Jump to content
nitro2550

Η ωρα της αληθειας για τα 200++αρια Tsi!

Recommended Posts

αφού σου γράφω 21000χιλ. το αμάξι έχει 42000χιλ. ...

εχεις κανει κιόλας τοσα χιλιομετρα με το πρόγραμμα??αν δεν κανω λαθος το revo βγηκε επισημα 1 σεπτεμβριου!θετικο οτι δεν ειχες κανενα προβλημα ;)

Link to comment
Share on other sites

κ για να ακουσω απο τους εχωντες τι παιζει με την καταναλωση πριν κ μετα revoεποχης B)

Θα σου πω για προγραμμα απο E-Tuners.

12-13 λτ/100, με αλλαγες στις 6000..και πάνω

9 με αλλαγες μεχρι 2500 (μόνο κομπρέσσορα)

πριν προγραμματος νομίζω 10,5-11 με πολυ σκισιμο...

Σαφως αν βαλεις αναπνοή και εξάτμιση ολά τα παραπάνω πάνε στον Θεό....

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa εχεις δικιο θα πινει πολυ μετα..εγω ρε γαμωτο επειδη το σκιζω ειμαι 10,1 συνολικη καταναλωση και εχω 26000 χιλιομετρα τι σκατα ,αν βαλω προγραμμα μηπως φτασω 15? B)

Ασχετο αν βαλω turbo timer χανω εγγυηση η ειναι παπαριες? <_<

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μην λεμε οτι θελουμε!! μεσα στην πολη και με 1000 στροφες να αλλαζεις ταχυτητες καταναλωση κατω απο 9-10 δεν εχεις με την καμια καμια σταματα ξεκινα ΚΑΙΕΙ και για το σκισιμο που λες 12-13 δεν μου ακουγετε εξωφρενικο!! πριν το προγραμμα δηλαδη τι ειχες με σκισιμο εντος πολης???? γιατι εγω που δεν εχω καπου τοσο εχω... ΑΑΑ και για καταναλωσεις να αναφρετε αν μιλατε για 100 η 95αρα!!

εχει διαφορα!

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa εχεις δικιο θα πινει πολυ μετα..εγω ρε γαμωτο επειδη το σκιζω ειμαι 10,1 συνολικη καταναλωση και εχω 26000 χιλιομετρα τι σκατα ,αν βαλω προγραμμα μηπως φτασω 15? :)

Ασχετο αν βαλω turbo timer χανω εγγυηση η ειναι παπαριες? ;)

σιγα μην χασεις για το turbotimer την εγγυηση tongue.gif οι μισοι απο δω εχουμε εξατμισεις φιλτρα σκαστρες προγραματα και ημαστε μια χαρα!!!

Αν σου δημιουργησει προβλημα στα ηλεκτρικα ομως(βραχυκυκλωμα) μια μερα των ημερων μην περιμενεις την εγγυηση να στο φτιαξει.... (αλλα ποοοοοοοτε μωρε να βραχυκυκλωσει???) tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα σημερα βολτα με τον paris tsi μηλαμε το golfaki πεταει, ανυπομονο να το βαλω και'γω (το revo)!

Αλλα δεν ξερω ποτε θα γινει αυτο............ :D

Edited by attnos
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα σημερα βολτα με τον paris tsi μηλαμε το golfaki πεταει, ανυπομονο να το βαλω και'γω (το revo)!

Αλλα δεν ξερω ποτε θα γινει αυτο............ :D

Σαρεσε η speedy βολτουλα,ε?!! new_lol.gif ....λες να δημιουργησουμε κανενα club στη ροδο κ να κανουμε συναντησεις κ.α??Golfades ολης της ροδου ενωθειτε!!

Link to comment
Share on other sites

Σαρεσε η speedy βολτουλα,ε?!! new_lol.gif ....λες να δημιουργησουμε κανενα club στη ροδο κ να κανουμε συναντησεις κ.α??Golfades ολης της ροδου ενωθειτε!!

Το μνμ αυτο μαλον μονο εγω το ακουω.

Ναι μ'αρεσε πολυ, μολις βαλω και'γω θα τα δοκιμασουμε, αν και θα σε βλεπω απο τον καθρεπτη sillyhorse1rb5.gif

Εγω εχω και φιμέ (+ 20 αλογα) :D

Edited by attnos
Link to comment
Share on other sites

Το μνμ αυτο μαλον μονο εγω το ακουω.

Ναι μ'αρεσε πολυ, μολις βαλω και'γω θα τα δοκιμασουμε, αν και θα σε βλεπω απο τον καθρεπτη sillyhorse1rb5.gif

Εγω εχω και φιμέ (+ 20 αλογα) :D

Ναι μαλλον μονο εσυ το ακους... closedeyes.gif ....κοιταξε τον παν ειναι να γινει η αρχη κ να μαζευτουμε μερικα ατομα..ορεξη μονο να υπαρχει!!...αχαχαχα :D :D καλο,εεεε!!ποοοοσα αλογα τα φιμε??!!!ωραιο παντως το καπο σου!με το καλο κ το revo!

Link to comment
Share on other sites

Ναι μαλλον μονο εσυ το ακους... closedeyes.gif ....κοιταξε τον παν ειναι να γινει η αρχη κ να μαζευτουμε μερικα ατομα..ορεξη μονο να υπαρχει!!...αχαχαχα :D :D καλο,εεεε!!ποοοοσα αλογα τα φιμε??!!!ωραιο παντως το καπο σου!με το καλο κ το revo!

Thank you worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.