Jump to content
kouliss

Εκδρομή στην Ακράτα την Κυριακή 20 Ιουλίου

Recommended Posts

Επειδη ακυρωθηκαν οι 10ημερες διακοπες :lol::lol::lol::lol: για Κερκυρα λογω σοβαροτατου λογου fire.giffire.giffire.gif (λογω γυναικας protest.gifprotest.gifnew_killother.gif ) και επειδη δεν βλεπω να γινεται χαβαλες χωρις εμενα, worthy.gifworthy.gif εεεεεεε τοτε θα εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερθω.................εκτος αν κατσει τελευταια και μονο στιγμη τιποτα πολυυυυυυυυυυυυυυυ εκτακτο. Οχι τιποτα αλλο αλλα ειμαι και με ενα ματι popeye.gif λογω φλεγμονης thumbsdown.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δε θα ερθω λογω οικογενειακης υποχρεωσης....

και ποτε ερχεσαι?????????????????????

την μια οικογενειακης υποχρεωσης....

την αλλη επαγγελματικης υποχρεωσης.... ακομα μονο

της συζηγικης υποχρεωσης.... δεν μας εχεισ πει..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

αμα φτασει σε σημειο να μη μπορει λογο :lol: θα εχουμε προβλημα χαχα :lol::lol::lol:

μεσα και εγω μετα συζηγου +2 σουμα 4 το συνολακι

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

αμα φτασει σε σημειο να μη μπορει λογο :lol: θα εχουμε προβλημα χαχα :lol::lol::lol:

μεσα και εγω μετα συζηγου +2 σουμα 4 το συνολακι

Μπαααααααααααα???? τι μας λες??? θα μας κάνεις την τιμή? ή πάλι τελευταία στιγμή θα μας πεις δεν ερχομαι ? ε ? ε? Μανωλάκη? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε σεις το χρυσο την ξερει την διαδρομη για Ακρατα τον αυτοματο πιλοτο να βαλεις Μανωλακη και θα σε παει μονο του!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πηρε τηλ ο ιδιοκτήτης της ταβέρνας και με παρακάλεσε να είμαστε εκεί στις 4:00. οποτε αν γίνεται να μαζευτούμε 4 παρά να πάμε και οχι 4:15. ευχαριστώ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση για κάθε ενδιαφερόμενο

Σε κοντινή από το πάρκιγκ απόσταση υπάρχει παιδική χαρά όπου μπορεί να χρησιμοποιηθεί αν παραστεί ανάγκη από κάποιο μέλος.........

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση για κάθε ενδιαφερόμενο

Σε κοντινή από το πάρκιγκ απόσταση υπάρχει παιδική χαρά όπου μπορεί να χρησιμοποιηθεί αν παραστεί ανάγκη από κάποιο μέλος.........

υπονοεις κατι γιαννακι μου?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πηρε τηλ ο ιδιοκτήτης της ταβέρνας και με παρακάλεσε να είμαστε εκεί στις 4:00. οποτε αν γίνεται να μαζευτούμε 4 παρά να πάμε και οχι 4:15. ευχαριστώ :rolleyes:

εγω λεω να μην παμε εκει...γιατι 8α φτασουμε 12+ μεχρι να παρκαρουμε κτλ στις 1 8α ειμαστε παραλια....και να φυγουμε 4 παρα???

λεω εγω τωρα....αλλα δεν βλεπω να μαζευομαστε εκεινη την ωρα ειναι και λιγο νωρις...οποτε μην κρεμασουμε και τον ανθρωπο!

Ανακοίνωση για κάθε ενδιαφερόμενο

Σε κοντινή από το πάρκιγκ απόσταση υπάρχει παιδική χαρά όπου μπορεί να χρησιμοποιηθεί αν παραστεί ανάγκη από κάποιο μέλος.........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::o:lol::lol:

ναι αλλά όχι για σένα.....πίστεψε με....

ψάξε ψάξε δεν θα το βρεις.....

εγω το βρηκα τι κερδιζω?????????????

ΝΑ ΤΟ ΠΩ??????? :lol::lol::lol:

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Και γω λίλιαν αυτό πιστεύω...το 4 παρά είναι πολύ νωρίς.....μήπως να το αφήναμε και να πηγαίναμε κάπου εκεί στην παραλία που έχει μαγαζιά....

Link to comment
Share on other sites

αμα φτασει σε σημειο να μη μπορει λογο :lol: θα εχουμε προβλημα χαχα :o:lol::lol:

μεσα και εγω μετα συζηγου +2 σουμα 4 το συνολακι

Οχι ρε, ισα ισα θελαμε να ερθουμε με τη Ριτα, αλλα ειναι το μνημοσυνο του παππου μου γι'αυτο και δε θα μπορεσω...σας μπερδεψα χρησιμοποιοντας λαθος φραση:"οικογενειακη υποχρεωση"

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Και γω λίλιαν αυτό πιστεύω...το 4 παρά είναι πολύ νωρίς.....μήπως να το αφήναμε και να πηγαίναμε κάπου εκεί στην παραλία που έχει μαγαζιά....

+ οτι εχουμε πει 10.30 διοδια Ελευσινας, δλδ μας βλεπω να φευγουμε κατα τις 12.00

Link to comment
Share on other sites

Και γω λίλιαν αυτό πιστεύω...το 4 παρά είναι πολύ νωρίς.....μήπως να το αφήναμε και να πηγαίναμε κάπου εκεί στην παραλία που έχει μαγαζιά....

+1,1 tongue.gif

αυτο λεω να παμε καπου εκει στην παραλια...μου το ειπαν κι αλλοι αυτο ;)

Link to comment
Share on other sites

+1,1 tongue.gif

αυτο λεω να παμε καπου εκει στην παραλια...μου το ειπαν κι αλλοι αυτο :o

Ελα ντε!! μπες στο αμαξι πηγαινε στην ταβερνα, πολυς κοπος βρε παιδι μου, ενω ετσι μπαμ μολις βγεις απο τη θαλασσα, θα μας εχει κοψει και η λορδα βεβαιως βεβαιως worthy.gif , ριξε μαστορα στα καρβουνα ο,τι εχεις και ερχομαι tongue.gif .

Υ.Γ. Ειστε ετοιμοι????????????????

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση για κάθε ενδιαφερόμενο

Σε κοντινή από το πάρκιγκ απόσταση υπάρχει παιδική χαρά όπου μπορεί να χρησιμοποιηθεί αν παραστεί ανάγκη από κάποιο μέλος.........

:whistling::whistling::baby::baby: !!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν θα καταφερω να ειμαι Ακρατα αυριο...καθως ειπα να αλλαξω λιγο παραστασεις :baby: αν θελησετε οποιαδηποτε βοηθεια ή πληροφοριες... tell me.

Link to comment
Share on other sites

Και γώ θα έρθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυστυχως....προεκυψε προβλημα υγειας...και δεν θα μπορεσω να παρευρεθω αυριο !!!! :D

Καλα να περασετε και καλο υπολοιπο καλοκαιρι!!!

Κρίμα....

Link to comment
Share on other sites

KAΛHMEPA, MOΛIΣ EΠEΣTPEΨA AΠO ΠAPTY ΠOY EΠAIZA MOYΣIKH. AN ΔE KATAΦEPΩ NA ΞYΠNHΣΩ, EXΩ ENHMEPΩΣEI ΘOΔΩPH NA ΣAΣ OPΓANΩΣEI NA ΦYΓETE KONBOI. Sorry AN ΔE MΠOPEΣΩ NA PΘΩ K sorry for the CAPs AΛΛA ΓPAΦΩ AΠ TO KINHTO

Link to comment
Share on other sites

Και ναι ναι ναι, χθες περασαμε τεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελεια, :lol: βεβαια ειχαμε και τα καψιματα μας, βλεπε svouras & N.O.S. ( Η αγελαδιτσα !!!! και η bepanthol )παει γονατο. Ρε παιδια ο Πετρος βρεθηκε??? Αυτο το παιδι στην προηγουμενη ζωη πρεπει να ηταν ψαρι (τωρα τι ψαρι!!!!!). Η παιδικη χαρα τελικα δεν χρειαστηκε ξερουμε για ποιον!!!! γιατι εδωσε τον καλυτερο του εαυτο στην θαλασσα και συγχαρητηρια :thumbsup: Ο ιδιος κυριος με μενα δωσαμε τα ρεστα μας στην μασαμπουκα που ακολουθησε :thumbsup: Καποιος να ανοιξει αλμπουμ γιατι εχω πολυυυυυυ υλικο. (θα σας δωσω κανονικα!!!!!)

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλημέρα... το άλμπουμ για να μας δείξετε πως τα περάσατε.... είναι έτοιμο :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=218

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Πολύ καλημέρα... το άλμπουμ για να μας δείξετε πως τα περάσατε.... είναι έτοιμο :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=218

αλλη μια φορα αψογα πολυ ομορφη εκδρομουλα Μπραβο σε ολους αυτους που την οργανωσαν

ΥΓ Ντουμα προσεξε τι θα ανεβασεις........ ;)knife.gifrocket.gifpopeye.giffire.gifshockgun.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.