Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Πόσα Passat έχουμε στο Club από Θεσσαλονίκη?...

Recommended Posts

* Σσημείωση για τον Δημήτρη: Όχι απλά είναι εύκολο να βάλει κάποιος ένα πολυλειτουργικό τιμόνι, αλλά να αλλάξει όλο το καντράν χωρίς καν να πατήσει το πόδι του στην αντιπροσωπεία! Πρέπει οποσδήποτε να βρεθούμε για να σε βοηθήσουμε! :)

Ειμαι σιγουρος φιλε Νικο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και ελπίζω να είχατε ένα καλό ΠΣΚ. Τελικά το passat μου φοράει PIRELLI P7. Πάντως γλυστράει αρκετά, ακόμη και ζεστό.

Γειά σου Δήμο.Και ΄γω που νόμιζα πως μόνο τα Bridgestone γλυστράνε.Καλή βδομάδα να 'χουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους. cmeletis είσαι ευπρόσδεκτος φυσικά και νομίζω ότι το μέρος που γίνονται οι συναντήσεις βολεύει κι εσένα από Βέροια... :D Με το Passat, σε μισή ώρα το πολύ θα είσαι εδώ... :D

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα για την τοποθετηση του ΒΤ carkit στο Passat μεταφερθηκε εδω.

;)

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε για Κυριακή 29/03, να πιούμε ένα πρωινό καφεδάκι κατά τις 11:30, στο κλασσικό - πλέον - μέρος (City Gate για τους καινούργιους)??? Για να δούμε συμμετοχές...

(Σημείωση: Να μη το κάνουμε νωρίτερα, γιατί στις 9:00 έχει και F1!!! :D )

1. Νίκος

2. Professor

3.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε για Κυριακή 29/03, να πιούμε ένα πρωινό καφεδάκι κατά τις 11:30, στο κλασσικό - πλέον - μέρος (City Gate για τους καινούργιους)??? Για να δούμε συμμετοχές...

(Σημείωση: Να μη το κάνουμε νωρίτερα, γιατί στις 9:00 έχει και F1!!! ;) )

1. Νίκος

2. Professor

3. merlin aris ;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα είναι η πρώτη φορά που δεν θα είμαι παρόν. Το πιθανότερο είναι να είμαι εκτός Θεσ/νίκης δυστυχώς.

Απουσία! Στις 50 μένεις στην ίδια τάξη! tongue.gif Πάλι ταξιδάκι με γυναίκες θα πας ρε? Τσκ τσκ τσκ... Κάνει εκδρομή το ΚΑΠΗ Συκεών? tongue.giftongue.giftongue.gif

Καλά να περάσεις... :D

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε, ελεύθερο παιδί είμαι. Αν δεν πάω τώρα, πότε όταν παντρευτώ :D ?

Αν και ακόμα δεν είναι 100% σίγουρο. Αν πάντως δεν προκύψει το ταξίδι, θα κάνω την εμφάνισή μου αλλιώς καλά να περάσετε και εσείς.

Edited by anastos
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε, ελεύθερο παιδί είμαι. Αν δεν πάω τώρα, πότε όταν παντρευτώ :D ?

Αν και ακόμα δεν είναι 100% σίγουρο. Αν πάντως δεν προκύψει το ταξίδι, θα κάνω την εμφάνισή μου αλλιώς καλά να περάσετε και εσείς.

Κύριε γενικέ γραμματέα τι υπονοείς για τους παντρεμένους? Εντάξει-εντάξει σου εγκρίνω την άδεια. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Να είμαστε διαβασμένοι αύριο σχετικά με την F1, για να γίνουν και τα σχετικά σχόλια!!!! Δεν πιστεύω να μη δει κανείς τον αγώνα επειδή είναι πρωί!!!??? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Να είμαστε διαβασμένοι αύριο σχετικά με την F1, για να γίνουν και τα σχετικά σχόλια!!!! Δεν πιστεύω να μη δει κανείς τον αγώνα επειδή είναι πρωί!!!??? tongue.gif

Σπάνια χάνεται τέτοιο γκραν πρι.Εχει πλάκα ο παππούς ο Μπαρικέλο να κερδίσει!!!!!!!!!!!!.Τα λέμε λοιπόν αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Έλα η ομάδα να οργανώνεται! ;)

Κάνουμε μια συνάντηση, πρωινή και πάλι, την Κυριακή? Ελπίζω να έρθει και ο Γιάννης (που τον χάσαμε) να μας πει και τις περιπέτειές του από το Euro-trip... :lol: Προτείνω εγώ το παρακάτω, και όποιος έχει κάποιο κόλλημα κλπ, ας γράψει να το αλλάξουμε.

Κυριακή 12/04, στο City Gate, στις 11:00.

1. Νίκος

2.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Σάββατο πρωί φεύγω για Λουτράκι για Πάσχα. Καλή συνάντηση... ;)

Έτσι είναι, αν είσαι καθηγητής, οι διακοπές ξεκινάνε από σήμερα και ξεχνάνε να τελειώσουν! tongue.gif Καλά να περάσετε Δήμο! Καλό δρόμο μέχρι το Λουτράκι...

Link to comment
Share on other sites

Έλα η ομάδα να οργανώνεται! ;)

Κάνουμε μια συνάντηση, πρωινή και πάλι, την Κυριακή? Ελπίζω να έρθει και ο Γιάννης (που τον χάσαμε) να μας πει και τις περιπέτειές του από το Euro-trip... :lol: Προτείνω εγώ το παρακάτω, και όποιος έχει κάποιο κόλλημα κλπ, ας γράψει να το αλλάξουμε.

Κυριακή 12/04, στο City Gate, στις 12:00.

1. Νίκος

2. Professor

Το προεδρείο πάντα πρώτο στις επάλξεις. :lol: Καλημέρα Νίκο, μέσα λοιπόν και ΄γω αλλά θα έλεγα να πούμε κατά τις 11.00 έτσι ώστε να μαζευτούμε κατά τις 11.15΄- 11.30΄.Υπολόγισε πως αν έρθουν τα φώτα ότι θα θέλουμε και ένα 20λεπτο για να τα τοποθετήσουμε. Όσο για τον Γιάννη τι να πω, πράγματι χάθηκε...

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Έλα η ομάδα να οργανώνεται! ^_^

Κάνουμε μια συνάντηση, πρωινή και πάλι, την Κυριακή? Ελπίζω να έρθει και ο Γιάννης (που τον χάσαμε) να μας πει και τις περιπέτειές του από το Euro-trip... :) Προτείνω εγώ το παρακάτω, και όποιος έχει κάποιο κόλλημα κλπ, ας γράψει να το αλλάξουμε.

Κυριακή 12/04, στο City Gate, στις 11:00.

1. Νίκος

2. Professor

3.

Στις 11:00 λοιπόν. Εκτός και αν κανένας Κώστας είναι νυχτερινός... Πάντως Γιώργο δεν βλέπω να έρχονται τα φώτα... Μάλλον από εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, αν είσαι καθηγητής, οι διακοπές ξεκινάνε από σήμερα και ξεχνάνε να τελειώσουν! tongue.gif Καλά να περάσετε Δήμο! Καλό δρόμο μέχρι το Λουτράκι...

Κατά τις 24\25 Απριλίου θα είμαι πίσω. Ακόμη δε λέω καλό Πάσχα. Θα τα λέμε... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.