Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Πόσα Passat έχουμε στο Club από Θεσσαλονίκη?...

Recommended Posts

Μήπως πρέπει να κεράσω????? upyours.gifupyours.gifupyours.gif

Δεν βλέπω να την γλυτώνεις με τίποτα Γιάννη!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Και με γυαλισμένες τις πασσατούμπες μας. :D

Πρεπει γιατι απο τοτε που το πηρα δεν το καθαρισα(8μερες με βροχη)!Κανενα βενζιναδικο στα δυτικα να ειναι ανοιχτο αυριο και να πλενει στο χερι υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα πρόλαβα και το έπλυνα. ¶σπρος έγινε ο πασάς μου από μαύορς. Πολύ λασπούρα.

Πρώτη φορά κυκλοφορούσε τόσο βρόμικος :D

Δεν πειραζει δεν θα τον πιανει και το ματι :D:D:D !

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σήμερα στις 19:00 στο εξωτερικό parking του City Gate. Γιάννη τώρα που έχεις και πρόγραμμα, δεν δικαιολογείσαι να αργείς!!! tongue.gif ¶ρη, σου έστειλα με pm το κινητό μου, σε περίπτωση που μας ψάχνεις...

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη χαρήκαμε που σε είδαμε. Όντως έκατσες για λίγο. Δεν προλάβαμε να ακούσουμε και σχόλιά σου για το πλοίο σου... ;) Την επόμενη φορά θα πρέπει να μας κάνεις μια παρουσίαση.. ;)

Όπως είπαμε γενικότερα στην συνάντηση, να κανονίσουμε κάποιο μεσημέρι Σαββάτου ή Κυριακής, να πάμε προς Ταξιάρχες για κανένα φαγητό.... οικογενειακώς (ο Κώτσος έχει απαλλαγή προς το παρόν! tongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη χαρήκαμε που σε είδαμε. Όντως έκατσες για λίγο. Δεν προλάβαμε να ακούσουμε και σχόλιά σου για το πλοίο σου... :) Την επόμενη φορά θα πρέπει να μας κάνεις μια παρουσίαση.. :huh:

Όπως είπαμε γενικότερα στην συνάντηση, να κανονίσουμε κάποιο μεσημέρι Σαββάτου ή Κυριακής, να πάμε προς Ταξιάρχες για κανένα φαγητό.... οικογενειακώς (ο Κώτσος έχει απαλλαγή προς το παρόν! tongue.gif )

Ναι ρε γαμ@το!Οταν εχεις μωρο τα εχεις αυτα!Μεσα και για φαγητο!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις καμμια φωτογραφια τα βγαλατε τα βαπορια σας να τα δουμε και μεις??

Μαζεμενα εννοω..

Edited by panostok
Link to comment
Share on other sites

Που είσαι ρε Πάνο!!! Έλα να δέσεις και συ στο λιμάνι μας, η Θεσ/νίκη έχει μεγάλη προβλήτα. ¶σε που θέλω και ενισχύσεις γιατί έχω μπλέξει εδώ με όλα αυτά τα τέρατα :) . Κάτω από 245 ίππους δεν βρίσκεις κανέναν,εκτός από τον φίλο Δημήτρη που όμως κι΄αυτός είναι θέμα χρόνου (στρώσιμο) θα ξεπεράσει τους 200. mf_tshirt.gif

Link to comment
Share on other sites

Που είσαι ρε Πάνο!!! Έλα να δέσεις και συ στο λιμάνι μας, η Θεσ/νίκη έχει μεγάλη προβλήτα. ¶σε που θέλω και ενισχύσεις γιατί έχω μπλέξει εδώ με όλα αυτά τα τέρατα :cry: . Κάτω από 245 ίππους δεν βρίσκεις κανέναν,εκτός από τον φίλο Δημήτρη που όμως κι΄αυτός είναι θέμα χρόνου (στρώσιμο) θα ξεπεράσει τους 200. mf_tshirt.gif

:whistling::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίζω την παρέα. Επιτέλους μετά από 5,5 μήνες είμαι νέος κάτοχος passat 1.4 TSI SPORTLINE. Παραφορτωμένο με πολλά έξτρα που έβαλαν από εργοστάσιο, πέρα από αυτά που είχα ζητήσει. Υπάρχουν επίσης αλλαγές στο φωτισμό των οργάνων και διαφορετική οθόνη (νομίζω από το καινούριο golf).

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Δήμο. Καλώς όρισες στην παρέα μας. Ελπίζω με την πρώτη ευκαιρία που θα κάνουμε μια συναντησούλα, να σε γνωρίσουμε και από κοντά. Καλοτάξιδο το κανούργιο Passat σου.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίζω την παρέα. Επιτέλους μετά από 5,5 μήνες είμαι νέος κάτοχος passat 1.4 TSI SPORTLINE. Παραφορτωμένο με πολλά έξτρα που έβαλαν από εργοστάσιο, πέρα από αυτά που είχα ζητήσει. Υπάρχουν επίσης αλλαγές στο φωτισμό των οργάνων και διαφορετική οθόνη (νομίζω από το καινούριο golf).

Καλοριζικο και καλα απροβληματιστα χλμ!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Δήμο. Καλώς όρισες στην παρέα μας. Ελπίζω με την πρώτη ευκαιρία που θα κάνουμε μια συναντησούλα, να σε γνωρίσουμε και από κοντά. Καλοτάξιδο το κανούργιο Passat σου.

Νικο εχεις pm

Link to comment
Share on other sites

Που είσαι ρε Πάνο!!! Έλα να δέσεις και συ στο λιμάνι μας, η Θεσ/νίκη έχει μεγάλη προβλήτα. ¶σε που θέλω και ενισχύσεις γιατί έχω μπλέξει εδώ με όλα αυτά τα τέρατα ;) . Κάτω από 245 ίππους δεν βρίσκεις κανέναν,εκτός από τον φίλο Δημήτρη που όμως κι΄αυτός είναι θέμα χρόνου (στρώσιμο) θα ξεπεράσει τους 200. mf_tshirt.gif

Σιγουρα καποια στιγμη θα ερθω ρε Γιωργο,να σας γνωρισω ολους εκει.Πω πω τι 'ναι τουτοι ρε?? Που εμπλεξες εσυ με αυτους? :D :D tongue.gif

Οχι τιποτα αλλο και τον κινητηρα μου να ξηλωσω και να τον βαλουμε στο πορτ μπαγκαζ σου,να εχεις δυο 16αρηδες,παλι δεν τους πιανουμε με 230 PS.

"..ειναι που με βλεπεις στο 1600αρι μου να προσπαθω να πιασω τα 200km/h και ντρεπομαι, οχι για μενα.... για τα φουκαριαρικα τα αλογα που παιδευονται... :o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by panostok
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από μένα Δήμο. Επιτέλους ένα Passat στα μέτρα μου. Έλα να σε γνωρίσουμε από κοντά να δούμε και τα έξτρα σου!!!!!! Όσο για σένα Πάνο είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα τα πούμε να δεις και τι αλλαγές έχω κάνει στον πασά μου από κοντά. Όσο για τα φουκαριάρικα τα άλογά μας που παιδεύονται, προς το παρόν τους έχω αλλάξει πνευμόνια ,τα ταίζω 100στάρα και μέσα στο άμεσο μέλλον ετοιμάζομαι να τους αλλάξω και βηματοδότη :(

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Καθώς διάβαζα το βιβλιαράκι του αυτοκινήτου πρόσεξα πως το passat εξοπλίζεται με το σύστημα start and stop. Λέτε να μπορεί να τοποθετηθεί εκ των υστέρων;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Καθώς διάβαζα το βιβλιαράκι του αυτοκινήτου πρόσεξα πως το passat εξοπλίζεται με το σύστημα start and stop. Λέτε να μπορεί να τοποθετηθεί εκ των υστέρων;

Δεν ξέρω τι να σου πω 'ισως ναι ίσως και όχι. :D Το βλέπω πάρα πολύ δύσκολο γιατί σίγουρα θα έχει σχέση με κάποιο εγκέφαλο το πιθανότερο με τον εγκέφαλο άνεσης του αυτοκινήτου. closedeyes.gif Θέλει πολύ ψάξιμο πάντως.Την ερχομενη εβδομάδα θα προγραμματίσουμε κάποια συνάντηση οπότε καλο είναι να ερχόσουνα να σε γνωρίσουμε από κοντά και να δούμε και το καμάρι σου. mf_tshirt.gif:Dupyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.