Jump to content
dj-thanos

Φ.Π.Ε ή αλλαγή μοτερ και τι?

Recommended Posts

Guest dubbeR_Stoilas
Τι να μας πεις βρε τραχανα!Μαθε σου ειπα κατι αλλο μν ασχολησε με το αντικειμενο δν το κατεχεις κ γινεσαι κ *μη επιτρεπόμενη λέξη* επανηλημενως εκτος απο κολοπουστα του κερατα που εισαι!!!Ντισοy στολισου κ αντε τραβα για καμια πιπα να βγαλεις λεφτα γιατι η μανα σου γερασε κ δν μπορει να γαμιεται αλλο!!!Φιλακια!!

Πολύ άντρας ο παραπάνω. Ευτυχώς από τον τρόπο γραφής του φαίνεται ότι δεν έχει τελειώσει ούτε δημοτικό (πιθανόν να είναι και Αλβανός) οπότε δεν ασχολούμαι καν...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ άντρας ο παραπάνω. Ευτυχώς από τον τρόπο γραφής του φαίνεται ότι δεν έχει τελειώσει ούτε δημοτικό (πιθανόν να είναι και Αλβανός) οπότε δεν ασχολούμαι καν...

+5000000 :huh:;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια είναι κρίμα μην τσακώνεστε εδώ στο topic του παιδίου είναι κρίμα ο άνθρωπος σύμβουλές θέλει και όχι να τσακωνόμαστε !

Link to comment
Share on other sites

o dj-thanos δεν ξεκίνισε τα μπινελίκια όπου είναι και το τόπικ του. έδω βγήκανε μαχαίρια και σε λίγο και σπαθία...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
μα ο ίδιος άρχισε τα μπινελίκια μέσα στο ίδιο του το τοπικ.

Α είναι όντως έτσι δηλαδή, δεν έχω τρελαθεί ακόμα?

Και για θύμισέ μου ρε Γιώργο, γιατί με έβρισε ο Αλαβάνος?

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ρε παιδια γιατι πλακωνεστε?για να σφαχτουμε ειμαστε εδω ή για να ανταλλασουμε απόψεις?

@stoila

αφου σου εσειλε αυτο το πμ (και δεν ημουν εγω, το δικο μου βοηθεια για κατι αλλο σου ζητουσε) κανε το ενα report στον doggy και ουτε να βριζομαστε ουτε τιποτα.

τα τυμπανα του πολεμου ηχησαν στο φορουμ! :D

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και λέμε στη 3η σελίδα σας είπα:

Παρακαλώ πολύ να παραμείνετε εντός θέματος, ο επόμενος που θα βρίσει/παρεκτραπεί παίρνει διακοπές για όλο τον Σεπτέμβριο.

Συγκεκριμένα στο Post #58

Οπότε όσοι με γράψατε στα παλιά σας τα παπούτσια και συνεχίσατε, ο λογαριασμός σας γίνεται suspend (ανενεργός) μέχρι την 1η Σεπτεμβρίου.

Καλό υπόλοιπο διακοπών σε αυτούς.

Οι υπόλοιποι συνεχίζουμε ήρεμα και πολιτισμένα στο θέμα που απασχολεί τον dj-thanos.

Dj-thanos, συγγνώμη που σου "χαλάνε" το θέμα αλλά ορισμένοι δε χαμπαριάζουν από λόγια.

Link to comment
Share on other sites

dj-thanos τελικά τι σκεύτεσε να κάνεις? που θα κοιμανθείς? θα πάς για πεταλούδα απο 100αρη και πολλάπλη και θα πάς για ΦΠΕ? παίζει να βάλεις και custom made πεταλούδα αλλά έχει δουλεία αυτό... ;)

Link to comment
Share on other sites

dj-thanos τελικά τι σκεύτεσε να κάνεις? που θα κοιμανθείς? θα πάς για πεταλούδα απο 100αρη και πολλάπλη και θα πάς για ΦΠΕ? παίζει να βάλεις και custom made πεταλούδα αλλά έχει δουλεία αυτό... :lol:

Εαν κρατουσα το πολακι και σκοπευα να το βελτιωσω, παντως πεταλουδα θα του εβαζα οπωσδηποτε, γιατι συγκεκριμενα στο δικο μου τα τιναξε απο τα 33.000 :lol: χλμ οπως και ο προκαταλυτης και ηθελε αμεσα αντικατασταση. ;)

Link to comment
Share on other sites

τι σου έκανε το αυτοκίνητο και σου χτύπισε η πεταλούδα? τι συμπτώματα σου έκανε?

Link to comment
Share on other sites

dj-thanos τελικά τι σκεύτεσε να κάνεις? που θα κοιμανθείς? θα πάς για πεταλούδα απο 100αρη και πολλάπλη και θα πάς για ΦΠΕ? παίζει να βάλεις και custom made πεταλούδα αλλά έχει δουλεία αυτό... :mellow:

καποιες αγαπες μενουν παντοτινες ;)

το polaki θα γινει pol-araaaa!!!!

για αρχη μεσαιο-τελικο και χταποδι, ζαντολαστιχα γιατι γλιστραμε λιγο....

και μετα για πεταλουδα! ;)

ετσι οπως το εχω εξωτερικα με led, φιμε και xenon δεν παιζει να το δωσω!!!ολοι γυριζουν και το κοιτανε. B)

Link to comment
Share on other sites

καρδιοκατακτητή με την Polaρα σου! άντε keep going! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

τι σου έκανε το αυτοκίνητο και σου χτύπισε η πεταλούδα? τι συμπτώματα σου έκανε?

Μου εριχνε τις στροφες σε τετοιο σημειο που κανα 2 φορες μου εσβησε το αμαξι. Ευτυχως που αυτο δεν ειχε γινει ενκινησει γιατι τοτε :mellow:;);) . Ειχα κανει κανα 2 φορες καθαρισμο, και καθαρισμο μπεκ στην αντι/πεια. Δυστυχως δεν ειχα εγγυηση, οποτε για να αλλαξεις πεταλουδα ηθελε καμποσα ευρω. Το μονο καλο ειναι οτι απο τις 3 φορες την μια μονο πληρωσα, περιπου στα 50 ευρω. Τα παιδια στο συνεργειο μου ειπαν τοτε οτι κατι η βενζινη-συγνωμη νερο που πουλανε εξω κτ οτι απο το εργοστασιο πρεπει να ηταν ελαττωματικη, και αρχισε να παραδιδει πνευμα. Απο την πεταλουδα ομως επηρεαστηκε και ο προκαταλυτης και φυσικα τα μπεκ. Μαλιστα στον τελευταιο καθαρισμο μου ειπαν, οτι την επομενη φορα που θα μου το ξανακανε θα επρεπε να τα αλλαξω και τα τρια ( πεταλουδα-προκαταλυτη-μπεκ ) για να μην τα τιναξει το μοτερ. Και ετσι λοιπον και εγω τσαντιστηκα fire.gif και κτ που ημουν φρεσκοχειρουργημενος B) , το πουλησα tongue.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

οπότε πούλημα και γιοκ άγχος... :mellow: επειδή στο Passat μου έκανε κάτι παπαρίτσες η πεταλούδα και την καθάρισα αλλά δεν είχα άλλα προβλήματα εκ τότε.....

Link to comment
Share on other sites

οπότε πούλημα και γιοκ άγχος... :mellow: επειδή στο Passat μου έκανε κάτι παπαρίτσες η πεταλούδα και την καθάρισα αλλά δεν είχα άλλα προβλήματα εκ τότε.....

Φτυσε τον κορφο σου και βαλε και κανα ματι tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

κοιτά χειρότερα δεν μπορεί να γίνει.. το 150άρη το ΑPU ανοιψωθέντα ις τους ουρανούς... και μπήκε άλλο 1.8Τ 20VT οποτέ τι να φτύσω αφου με έφτυσαν αχαχαχα βγήκαμε πολύ OFF topic :mellow:

Link to comment
Share on other sites

κοιτά χειρότερα δεν μπορεί να γίνει.. το 150άρη το ΑPU ανοιψωθέντα ις τους ουρανούς... και μπήκε άλλο 1.8Τ 20VT οποτέ τι να φτύσω αφου με έφτυσαν αχαχαχα βγήκαμε πολύ OFF topic ;)

δεν πειραζει γιατι μαθαινουμε νεα πραγματα!;)

Link to comment
Share on other sites

οπότε πούλημα και γιοκ άγχος... ;) επειδή στο Passat μου έκανε κάτι παπαρίτσες η πεταλούδα και την καθάρισα αλλά δεν είχα άλλα προβλήματα εκ τότε.....

και εμενα το πολακι μου εκανε κατι χαζα απο την πεταλουδα(εσβηνε ή επεφταν οι στροφες) και μολις την καθαρισα απο την μακα που ειχε πιασει....ολα καλα...δεν ξαναπαρουσιασε τπτ...α και κατι "ξεφτερια" συναδερφοι ελεγαν πως θελει αλλαγη γιατι δεν γινεται..... withstupid.gif τωρα,το τι ακριβως δεν γινεται....τα συμπερασματα δικα σας!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικά οι μισοι μιχανικοί ειναι @χιδ@ και μίσοι μπορεί να είναι καλή αλλά όχι σε όλα... δεν ξέρω τι να πώ... πολύ σπάνια να βρείς κάποιον που ναι όντως κατέχει το άθλημα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.