Jump to content
kouliss

Κυριακή 29 Ιουνίου βρέχουμε τα άλογα στη Aνάβυσσο!

Recommended Posts

Αυτή την Κυριακή 29 Ιουνίου τα μέλη της Αττικής (και όχι μόνο) γκαζόνουν στη θάλασσα! Εσείς ακόμα πατάτε το φρένο?!

vwclub-mpanio-saronida-iounios-2008.gif

Φορέστε το καπελάκι σας, πάρτε τα μπρατσάκια σας, φέρτε τα κουβαδάκια σας, οπλίστε τα νεροπίστολα σας... και...

ελάτε στο ΣΕΦ στη λίμνη στις 11:00 το πρωί για να αρχίσουμε το κομβόι μας προς την παραλία του Αγ. Νικολάου στην Ανάβυσσο!

Διασκεδάζουμε με ένα υγροοοοοοοοοοοό γεγονός αλά HELLENIC VW CLUB

Αυτή την φορά μην δηλώσετε την παρουσία σας ακυρώστε την ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΑΣ ... με τον γνωστό τρόπο! χι χι χι B)

ΥΓ: Γυαλάκια... VWClub φοράτε στο αμάξι σας?! :whistling:

Και για όσους δεν μας προλάβουν στο ΣΕΦ και θέλουν να ρθουν μετά θα πάρετε την παραλιακή όλο ευθεία προς Σούνιο,περνάτε γλυφάδα,βούλα,βάρκιζα,αγία μαρίνα,λαγονήσι,σαρωνίδα και πριν φτάσετε στην Παλιά φώκαια (Ανάβυσσο) πάνω στο δρόμο έχει ταμπέλα στο ύψος των τουριστικών σχολών που λέει προς άγιο νικόλαο....Στρίβετε δεξιά και ερχόσαστε προς την παραλία...Δεν έχει άλλο δρόμο...Είναι πανεύκολο....Τα καμάρια μας θα είναι παρκαρισμένα το ένα δίπλα στο άλλο...Πληροφορίες στο τηλέφωνο του vwclub για όποιον παρόλα αυτά χαθεί....

******* Ιδιαίτερα γεγονότα *********

30 Ιουνίου - 6 Ιουλίου - Εαρινή Εβδομάδα Αιμοδοσίας VWClub

Χαρίστε 15 λεπτά απο το χρόνο σας για να σώσετε μια ζωή!

Δώστε αίμα σε ένα απο τα νοσοκομεία της χώρας για την τράπεζα αίματος Λέσχη Αυτοκινήτων Hellenic VWClub του Γ.Κ. Νικαίας

********************************

Σας περιμένουμε όλους σε αυτή τη δροσερή συνάντηση!

Μέχρι τώρα έχουν δηλώσει παρόν οι εξής:

doumasj

trelaras582

doggy

mixosgolfgt

liliantsi

bunny

BAD BOY

svouras

Φιλικά,

η παρέα μας!

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

μα και φυσικά θα είμαι εκεί...πώς μπορώ να λέιψω...μαζί με την μαύρη μου γαζέλα....για να γαζώσω κανά περίεργο......

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω!!!!!(εκτος απροοπτου παντα)με τον ασπρο σιφουνα(ολοι δινετε τετοια ονοματα στα τουτου σας εγω στο πηγαδι κατουρισα¨ upyours.giftongue.giftongue.giftongue.gif ) B):whistling::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όχι, δεν θα είμαι όυτε εγώ, ούτε το ασημένιο κούγκαρ μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Βενζίνι το μικρό μου έχει....; Θα το... κοιτάξω... θα κάνω και καβάτζα και την αγαπημένη του θεσούλα με το #2 τουτού και φύγαμε για μπανάκι, καφεδάκι χορό κλπ. κλπ. κλπ.

Link to comment
Share on other sites

και πολύ μα πολύ CORONA πρόεδρε....ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ......

Γιάννη θα διαφωνήσω φίλτατε μαζί σου, ΔΕΝ πρέπει να ξεχνάμε πως ΟΔΗΓΟΥΜΕ.

Ως γνωστόν η οδήγηση κάτω από την επίρρεια αλκοολ, μπορεί να φέρουν πολύ δυσάρεστα αποτελέσματα.

Οπότε άντε το πολύ 1 μπύρα.

Υ.Γ.

Ίσως να λείπω, έσκασε έκτακτο ταξίδι για Λονδίνο από την δουλειά... θα ξέρω αύριο.

Link to comment
Share on other sites

το άλλο δεν το βγάζει πλέον έξω....το πήρε απόφαση είναι πλέον πολύ αργός......α ρε γαμπρέ......

εντέξει πρόεδρε μην βαράς....

Link to comment
Share on other sites

το άλλο δεν το βγάζει πλέον έξω....το πήρε απόφαση είναι πλέον πολύ αργός......α ρε γαμπρέ......

Aντι8ετος Γιαννακη....για να μην κλαινε καποιοι που ειναι πιο γρηγοροι δεν το βγαζω.... :huh::huh::huh:

Link to comment
Share on other sites

βαλτε ενα χαρτη για οποιον δεν ξερει ή δεν 8α προλαβει το κομβοι και ενα στιγμα στο σημειο προορισμου!!!

Link to comment
Share on other sites

βαλτε ενα χαρτη για οποιον δεν ξερει ή δεν 8α προλαβει το κομβοι και ενα στιγμα στο σημειο προορισμου!!!

Εκτός απροόπτου και εγώ για μπανάκι.

Link to comment
Share on other sites

Η φωτο απο ακολη απο περσυ δεν ειναι?Οι αθηναικες παραλιες ειναι πολυ παρακμη.Ειχα παει εκει περσυ (αναβυσσο) και ξενερωσα οσο δεν παει!!!!

Edited by icy20
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια????

κανενας δεν θα ερθει????? :D :D <_< <_< <_<fire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.gif

απο οτι ξερω ολοι θελατε(μεσα και εγω) και ξαφνικα δν υπαρχουν συμμετοχες!τι εγινε????

Link to comment
Share on other sites

θοδωρή και ανδρέα τις ρακέτες σας μην ξεχάσετε....έχουμε αγώνα.....θα πάρουν φωτιά τα.....μπαλάκια.....!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα καμάρια μας θα είναι παρκαρισμένα το ένα δίπλα στο άλλο...Πληροφορίες στο τηλέφωνο του vwclub και του ΒΑD BOY tongue.gif:wub::lol: για όποιον παρόλα αυτά χαθεί....

Μέχρι τώρα έχουν δηλώσει παρόν οι εξής:

doumasj

trelaras582

doggy

mixosgolfgt

liliantsi

bunny

Φιλικά,

η παρέα μας!

EΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ 8ΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??? upyours.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

θοδωρή και ανδρέα τις ρακέτες σας μην ξεχάσετε....έχουμε αγώνα.....θα πάρουν φωτιά τα.....μπαλάκια.....!!!!!!!!!

Καταλαβα.......παλι θα μας ακουσει η παραλια!!!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Να φερω και.......ψαροντουφεκο???

οπλο πολαπλων χρησεων

1. Εντος θαλασσης (κοινως ισοπεδωνουμε τον βυθο :);) )

2. Εκτος θαλασσης........... χρησιμοποιειται για να.........πιανουμε τα θηραματα μας ( love.gif )

Link to comment
Share on other sites

Να φερω και.......ψαροντουφεκο???

οπλο πολαπλων χρησεων

1. Εντος θαλασσης (κοινως ισοπεδωνουμε τον βυθο :):thumbsup: )

2. Εκτος θαλασσης........... χρησιμοποιειται για να.........πιανουμε τα θηραματα μας ( love.gif )

ασε το 2ο για μενα....8α φερω τα καλαμια!!!

πολυαγγιστρο θα ριξω.... ;););):lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.