Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Για αυτή την Κυριακή σας ετοιμάζω ένα meeting που δεν πρέπει να χάσει κανείς!

Πλούσιο σε εκπλήξεις, ευχάριστες εκπλήξεις για όλους! :lol:

Η αρχή θα γίνει στο προσφάτως ανακαινισμένο cafe ¶νεμος στην παραλία των Ραχών στις 13:00. Έχει διαπιστωθεί πως οι συναντήσεις μας πρέπει να ξεκινάνε με καφεδάκι διότι οι περισσότεροι δεν έχουν ξυπνήσει ακόμα! Για το πώς θα έρθετε Ράχες δεν νομίζω να υπάρχει καμία απορρία, κανονίστε την παρέα αν θέλετε να έρθετε ομαδικώς. Ο δρόμος από την Λάρισα μέχρι τις Ράχες είναι κλειστός αυτοκινητόδρομος. Υπάρχει χώρος στην παραλία για να αφήσουμε τα αυτοκίνητα και να βγάλουμε φωτογραφίες με φόντο τον Μαλιακό κόλπο και λίγο από την Εύβοια. :lol:

Κατά τις 14:30 που θα έχουμε πεινάσει θα πάμε στον Γκλατζούνη στον Καραβόμυλο για ότι τραβάει η όρεξή μας! Έχει τα φημισμένα μπιφτέκια! :lol:

Αφήνω τον FARINA και τους λοιπούς να σχολιάσουν την επιλογή ταβέρνας :lol:

Και για το τέλος θα πάμε στο Matrix bowling & games cafe για να μας αποδείξει ο activious αν ξέρει τίποτα... :lol:

Πέρσυ στην Λάρισα... :cry:

Το Matrix βρίσκεται πάνω από το Champion Μαρινόπουλος της Λαμίας, στη συμβολή του δρόμου Λαμίας-Καρδίτσας με τον δρόμο που συνδέει την Λαμία με την εθνική οδό προς/από Θεσσαλονίκη.

Το πάρτυ θα 'χει αξία αν είμαστε απαρτία που λένε και τα Jumbo, οπότε περιμένω να δω συμμετοχές!

Συμμετοχές:

doctordim

activious (solo)

J.B +1

FARINAS +1

GraveDigger + 3

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

κι εγω μεσα παιδια,εκτος συγκλονιστικου απροοπτου! δεν εχω κανονισει τιποτα για την αλλη κυριακη.

τι??? ο activious δεν ξερει bowling????

Link to comment
Share on other sites

Μπα... δες τι έκανε πέρσυ τον Φεβρουάριο στην Λάρισα:

med_gallery_1235_199_80027.jpg

Μάλλον τον έχουν στον πάγκο, για να κουβαλάει τα νερά στην ομάδα που "παίζει" tongue.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπα... δες τι έκανε πέρσυ τον Φεβρουάριο στην Λάρισα:

med_gallery_1235_199_80027.jpg

Μάλλον τον έχουν στον πάγκο, για να κουβαλάει τα νερά στην ομάδα που "παίζει" tongue.gifnew_lol.gif

:blink::blink::blink::blink::blink::blink::lol::lol::lol::lol::blink::blink::blink::blink:

Πανο παρε το αιμα σου πισω sillyhorse1rb5.gif

Παιδια εγω δυστιχως δεν θα ερθω, εχω κανονισει απο καιρο να παω θεσσαλονικη στην πιστα του νεου ρυσσιου

παρεα με ενα φιλαρακι μου που τρεχει

εχει αγωνες χρονομετρημενους και μαλλον drift :thumbsup:

Καλα να περασετε και τα λεμε στην πανελληνια απο κοντα :blink:

Link to comment
Share on other sites

Μπα... δες τι έκανε πέρσυ τον Φεβρουάριο στην Λάρισα:

med_gallery_1235_199_80027.jpg

Μάλλον τον έχουν στον πάγκο, για να κουβαλάει τα νερά στην ομάδα που "παίζει" tongue.gifnew_lol.gif

λοιπον για να μην λεμε οτι να ειναι.περυσι στην Λαρισα δεν μπορουσα να παιξω γιατι υπηρχε προβλημα με το δαχτυλο.η ομαδα που ημουν ξερει καλα αν ειμαι στον παγκο. :D :D :D

ο Φανης μπορει να πει αν ειχα τοτε προβλημα με το λαδι του διαδρομου και με το δακτυλο μου,μιας και ειχα ενα ατυχημα 1 εβδομαδα πριν στους αγωνες που ειχα παει στην Σαλονικα. tongue.giftongue.giftongue.gif

Μακάρι να μπορέσω να έρθω,θα προσπαθήσω!

Δεν μπορώ να χάσω τον activious να παίζει bowling!

θελω να σε δω να προσπαθεις να βαλεις φαλτσο και να κλεισεις split. :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::wacko::wacko::wacko::wacko:

Πανο παρε το αιμα σου πισω sillyhorse1rb5.gif

Παιδια εγω δυστιχως δεν θα ερθω, εχω κανονισει απο καιρο να παω θεσσαλονικη στην πιστα του νεου ρυσσιου

παρεα με ενα φιλαρακι μου που τρεχει

εχει αγωνες χρονομετρημενους και μαλλον drift :thumbsup:

Καλα να περασετε και τα λεμε στην πανελληνια απο κοντα :D

μην ανχωνεσαι.αν και εχω να παιξω απο τοτε που εφυγα απο την ομαδα(10 μηνες),δεν νομιζω να εχω προβλημα..... ^_^ ^_^ ^_^

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 10 μηνες και αφου ειδα μερικους να ρωτανε.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif ,πηγα για 2 γυρους.

ο πρωτος γυρος μονο 127.

ο δευτερς 182.να και μια foto για ντοκουμεντο.

2nquqli.jpg

.........................................

βεβαια το λαδι που ειχε ο διαδρομος ηταν το σωστο.ουτε πολυ ,ουτε λιγο.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Πρόεδρε κάνω ενέργειες για να έρθω το Σάββατο!

Περισσότερα θα ξέρω αύριο! :)

Να δω ο Πάνος τι bowling ξέρει...

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

;):D :D Μια χαρά θα είναι την κυριακή... Λοιπόν. Ακούστε καλά. Στον Ανεμο είναι μια χαρα. Αν και λίγο ήρεμα. Απο πολυετή εμπειρια, στον Γκλατζούνη τα μπιφτέκια είναι....!!!!!! Στο Matrix θα έχουμε γέλιο αλλα μετά τα μπιφτέκιους θα μπορούμε να παίξουμε? tongue.gif Α και κάτι ακόμα. Ο activious παίζει απλά ΥΠΕΡΟΧΑ. Την τελευταια φορά που είχαμε πάει μαζι, είχε κανει strike στον δίπλα διάδρομο... Ετσι για σπάσιμο :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

;):D :D Μια χαρά θα είναι την κυριακή... Λοιπόν. Ακούστε καλά. Στον Ανεμο είναι μια χαρα. Αν και λίγο ήρεμα. Απο πολυετή εμπειρια, στον Γκλατζούνη τα μπιφτέκια είναι....!!!!!! Στο Matrix θα έχουμε γέλιο αλλα μετά τα μπιφτέκιους θα μπορούμε να παίξουμε? tongue.gifΑ και κάτι ακόμα. Ο activious παίζει απλά ΥΠΕΡΟΧΑ. Την τελευταια φορά που είχαμε πάει μαζι, είχε κανει strike στον δίπλα διάδρομο... Ετσι για σπάσιμο :thumbsup:

Αμάν... Αμάν... Δηλάδή εαν καταφέρω να έρθω να πάρω κ την μηχανή μαζί μου για να ανεβάσουμε κ κανένα βιντεάκι!!! ;):thumbsup:

Go, Πάνο ...Goooo!!! :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το μονο που μπορω να κανω ειναι να σας ευχυθω καλα να περασετε.... :D

Για ακομη μια φορα οι οικογενειακες υποχρεωσεις εχουν την τιμητικη τους... :angry2:

Edited by SilverPassat
Link to comment
Share on other sites

;):D:lol: Μια χαρά θα είναι την κυριακή... Λοιπόν. Ακούστε καλά. Στον Ανεμο είναι μια χαρα. Αν και λίγο ήρεμα. Απο πολυετή εμπειρια, στον Γκλατζούνη τα μπιφτέκια είναι....!!!!!! Στο Matrix θα έχουμε γέλιο αλλα μετά τα μπιφτέκιους θα μπορούμε να παίξουμε? tongue.gif Α και κάτι ακόμα. Ο activious παίζει απλά ΥΠΕΡΟΧΑ. Την τελευταια φορά που είχαμε πάει μαζι, είχε κανει strike στον δίπλα διάδρομο... Ετσι για σπάσιμο :lol:

κουφαλιτσα.θα ερθω απο Σαββατο........... knife.gifknife.gifknife.gifrocket.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif

Αμάν... Αμάν... Δηλάδή εαν καταφέρω να έρθω να πάρω κ την μηχανή μαζί μου για να ανεβάσουμε κ κανένα βιντεάκι!!! :lol::lol:

Go, Πάνο ...Goooo!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ελα φερε και την καμερα.μπορει να υπαρχει τιποτα ενδιαφερον σε καποιον διπλανο διαδρομο...... lick.giflick.giflick.gif

Link to comment
Share on other sites

Έμπαινε Πάνο παιχταρά δίδαξε εκτός από βελτιώσεις και bowling!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :unsure: :unsure: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Έμπαινε Πάνο παιχταρά δίδαξε εκτός από βελτιώσεις και bowling!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :whistling:B) B) B) B) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :Dtongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

κακε ανθρωπε.... tongue.giftongue.giftongue.gif

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Το έπιασα το υπονοούμενο... :lol::lol::lol:

ετσι ετσι....... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

γ@μω την εξεταστικη μου!!!!!!θα μαι φλωρινα και δεν μπορω να κατεβω.....σιγουρα θα περασετε υπεροχα!!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω δεν ξερω αν θα ρθω εχω και καιρο να ρθω ρε γαμωτο και θελω πολυ.θα δουμε αυριο θα ξερω

Link to comment
Share on other sites

στο bowling να παρουμε και καμμια πιτσα? για να χωνεψουμε τα μπιφτέκια.... tongue.gif

κατι μου λεει οτι θα συμφωνησω μαζι σου..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Όχι δα! Με πίτσα δεν χωνεύεις, βάφλες θα πάρουμε! :lol:

την καλυτερη χωνεψη την κανεις με τουλουμπες..... :lol: :lol: :lol:

Έτσι μπράβο!!! -_-

Παιδιά κ να μην ξεχνάτε... ΠΟΤΕ να μην τρώτε με άδειο στομάχι!!! ;):D

¶ντε, ελπίζω να τα καταφέρω κ να τα πούμε από κοντά!!! :(

και εγω δεν ξερω αν θα ρθω εχω και καιρο να ρθω ρε γαμωτο και θελω πολυ.θα δουμε αυριο θα ξερω

εσεις οι 2 ελατε αν μπορεσετε να μιλησουμε για το αμαξι τωρα που πηρε την βιταμινη του.... ;) ;) ;)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Πανο εαν καθησω και κυριακη θα ερθω τοτε σιγουρα!για το αμαξι θα μιλησουμε αυριο και θα το δουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πανο εαν καθησω και κυριακη θα ερθω τοτε σιγουρα!για το αμαξι θα μιλησουμε αυριο και θα το δουμε!!!!

ok.αν μπορεσεις ελα μεχρι τις 13:00 γιατι μετα σχολαω και φευγω απο Βολο.

Link to comment
Share on other sites

κατι μου λεει οτι θα συμφωνησω μαζι σου..... tongue.giftongue.giftongue.gif

την καλυτερη χωνεψη την κανεις με τουλουμπες..... :baby:;) ;)

εσεις οι 2 ελατε αν μπορεσετε να μιλησουμε για το αμαξι τωρα που πηρε την βιταμινη του.... <_<B):lol:

Ώπα!!! :( Κουνιόμαστε...!!!; Το τσαγάκι το θέλεις ζεστό ή κρύο με λεμόνι!; :rolleyes::lol::lol::lol::lol:B)

Link to comment
Share on other sites

Ώπα!!! :D Κουνιόμαστε...!!!; Το τσαγάκι το θέλεις ζεστό ή κρύο με λεμόνι!; :lol::lol::lol::lol::lol::wub:

δεν ξερω.πες μου πως ειναι καλυτερο??? tongue.giftongue.giftongue.gif;)

που χαθηκες???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.