Jump to content
friday

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ

Recommended Posts

Θελω μια βοηθεια σε κατι ρε παιδια.Εχω το 5αρι gt sport.Σκεφτομαι αυριο να ρωτησω για υποβραχιονιο.Στην αντιπροσωπεια μου το δινουν 380Ε ενω εξω ιμιτατιον το βρηκα 80.Σας βολευει οποιος το εχει η τσαμπα κοπος?Και το δευτερο που με τρωει ειναι τα χειρηστηρια στο τιμονι.Ισως το εχετε ξαναπει.Αξιζουν και τι συνεπειες μπορει να υπαρξουν.Η τιμη τους 300 στην μια αντιπροσωπεια,στην αλλη λεει οτι δεν μπαινουν.(Δεν μας εφτανε στο βολο μια..) Κι αυτοι οι γερμαναραδες πολυ τσιγγουνια.Ολα bezahlen!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

κατα την γνωμη μου αξιζει να βαλεις υποβραχιονιο.

αλλα για τα χειρηστηρια στο τιμονι γνωμη μου ειναι οτι δεν αξιζει μιας και δεν τα ειχες πανω.μην μπλεξεις με αλλαγη απο το εγκεφαλακι που ειναι κατω απο το τιμονι.τοσα λεφτα ειναι κριμα.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να σου απαντησα στο αλλο.εδω μιλαμε

Φίλε μου σαν το τεμπελάκο της VW δεν έχει. Φερτον απο ebay ή www.tmtuning.com

Link to comment
Share on other sites

Απο ebay τον πηρα και γω και τον εβαλα και ολα μια χαρα. ο original ολα τα λ7 οι ιμιτασιον που ειδα δεν ταιριαζουν με το εσωτερικο. για 100 ευρω θα βριζεις οσο εχεις το αυτοκινητο

Για τα χειριστηρια τρωγομουν και γω αλλα κατεληξα οτι δεν αξιζει ολη αυτη η φασαρια. Εδωσα τα μισα λεφτα και εβαλα ενα ipod στο mfd να παιζει mp3 και ειμαι οκ

post-4554-1233497247_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

υποβραχιονιο αξιζει 100%

ετσι κ το ανοιξεις μπροστα κ το ανεβασεις λιγο καθεσαι σαν στη πολυθρονα στο σπιτι :lol:

+1

Επισης ο εργοστασιακος τεμπελης βγαζει και αεραγωγο για τους πισω επιβατες και ποτηροθηκες.

Απλα απο τα πιο χρησιμα αξεσουαρ για το αυτοκινητο. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

+1

Επισης ο εργοστασιακος τεμπελης βγαζει και αεραγωγο για τους πισω επιβατες και ποτηροθηκες.

Απλα απο τα πιο χρησιμα αξεσουαρ για το αυτοκινητο. :blink: :blink: :blink:

5 σε 1

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια.Ησασταν κατατοπιστικοι αλλα ειναι και 380Ε

Εγω φιλε μου θα σου ελεγα να το βρεις στο ebay.

Οσο για τα χειρηστηρια θα σου ελεγα οχι γιατι τα λεφτα ειναι πολλα για 8 κουμπακια :blink:

Καλυτερα βαλτα στη τραπεζα να τα εχεις, ποτε δ ξερεις :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.