Jump to content
dakis

Jvc Kw-avx800e

Recommended Posts

δεν εχει προεκτασι usb???

Το εχει ενσωματωμενο στην πηγη πισω το καλωδιο προεκτασης usb. Την εχει ενας φιλος με Α3 την JVC KW-AVX800 και απ'οτι θυμαμαι ετσι ειναι.

Και εγω που εχω την JVC KW-AVX810 ειναι σχεδον ιδιες απο πισω!

Link to comment
Share on other sites

Το εχει ενσωματωμενο στην πηγη πισω το καλωδιο προεκτασης usb. Την εχει ενας φιλος με Α3 την JVC KW-AVX800 και απ'οτι θυμαμαι ετσι ειναι.

Και εγω που εχω την JVC KW-AVX810 ειναι σχεδον ιδιες απο πισω!

τι διαφορα εχει το JVC KW-AVX800 απο το JVC KW-AVX810??????

Link to comment
Share on other sites

τι διαφορα εχει το JVC KW-AVX800 απο το JVC KW-AVX810??????

Σημαντικότερη διαφορά είναι η αποσπώμενη οθόνη της AVX810. Έχει επίσης και αισθητήρα κίνησης με τον οποίο όταν πάει κοντά το χέρι, εμφανίζονται τα πλήκτρα ρυθμίσεων.

Και οι δύο έχουν θύρες SD και USB και δέχονται TV tuner, Bluetooth, πίσω κάμερα κλπ

Για περισσότερες λεπτομέρειες ρίξε μια ματιά εδώ

Link to comment
Share on other sites

και εγω το 810 εχω βαλει και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!η αποσπομενη προσοψη ειναι ολα τα λεφτα :D

Link to comment
Share on other sites

φτουσουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ............................... :(:(:(:(:(:(

Αν δεν κλέβουν ηχοσυστήματα στη Μυτιλήνη μην κολλάς στην αποσπώμενη πρόσοψη. Αν όμως κλέβουν, η AVX810 είναι μονόδρομος φίλε Δάκη καθότι είναι -προς το παρόν- η μόνη συσκευή 2DIN με αποσπώμενη πρόσοψη.

Edited by Christos4mot
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κλέβουν ηχοσυστήματα στη Μυτιλήνη μην κολλάς στην αποσπώμενη πρόσοψη. Αν όμως κλέβουν, η AVX810 είναι μονόδρομος φίλε Δάκη καθότι είναι -προς το παρόν- η μόνη συσκευή 2DIN με αποσπώμενη πρόσοψη.

δεν κλεβουν ετυχως.... και ουτος ή αλλος το αυτοκινητο παντα το παρκαρω σε φωτινα μεροι με κοσμο..... :(:(:( και σκεφτικα να βαζω πανω στην κεντρικη κονσολα ενα πανακι ωστε να μην φαινεται.... B)B)B) το παριγγειλα ηδη και ειναι καθ' οδον απο γερμανια... 200 ευρω διαφορα εχει το 810 απο το 800 δυστιχος..... αντε δεν πειραζει το επομενω θα ειναι με αποσπωμενη.... :(:(:(

εσυ τι πηγη εχεις?

Link to comment
Share on other sites

δεν κλεβουν ετυχως.... και ουτος ή αλλος το αυτοκινητο παντα το παρκαρω σε φωτινα μεροι με κοσμο..... ;););) και σκεφτικα να βαζω πανω στην κεντρικη κονσολα ενα πανακι ωστε να μην φαινεται.... B)B)B) το παριγγειλα ηδη και ειναι καθ' οδον απο γερμανια... 200 ευρω διαφορα εχει το 810 απο το 800 δυστιχος..... αντε δεν πειραζει το επομενω θα ειναι με αποσπωμενη.... :huh::wub::D

εσυ τι πηγη εχεις?

Εγώ ήμουνα μεταξύ της AVX710 και AVX810 και τελικά προτίμησα τη δεύτερη κυρίως επειδή δέχεται USB και SD. Την πήρα απο Γερμανία σε καλή τιμή.

Δάκη πιθανότατα θα χρειαστείς πλαστικό πλαίσιο, δεν νομίζω να σου κάνει αυτό της συσκευασίας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουνα μεταξύ της AVX710 και AVX810 και τελικά προτίμησα τη δεύτερη κυρίως επειδή δέχεται USB και SD. Την πήρα απο Γερμανία σε καλή τιμή.

Δάκη πιθανότατα θα χρειαστείς πλαστικό πλαίσιο, δεν νομίζω να σου κάνει αυτό της συσκευασίας.

αυτο ειναι σιγουρο αυτο????

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι σιγουρο αυτο????

Το πλαίσιο που υπάρχει στανταρ στη συσκευασία ταιριάζει κουτί στο Golf IV, όμως έχω την εντύπωση ότι δεν κάνει για το δικό σου.

Θα βρείς εύκολα όμως.

Edited by Christos4mot
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι extra χρειαζεται για να παιζει η τηλεοραση, το gps και το bluetooth?????????

δεκτη τηλεορασης (tv tuner), δεκτη gps κ ανταπτορα για bluetooth, δεν ξερω αν σε βοηθαω καθολου tongue.gif , ψαξε λιγακι στο ιντερνετ κ θα βρεις σχετικα..

αν δεν κανω λαθος βεβαια στο 800 δεν μπορεις να χειριστεις την τηλεοραση κ την πλοηγηση με αφη, παρα μονο μεσω του τηλεκοντρολ. δε στο λεω κ 100% βεβαια αυτο..

ποσο το πηρες φιλε το 800 αν επιτρεπεται?

Link to comment
Share on other sites

δεκτη τηλεορασης (tv tuner), δεκτη gps κ ανταπτορα για bluetooth, δεν ξερω αν σε βοηθαω καθολου tongue.gif , ψαξε λιγακι στο ιντερνετ κ θα βρεις σχετικα..

αν δεν κανω λαθος βεβαια στο 800 δεν μπορεις να χειριστεις την τηλεοραση κ την πλοηγηση με αφη, παρα μονο μεσω του τηλεκοντρολ. δε στο λεω κ 100% βεβαια αυτο..

ποσο το πηρες φιλε το 800 αν επιτρεπεται?

Ισχύει (δυστυχώς)

Link to comment
Share on other sites

δεκτη τηλεορασης (tv tuner), δεκτη gps κ ανταπτορα για bluetooth, δεν ξερω αν σε βοηθαω καθολου tongue.gif , ψαξε λιγακι στο ιντερνετ κ θα βρεις σχετικα..

αν δεν κανω λαθος βεβαια στο 800 δεν μπορεις να χειριστεις την τηλεοραση κ την πλοηγηση με αφη, παρα μονο μεσω του τηλεκοντρολ. δε στο λεω κ 100% βεβαια αυτο..

ποσο το πηρες φιλε το 800 αν επιτρεπεται?

το πηρα 440 μαζι με τα μεταφορικα.... καλη τιμη πιστευω.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.