Jump to content
k3rn3l

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ Club

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ CLUΒ...

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ... ΑΠΟ ΤΗΣ 10 ΝΟΕΜΒΡΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ SCIROCCO 2.0 TSI...

ΚΑΤΑΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΟΥ... ΗΔΗ ΤΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΕΙΝΑΙ 10.000... ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ... (ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ BMW M3 E36 CABRIO) ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΧΙΟΝΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΙΓΟ... ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΑ... ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ... -_-

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Λευτέρη με λένε Σωτήρη και είμαι από Λαμία το έχω από 20 Νοέμβρη και έχω 1600 χλμ. 1.4 λευκό, χαχχα θα γελάς βέβαια εσύ με τα χλμ που έχω, πως μάζεψες τόσα πολλά!!! στα 10000 χλμ όλα καλά με το αυτοκίνητο?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ CLUΒ...

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ... ΑΠΟ ΤΗΣ 10 ΝΟΕΜΒΡΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ SCIROCCO 2.0 TSI...

ΚΑΤΑΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΟΥ... ΗΔΗ ΤΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΕΙΝΑΙ 10.000... ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ... (ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ BMW M3 E36 CABRIO) ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΧΙΟΝΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΙΓΟ... ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΑ... ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ... -_-

Ο ξάδερφος του Χρήστου πατρίδα????

Πτολεμαίδα και εγώ στην καταγωγή αλλά κάτοικος Λάρισας. Εν αναμονη 160 DSG...λευκού κλασικά.

Edited by DIMIK
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα soto... κανενα προβλημα... τρέλα το αυτοκίνητο... και εγω σε λευκο το πηρα... με ηλιοροφη, ρυθμιζομενη αναρτηση,sport packet... τα χιλιομετρα ορεξη να εχεις και γινονται... ειμαι ετοιμος για revo προγραμμα.. -_-

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα soto... κανενα προβλημα... τρέλα το αυτοκίνητο... και εγω σε λευκο το πηρα... με ηλιοροφη, ρυθμιζομενη αναρτηση,sport packet... τα χιλιομετρα ορεξη να εχεις και γινονται... ειμαι ετοιμος για revo προγραμμα.. :)

Πολύ ωραίο φίλε μου να σου είναι καλοτάξιδο, έχω τον γιό μου δίπλα και μόλις διάβασε για το δικό σου με άρχισε τι πήγα και πήρα εγώ χαχαχχαχαχχα. Μπράβο φίλε μου φοβερό.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και εσυ στο club φιλε.

Καλοταξιδο και απροβληματιστα ταξιδια να εχεις !! ;)

Μιας και εισαι ο μονος με τοσα χιλιομετρα γραμενα στο κοντερ

δωσε οσες περισσοτερες πληφοροφοριες μπορεις :D

Στρωσιμο που του εκανες.

Κρατηματα στο δρομο - ευθειες και στροφες.

Ανεση - κουραση στα ταξιδια.

Οσο περισσοτερες τοσο καλυτερα για ολους μας !! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρηκα Vaq Iroc.

Μέχρι στιγμης το αυτοκινητο δεν παρουσιασε το παραμικρο εκτος απο καποιo σφαλμα στα πρωτα χιλιόμετρα λογω μαπα βενζίνης!

Το στρωσιμο που εγινε στο αυτοκινητο πιστευω οτι ηταν το καλύτερο δυνατο. τα πρωτα 3000 χιλιομετρα εγιναν την πρωτη εβδομάδα...

3 φορές πτολεμαιδα - αθήνα (λογω δουλειάς). μεχρι 3500 στροφες το πολυ και καποια μικρα ανοιγματα μεχρι 4500... τα υπολοιπα 7000 χιλιομετρα εγιναν κατα κυριο λογο πτολεμαιδα-θεσσαλονικη. πολύ λιγα εντος πολης... πλεον το αυτοκινητο το στροφάρω μεχρι και τον κόφτη αλλα πιστεψε με δεν χρειάζετε πανω απο 6500 στροφές... εχει δυναμη να ξεδιπλωση την επομενη ταχυτητα... φυσικα εγινε ενας ελεγχος στα λαδια στα 5000 χιλιομετρα και δεν εκαψε γραμμάριο λαδακι...

Να μιλησω λιγο για στρίψιμο? τρρρρρρρρρρρρρρεεεεεεεεεεεεενννννννννννννννοοοοοοοοοοοοο....

Εχω παθει πλάκα με το στρίψιμο του... το αυτοκινητο το έβαλα στην πιστα στο ρυσιο στην θεσσαλονίκη 3 φορές... κανει παπάδες.

φυσικά βοηθάνε τα ηλεκτρονικά του παρα πολυ. Διορθώνουν το παραμικρό λαθος.Πιστευω οτι για να βγει το αυτοκινητο απο τον δρόμο θα πρεπει να πεσει σε πολύ κουλο ανθρωπο!!!!!!

Στο ταξιδι ειναι παρα πολυ άνετο. με 4200 στροφες περιπου και 6η σχεση στο κιβώτιο εχεις 200 χιλιομετρα στο κοντερ.. το μονο που ακους ειναι ο αέρας!!!

Να πω την αλήθεια θα ήθελα λιγο ακομα δύναμη. ίσως ενα revo προγραμμα να με καλύψει. ειναι δυσκολο να πεφτεις απο τα 300+ αλογα στα 200!!! Παρόλα αυτα το αυτοκινητο αξίζει με το παραπανω τα λεφτα του. Πιστεύω οτι εκανα τη καλύτερη επιλογη.

Δεν νομιζω να υπάρξει ανθρωπος που δε θα τον ικανοποιησει το scirocco ακόμα και στην μικρη εκδοση 1.4.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες φιλε. Ολα αυτα που λες

ειναι σιγουρα ενθαρρυντικα σχολια για ολους εμας που το περιμενουμε.

Σα καινουργιο αμαξι που ειναι και δεν εχει καποια προηγουμενη συνεχεια,

σιγουρα ολοι μας εχουμε την αγωνια να μαθαινουμε μονο καλα νεα.

Βεβαια εγω δεν πηρα το 2λιτρο με τα 200 αλογα, αλλα ειμαι σιγουρος

οτι και τα 160 μιαααα χαρα θα μου κανουν τη δουλεια μου !!! :)

Καλη συνεχεια σου ευχομαι οπως μεχρι τωρα και ακομη καλυτερες και

περισσοτερες βολτουλες ! Να το ευχαριστηθεις οσο περισσοτερο μπορεις !! <_<

Link to comment
Share on other sites

Να μιλησω λιγο για στρίψιμο? τρρρρρρρρρρρρρρεεεεεεεεεεεεενννννννννννννννοοοοοοοοοοοοο....

Εχω παθει πλάκα με το στρίψιμο του... το αυτοκινητο το έβαλα στην πιστα στο ρυσιο στην θεσσαλονίκη 3 φορές... κανει παπάδες.

:) αντε να δουμε τι μπορει να κανει και σερρες! <_<

νομιζω πως με ενα full 1st stage θα σε καλυψει και απο αποψη γκαζιου!τι τουρμπινα φοραει ξερεις?ιδια με του gti ?

Link to comment
Share on other sites

Η τουρμπίνα δεν εχει αλλαξει σε σχεση με το gti.... η βασικη διαφορα στο μοτερ ειναι στο κεφαλάρι της μηχανης. στην εισαγωγή...

καλή η πιστα στης σερρες αλλα πολυ λαστιχο τρωει ρε γ@μωτο. πολλα τα χιλιομετρα και σβαρνισμα ασχημο... αλλιως δεν γραφεις χρονο... 1st stage λεω και εγω.... 250+ ps.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από εμένα φίλε Λευτέρη και σου εύχομαι, Χρόνια Πολλά, με υγεία, ευτυχία και πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα! Καλορίζικο και καλοτάξιδο. Μας έφτιαξες!!! Από τον ουρανό σε περιμέναμε και από την γη μας βγήκες. ¶ντε να έρθει και το δικό μας να ξεχαρμανιάσουμε γιατί....... χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Η τουρμπίνα δεν εχει αλλαξει σε σχεση με το gti.... η βασικη διαφορα στο μοτερ ειναι στο κεφαλάρι της μηχανης. στην εισαγωγή...

καλή η πιστα στης σερρες αλλα πολυ λαστιχο τρωει ρε γ@μωτο. πολλα τα χιλιομετρα και σβαρνισμα ασχημο... αλλιως δεν γραφεις χρονο... 1st stage λεω και εγω.... 250+ ps.

Ξερει κανεις ποσα ¤ παει στις Σερρες ? Ειχα παει πριν χρονια αλλα ηταν κλειστη η πιστα για ολη την μερα απο την αυτοκινητοβιομηχανια .. οποτε δεν πληρωσαμε μια οσοι πηγαμε .

Link to comment
Share on other sites

Φίλε speedy χρόνια πολλά και σε σένα και καλή χρονιά.... ειναι πολύ ευκολο να μαθεις για τιμές στις Σέρρες...

http://www.serrescircuit.gr/ μπες στο site και στην καρτέλα "πίστα" δες δεξιά τον τιμοκατάλογο χρήσης... Ακόμα

και ποσα λεφτα θελουν για να ανοιξουν τα χρονομετρα... Λέει τα παντα...

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο και καλή συνέχεια στα πολλά χλμ... tongue.gif

Ερώτηση, άσχετη όμως...Αν και το Ε36 πάλιωσε...Πώς από ένα τόσο δυνατό και καλό πισωκίνητο επέλεξες ένα πολύ καλό μεν αυτοκίνητο, αλλά προσθιοκίνητο?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε speedy χρόνια πολλά και σε σένα και καλή χρονιά.... ειναι πολύ ευκολο να μαθεις για τιμές στις Σέρρες...

http://www.serrescircuit.gr/ μπες στο site και στην καρτέλα "πίστα" δες δεξιά τον τιμοκατάλογο χρήσης... Ακόμα

και ποσα λεφτα θελουν για να ανοιξουν τα χρονομετρα... Λέει τα παντα...

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονια με Υγεια πανω απ όλα !!

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες ! Δεν ήξερα οτι είχε και site η πίστα των Σερρών !! :lol:

Link to comment
Share on other sites

iasonas γιατί με χτυπάς εκει που πονάω???? Τέλος πάντων θα σου πω... Η μεγάλη τρέλα μου ειναι τα bmw... Αλλά μετά απο αρκετά bmw που πέρασαν απο τα χερια μου καταλαβα οτι δεν αξίζει να εχεις ενα αυτοκινητο μονο για τα γούστα σου... Μου ελειπε ενα αυτοκινητο που να κανει ενα ταξίδι ήρεμο. Που να μην καιει !!!!! που να μην βγάζει τρεις και λιγο πρόβλημα(λογω παλαιότητας). Που να μην εισαι με την ψυχη στο στομα συνέχεια.(300+ αλογα και μπάντες με 120+ χιλιομετρα) Σε προκαλει το αυτοκινητο με τοσο γκάζι.... Το scirocco μου εκλεψε την καρδια. Μολις το ειδα απλα το πηρα.. Η αποφαση ήταν του 10λεπτου. Παντως στο πίσω μερος του μυαλού μου υπάρχει ενα Ε30 Μ3 με υδραυλικο χειρόφρενο και rollbar kai λιώσιμο στην πίστα μεσα. Κάποια στιγμη θα γίνει και αυτό!!! :lol: Θα μου πειs γιατι δεν πήρα ενα bmw με τα 34.000 ευρω που εδωσα για το scirocco... Mόνο 316 έπαιρνα... :lol: αν μπορούσα να θυσιάσω 50.000 ευρω ήξερα τι θα πάρω!!! :lol: Τωρα ομως το sciroccaki δεν τα αλλαζω με τίποτα. Σε γενικό σύνολο ειναι οτι καλύτερο ειχα ποτέ μου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Παντως στο πίσω μερος του μυαλού μου υπάρχει ενα Ε30 Μ3 με υδραυλικο χειρόφρενο και rollbar kai λιώσιμο στην πίστα μεσα. Κάποια στιγμη θα γίνει και αυτό!!! :lol:

κατι σαν αυτο?

DSC01865.jpg

:lol: :lol: ;):D :D :D :D :D :D

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

Mην με κανεις τέτοια τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φίλος ο Σαράφης.... και μηχανικός μου στα Bmw που ειχα ο Πάπας... Γιαυτό το αυτοκίνητο εχω ταξιδεψει πολλές φορές να το δω να ντριφτάρει!!! ¶στα να πάνε. Πολλά λεφτά το συγκεκριμένο.

Είμαι για κάτι ποιο μικρό... :lol:

Link to comment
Share on other sites

κι αυτο μικρο ειναι μωρε!μονο 440 αλογακια σε 1200 κιλα... μουφα σου λεω!

;) Σιγά τα αλλόγατα, sillyhorse1rb5.gif ούτε 450 δεν είναι! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.