Jump to content
pips

Νέο Passat? Αν ναι, πότε?

Recommended Posts

Το διάβασα σήμερα το πρωί στο vwvortex.... :) Δεν ξέρω κατά πόσο είναι το επόμενο ή κάποιο μοντέλο καθαρά για την Κίνα... Πάντως έχει κάποια χαρακτηριστικά που παραπέμπουν στα νέα πλέον μοντέλα. Εμένα μου θυμίζει περισσότερο για facelift του B5.5... Πάντως γενικότερα μοιάζει με παλιότερο Lexus, ειδικά από πίσω... Είδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα σήμερα το πρωί στο vwvortex.... B) Δεν ξέρω κατά πόσο είναι το επόμενο ή κάποιο μοντέλο καθαρά για την Κίνα... Πάντως έχει κάποια χαρακτηριστικά που παραπέμπουν στα νέα πλέον μοντέλα. Εμένα μου θυμίζει περισσότερο για facelift του B5.5... Πάντως γενικότερα μοιάζει με παλιότερο Lexus, ειδικά από πίσω... Είδωμεν...

Και εμενα

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα σήμερα το πρωί στο vwvortex.... :D Δεν ξέρω κατά πόσο είναι το επόμενο ή κάποιο μοντέλο καθαρά για την Κίνα... Πάντως έχει κάποια χαρακτηριστικά που παραπέμπουν στα νέα πλέον μοντέλα. Εμένα μου θυμίζει περισσότερο για facelift του B5.5... Πάντως γενικότερα μοιάζει με παλιότερο Lexus, ειδικά από πίσω... Είδωμεν...

Πράγματι ρε παιδιά πολύ ερμαφρόδιτος ο διάδοχος του passat στην Κίνα. B)

Link to comment
Share on other sites

κ εμενα αυτο που θυμιζει με τα πισω φωτα να θυμιζουν τον μεγαλο της εταιριας!ωραιο παντως...τα μπροστα φωτα νομιζω οτι εχουν κατι κ απο μερτσεντα...

Edited by lawrence-gr
Link to comment
Share on other sites

πολύ σαν Mercedes C200 μου θυμίζει μπρόστα και πίσω κάτι απο Lexus... πάει και το Passat... το χάλασαν...

Link to comment
Share on other sites

ωραιο!κ το πισω φαναρι πιο ωραιο κ απο του cc.κατα τα αλλα διαφωνω σε αυτο που λεει για την ποιοτητα υλικων.ανετα ανταγωνιζεται κ τωρα την ποιοτητα του ανταγωνισμου.κ απο οτι θυμαμαι κ απο αρθρα του παρελθοντος,ελεγαν οτι η ποιοτητα υλικων στο εσωτερικο ξεπερναει κ 5αρας bmw..να'χαμε να λεγαμε καθε φορα....παντως ειναι κουκλι!μπραβο στην φιρμα!τον εχει κανει τον ανταγωνισμο να ψαχνεται κ ακομη πιστευω κρυβει κ αλλους ασσους στα "φτερα" της!

Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον απο το Β5 ναι ιδικά η έκδωση W8 είχε πολύ καλητερη συναρμολόγιση και φόραγε πραγματάκια απο το Phaeton... B) και από τότε νομίζω ότι το Passat έχει ανεύεί αρκετά στο θέμα της κατασκευης ποιοτικών εσωτερικών...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.