Jump to content
panos18

Kokkini Riga Sto Gt

Recommended Posts

ειναι....οσο για το πισω δεν ειναι ακομα ετοιμο το προτζεκτ οποτε το αποτελεσμα ειναι μισο,,,,φαντασου τωρα να ειναι κ βαμμενο γκρι κ η ριγα στο τελειωμα.απλα δεν ξερω αν πρεπει η βαφη να σταματησει ακριβως πανω στην καμαρα η απο κατω στο χειλος της...τι λετε εσεις?

οσον αφορα την ριγα say also thanks to kaklios !αντε redlines k redliners ετοιμαστειτε tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

mourh η γνωμη μου ειναι να βγαλεις την πισω ριγα...δεν σε εκβιαζω απλα τωρα που θα κατεβω θεσαλονικη δεν προκειτε να σου φτιαξω το σημα μαυρο αν δεν το κανεις....το αμαξι σου το ειδα live καθαρα δευτερα μετα την κατερινη..εσυ πρεπει να εισουν...

Link to comment
Share on other sites

anesti fastrabbit δεν ειναι ωραια η ριγα γιατι δεν εχει βαφει ο προφηλακτηρας...δωστε του μια ευκαιρια να ολοκληρωθει κ αν δεν ειναι καλο το βγαζουμε επι τoπου tongue.gif

αν ερ8εις σαλονικα ενημερωσε..οσο για το σημα εχω αγορασει ενα 2 κ περιμενει για φτιαξιμο....

Link to comment
Share on other sites

ειναι....οσο για το πισω δεν ειναι ακομα ετοιμο το προτζεκτ οποτε το αποτελεσμα ειναι μισο,,,,φαντασου τωρα να ειναι κ βαμμενο γκρι κ η ριγα στο τελειωμα.απλα δεν ξερω αν πρεπει η βαφη να σταματησει ακριβως πανω στην καμαρα η απο κατω στο χειλος της...τι λετε εσεις?

οσον αφορα την ριγα say also thanks to kaklios !αντε redlines k redliners ετοιμαστειτε tongue.gif

να σε καλα ρε συ, γι'αυτο ειμαστε ολοι εδω για να ανταλλασουμε ιδεες. sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν φευγει το μεγεθος ειναι στανταρ κ να θες ποιο μεγαλο δεν εχει κ ναι ξεκολανε οποτε θες εγω πισω το εβγαλα γιατι λεω να το βαψω ala curpa

Link to comment
Share on other sites

ας απαντησει ο κακλιος που ειναι κ μαστορας ^_^

κολλες σε εμενα δεν αφησε αλλα κ να αφησει οινοπνευμα δεν κανει κακο

Link to comment
Share on other sites

kaklie απο αθηνα εισαι?παω σε μαγαζι με μηχανες η σε μαγαζι με το ονομα moto?πως τοποθετηται?φεναιτε οτι ειναι ταινια που τιν εβαλες μονος?η εφαρμοζει καλα?

Link to comment
Share on other sites

kaklie απο αθηνα εισαι?παω σε μαγαζι με μηχανες η σε μαγαζι με το ονομα moto?πως τοποθετηται?φεναιτε οτι ειναι ταινια που τιν εβαλες μονος?η εφαρμοζει καλα?

οχι φιλε μου στην Ροδο ειμαι. πχ εγω την πηρα απο την αντιπροσωποια-ανταλλακτικα της kawasaki, αν εχεις σταθερο χερι μπαινει μια χαρα και εφαρμοζει τελεια

Link to comment
Share on other sites

acti την εβαλες>?

οχι που θα την αφηνε...που να δεις και το γουρουνακι στην ταπα που εβαλε...εκει να δεις γελιο.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

acti την εβαλες>?

ναι την εβαλα αλλα δεν αξιωθηκα να βγαλω foto........

οχι που θα την αφηνε...που να δεις και το γουρουνακι στην ταπα που εβαλε...εκει να δεις γελιο.... tongue.gif

γιατι ρε συ δεν σου αρεσε το γουρουνακι μου??? :wacko::baby::lol:

Link to comment
Share on other sites

μια αλλη λυση ηταν να βαλω την ριγα περιμετρικα της μασκας οπως το σχημα--> \_/ (το μαυρο μερος) κ οχι ετσι οπως την βαλαμε

Link to comment
Share on other sites

ε μια ψιλη την εχει αλλα το καλο ειναι οτι αν πεσει φως πανω της γινεται φωσφωριζε

κ εγω την ειχα πισω αλλα την εβγαλα αφησα μονο μπροστα!

Link to comment
Share on other sites

μια αλλη λυση ηταν να βαλω την ριγα περιμετρικα της μασκας οπως το σχημα--> \_/ (το μαυρο μερος) κ οχι ετσι οπως την βαλαμε

εγω ετσι θα την εβαζα εξαρχης και ηθελα να το προτινω. την ταινια ακομα δεν εχω αξιοθει να την παρω!!!

Link to comment
Share on other sites

να και οι δικες μου foto.μετα απο τοσο καιρο ειπα να τις ανεβασω........ tongue.giftongue.giftongue.gif

10msiyu.jpg

2cmkk2f.jpg

zk3jbs.jpg

νομιζω οτι ειναι ομορφες,τι λετε???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.