Jump to content
iohokahey

Fk Angel Eyes

Recommended Posts

Το χρώμα των δαχτυλιδιών έχει να κάνει με τα ledακια που υπάρχουν και είναι 4 σε κάθε δαχτυλίδι και είναι είτε κίτρινο, είτε άσπρο.. Αν είναι κίτρινα κι έχεις αναμμένα και τα xenon, τότε θα κάνουν διχρωμία.

Όταν έχεις αναμμένα μόνο τα δαχτυλίδια (μικρή σκάλα), σε άσπρο φαίνονται καλύτερα. Όταν όμως ανάψεις και τα xenon (μεσαία σκάλα), τότε τα άσπρα δαχτυλίδια "χάνονται", σαν να μην έχεις angel eyes. Οπότε δεν μπορείς να πείς με σιγουριά ποιό είναι καλύτερο. Αν μπορείς, δες τα έστω σε φωτό και σύγκρινε πριν τα αγοράσεις.

Ένα είναι βέβαιο - κι αυτό ισχύει και στο φανάρι που είδα πριν με τη γραμμή led (τύπου Audi A5 κλπ) : θα χάσεις σε ένταση φωτισμού καθότι η ποιότητα των κατόπτρων δεν συγκρίνεται με τα εργοστασιακά. Μοναδική εξαίρεση -πιστεύω- τα angel eyes της Hella.

χμ..ευχαριστώ πολύ Christos4mot με κατατόπισες μπορώ να πω..τα angel eyes της hella έχουν ακριβώς το ίδιο σχέδιο με αυτά της fk από ότι είδα στο net..έτσι δεν είναι??

Link to comment
Share on other sites

χμ..ευχαριστώ πολύ Christos4mot με κατατόπισες μπορώ να πω..τα angel eyes της hella έχουν ακριβώς το ίδιο σχέδιο με αυτά της fk από ότι είδα στο net..έτσι δεν είναι??

Το σχέδιο ίσως να μην αλλάζει και τόσο, η τιμή όμως αλλάζει αρκετά! <_<

Link to comment
Share on other sites

Το σχέδιο ίσως να μην αλλάζει και τόσο, η τιμή όμως αλλάζει αρκετά! <_<

και το σχεδιο αλλαζει αρκετα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,εγω εβαλα τα φαναρια της fk ,ναι τα δακτιλιδια ειναι ασπρο αλλα δεν ειναι τοσο ασχημο.Καλα εδω δεν δειχνουν αλλα θα βαλω και βραδυνη φωτο.

Link to comment
Share on other sites

και το σχεδιο αλλαζει αρκετα...

όποιος μπορέσει ας ανεβάσει καμιά foto ρε παλικάρια γιατί εγώ στο google που τα είδα είναι ίδια..

Link to comment
Share on other sites

εγω αναμενο αυτα

http://cgi.ebay.de/ORIGINAL-HELLA-GOLF-5-V...%3A1|240%3A1318

360 μου βγηκαν με τα μεταφορικα

αυτα τα angel eyes δεν μου πολυ αρεσαν τα εχω δει και εγω

Edited by zil
Link to comment
Share on other sites

αυστραλια???αυτα ειναι......ποτε τα περιμενουμε???

τι πειρες παλι αγαπη μου????μη μου κρυβεσαι εμενα....

Link to comment
Share on other sites

τι πειρες παλι αγαπη μου????μη μου κρυβεσαι εμενα....

σιγα μην σου πω.αν σου πω θα θελεις να το παρεις οπως τα φαναρια μου... :o:D :D

Link to comment
Share on other sites

σιγα μην σου πω.αν σου πω θα θελεις να το παρεις οπως τα φαναρια μου... :D :D :D

αγαπημενε μου καγκουροφιλε σου εχω πει οτι εγω δεν αφηνω ποτε τους φιλους μου να εχουν πραγματα που δεν χρειαζεται στο αμαξι του και που τους κανουν κακο στο image τους..και ολος τυχαιος αυτα που δεν κανουν στο δικο σου.δλδ τα φαναρια και το αυστραλεζικο defi οργανακι...δεν τα χρειαζεσαι..οποτε θα τα παρω δικαιωματικα εγω αφου τα πληρωσες εσυ και για ανταλαγμα θα σου δωσω μια συμβουλη...ο Ανε δεν κοιταει ποτε το ρολοι του για να δει την ωρα...αποφασιζει αυτος τι ωρα ειναι... ;):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια κοιταξτε κ αυτα

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/FREE-SHIP-0...sQ5fAccessories

ειναι angel eyes με XENON αν ειδα καλα...ειναι φουλ μαυρα κ εχει κ το autoleveling...ας τα δει καποιος που το κατεχει...

Link to comment
Share on other sites

παιδια κοιταξτε κ αυτα

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/FREE-SHIP-0...sQ5fAccessories

ειναι angel eyes με XENON αν ειδα καλα...ειναι φουλ μαυρα κ εχει κ το autoleveling...ας τα δει καποιος που το κατεχει...

ακριβώς το ίδιο σχέδιο με τα fk φίλε μου 'mourh' από τα οποία ξεκίνησε το θέμα..είναι angel eyes,βγαίνουν σε μαύρα,σε άσπρα κ σε μπλε..κάνουν κ για απλά κ xenon φώτα..κ στο συγκεκριμμένο link τα χει πολύ ακριβά.. ;)

Edited by iohokahey
Link to comment
Share on other sites

παιδια κοιταξτε κ αυτα

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/FREE-SHIP-0...sQ5fAccessories

ειναι angel eyes με XENON αν ειδα καλα...ειναι φουλ μαυρα κ εχει κ το autoleveling...ας τα δει καποιος που το κατεχει...

Επιδή δεν πολυκατάλαβα, τα συγκεκριμένα είναι μαζί με ξένον ή οχι???

Link to comment
Share on other sites

Επιδή δεν πολυκατάλαβα, τα συγκεκριμένα είναι μαζί με ξένον ή οχι???

όχι βέβαια..μόνο φανάρι..απλώς η foto τα δείχνει με xenon.. ;)

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς το ίδιο σχέδιο με τα fk φίλε μου 'mourh' από τα οποία ξεκίνησε το θέμα..είναι angel eyes,βγαίνουν σε μαύρα,σε άσπρα κ σε μπλε..κάνουν κ για απλά κ xenon φώτα..κ στο συγκεκριμμένο link τα χει πολύ ακριβά.. ;)

ειναι πολυ ομορφα ειναι φουλ μαυρα μεσα ωραιο σχεδιο απλα το δαχτυλιδι - angel eye με χαλει που ειναι κιτρινου χρωματος κ οχι παρομοιο με αυτα των XENON δεν ξερω ομως αλλαζει το χρωμα?το εψαξε κανεις?εσυ ποσο τα βρηκες?στειλε το λινκ PM!

αυτα που εβαλα εγω ειναι με ξενον...το οποιο ειναι ενσωματομενο στο φαναρι το λεει...απλα διαβαστε το κ εσεις καθως δεν διαβασα οοολη την σελιδα

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ ομορφα ειναι φουλ μαυρα μεσα ωραιο σχεδιο απλα το δαχτυλιδι - angel eye με χαλει που ειναι κιτρινου χρωματος κ οχι παρομοιο με αυτα των XENON δεν ξερω ομως αλλαζει το χρωμα?το εψαξε κανεις?εσυ ποσο τα βρηκες?στειλε το λινκ PM!

αυτα που εβαλα εγω ειναι με ξενον...το οποιο ειναι ενσωματομενο στο φαναρι το λεει...απλα διαβαστε το κ εσεις καθως δεν διαβασα οοολη την σελιδα

λοιπόν..

1.να ζητήσω συγγνώμη γιατί δεν το χα δει πριν,το συγκεκριμένο setaκι είναι με xenon..οπότε η τιμή του είναι πολύ καλή..soorry!

2.πολύ όμορφο φανάρι κ δεν νομίζω να ναι υπερβολικό..

3.το δαχτυλίδι γίνεται xenon..

4.εγώ τα βρήκα 250-270 αν θυμάμαι καλά πριν κανα 6μηνο σε κατάστημα της περιοχής μου..

5.ανέβασέ μας καμια foto μ αυτά που έβαλες !! !! !!

Link to comment
Share on other sites

1.ακομα δεν εβαλα ειμαι αναμεσα σε αυτα κ αυτα της autostyle με τα LEDS στυλ r8

2. πως γινονται τα δαχτυλιδια απο κιτρινα xenon?το εκανες?

Link to comment
Share on other sites

1.ακομα δεν εβαλα ειμαι αναμεσα σε αυτα κ αυτα της autostyle με τα LEDS στυλ r8

2. πως γινονται τα δαχτυλιδια απο κιτρινα xenon?το εκανες?

όχι φίλε 'mourh' δεν το κανα..ο ηλεκτρολόγος μου,μου το είπε..πήγαινε ρώτα τον δικό σου,δεν χάνεις τίποτα..

δεν τα χω τα φανάρια,τουλάχιστον όχι ακόμα..

Link to comment
Share on other sites

1.ακομα δεν εβαλα ειμαι αναμεσα σε αυτα κ αυτα της autostyle με τα LEDS στυλ r8

2. πως γινονται τα δαχτυλιδια απο κιτρινα xenon?το εκανες?

Πρέπει να αλλάξεις τα led που βρίσκονται μέσα στο κάθε δαχτυλίδι. Δύσκολο η εύκολο δεν γωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

αν παρω νεα φαναρια δεν αφηνω να μπει χερι εκτος κ αν ειναι ψιλοδουλεια χωρις να ανοιχτει το κελυφος...

XENON + κιτρινα angel eyes απλα δεν λενε κ κριμα γιατι μου αρεσαν πολυ στην φωτο του σχεδιου.

αν ξερει κανεις πως αλλαζουν τα halo rings .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.