήμερα email στη Γεν. Γραμματεία Καταναλωτή.

σωστος ο Αντωνης παρε και 1 τηλ. στο ΙΝΚΑ & στη Γεν. Γραμματεία Καταναλωτή αν τα εχουν λαβει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις προσφορές στην αναζήτηση rcd510 & rcd310 που έκανα πριν λίγο καιρό. Τελικά πήρα το rns510 από ebay και ησήχασα. Περιμένω να μου έρθει από βδομάδα. Αυτό το καινούργιο 510λook με τον σκληρό δίσκο πολύ ενδοιαφέρον. Το γεγονός όμως οτι δουλεύω σε αντιπροσωπεία δίνει στο 510 ένα advantage.

Κανα χάρτη τώρα πού θα βρούμε...

Edited by AtlantiS
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις προσφορές στην αναζήτηση rcd510 & rcd310 που έκανα πριν λίγο καιρό. Τελικά πήρα το rns510 από ebay και ησήχασα. Περιμένω να μου έρθει από βδομάδα. Αυτό το καινούργιο 510λook με τον σκληρό δίσκο πολύ ενδοιαφέρον. Το γεγονός όμως οτι δουλεύω σε αντιπροσωπεία δίνει στο 510 ένα advantage.

Κανα χάρτη τώρα πού θα βρούμε...

Έχε τον νου σου γιατί κάποια RNS510 με το update που γίνετε από τις αντιπροσωπείες κλειδώνουν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις προσφορές στην αναζήτηση rcd510 & rcd310 που έκανα πριν λίγο καιρό. Τελικά πήρα το rns510 από ebay και ησήχασα. Περιμένω να μου έρθει από βδομάδα. Αυτό το καινούργιο 510λook με τον σκληρό δίσκο πολύ ενδοιαφέρον. Το γεγονός όμως οτι δουλεύω σε αντιπροσωπεία δίνει στο 510 ένα advantage.

Κανα χάρτη τώρα πού θα βρούμε...

Πόσο σου κόστισε το RNS510 από eBay?

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου κόστισε το RNS510 από eBay?

665 λίρες. 1000 δολάρια. Έχει και κεραία GPS στο πακέτο. Ελπίζω να μην είναι μάπα. Ο πωλητής έχει 100% positive feedback. Όταν το βάλω θα ανεβάσω εικόνες και σχόλια.

Επίσης ήρθε στη δουλειά και το GTI το καινούργιο. Δεν με τρέλανε... Έχει όμως εντυπωσιακό τιμόνι. Περισσότερα κουμπάκια ανα πλευρά απότι το 5άρι και νίκελ επιφάνειες γύρω από τα κουμπιά + στην κάτω ακτίνα που είχε και το απλό. Μαζί με την λευκή MFA οθόνη είναι λουκούμι... Αν είχε και τους μπλέ δείκτες του R32 θα ήταν τέλειο.

Αν μπορούσε να βοηθήσει κάποιος για χάρτη θα ήταν καλά...

Edited by AtlantiS
Link to comment
Share on other sites

phonocar και LM(κινέζικο) είναι σε πολύ καλές τιμές σε 1 din.

Θα κοιτάξω σε κάποια φάση που θαχω χρόνο τα μοντέλα και αθ σου πω

Link to comment
Share on other sites

Έχε τον νου σου γιατί κάποια RNS510 με το update που γίνετε από τις αντιπροσωπείες κλειδώνουν

Τί εννοείς κλειδώνει?

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιγω νεο ποστ, μηπως γνωριζετε ηλεκτρονικες διευθυνσεις καταστηματων ηχοσυστηματων.? Ετσι για να ριξω καμμια ματια τι <<παιζει>> απο τιμες 2din hmmm.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.