Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Μετά την επιτυχημένη Πανελλήνια συνάντηση που πραγματοποιήσαμε στα Τρίκαλα ήρθε ο καιρός να ξαναμπούμε στο κλίμα των μικρών-τοπικών συναντήσεων. :D

Μετά από προτροπή δική σας αποφασίστηκε το επόμενό μας ραντεβού να είναι στην Λαμία, την Κυριακή 30 Μαρτίου και ώρα 15:00.

Θα σταθμεύσουμε τα αυτοκίνητά μας στον χώρο της παλιάς κρεταγοράς (Όθωνος & Αγ.Νικολάου) και θα πιούμε καφεδάκι στο πιο κεντρικό σημείο της πόλης! Στα Flocafe της πλατείας Ελευθερίας με θέα προς το κάστρο της πόλης! ;)

Περιμένουμε λοιπόν τα μέλη από Θήβα, Βόλο, Λάρισα, Τρίκαλα, Καρδίτσα αλλά και απ'όπου αλλού έχουμε απήχηση, για να σας δείξουμε την πόλη μας!

Επίσης σε αυτή την συνάντηση θα καθορίσουμε όλοι μαζί το πρόγραμμα των επόμενων συναντήσεων με βάση τις δικές επιθυμίες και προτάσεις!

Σε αυτή την συνάντηση να υπενθυμίσω πως μπορείτε να παραλάβετε τις τελευταίες χειμερινές μπλούζες όσοι είχατε παραγγείλει και δεν ήσασταν παρόντες στην τελευταία συνάντηση!

Επίσης μπορείτε να παραγγείλετε πλέον και καλοκαιρινά μπλουζάκια όσοι το επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από εμένα σε κάποια από τις επόμενες συναντήσεις.

Δηλώστε λοιπόν συμμετοχή για να κανονιστούν τα σημεία και οι ώρες αναχώρησης από κάθε πόλη! :cry:

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για τα μελη της Λαρισας θα προτεινα να συναντηθουμε κατα τις 13 στο παρκινκ του βεροπουλου,οπως και την αλλη φορα και να βολευει να ερθουν και τα μελη απο τα τρικαλα αν θελουν για να φυγουμε ολοι μαζι απο την εξοδο της Νικαιας.

Τι λετε συμφωνειτε?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για τα μελη της Λαρισας θα προτεινα να συναντηθουμε κατα τις 13 στο παρκινκ του βεροπουλου,οπως και την αλλη φορα και να βολευει να ερθουν και τα μελη απο τα τρικαλα αν θελουν για να φυγουμε ολοι μαζι απο την εξοδο της Νικαιας.

Τι λετε συμφωνειτε?

μεσα λοιπον κι εγω!!

ok, καλα ειναι πιστευω να βρεθουμε κατα τις 1 στη λαρισα στο βεροπουλο για να ξεκινησουμε με την ανεση μας.

αρκει να βολευει κ τα μελη απο βολο -τρικαλα, κλπ! ας μας ποιυν τη γνωμη τους.

Link to comment
Share on other sites

Από Τρίκαλα έχω ήδη επικοινωνήσει με τον PANO 1.8GT και εμείς κατά μεγάλο ποσοστό θα κατεβούμε μαζί.Θα επικοινωνήσω μαζί του για να δούμε κατά πόσο μας βολεύει να κατεβούμε όλοι μαζί!

Link to comment
Share on other sites

Εσείς από Λάρισα θα έρθετε από εθνική ή από Φάρσαλα-Δομοκό;

Alex, θα σε φέρω σε επαφή με τον Γιώργο από Καρδίτσα για να κανονίσετε και μαζί.

Για τα μέλη από Βόλο περιμένω να με ενημερώσει ο activious.

Link to comment
Share on other sites

απο εθνικη νομιζω ειναι καλυτερα φανη, δεν τον ξερω το δρομο απο φαρσαλα-δομοκο.. ειναι καλος?

αντε να βλεπω κι αλλες συμμετοχες απο λαρισα!!

Link to comment
Share on other sites

Kι εγω λεω καλυτερα απο εθνικη,μην μπερδευομαστε σε δρομους που δεν ξερουμε και μας ψαχνετε μετα. :huh:

για τα παιδια απο τρικαλα καρδιτσα αν ερθουν μαζι μας απο τον βεροπουλο να μας ενημερωσουν για ξερουμε να τους περιμενουμε.

Η ακομα καλυτερα ας στειλουν με πμ το τηλ. τους για να συνενοηθουμα καλυτερα! :o

-Φανη στειλε μου αν θες το τηλ σου,θελω να σε ρωτησω κατι για μια παραγγελια.

Link to comment
Share on other sites

δεν τον ξερω το δρομο απο φαρσαλα-δομοκο.. ειναι καλος?

Ο δρόμος είναι τέλειος, γεμάτος στροφιλίκια και πολλές φουρκέτες.

Και κοντά στην Λαμία γίνετε φαρδύς και με πολλές παρατεταμένες των 100-120

για να φχαριστηθείς το αμάξι.

Ξέρω ότι δεν εννοούσες αυτό, αλλά πιστεύω ότι σου έδωσα να καταλλάβεις πως είναι tongue.gif

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να σας κάνω παρέα,

μια και δουλεύω απογευματινός εκείνη την μέρα.

Καλά να περάσετε :lol:

Edited by Vrachos
Link to comment
Share on other sites

Ο δρόμος από Δομοκό δεν συγκρίνεται με την εθνική, έχει πολλές στροφές και φυσικά δεν προσφέρεται για άνετη και γρήγορη οδήγηση.

Όσοι έρθετε από εθνική θα μπείτε από Στυλίδα καθώς γίνονται έργα στην βόρεια είσοδο της Λαμίας.

Στο φανάρι της Στυλίδας θα σας περιμένουν 2 δικά μας μέλη για να οδηγήσουν το convoy μέχρι την Λαμία. ;)

Link to comment
Share on other sites

Φάνη φέρε με σε επαφή με τον καρδιτσιώτη για να καταβούμε μαζί.

Τα παιδιά από τη Λάρισα ας πάνε από την Ν.Ε.Ο με την ησυχία τους.

Στείλε μου ένα μήνυμα με το τηλέφωνο του Γιώργου.

Link to comment
Share on other sites

Απλά θα μπορούσαμε να πάμε και Καμμένα Βούρλα.... Μια χαρα θα ήταν κι εκεί :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον

activious speaking..... tongue.gif:D

απο Βολο θα ερθω εγω αλλα ,μαλλον, απο Σαββατο(για λογους off-topic-maker.gif:thumbsup::rolleyes: ........)

Ο αλλος βολιωτης θα ερθει Φανη μαλλον κατευθειαν γιατι δουλευει μεχρι το μεσημερι της Κυριακης. withstupid.gif:thumbsup:

οσο για αυτο που λεει ο farinas.μπορουμε οσοι θελουν μετα τον καφε να παμε οπου θελουμε.για βολτα,φαϊ,σοκολατα,καφε και οτι αλλο γουσταρουμε.....

Edited by GraveDigger
Merge posts
Link to comment
Share on other sites

Τα Καμμένα Βούρλα είναι λίγο μακριά, θα πάμε άλλη φορά!

Αυτή τη φορά θα κινηθούμε στο κέντρο της πόλης...

Και φυσικά ελάτε με τις γυναίκες σας, καθώς φαίνεται πως οι περισσότεροι θα συνοδεύονται.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα ειμαι εκει.

Πριν ομως πιθανον να κανουμε μετρησεις (0-100, 400μ) στην εκθεση Λαμιας με Activious και οποιον αλλον το επιθυμει.

Link to comment
Share on other sites

90% δεν θα ειμαι επανω για να μπορεσω να ερθω !!!!!!!!! :):lol:

Παντως ρε Φανη Ο Farinas πρεπει να εχει δικαιο!!!!

το parking της αγορας τις περισσοτερες φορες ειναι πιγμενο!!!!!!!!!!!

Δικια μου προταση ειναι να συγκεντρωθητε καπου π.χ(εκθεση) να κανετε εναν σαμαντα

μεσα στην Λαμια,και να πατε για καφε στο μαγαζι που ειναι πανω διπλα στον ο.α.ε.δ!Δεν θυμαμαι πως ειναι το ονομα (εχω και καιρο να παω)

Εκει υπαρχει αρκετος χορος να παρκαρουν ανετα ολα τα αυτοκινητα :lol::lol::lol:

Edited by nikos962
Link to comment
Share on other sites

Το μαγαζί που λες πάνω από τον ΟΑΕΔ δεν το ξέρω αλλά το λαμβάνουμε υπ'όψιν στις προτάσεις για επόμενες συναντήσεις.

Στις 15:00 το μεσημέρι θα είναι άδειο όλο το κέντρο, από την όδό Αγίου Νικολάου και τα δικαστήρια ως την Λεωσθένους-Δεδούση. Γι αυτό κάνουμε και τέτοια ώρα την συνάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσα να ερθω κ γω αλλα τα περισσοτερα σαβ/κα. λυπω μακρια το ;) βλεπετε αλλα οσο καλοκαιριαζει κατι θα κανουμε να σας γνωρισω κ σας απο κοντα καλα να περασετε ευχομαι παιδια.

Link to comment
Share on other sites

μιλησα κ με τον κωστα (didymo) κ ειπε πως αν εχει καλο καιρο ισως ερθει με τη μηχανη! αντε, στην επομενη κ με το γκολφακι κωστα να το καμαρωσουμε!

να ρωτησω κατι αλλο, τα μελη απο βολο θελετε να βρεθουμε σε καποιο σημειο πανω στην εθνικη κ να συνεχισουμε μαζι προς λαμια η να τα πουμε κατευθειαν στη λαμια εκει που θα μας περιμενουν τα παιδια για να μας οδηγησουν?

Link to comment
Share on other sites

καλά περάσαμε σήμερα,ας ελπίσουμε να είμαστε περισσότεροι την επόμενη φορά.

actvious τι αποτελέσματα έφερες;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.