Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

1 έχω να προσθέσω... ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΡΟΜΠΑ!!!!

Ησουν ο........αδυναμος κρικος tongue.gif και πληρωσες το τιμημα :baby:

Link to comment
Share on other sites

Καλάάά... έχουμε ακόμα χρόνια μπροστά μας για να κάνω payback σε όλους τους «καλεσμένους» στο «γάμο»!!! Φοβού το βγομεγό σκαθάγι που λέει και μια ψυχή από δω μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και εγώωωωωωω καταρχήν θα ζητήσω άφεση αμαρτιών από τους πάτερ Houlio & πάτερ @ctivious γιατί ανέβασα πολύ υλικό ήδη στο facebook και τους κάνω όλους ρόμπα όπως είχα υποσχεθεί :baby:

Το ίδιο υλικό θα ανέβει και εδώ σε λιγάκι.

Στα της εκδρομής τώρα... λοιπόοον ... τι να πω... τι να πω... περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ!

Εγώ τουλάχιστον μπορώ να πω πως έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις ever, δεν ξέρω για εσάς αλλά σίγουρα ελπίζω να περάσατε εξίσου καλά.

Να ζητήσω συγγνώμη από ορισμένους που πήγα να τους "φάω" το Σάββατο αλλά δυστυχώς δεν ξύπνησα καλά γιατί τα κα(ω)λόπαιδα doumasj + μαρία & blackadder είχαν όρεξη πρωί πρωί να με σηκώσουν με το ζόρι... οπότε όλη την ημέρα έριχνα μπινελίκια...

Anyway, θέλω να υπερευχαριστήσω τον Δημήτρη (pagouristas) για την καταπληκτική οργάνωσή του σε όλα! Μητσάρα έκανες τρελή δουλειά και να ξέρεις πως θα μας ξαναφάς στη μάπα! Η να το πω καλύτερα, θα μας ξαναπιείς σε υποβρύχια...!!

Από εκεί και πέρα για τις φάρσες λίγο πολύ όλοι τα μάθατε... κάτι προσκλητήρια γάμου πήρα, κάτι έναν άλλο γάμο είχαμε μέσα στο ξενοδοχείο, κάτι τούρτες έκπληξη.... ειλικρινά θαυμάζω το ξενοδοχείο αυτό που μας άντεξε και μας ανέχτηκε...!

Το σίγουρο είναι πως αφήσαμε και εδώ το στίγμα μας, μας έμαθαν και τα Ιωάννινα για τα καλά!!

Χάρηκα πολύ που είχα την ευκαιρία να γνωρίσω παιδιά που έχουμε μιλήσει μόνο από το forum και όχι από κοντά, δυστυχώς όμως με τα τρεξίματα εδώ και εκεί δεν μπόρεσα να κάτσω να τα πούμε λίγο παραπάνω (sorry guys...!!).

Τέλος όσο για την εκδήλωση, να ευχαριστήσω και πάλι τον Μιχάλη (MM ACOUSTICS) & τον Νίκο (Γκίκας) αλλά και φυσικά και όλους τους άλλους χορηγούς που προσέφεραν τα δώρα για τις κληρώσεις που έγιναν. Όπως πολύ σωστά τόνισε ο Μιχάλης, τα εγγεγραμένα μέλη κερδίζουν περισσότερα από τα μέλη της ανοιχτής κοινότητας και το έδειξε και ο ίδιος έμπρακτα με το πανάκριβο δώρο που προσέφερε και κέρδισε ο κ..όφαρδος svouras (χωρέσανε ρε συ τελικά στο αμάξι; ). Ελπίζω να σας άρεσε και σε εσάς ή όλη εκδήλωση και συγγνώμη για τις μικρές κοιλιές που υπήρξαν αλλά κάποια πράγματα έπρεπε να γίνουν εκείνη την στιγμή (π.χ. η συλλογή των συμμετοχών για τις κληρώσεις)..

Και αν και τους το είπα και από κοντά θα το πω και εδώ... με στεναχώρησαν οι απουσίες που είχαμε στην εκδήλωση από τους υπναράδες γιατί είναι άτομα κοντινά μας, είναι άτομα με τα οποία λέμε και 5-10 πράγματα παραπάνω και δυστυχώς μας "ξέχασαν"... τι να πω, ελπίζω να μην ξαναεπαναληφθεί....

Αυτά για την ώρα ...πάω να ανεβάσω φώτογραφίες.

Α! και μέχρι να κάνω αυτό, πάρτε τα παρακάτω βιντεάκια:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό τέκνον μου Σωτήριε, δεν γνώριζα τίποτα! :whistling::whistling::whistling:

Με κάλεσαν για το ιερό μυστήριο του γάμου :thumbsup::wacko:-_- και σαν ρασοφόρος :baby: δεν μπορούσα να αρνηθώ!

Ελπίζω να με καταλαβαίνεις! new_wasntme.gif

Αν θέλεις εκδίκηση τέκνον μου, θα πρέπει να έρθεις να σε εξομολογήσω worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif και...

να την καταστρώσουμε μαζί! rocket.gif !!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧαχαχαΧΑχαΧΑΧα

...πάτερ ευλόγησε και τις φωτογραφίες (περί τις 120) που ανέβασα εις στον server ημών. :baby:

Link to comment
Share on other sites

Και αν και τους το είπα και από κοντά θα το πω και εδώ... με στεναχώρησαν οι απουσίες που είχαμε στην εκδήλωση από τους υπναράδες γιατί είναι άτομα κοντινά μας, είναι άτομα με τα οποία λέμε και 5-10 πράγματα παραπάνω και δυστυχώς μας "ξέχασαν"... τι να πω, ελπίζω να μην ξαναεπαναληφθεί....

Ενα μεγαλο ΣΥΓΝΩΜΗ απο μενα....αν και Γιαννιωτης δεν καταφερα να παραβρεθω στις εκδηλωσεις ΓΙΑ προσωπικο λογο,παρα μονο στα μπουζουκια που και εκει ενιωσα ξενος,γιατι μετρημενα ατομα ηρ8αν να με χαιρετησουν παρολλο που δεν εχουμε πολλα-πολλα και τους ευχαριστω πολυ....!!!

οπως και στο φαγητο μονο ΕΝΑ αγαπητο προσωπο με πηρε τηλ να ρωτησει που ειμαι!

Τεσπα....ελπιζω να περασατε ολοι υπεροχα στα ΟΜΟΡΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Link to comment
Share on other sites

Η φαρσα που στησαμε ...και την "συζηγο" του που δεν επιασε, αλλα και μονο που τριγυρνουσαμε Σαββατο βραδυ καμμια 50αρια ατομα στους διαδρομους του ξενοδοχειου με καμερες, πυτζαμες, παντοφλες, γαμηλια τουρτα, βερες, στεφανα, ενα...dildo και δυο παπαδες, αξιζε πολλα!!!

(Ετσι και πιασω αυτον που το μαρτυρησε, αχ τι θα του κανω....) :lol:

ο χουλιο σαν παππας ηταν εκει για τον γαμο και εγω σαν παππας ημουν εκει για τα βαπτισια.....αλλα δεν βρηκαμε μωρο οποτε δεν εγιναν τα βαπτισια και ετσι 2 παπαδες εκαναν ενα γαμο...... :lol: :lol: :lol:

1 έχω να προσθέσω... ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΡΟΜΠΑ!!!!
Καλάάά... έχουμε ακόμα χρόνια μπροστά μας για να κάνω payback σε όλους τους «καλεσμένους» στο «γάμο»!!!

τους καλεσμενους.εμεις οι παπαδες δεν φταιμε σε τιποτα.....

αν με χρειαστεις στο μελλον πες μου και θα ειμαι εκει.καταλαβες μαλλον..... :lol: :lol: :lol:

Να'μαι και εγώωωωωωω καταρχήν θα ζητήσω άφεση αμαρτιών από τους πάτερ Houlio & πάτερ @ctivious γιατί ανέβασα πολύ υλικό ήδη στο facebook και τους κάνω όλους ρόμπα όπως είχα υποσχεθεί :angry2:

Το ίδιο υλικό θα ανέβει και εδώ σε λιγάκι.

καλα να τους κανεις....απο εμενα την εχεις...την αφεση αμαρτιων tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΚΗΣ, ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Είσαι άπαιχτος παλιοτράβελε!!!!!!!!!!

Edited by GraveDigger
Έκοψα το γέλιο του ¶ρη διότι χάλαγε το display της σελίδας
Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν μπορειτε να πειτε. Ηρθα τελευταια στιγμη, <<μισός>> και κληρωθηκα και 2 δωρα!!! Σωστοοοος. Αφου εχει μαλιασει η γλωσσα μου να το λεει. Πανελληνια χωρις σβουρα γινεται? Εεεεεεε δεν γινεται!!!! tongue.gif. Activious θυμασαι που σου ελεγα...... το νου σου!!!! Διπλα μου σε ειχα

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πω πως ποτέ δεν φταίει μόνο η μία πλευρά για κάποια «διαμάχη», ή παρεξήγηση, ή αν έχουν ψυχρανθεί σχέσεις...

Edit: Και οποιος κατάλαβε κατάλαβε...

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

ενταξει δεν ξερω πραγματικα τι να πω για αυτην την πανελληνια!!!ηταν απλα με μια λεξη ονειρικα!!!!Αξεχαστη θα μου μεινει αυτη η πανελληνια!!!

τι να πρωτοθυμηθω??ποσο πανεμορφα ειναι τα γιαννενα???τις πλακες????τους γαμους????τα ποτα????(παγουρι τυφλα με εκανες την παρασκευη!!!!χαχαχαχαχαχ tongue.gif )τους παπαδες??(activious kai houlio)τι???τιν απιστευτη παρεα!?!!!?(vwclub)

:lol::lol:

ολα ηταν τελεια!θελω να ευχαριστισω πραγματικα οσους βοηθησαν να γινει αυτη η συναντηση τοσο μα τοσο τελεια!και ιδιαιτερα τον παγουρι που αυτος εκανε τα παντα σχεδον ακομα και οταν ειχε φυγει το club για αθηνα και ημουν εγω και ο σωτηρης μονο!

επισης χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα πολλα ατομα που μιλαγα μεσα στο forum(dark angel,anestis the fast rabbit,golfmk5tdi,τους "βασιλιαδες" τον στεφανο και οποιους αλλους ξεχναω!!!χαρηκα που ειδα επισης και παιδια που ειχα να τους δω απο την προηγουμενη πανελληνια(λατουσακης family,activious,grave,σπυρο και πολλους πολλους αλλους!!!!)

μπραβο στον svoura που ηρθε και αρρωστος και κερδισε!!!!!!!αυτα ειναι!!!! :lol:

πραγματικα ηταν η καλυτερη για εμενα πανελληνια!!!!ever!!!! :);):lol:

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

για την Πανελληνια ενα εχω να πω......ηταν απλα τελεια......δεν ξερω πως τα καταφερνουμε αλλα καθε πανελληνια ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη.

ηταν τελεια.....πολυ χαβαλε,πολυ γελιο....πολυ ποτο....πολυ χλιδη.....πολυ απο ολα.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

χαρηκα που βλεπω παιδια,που εχουμε να τα πουμε 5-6 μηνες και τα λεμε ολα μαζεμενα....(θα σας ερθω Αθηνα... tongue.giftongue.giftongue.gif .)

ενα μεγαλο μπραβο για την οργανωση στον Παγουριστα,koulis , doggy ,doumasj , nikosnet και σε οποιον αλλον βοηθησε....

να δουμε πως θα περασει ο καιρος για την επομενη...που δυστυχως δεν μαθαμε ακομα που θα ειναι. :excl:

εγω εμαθα οτι αν ποτε μεινω χωρις δουλεια μπορω καλλιστα να γινω παπ@ctivious.... :lol::lol::lol:

ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Εγω ενα εχω να πω απλα απιστευτοι,Πετρακη την γλιτωσες μου την κανανε με το μαγαζι δεν ειχε κλαρινα....

Και φυσικα εχω και μια πρωτια ο πορτοκαλης δαιμονας εφυγε τελευταιος χθες στις 4 το απογευμα απο ολο το vwclub

Μητσαρα επιτελους ηρθα μια φορα Γιαννενα που το ειχες παραπονο και τωρα θα με κανεις να ερχομαι συνεχεια,Και του

χρονου παιδια ευλογησον δεσποτα αγιε...... :o:D:lol:Υ.Γ.Σωτηρακηηη ευχαριστω ρε για την τουρτα και για τα σουβλακια για κανονισε να παμε εσυ και οτρελαρας με τα κοντοπαντελονα για χοντρο να σας φλομωσω στο κερασμα!!!

Edited by whitestorm
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα και 2 βιντεάκια ακόμα από την διαδρομή μας.

Το Σάββατο πηγαίνοντας στα Γιάννενα:

Και την Κυριακή φεύγοντας:

Εδώ έχει μια ελαφρά χιονόπτωση, αργότερα που ήταν πιο σοβαρά τα πράγματα δεν μπορούσα να βγάλω βίντο, χρειαζόταν προσήλωση στην οδήγηση. Αν και με τα Alpine ήμουν χαλαρός! B)

Link to comment
Share on other sites

Eπιδει τα πολλα λογια ειναι φτωχια!

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε οσους ετρεξαν ξενυχτισαν και αλλα πολλα

για να γινει αυτη η τοσο απιθανη Πανελληνια!

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Αν και με τα Alpine ήμουν χαλαρός! B)

εγω να πω την κακια μου .....ωρες ωρες σε εβλεπα να γλυστρας πιο πολυ απο εμενα και ας μην φορουσα τιποτα στο χιονι... :thumbsup::lol::D

υ.γ: 1) στο δευτερο βιντεο φαινεται πολυ ωραιο το αμαξι tongue.giftongue.giftongue.gif

2) μου αρεσει που ανεβασες το βιντεο που ακουγομαι και εγω μεσα...... :lol: :lol: :lol:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

:D:):lol: Καλά περάσατε ε? Αχ δε μπορούσα να έρθω γμτ ;) Οι παπάδες όλα τα λεφτά ε? Εγώ ήθελα να "σκάσω" σαν Αραβας αλλα.... Την επόμενη φορα....
Link to comment
Share on other sites

;)-_-:D Καλά περάσατε ε? Αχ δε μπορούσα να έρθω γμτ :( Οι παπάδες όλα τα λεφτά ε? Εγώ ήθελα να "σκάσω" σαν Αραβας αλλα.... Την επόμενη φορα....

next time..... για "τη κοπη τη πιτα"

houlio owned... ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

next time..... για "τη κοπη τη πιτα"

houlio owned... ;)-_-:D

Εσυ την γλυτωσες αυτην φορα, την επομενη ομως............................ :(

Link to comment
Share on other sites

Πείτε ότι θέλετε αλλά εγώ είμαι υπερευχαριστημένος από τα Michelin Primacy Alpin και ειδικά από την απόδοση στην διαδρομή του περασμένου ΣΚ. Χαλαρά θα ξαναπήγαινα Γιάννενα!

Αύριο το βράδυ θα ανεβάσω και το φωτογραφικό υλικό που έχω επιλέξει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.