Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

τελικα εγω αυριο πρωι θα ξεκινησω απο τρικαλα κ οχι απο λαρισα οπως ειχα υπολογισει.

απο λαρισα δεν μου ειπε κανεις αλλος πως θα ερθει,οποτε μαλλον κ ο R-ZOO μονος του θα ταξιδεψει..

Link to comment
Share on other sites

Καλά ήταν και σήμερα.

1)Τον Κώστα(Farinas) τον κυνηγάει μια mitsuko κι άντε να τρέξει με τόσα μπιφτέκιους που έφαγε!!!!!

2)Ο Πάνος(Activious) ήταν ελεύθερο πουλί αλλά το φυσάει ακόμα στο bowling!!!

3)O Φανούκος(Gravedieger) ακόμα τρώει!

4)Ο Αλέξανδρος(alexd) έφυγε νωρίς γιατί θα νιώθαν οι άλλοι άσχημα στο bowling...(ψωνάρα)

Καλή επιστροφή στα παιδιά actvious,doctordim και R-zoo.

Καλά περάσαμε,μακάρι να ΄ταν κι άλλο.....

Φάνη σε αγαπάμε και σε ευχαριστούμε!!! worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Ραντεβού στα Γιάννενα τώρα!!!!

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

σειρα εχουν τα Γιαννενα σε 2 εβδομαδες.

αντε υπομονη να περασει ο καιρος..... tongue.giftongue.giftongue.gif

μετα βρηκα το "τροπο" σε διαδρομο χωρις καθολου λαδι και πηρα ρεβανς.ποτε δεν βαζουν λαδι στα bowling της Λαμιας???(ποναει ο καρπος μου... <_< <_< <_< ).σειρα τα bowling του Βολου που εχουν παντα λαδι.

Φάνη σε ευχαριστω!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

την μπριζολα την εφαγε κανεις ή πηγε χαμενη???

farina ενταξει.τα εβαλες???περιμενω νεα.

σορυ αν δεν ημουν πολυ κεφατος αλλα "κρατουσα" απο το Σαββατο βραδυ.(αχ αυτη η Ρουμανα).

r-zoo και doctordim πολυ το χαρηκα αυτο με την BMW :D :D :D

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

[...]

μετα βρηκα το "τροπο" σε διαδρομο χωρις καθολου λαδι και πηρα ρεβανς.ποτε δεν βαζουν λαδι στα bowling της Λαμιας???(ποναει ο καρπος μου... <_< <_< <_< ).σειρα τα bowling του Βολου που εχουν παντα λαδι.

Θα βάλουμε λάδι και θα 'ρθούμε βράδυ! tongue.gif
[...]

την μπριζολα την εφαγε κανεις ή πηγε χαμενη???

Από πού περίσεψε αυτή; Εγώ συνέβαλα στο να φαγωθεί... γι'αυτό και άργησα να τελειώσω το φαγητό, κατάλαβες alex :lol:
[...]

σορυ αν δεν ημουν πολυ κεφατος αλλα "κρατουσα" απο το Σαββατο βραδυ.(αχ αυτη η Ρουμανα).

Κρύβε λόγια :lol:
r-zoo και doctordim πολυ το χαρηκα αυτο με την BMW :D :D :D
Πρόδρομε, Ηλία, ποιόν κάνατε να κλάει πάλι;
Link to comment
Share on other sites

:D Την γλυτώσαμε την MITSUKO....!!!! Tι έγινε στο bownling? Θες και λαδακι activious? Δε μπορεις αλλιώς? tongue.giftongue.giftongue.gif Την επόμενη φορά θα σου βάλουμε και βαζελίνη... :D
Link to comment
Share on other sites

Πάνο τι έγιμε με την BMW;Δεν είχε λάδι;

Καημένε Κώστα!Δεν ήταν λαδωμένος ο διάδρομος! :D :D

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας...

Μπορείτε να ανεβάσετε τις φωτογραφίες σας εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=248

Και φυσικά ΟΛΟΙ προετοιμαζόμαστε για τα Ιωάννινα 21-22 Φεβρουαρίου. ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΚΕΙ!

Link to comment
Share on other sites

Πάνο τι έγιμε με την BMW; :D :D

μαλλον εκλεγε που ειχε δωσει τα διπλασια λεφτα απο εμενα για να εχει τα διπλασια κυβικα χωρις να μπορει να μεινει μπροστα μου....αλλα μονο πισω :lol: :lol: :lol:

Καλημέρα σας...

Και φυσικά ΟΛΟΙ προετοιμαζόμαστε για τα Ιωάννινα 21-22 Φεβρουαρίου. ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΚΕΙ!

αυτο ειναι σιγουρο.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

σειρα εχουν τα Γιαννενα σε 2 εβδομαδες.

αντε υπομονη να περασει ο καιρος..... tongue.giftongue.giftongue.gif

μετα βρηκα το "τροπο" σε διαδρομο χωρις καθολου λαδι και πηρα ρεβανς.ποτε δεν βαζουν λαδι στα bowling της Λαμιας???(ποναει ο καρπος μου... <_< <_< <_< ).σειρα τα bowling του Βολου που εχουν παντα λαδι.

Φάνη σε ευχαριστω!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

την μπριζολα την εφαγε κανεις ή πηγε χαμενη???

farina ενταξει.τα εβαλες???περιμενω νεα.

σορυ αν δεν ημουν πολυ κεφατος αλλα "κρατουσα" απο το Σαββατο βραδυ.(αχ αυτη η Ρουμανα).

r-zoo και doctordim πολυ το χαρηκα αυτο με την BMW :D :D :D

Αααχχχχχχ!!! :rolleyes:

Στα Ιωάννινα φέρε κ 500 Ευρώπουλα κ να είσαι σίγουρος ότι θα μείνει μεταξύ μας!!! Γι' αυτό είναι εξάλλου κ οι φίλοι... :lol::lol::lol::lol::lol:

:D Την γλυτώσαμε την MITSUKO....!!!! Tι έγινε στο bownling? Θες και λαδακι activious? Δε μπορεις αλλιώς? tongue.giftongue.giftongue.gif Την επόμενη φορά θα σου βάλουμε και βαζελίνη... :D

Δεν μπορεί... Ούτε το σκορ δεν άφησε να καταγράψει ο φωτογραφικός φακός!!! :D:D:D:D:D

Καλημέρα σας...

Μπορείτε να ανεβάσετε τις φωτογραφίες σας εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=248

Και φυσικά ΟΛΟΙ προετοιμαζόμαστε για τα Ιωάννινα 21-22 Φεβρουαρίου. ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΚΕΙ!

Εννοείται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup:

μαλλον εκλεγε που ειχε δωσει τα διπλασια λεφτα απο εμενα για να εχει τα διπλασια κυβικα χωρις να μπορει να μεινει μπροστα μου....αλλα μονο πισω :lol: :lol: :lol:

αυτο ειναι σιγουρο.... tongue.giftongue.giftongue.gif

:lol::lol::lol::lol::lol:

Κ τέλος... Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Φάνη (Gravedigger) για όλα!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

δεν μπηκα καθολου ολη την εβδομαδα, τωρα διαβασα τα οσα γραψατε παιδες!!

καταρχην ενα μεγαλο ευχαριστω στο φανη για την περιποιηση του!! ηπιαμε κ φαγαμε του σκασμου!! κατι σου χρωσταμε φανουκο..

ημασταν πολυ καλη παρεα και περασαμε σουπερ!! ευτυχως στα bowling τελικα πληρωσαμε μονο τα δυο παιχνιδια που παιξαμε κ οχι κ το διαδρομο που κινδυνευε να ραγισει σε καθε βολη του παναγιωτη!! ηταν μαλλον που δεν ειχε λαδι!! :thumbsup: :thumbsup:

α, κ η bmw ακομη το φυσαει μαλλον! ηθελα να σας ακολουθησω κι εγω αλλα δεν μπορουσα δυστυχως..

προδρομε κανονισε να ερθεις πανελληνια!!!

μια εβδομαδα εμεινε για την αλωση των ιωαννινων!!

Link to comment
Share on other sites

Να μην ξεχάσω να αναφέρω τις παρουσίες του meeting με σειρά εμφάνισης!

FARINAS + Προκόπης περίμεναν από τις 13:00 ;)

GraveDigger και

activious φτάσαμε γύρω στις 13:45 και ψάχνοντας για παρκάρισμα ήρθε και ο

R-ZOO και στα καπάκια ήρθε και ο

J.B και η ώρα πήγε 14:00. Μπήκαμε στην καφετέρεια και ενεφανίσθη και ο

doctordim. Καθίσαμε για καφεδάκι και ήρθαν 3 φίλοι:

η Γεωργία, ο Μάκης και ο Γρηγόρης. Και τέλος συμπληρώθηκε η παρέα με τον

alexd και την Αθανασία που ήρθαν από την Θήβα.

Τις φωτογραφίες Πρόδρομε! protest.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.