Jump to content
getsagal

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Λοιπον τη Κυριακη 21/12 οπως ειχαμε πει, σκεφτομαστε να ανηφορησουμε προς τη Σπηλια του δ. Νεσσωνος, κοντα στο Συκουριο sillyhorse1rb5.gif

Η βολτιτσα θα περιλαμβανει το γνωστο χαβαλε, καφεδακι, κουβεντουλα και φυσικα...φαγητο !

Περιμενουμε μεγαλη συμμετοχη καθως ειναι και η τελευταια συναντηση του club για το 2008 <_< , οποτε καλα θα κανετε να δηλωσετε το παρον σας, μονοι ή ακομα καλυτερα με παρεα.

Αν γνωριζετε μελη(ή και οχι) απο την περιοχη της Θεσσαλιας, μπορειτε να επικοινωνησετε μαζι τους σε περιπτωση που δεν εχουν διαβασει το topic και ισως θα ηθελαν να ερθουν στην παρεα μας.

Εφοσον υπαρχει μελος απο το Συκουριο, προτεινω να κλεισει αυτος καλυτερα καποιο μαγαζι για φαγητο αφου κατι παραπανω θα γνωριζει. Μονο Παναγιωτη εξασφαλισε το μαγαζι να εχει πολλα κιλα Παϊδάκια...

Προτεινω να συναντηθουμε κατα τις 11:00 στη Λαρισα στο Parking του L.A Gigolo, πριν ακριβως τα φαναρια Νεας Σμυρνης, και να ξεκινησουμε ολοι μαζι μετα απο καμια ωρα γιατι ως γνωστον το πρωινο ξυπνημα την Κυριακη ειναι λιγο... :) και θα αργησουμε και παλι να μαζευτουμε !

Edited by getsagal
Link to comment
Share on other sites

Ωραία! Το L.A. Gigolo βρήκα πως είναι στο 3ο χλμ Λάρισας-Θεσσαλονίκης, πάνω στην παλιά Εθνική;

Έχει ωραία ομάδα στο facebook! :D

Από Λαμία εμείς θα ξεκινήσουμε στις 10:00 από τα Jumbo στον χώρο της Π.Ε.Λ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εμένα ΕΝΝΟΕΙΤΕ πως θα με βαλετε μέσα.......αλλα και στο φαγητό tongue.giftongue.giftongue.gif:D:rolleyes::blink: .......

καλα εννοειται πως θα γίνει τρελός χαβαλές.....τον ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ περιμένω μονο να έρθει απο τον βόλο.........να κουνήσει τον ΠΟΠΟ του........

κατα της 11:30 πιστεύω να είμαι....ποιο αργά δεν νομίζω με τίποτα..... rocket.gifmachinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

:D:lol::lol::(:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Επίτηδες το κάνετε... Δουλεύω 12.00 με 20.00 την Κυριακή!!!

Να περάσετε καλά, ρε κωλ****δα... tongue.gif;)

παρε ρεπο αδεια αν γινετε ρε σι....σιγα tongue.gif

τελευταια συναντιση ειναι....κανε ενα ψυχικο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

παρε ρεπο αδεια αν γινετε ρε σι....σιγα tongue.gif

τελευταια συναντιση ειναι....κανε ενα ψυχικο tongue.gif

Δεν παίζει να πάρω!!! Δουλεύω υπεύθυνος στα Starbucks κ ειδικά αυτή την Κυριακή, που θα είναι ανοικτά τα εμπορικά καταστήματα, θα γίνετε σκοτωμός!!! Αν ζητήσω κάτι τέτοιο θα προκαλέσω γέλιο μετά δακρύων!!! knife.gif:D

Link to comment
Share on other sites

αστους να κλαινει αυτους. tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

...κι εγώ να ψάχνω δουλειά!!! :lol::lol::lol:

Ρε Πάνος, δεν θέλεις συνεργάτη στο βενζινάδικο!; :lol: Θα τα κάνω όλα εγώ! Κ θα σου κάνω κ μακαρόνια με κιμά κ μασαζ στα πόδια σου αν πονάς!!! Σκέψου το... :):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

...κι εγώ να ψάχνω δουλειά!!! :lol::lol::lol:

Ρε Πάνος, δεν θέλεις συνεργάτη στο βενζινάδικο!; :lol: Θα τα κάνω όλα εγώ! Κ θα σου κάνω κ μακαρόνια με κιμά κ μασαζ στα πόδια σου αν πονάς!!! Σκέψου το... :):rolleyes::lol::lol::lol::lol::lol:

hearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gif

μου εφτιαξες την διαθεση tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

θα τα πουμε τα υπολοιπα απο κοντα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το κάνατε πολύ ροζ το τόπικ;

Τα οφ-τόπικ θα φύγουν από εμένα.

Ε, όχι κ off-topic, Φάνης!!!

Από αυτό το topic καταλαβαίνει ο οποιοσδήποτε το τί θα συναντήσει, αν έρθει σε κάποια συνάντηση! Αν ερθει τελικά... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μακάρι να μπορούσα να έρθω στην τελευταία συνάντηση του έτους! Να περάσετε καλά κ πιείτε κ κανένα ποτηράκι κ για μένα!!! ...κ κανένα μπριζολάκι, εεε!; :lol::)

Link to comment
Share on other sites

κι εγω θα ειμαι εκει παιδια , δεν θα ερθω βεβαια στη λαρισα να σας βρω, αλλα μαλλον κατευθειαν στη σπηλια κ μαλλον λιγο πιο καθυστερημενα λογω υποχρεωσεων.. το σιγουρο ειναι πως θα τα πουμε παντως!!

Link to comment
Share on other sites

Μονο αυτοι θα ειμαστε ρε ?

Αντε ενημερωστε και αλλο κοσμο να μαζευτουμε παλι...

Μαλλον θα ερθει και ενα Passat και ενα GTI ακομα απο Καρδιτσα, και ενα S3 και ενα GT απο Λαρισα

Link to comment
Share on other sites

Μονο αυτοι θα ειμαστε ρε ?

Αντε ενημερωστε και αλλο κοσμο να μαζευτουμε παλι...

Μαλλον θα ερθει και ενα Passat και ενα GTI ακομα απο Καρδιτσα, και ενα S3 και ενα GT απο Λαρισα

Δυστυχως Γιωργο το Passat κ το Gti δεν θα μπορεσουν να ερθουν στην συναντηση...Βλ. οικογενειεκες υποχρεωσεις για το Passat <_< κ επαγγελματικες υποχρεωσεις για το Gti new_killpc.gif ....Οποτε δεν μενει παρα να σας ευχηθουμε να περασετε καλα....Οσο για εμας που θα χασουμε τοσο ωραιο σκηνικο new_grrrr.gif ...Ξερω ξερω...Χαμενοι ειμαστε!! :)

Link to comment
Share on other sites

ανταποκριση απο τη συναντηση της κεντρικης ελλαδας!

Το πρωι στο δρομο απο Συκουριο προς Σπηλια δεν μπορουσα να φτασω με τιποτα το STAVRO#MK4! εφευγε κ αφηνε καμενο λαστιχο στην ανηφορα!

Τώρα πινουμε καφεδακι στο pantheon plaza, αν κ πριν λιγο ηπια τσαι στο δρομο απο το γιατρο !! Ομολογώ πως εφαγα 3 καροτσες, αλλα τουλσχιστον χαζευα τα λεντακια που εβαλε στην πινακιδα του!!

Παραλίγο να με περάσει και ο GraveDigger! Πίκρα...

Θα το δώσω και θα πάρω Astra OPC!

Link to comment
Share on other sites

ανταποκριση απο τη συναντηση της κεντρικης ελλαδας!

Το πρωι στο δρομο απο Συκουριο προς Σπηλια δεν μπορουσα να φτασω με τιποτα το STAVRO#MK4! εφευγε κ αφηνε καμενο λαστιχο στην ανηφορα!

Τώρα πινουμε καφεδακι στο pantheon plaza, αν κ πριν λιγο ηπια τσαι στο δρομο απο το γιατρο !! Ομολογώ πως εφαγα 3 καροτσες, αλλα τουλσχιστον χαζευα τα λεντακια που εβαλε στην πινακιδα του!!

Παραλίγο να με περάσει και ο GraveDigger! Πίκρα...

Θα το δώσω και θα πάρω Astra OPC!

δε σε χαλασε, ετσι?? new_lol.gif

καλα, ο activious ηταν τελειως αλλου, τον περασε μεχρι κ σμαρτακι στα στροφιλικια σαν σταματημενο!!

μαυρα χαλια.. ντροπες του club!!

Link to comment
Share on other sites

καλα, ο activious ηταν τελειως αλλου, τον περασε μεχρι κ σμαρτακι στα στροφιλικια σαν σταματημενο!!

μαυρα χαλια.. ντροπες του club!!

ομολογω οτι ειχα χαζεψει με τα λεντακια σου.

παιδια αισχος.τα παω με ενα GTI και ενα TSI με προγραμμα και ηπια καφε και απο τους 2. :angry2: :angry2: ;):( .(θανο ετοιμασου.ερχομαι.δεν παει αλλο μαμα.θελω βιταμινες...)

κατεβαινοντας προς λαρισα στις στροφες πανω στο βουνο.....ημασταν ολοι στην σειρα και μας εκανε ρομπα το smartακι.ΡΟΜΠΑ.....αντε εμεις που δεν ξεραμε τον δρομο...αλλα και εσεις που τον περνατε καθε μερα.....τπτ. ;) .

ηταν παντος πολυ ωραια και παλι.περασαμε καλα.

1)doctordim ετοιμασε τα και ειδοποιησε με να ερθω να τα βαλουμε.

2)Φανη ευχαριστω για το ΜΙΟ.

3)Γιωργο περιμενω απαντηση.

4)ρε μακακες.....εμεις πιναμε καφε και εσεις γραφατε στο laptop???γιαυτο γελουσε η διπλα παρεα???(και ο φανης οταν με πλησιαζε υπουλα???)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

κατεβαινοντας προς λαρισα στις στροφες πανω στο βουνο.....ημασταν ολοι στην σειρα και μας εκανε ρομπα το smartακι.ΡΟΜΠΑ.....αντε εμεις που δεν ξεραμε τον δρομο...αλλα και εσεις που τον περνατε καθε μερα.....τπτ. :angry2: .

Νεαρούλη μου εσυ μπορεί να μην πήγαινες αλλα εγω με τον μηχάλη με το PASSAT εγω στο τέρμα κάτω το είδα το σμαρτάκι.....δεν το ξαναείδα......

αλλα περάσαμε τέλεια....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νεαρούλη μου εσυ μπορεί να μην πήγαινες αλλα εγω με τον μηχάλη με το PASSAT εγω στο τέρμα κάτω το είδα το σμαρτάκι.....δεν το ξαναείδα......

αλλα περάσαμε τέλεια....!!!!

εγω μικρε ειδα οτι σας επαιζε. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ανταποκριση απο τη συναντηση της κεντρικης ελλαδας!

Το πρωι στο δρομο απο Συκουριο προς Σπηλια δεν μπορουσα να φτασω με τιποτα το STAVRO#MK4! εφευγε κ αφηνε καμενο λαστιχο στην ανηφορα!

Τώρα πινουμε καφεδακι στο pantheon plaza, αν κ πριν λιγο ηπια τσαι στο δρομο απο το γιατρο !! Ομολογώ πως εφαγα 3 καροτσες, αλλα τουλσχιστον χαζευα τα λεντακια που εβαλε στην πινακιδα του!!

Παραλίγο να με περάσει και ο GraveDigger! Πίκρα...

Θα το δώσω και θα πάρω Astra OPC!

Γιωργάκη, log-out την επόμενη φορά tongue.gif

Και μου λέει ο καταστηματάρχης φεύγοντας: "Αυτοί θα σου φορέσουν κανένα προφυλακτικό καμιά μέρα!"

Έγβαλε κανένας φωτογραφίες; Και αν ναι, ποιός;

Ωραίο το χιόνι... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Τις φώτο, μπορείτε να τις ανεβάσετε εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=214

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.