Jump to content
Andreas4023

εντυπωσεις απο Passat Cc (test Drive)

Recommended Posts

Ωραιος ευχαριστω,

Αν θυμασαι ενδεικτικα καποιες τιμες θα σου ημουν υποχρεoς.

Ηλιοροφη, ξενον, navi, δερμα και dcc... :thumbsup:

Για πιο αναλυτικά δες και εδώ

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...st&p=269849

Edited by R1der
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.πριν απο μια εβδομαδα το πηρα στα χερια μου,εχω να πω οτι το αμαξι δεν παιζεται,σε ολα του ειναι αριστο,για οσους δεν το εχουν παραγγειλει θα τους προτεινα να κοιταξουν σοβαρα το θεμα αναρτησεις,εγω εβαλα ρυθμιζομενη και ευχαριστω το θεο που με φωτισε και εβαλα και αυτο μεσα στα υπολοιπα.εχω κανει 500 χλμ και το αμαξι πιστευω δεν θα ξεπερναει τα 11L /100χλμ μικτα,δεν καιει τιποτα και το αμαξι εχει παντου ροπη....

Kαλοταξιδο και καλα χιλιομετρα! και ανεβαστε kαμια φοτο στο σχετικο thread

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kαλοταξιδο και καλα χιλιομετρα! και ανεβαστε kαμια φοτο στο σχετικο thread

:D

ευχαριστω πολυ να ειστε καλα,το εχω στο νου μου να ανεβασω αλλα δεν εχω βγαλει καμια ακομα!

Link to comment
Share on other sites

Kατατοπιστικοτατος!!!

Ευχαριστω πολυ, κι επειδη βλεπω οτι ειναι φρεσκο το δικο σου καλοταξιδο και με πολλα και ασφαλη χιλιομετρα!!

ευχαριστω πολυ να εισαι καλα.....

Link to comment
Share on other sites

Στα στανταρ του cc παντως τη χαρακτηριζουν sport αλλα πιο λογικο μου φαινεται να ειναι normal οπως λες!

οταν εκανα test drive δεν ειχε αναρτηση και πιστευω οτι ειναι normal σε σχεση με το δικο μου που οδηγω τωρα και ας λενε οτι εχει σπορ γιατι η σπορ γινεται ενοχλητικη αν εχεις γουβες η ανωμαλο δρομο.επισης θελω να πω το εξης πηγα ζαγοροχωρια με το εργαλειο και θελω να πω οτι ειναι απιστευτο στο δρομο ανεβαινα ανηφορες με 3η-4η και πολυ ομαλα το γκαζι,δεν με κουρασε πουθενα και το προτεινω σε οσους το σκεφτονται για αγορα.το μονο προβλημα που ειχα ηταν οτι κολλησα σε 35-40 ποντους χιονι και δεν εβγαινε,φυσικα ουτε με τα ποδια δεν περπαταγες απλα το αναφερω....οσο για το ποσο καιει υπολογιστε μονοι σας.με 45 ευρω 100αρα που ειχε 1,15ευρω εκανα 440χλμ σε δρομους που δεν ξεπερασα τα 120 χλμ την ωρα και ανηφορες κατηφορες.πιστευω οτι δεν καιει πολλα,περιμενω γνωμες!

Link to comment
Share on other sites

οταν εκανα test drive δεν ειχε αναρτηση και πιστευω οτι ειναι normal σε σχεση με το δικο μου που οδηγω τωρα και ας λενε οτι εχει σπορ γιατι η σπορ γινεται ενοχλητικη αν εχεις γουβες η ανωμαλο δρομο.επισης θελω να πω το εξης πηγα ζαγοροχωρια με το εργαλειο και θελω να πω οτι ειναι απιστευτο στο δρομο ανεβαινα ανηφορες με 3η-4η και πολυ ομαλα το γκαζι,δεν με κουρασε πουθενα και το προτεινω σε οσους το σκεφτονται για αγορα.το μονο προβλημα που ειχα ηταν οτι κολλησα σε 35-40 ποντους χιονι και δεν εβγαινε,φυσικα ουτε με τα ποδια δεν περπαταγες απλα το αναφερω....οσο για το ποσο καιει υπολογιστε μονοι σας.με 45 ευρω 100αρα που ειχε 1,15ευρω εκανα 440χλμ σε δρομους που δεν ξεπερασα τα 120 χλμ την ωρα και ανηφορες κατηφορες.πιστευω οτι δεν καιει πολλα,περιμενω γνωμες!

Εχω την εντυπωση οτι καιει τα νορμαλ και λιγοτερο για τον ογκο-κυβικα-αλογα.Εχω δει suv να κολανε σε λιγοτερο οποτε ασε να στεναχωριουντε αυτοι που πληρωσανε για εκτος δρομου οχηματα tongue.giftongue.giftongue.gif !Παρασκευη το παιρνω το ατιμο!!!!

Link to comment
Share on other sites

οταν εκανα test drive δεν ειχε αναρτηση και πιστευω οτι ειναι normal σε σχεση με το δικο μου που οδηγω τωρα και ας λενε οτι εχει σπορ γιατι η σπορ γινεται ενοχλητικη αν εχεις γουβες η ανωμαλο δρομο.επισης θελω να πω το εξης πηγα ζαγοροχωρια με το εργαλειο και θελω να πω οτι ειναι απιστευτο στο δρομο ανεβαινα ανηφορες με 3η-4η και πολυ ομαλα το γκαζι,δεν με κουρασε πουθενα και το προτεινω σε οσους το σκεφτονται για αγορα.το μονο προβλημα που ειχα ηταν οτι κολλησα σε 35-40 ποντους χιονι και δεν εβγαινε,φυσικα ουτε με τα ποδια δεν περπαταγες απλα το αναφερω....οσο για το ποσο καιει υπολογιστε μονοι σας.με 45 ευρω 100αρα που ειχε 1,15ευρω εκανα 440χλμ σε δρομους που δεν ξεπερασα τα 120 χλμ την ωρα και ανηφορες κατηφορες.πιστευω οτι δεν καιει πολλα,περιμενω γνωμες!

Σύμφωνα με τα νούμερα που έβαλες έκαψε 8,8lt/100km. Μια χαρά μου φαίνεται. Όσο για τους 3 μήνες είχατε δίκιο. Γενάρη παράγεται και Φλεβάρη θα είναι εδώ!!! 1 μήνα νωρίτερα!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι καιει τα νορμαλ και λιγοτερο για τον ογκο-κυβικα-αλογα.Εχω δει suv να κολανε σε λιγοτερο οποτε ασε να στεναχωριουντε αυτοι που πληρωσανε για εκτος δρομου οχηματα tongue.giftongue.giftongue.gif !Παρασκευη το παιρνω το ατιμο!!!!

φιλε μου δεν με νοιαζει καθολου αυτο γιατι στην πατρα δεν εχουμε δει ποτε χιονι στρωμενο κατω και οσο για τα suv να πω οτι ειδα ενα στο δρομο της επιστροφης τουμπα στα χιονια οπωτε...αντε καλοριζικο και καλοταξιδο το εργαλειο....

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τα νούμερα που έβαλες έκαψε 8,8lt/100km. Μια χαρά μου φαίνεται. Όσο για τους 3 μήνες είχατε δίκιο. Γενάρη παράγεται και Φλεβάρη θα είναι εδώ!!! 1 μήνα νωρίτερα!!! :wub:

και εμενα δεν μου φανηκαν πολλα.αντε να μπεις και εσυ στην παρεα των cc να κανουμε μια συναντηση για παρτη μας.....

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν με νοιαζει καθολου αυτο γιατι στην πατρα δεν εχουμε δει ποτε χιονι στρωμενο κατω και οσο για τα suv να πω οτι ειδα ενα στο δρομο της επιστροφης τουμπα στα χιονια οπωτε...αντε καλοριζικο και καλοταξιδο το εργαλειο....

Ευχαριστω πολυ!Για το χιονι που ειπες οτι δεν εχετε δει στρωμενο ισχυει η πλλλλααααακα (με) κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!Για το χιονι που ειπες οτι δεν εχετε δει στρωμενο ισχυει η πλλλλααααακα (με) κανεις?

δεν κανω καθολου πλακα,ειμαι 28 χρονων και δεν εχω δει ποτε μου χιονι στρωμενο στην πατρα,αν θυμαμαι καλα πρεπει να εχει χιονισει 2-3 φορες κατι ψιχουλα για μερικα λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

δεν κανω καθολου πλακα,ειμαι 28 χρονων και δεν εχω δει ποτε μου χιονι στρωμενο στην πατρα,αν θυμαμαι καλα πρεπει να εχει χιονισει 2-3 φορες κατι ψιχουλα για μερικα λεπτα.

Ενα χιονακι για τον 'black-magic golf'!!!Καλη χρονια σε ολους με υγεια!!Θα τα πουμε τη παρασκευη με photos!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη χρονια σε ολους με υγεια!!!Εφτασε η μεγαλη μερα sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Με το καλό να παραλάβεις!! Αναμένουμε φωτό!!! (κι από σενα black-magic golf ε; )

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη χρονια σε ολους με υγεια!!!Εφτασε η μεγαλη μερα sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

καλοριζικο και καλα χλμ να εχουμε με τα εργαλεια μας.......

Link to comment
Share on other sites

ναι παιδια θα βαλω φωτο μολις βρω πως ανεβαινουν........χαχαχαpost-8710-1231088549_thumb.jpgpost-8710-1231088580_thumb.jpgpost-8710-1231088619_thumb.jpgpost-8710-1231088708_thumb.jpgαυτες απο εμενα και θα ανεβασω και αλλες να το δειτε και χιονισμενο.......περιμενω απο τους συναδελφους τα δικα τους τωρα.......

Edited by black-magic golf
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο!! Φτου φτου!!

¶ντε και στα δικά μας!! ^_^

ευχαριστω πολυ να εισαι καλα....αντε να δουμε και το μωρο σου....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι εργαλειο ειναι αυτο?επαθα μεγαλη πλακα!απο τη παρασκευη που το πηρα ειμαι με μια κρεμαστρα στο στομα!οταν το οδηγω, σταματαω συνεχεια για κατουρημα!ΑΤΙΜΟ CC!!!!!!!Ανεβαζω photos σε λιγο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.