Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

Θα έρθω και εγω μαζι με εναν φίλο μου και κατα πάσα πιθανότητα και μια φίλη μου!!!!!εγω θα παω απο παρασκευή αλλα θα μείνω σε ενα σπίτι.......και οσο για τον activious να μην μιλαει και πολυ για φαγητο.......γιατι ειμαι πολυ ετοιμος για τα παντα....τον περιμενω με ανυπομονησια..........ααχαχχααχαχαχχαχααχαχχα

Μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις για την βραδυνη εξοδο και το μεσημεριανο της κυριακης

Link to comment
Share on other sites

Για την καλύτερη μας οργάνωση όσοι έρθουν αλλά δεν μείνουν στο ξενοδοχείο να μας δηλώσουν την παρουσία τους ως ακολούθως στα γεγονότα που θα πραγματοποιηθούν και πιο συγκεκριμένα στη βραδυνή έξοδο, στην εκδήλωση της λέσχης το πρωί της Κυριακής και στο μεσημεριανό σε ταβέρνα της περιοχής :

nick +αρ. ατόμων, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

Διαφορετικά θα είμαστε υπεράριθμοι και δεν θα ευχαριστηθούμε την εκδρομή μας.

Για αυτο τον λογο

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο τον λογο

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααααααααααααααααααααααααααααααααα καταλαβα.........ναι ρε ση εννοειται πως θα ειμαι μεσα σε ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χααχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Παγούρι παίζει να έρθω με παρέα άλλα όχι για βράδυ (ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει για το βράδυ) σε όλα τα άλλα ναι... δεν θα χρειαστώ δωμάτιο... εγώ μπορεί να είμαι και όλη την προηγούμενη εβδομάδα επάνω πριν την συνάντηση :D

Υ.Γ. εάν παίξει και καμιά στραβή και δεν έρθω πχ για το μεσημεριανό τι επιπτώσεις θα να'χω????

Link to comment
Share on other sites

Μεσα σε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα :blink:

μια απο τα ιδια και γαι εμενα... tongue.giftongue.giftongue.gif

Θα έρθω και εγω μαζι με εναν φίλο μου και κατα πάσα πιθανότητα και μια φίλη μου!!!!!εγω θα παω απο παρασκευή αλλα θα μείνω σε ενα σπίτι.......και οσο για τον activious να μην μιλαει και πολυ για φαγητο.......γιατι ειμαι πολυ ετοιμος για τα παντα....τον περιμενω με ανυπομονησια..........ααχαχχααχαχαχχαχααχαχχα

για να δουμε.μηπως εισαι μονο λογια???περιμενω να με βρεις να τα πουμε απο κοντα.

στα γιαννενα ,κατα καποιο τροπο ειμαι εντος εδρας.εκανα φανταρος εκει οποτε σε παιζω εντος εδρας...... :)

Για αυτο τον λογο

Δημητρη(pagourista),το hippo πανω απο τον μωλο λειτουργει ακομα ή εκλεισε???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

activious μόνος θα έρθεις, ή θα φέρεις και γυναίκα;;;

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη(pagourista),το hippo πανω απο τον μωλο λειτουργει ακομα ή εκλεισε???

λειτουργεί ακόμα ;) μέχρι 6-7 το πρωί ταΐζει κόσμο.. αλλα μιας k θα πάτε γιάννενα φάτε κάνα κοψίδι...

Link to comment
Share on other sites

λειτουργεί ακόμα ;) μέχρι 6-7 το πρωί ταΐζει κόσμο.. αλλα μιας k θα πάτε γιάννενα φάτε κάνα κοψίδι...

;):lol::lol::lol:

να εισαι σιγουρος για αυτο.........

:lol::lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ολα τα γλεντια που θα ριξουμε, αλλα θελω να δω πώς θα ειμαστε την Δευτερα μετα την Πανελληνια tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

;);):lol::lol:

να εισαι σιγουρος για αυτο.........

:lol::lol::lol:

οτι θα φας κοψηδια θα φας...το θεμα ειναι ποσο θα φας νεαρουλη!!!!!εγω να ξερεις θα ειμαι πανετοιμος για ολα....χαχαχαχααχχααχχααχχα

Καλα ολα τα γλεντια που θα ριξουμε, αλλα θελω να δω πώς θα ειμαστε την Δευτερα μετα την Πανελληνια tongue.gif

το θέμα δεν ειναι πως θα ήμαστε αλλα πως θα φύγουμε απο εκει.....αχα.χαχααχχααχχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

2κλινο, 1+1 κρεββατι, από Παρασκευή μέχρι Δευτέρα.

Τελος... skaraviaios+trelaras.

Link to comment
Share on other sites

2κλινο, 1+1 κρεββατι, από Παρασκευή μέχρι Δευτέρα.

Τελος... skaraviaios+trelaras.

ax nai agapi m tha zisoume ton erota mas!!!! hearts.gifhearts.gifhearts.gif:blink::lol::wub::lol:

sorry gia ta greeklish alla to new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif thelei skotoma :(

Link to comment
Share on other sites

όχι τρελέ... πάει σε χάσαμε παλικάρι...

Link to comment
Share on other sites

Στην προηγούμενη ήμουν οι Ελένες (γκόμενα του Πέτρου) και σε αυτή οι Μαρίες (γκόμενα του Πάνου). Και όποιος τολμήσει να μας ενοχλήσει.... ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΦΟΝΙΚΟΟΟΟΟΟΟ μμμμμμμμ....πρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Edit: Μέσα σε όλες τις δραστηριότητες.

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

Ο ποτασας λειτουργει ως καταπραυντικο να ξερετε!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο ποτασας λειτουργει ως καταπραυντικο να ξερετε!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Για τις πολυυυυυυυυυυ δυσκολες ωρες tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Για τις πολυυυυυυυυυυ δυσκολες ωρες tongue.gif

Γιατί το λες αυτό;;;

Με έχεις δοκιμάσει και στις εύκολες ώρες και δεν σου έκανα;;;;

Link to comment
Share on other sites

οτι θα φας κοψηδια θα φας...το θεμα ειναι ποσο θα φας νεαρουλη!!!!!εγω να ξερεις θα ειμαι πανετοιμος για ολα....χαχαχαχααχχααχχααχχα

για να σε δω και απο κοντα.λογια ή μονο εργα.

2κλινο, 1+1 κρεββατι, από Παρασκευή μέχρι Δευτέρα.

Τελος... skaraviaios+trelaras.

αμαν....... tongue.gif

ax nai agapi m tha zisoume ton erota mas!!!! hearts.gifhearts.gifhearts.gif:lol: :lol: :lol::lol:

sorry gia ta greeklish alla to new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif thelei skotoma :lol:

αμαν,αμαν...... tongue.giftongue.gif

παιδες το hippo λειτουργη κανονικα και διανυκτερευει :thumbsup::rolleyes:

μιτσο ετοιμασου θα γινει σεισμος 9.22 ρηκτερ :whistling::lol: :lol: :lol: :lol: :thumbsup:dizzy2.gifdizzy2.gif

αυτα ειναι........... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε όλοι λεφτά.....Το ταμείο του μήτσου είναι μείον....Θα του κάνουμε εμείς τα έξοδα αν και είναι εντός έδρας....

Don't worry με 50¤ καθαρισαμε για ολο το βραδυ ο Μητσος ξερει απο το καλοκαιρι...

Εννοειται απο Παρασκευη δικλινο...Τρελο 3μερο party... :lol: :lol: :lol: :lol:

Για πολλα submarines και (ΟΥΚ) Oμαδα Υποβρυχίων Καταποτών ΘΑ ΛΙΩΣΕΙΣ.... :rolleyes::lol: AKOMA KAI ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΟΡΜΑ...

Ξεκινα προπονηση γιατι η μερες λιγιστευουν....

Edited by petrose Melissia
Link to comment
Share on other sites

Πέτρο άφησες το μπάσκετ και έπιασες σκληρά αθλήματα!

¶ντε μετά να σας ακολουθήσουμε όσοι έχουμε μαζί τα new_love.gif

Μετά την υγιεινή ζωή έπιασες την ..... νυχτερινή ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

αλέξανδρε ποτέ ο πέτρος δεν έκανε υγιεινή ζωή....

α! όχι έκανε έκανε....και κάνει ακόμα....γι αυτό δεν τρώει από τις 21:00 εως τις 00:00 κάθε βράδυ......

Link to comment
Share on other sites

Από Παρασκευή, και με τρέλα σε λέω!

Λατού, Ιωάννα, Μπουμπού, 2 βράδια από Παρασκευή μεσημεραπόγευμα! B)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.