Jump to content
kouliss

Εκδρομή στην Ακράτα την Κυριακή 20 Ιουλίου

Recommended Posts

ΑΚΡΑΤητΑ μέλη του HELLENIC VWCLUB,

Την Κυριακή 20/07/2008 θα πραγματοποιηθεί η τελευταία συνάντηση μας πριν τις καλοκαιρινές μας διακοπές και θα συνδυαστεί με μικρή εκδρομούλα...

Τόπος: Παραλία Ακράτας

Ώρα προσέλευσης:

- Από Αθήνα 10:30 στα διόδια* Ελευσίνας

- Από Πάτρα 12:00 στα διόδια* όπου θα σας περιμένουν οι εκπρόσωποι μας Doumasj και Blackadder

*με το που πληρώσετε το αντίτιμο αράζετε στα δεξιά του δρόμου.

Dresscode: μαγιό, σαγιονάρα, σανδάλι, παρεό...

Απαραίτητα αξεσουάρ: ρακέτες, μπαλάκια, μάσκα, αναπνευστήρας, ψαροντούφεκο, καμάκι, πετονιά, ομπρέλα, καλάμι, δόλωμα, κουβαδάκια, μπρατσάκια, βατραχοπέδιλα και ότι άλλο θελήσετε...

Ώρα φαγητού:

Στις 16:15 ανασυντασόμαστε και μαζευόμαστε όλοι μαζί στο πάρκιγκ όπου θα χουμε αφήσει τα καμάρια μας και αφού πάμε 1 χλμ. από την ΑΚΡΑΤΑ φτάνουμε στην ταβέρνα "Το μπαλκονάκι" στην Αιγείρα όπου εκεί θα φάμε για να πάρουμε ύστερα το δρόμο της επιστροφής....

Σε αυτή την εκδρομή των μελών της Αττικής θα υπάρχει ενεργή συμμετοχή απο φίλους που θα έρθουν απο την Πάτρα ;)

και θα συναντηθούμε όλοι μαζί στην είσοδο της Ακράτας ώστε να γίνει ένα ομαδικό ντου στην παραλία και να τραβήξουμε όλα τα βλέματα ;-)

Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλέφωνα της λέσχης μας 6999 892582 και 6999 892581 ή με τον Γιάννη (Doumasj) ειδικά για τους φίλους από Πάτρα.

Και μην ξεχνάτε:

1) Βάλτε γυαλιά στο αμάξι σας

2) Θέλετε το αμάξι σας να κοσμίσει το περίπτερο του Hellenic VWCLUB στο ATS 2008??? Δείτε εδώ.

3) Να φοράτε τα αυθεντικά μπλουζάκια και καπελάκια του HELLENIC VWCLUB για να δείχνουμε πιο ωραίοι και ωραίες όλοι?..

4) Χαρίζετε λίγο αίμα για να νιώθουμε πιο χαρούμενοι όταν βοηθάμε ένα φίλο μας

5) Ελάτε με την παρέα σας ή μόνοι σας και ειδικά αν έρχεστε πρώτη φορά ελάτε σε επαφή με ένα συντονιστή για να σας κατατοπίσει

ΚΑΛΕΣ ΜΑΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο

Π.χ. kouliss +1

***************************************************

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

Από ΑΘΗΝΑ

BAD BOY +2

ΓΙΑΝΝΗΣ +1

lilian tsi +1

trelaras582 +1

kmpRado

subarogolfakias +1

Από ΠΑΤΡΑ

doumasj +1

blackadder

Max Sto +2

mokujin

arisgti

SpAwN +1

***************************************************

Εκ του Δ.Σ. της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων VW

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Και ναι......είναι γεγονός....άλλο ένα ΥΓΡΟ meeting πλάι στην θάλασσα με βότσαλα, τσιπούρες, καμάκια μα πάνω από όλα την παρέα όλων σας..........την παρέα του HELLENIC VWCLUB....

όπως λέει και ο γεν. γραμματέας από πάνω μου εγώ θα βρίσκομαι πάτρα από το σάββατο γι αυτό ας οργανωθούμε κάτω να ξεσηκώσουμε την εθνική....

Ραντεβού για μας τους πατρινούς στις 12:00 στα διόδια της ΠΑΤΡΑΣ......

Νώντα,Μάκη και οι υπόλοιποι μαζευτείτε.......Θα πάρω με το ζόρι και την μιναρόφατσα....τον άγριο πιτ....

ΑΚΡΑΤΑ σου ερχόμαστε.......

Και θα κανονιστεί και ταβερνούλα ώστε μετά το μπανάκι και επειδή σε πολλούς θα έχει ανοίξει η όρεξη να πάμε να φάμε οργανωμένα....

Γι αυτό να ευχαριστήσω το μέλος liliantsi που με την βοήθειά της θα πάμε κάπου καλά....

Να ρθειτε λοιπόν νυστικοί και με πολύ κέφι για να γίνει ΠΑΝΙΚΟΣ.....

doumasj +1 (ίσως και +2)

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε πως 8α ειμαι παρον!!!!!!!!!

καλα 8α περασουμε...... ;)

:thumbsup::thumbsup::lol::lol:

Μεσα +2

Υ.Γ ΦΕΡΤΕ 45αρες ΜΠΕΝΟΝΙΕΣ......ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΓΡΙΔΕΣ :lol::lol::lol::lol:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Ε βεβαια ο Ντουμας εγινε Πατρινος ας εκανε και αλλιως γιατι θα επεφτε μιτσουκο διχαλο στην κεφαλα απο την Πατρινια!!!

Link to comment
Share on other sites

μέσα λοιπον κι εγώ +1.

εγώ που θα έρθω απο Ναυπλιο που να σας συναντήσω και τι ώρα? μαλλον στην εισοδο της Ακράτας έτσι??

Link to comment
Share on other sites

Η' αλλιώς στην Κόρινθο.

Link to comment
Share on other sites

Καιρος να γραψει κανενα χιλιομετρο το Corrado..

Μεσαααααααααααα !!!!!! :D

με ποσους κυλινδρους ρε??? :D:thumbsup:tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο Αιγιο δεν θα κανετε σταση ρε να παρετε και μενα? :D

θα μας περιμένεις εσύ πάνω στην εθνική στις 12:20...και θα περάσουμε και θα ενσωματωθείς μαζί μας.....

γιατί να μην σε πάρουμε???? όλοι οι καλοί χωράνε....

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με κοβω χλωμο να ερχομαι καθως θα εχω δουλεια!Κριμα και στην Ακρατα εχει το εξοχικο ο πεθερος και θα ημουν εκει απο το προηγουμενο βραδυ για να σας περιμενω!!! :D

Link to comment
Share on other sites

θα μας περιμένεις εσύ πάνω στην εθνική στις 12:20...και θα περάσουμε και θα ενσωματωθείς μαζί μας.....

γιατί να μην σε πάρουμε???? όλοι οι καλοί χωράνε....

12 και 20 θα ειμαι στα shell!

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε πως 8α ειμαι παρον!!!!!!!!!

καλα 8α περασουμε...... :lol:

:lol::thumbsup::thumbsup::lol:

Μεσα +2

Υ.Γ ΦΕΡΤΕ 45αρες ΜΠΕΝΟΝΙΕΣ......ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΓΡΙΔΕΣ :lol::lol::lol::lol:

μπενονιες χαχαχα :lol::lol: καλο αυτο μπενονιεςμεσα και εγω+1 παλικαρια :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΓΜΤ....θα είμαι Λουτράκι το ΣΚ....δεν το βλέπω να έρχομαι....εκτός και αν με φέρει ο δρόμος της επιστροφής πιο νωρίς για Πάτρα... :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχως δε θα μπορεσω :D Θα ειμαι διακοπες.....

Κριμα...και ηθελα πολυ να παρευρεθω να γνωριστουμε.

Link to comment
Share on other sites

ΓΜΤ....θα είμαι Λουτράκι το ΣΚ....δεν το βλέπω να έρχομαι....εκτός και αν με φέρει ο δρόμος της επιστροφής πιο νωρίς για Πάτρα... :D

να το κάνεις να σε φέρει πιο νωρίς....ιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

παιδάκια μια χάρη. όσοι θα έρθετε στην εκδρομούλα και θέλετε να πάμε όλοι μαζί για φαγητό μετά τις βουτιές μας να το πείτε για να ενημερώσω την ταβέρνα για τα άτομα.

ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

να το κάνεις να σε φέρει πιο νωρίς....ιχιχιχι

θα προσπαθήσω αλλά είναι δύσκολη η ώρα...ίσως σας πετύχω στο στέγνωμα,,,μετά τον καφέ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.