Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Πόσα Passat έχουμε στο Club από Θεσσαλονίκη?...

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Καθώς διάβαζα το βιβλιαράκι του αυτοκινήτου πρόσεξα πως το passat εξοπλίζεται με το σύστημα start and stop. Λέτε να μπορεί να τοποθετηθεί εκ των υστέρων;

Αν και είσαι πέρα για πέρα εκτός θέματος, :lol: , δε νομίζω ότι μπορείς να το περάσεις μετά. Το KESSY, εκτός από το Start/Stop, περλαμβάνει και το κλείδωμα/ξεκλείδωμα του αυτοκινήτου χωρίς την χρήση του κλειδιού, που σημαίνει διαφορετικές λαβές σε όλες τις πόρτες, καθώς και κάποιο "ραντάρ", το οποίο αναγνωρίζει αν το κλειδί βρίσκεται μέσα στο αυτοκινήτο ή κοντά έξω από την πόρτα ή τον χώρο αποσκευών.

Βέβαια αν ξηλώσεις το μισό αυτοκίνητο, πιθανόν να μπαίνει, αλλά μάλλον θα πρέπει να υπολογίζεις πολύ-πολύ χρόνο και υπερβολικό κόστος... Ίσως να συμφέρει οικονομικά να πουλήσεις το αμάξι που έχεις και να παραγγείλεις ένα καινούργιο με το KESSY... :lol:

Από εβδομάδα έλα στην συνάντησή μας (ακόμη δεν ορίσαμε κάτι) να σε γνωρίσουμε και να τα πούμε και από κοντά. Θα σου δείξω πως είναι και το KESSY, να βγάλεις κάποια συμπεράσματα και μόνος σου...

Link to comment
Share on other sites

Αν και είσαι πέρα για πέρα εκτός θέματος, :lol: , δε νομίζω ότι μπορείς να το περάσεις μετά. Το KESSY, εκτός από το Start/Stop, περλαμβάνει και το κλείδωμα/ξεκλείδωμα του αυτοκινήτου χωρίς την χρήση του κλειδιού, που σημαίνει διαφορετικές λαβές σε όλες τις πόρτες, καθώς και κάποιο "ραντάρ", το οποίο αναγνωρίζει αν το κλειδί βρίσκεται μέσα στο αυτοκινήτο ή κοντά έξω από την πόρτα ή τον χώρο αποσκευών.

Βέβαια αν ξηλώσεις το μισό αυτοκίνητο, πιθανόν να μπαίνει, αλλά μάλλον θα πρέπει να υπολογίζεις πολύ-πολύ χρόνο και υπερβολικό κόστος... Ίσως να συμφέρει οικονομικά να πουλήσεις το αμάξι που έχεις και να παραγγείλεις ένα καινούργιο με το KESSY... :lol:

Από εβδομάδα έλα στην συνάντησή μας (ακόμη δεν ορίσαμε κάτι) να σε γνωρίσουμε και να τα πούμε και από κοντά. Θα σου δείξω πως είναι και το KESSY, να βγάλεις κάποια συμπεράσματα και μόνος σου...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας... Εγώ το επόμενο ΠΣΚ (13-15) θα λείπω οπότε θα με βόλευε μια συνάντηση μεσοβδόμαδα. Τι θα λέγατε για Πέμπτη? Μήπως σας βολεύει και νωρίς? πχ κατά τις 18:00 θα ήταν καλά? Και μέρος να πούμε το κλασσικό (πλέον) City Gate? Ακούω συμμετοχές και αντιπροτάσεις... :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με βολεύει τέλεια πάντως για Πέμπτη μιας και έχω ρεπό.

Που είσαι ρε πρόεδρε και χάθηκες πάλι. Ταξιδάκια?

Τον γραμματέα έχασα εντελώς.Γραμματέα ακούςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς?

Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη 12/03 @ 18:00 @ City Gate:

1. Νίκος

2. anastos

3. merlin aris

4. Professor

Και ο αντιπρόεδρος μέσα αν και θα είμαι πάλι στο πήγαινε έλα με την κόρη μου.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη εσένα θα πρέπει νασου πούμε 17.30 κανονικά :D :D :D

...............και με βρώμικο αυτοκίνητο οπωσδήποτε tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη 12/03 @ 18:00 @ City Gate:

1. Νίκος

2. anastos

3. merlin aris

4. Professor

5. gcar

¶ντε ρε Γιάννηηηηηη....

Μήπως έφυγε στην Γερμανία? Μήπως τον επήρανε φαντάρο? <_<

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έφυγε στην Γερμανία? Μήπως τον επήρανε φαντάρο? :D

Εδώ είμαι και εγώ :D :D

Ετοιμάζομε για Τσεχία new_sugkrotima.gif (Αντε ΗΡΑΚΛΑΡΑ και champions league) :( μέσω Γερμανίας και ψάχνω να οργανωθώ καλύτερα. Αποφασίστε τι θέλετε να σας φέρω από Γερμανία ;)

Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη 12/03 @ 18:00 @ City Gate:

1. Νίκος

2. anastos

3. merlin aris

4. Professor

5. gcar

6. pescarus

Ωραία, έκλεισε το "καρέ". Υπάρχει κανείς άλλος να προστεθεί στην παρέα? Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι! :rolleyes:

Δημήτρη μακάρι να ήσουν λίγο πιο κοντά... Θα κανονίζαμε και κανένα ΣΚ να μοιράσουμε την απόσταση, αλλά τώρα για να γίνει αυτό, πρέπει να βάλουμε σημείο συνάντησης την Αθήνα!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα ανέβαινες ρε θηρίο από την Σπάρτη μέχρι την Λαμία για μια συνάντηση???!!!! worthy.gif:D :D

Αν κανονιστει,εχω ξεκινησει ηδη...Mε Ζastava θα ερθω αλλωστε?...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αν κανονιστει,εχω ξεκινησει ηδη...Mε Ζastava θα ερθω αλλωστε?...χαχαχα

Είσαι τρελός! Λοιπόν, ο καιρός ανοίγει σιγά-σιγά, οπότε δεν θα ήταν άσχημα μια εκδρομούλα ένα Σάββατο ή μια Κυριακή... :D Ας μπει με το καλό ο Απρίλιος κι εγώ ψήνομαι να κατέβω μια βόλτα Λαμία! Αλλά μάλλον σε "ρίχνουμε", γιατί η Λαμία είναι 2 ώρες δρόμο όλο κι όλο. Εσύ θα θέλεις κανένα 3ωρο-4ωρο, σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Νίκο είσαι γεννημένος για πρόεδρος. worthy.gif Τα έχεις τρελλάνει τα μέλη του club.Σε λίγο θα βγει και κανείς από Ρόδο μεριά για να ξεκινήσει για την συνάντηση της Πέμπτης. sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε πρόεδρε είπαμε έχουμε γρήγορα αυτοκίνητα, αλλά όχι και 2 ώρες στην Λαμία :D . Μετά μας βλέπω να μας στέλνουν στο σπίτι ένα πορτρέτο με εμάς να χαμογελάμε και την ταχύτητά μας από κάτω. :D

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Νίκο είσαι γεννημένος για πρόεδρος. worthy.gif Τα έχεις τρελλάνει τα μέλη του club.Σε λίγο θα βγει και κανείς από Ρόδο μεριά για να ξεκινήσει για την συνάντηση της Πέμπτης. sillyhorse1rb5.gif

Σιγά ρε Γιώργο! Τα παραλές! tongue.gif Εγώ απλά γουστάρω την ωραία παρέα που κάνουμε και είναι ένα πολύ καλό δίωρο-τρίωρο σε κάθε συνάντησή μας. ¶σε που μου έχετε αλλάξει και τα φώτα!!! tongue.gif Πάντως μεταξύ σοβαρού και αστειού, εγώ μια ανοιξιάτικη εκδρομή μέχρι την Λαμία, την έκανα άνετα!!! :D

Ρε πρόεδρε είπαμε έχουμε γρήγορα αυτοκίνητα, αλλά όχι και 2 ώρες στην Λαμία B) . Μετά μας βλέπω να μας στέλνουν στο σπίτι ένα πορτρέτο με εμάς να χαμογελάμε και την ταχύτητά μας από κάτω. :lol:

Sorry ρε Κώστα, το ξέχασα, εσείς με τα χειροκίνητα ώσπου να αλλάξετε ταχύτητες... tongue.gif ¶σε που πάτε με 160 και φτάνετε τους κόφτες!!! tongue.gif ΧΑΧΑχαχαχα... :D (καιρό έχω να σας δω!). Από τον Βόλο πόσο μακριά είναι η Λαμία? Εγώ νόμιζα ότι είναι κοντά. Στον Βόλο πάω χαλαρά σε 1:45, λίγο πιο γρήγορα σε 1:30... Ε, άντε να θέλει 2:30 ώρες μέχρι Λαμία, ε? ¶ντε να θέλει 3!!! Το παιδί θα διασχίσει τη μισή Ελλάδα να έρθει από Σπάρτη, κι εσείς δεν μπορείτε να πάτε μέχρι τη Λαμία για μια ρετσίνα??? tongue.gif ΠΑΛΙΟΓΕΡΟΙ!!! tongue.giftongue.giftongue.gif Έχει και ΚΑΠΗ στη Λαμία, θα περάσετε καλά! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.