Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Μάγκες πέρασε πολύς καιρός από την Πανελλήνια και πρέπει να ξαναμπούμε σε κανονικούς ρυθμούς!

Την Κυριακή 22 Μαρτίου θα μαζευτούμε λοιπόν στη 1:00 στον Σιδηροδρομικό σταθμό των Τρικάλων, θα βγάλουμε και καμιά ομαδική φωτογραφία και θα πάμε για καφεδάκι στο κέντρο των Τρικάλων για να ανοίξει το μάτι των περισσοτέρων.

Στην συνέχεια θα πάμε για φαγητό στην "Παλιά Ιστορία" να πούμε για παλιές ιστορίες αλλά και να καταστρώσουμε και τις επόμενες συναντήσεις μας.

Μάλιστα ο καιρός θα θυμίζει λένε τον καιρό που έκανε στην Πανελλήνια αλλά εμείς δεν μασάμε απ'αυτά! Το μόνο που μασάμε είναι τα κρεατικά! :lol:

Εδώ θα ήθελα να δηλώσετε την συμμετοχή σας ώστε να κλείσουμε τραπέζια. Να επισημάνω πως το κατάστημα επιλέχτηκε με πρόβλεψη και για όσους νηστεύουν.

Έλα να βλέπω συμμετοχές! <_<

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες πέρασε πολύς καιρός από την Πανελλήνια και πρέπει να ξαναμπούμε σε κανονικούς ρυθμούς!

Την Κυριακή 22 Μαρτίου θα μαζευτούμε λοιπόν στη 1:00 στον Σιδηροδρομικό σταθμό των Τρικάλων, θα βγάλουμε και καμιά ομαδική φωτογραφία και θα πάμε για καφεδάκι στο κέντρο των Τρικάλων για να ανοίξει το μάτι των περισσοτέρων.

Στην συνέχεια θα πάμε για φαγητό στην "Παλιά Ιστορία" να πούμε για παλιές ιστορίες αλλά και να καταστρώσουμε και τις επόμενες συναντήσεις μας.

Μάλιστα ο καιρός θα θυμίζει λένε τον καιρό που έκανε στην Πανελλήνια αλλά εμείς δεν μασάμε απ'αυτά! Το μόνο που μασάμε είναι τα κρεατικά! ;)

Εδώ θα ήθελα να δηλώσετε την συμμετοχή σας ώστε να κλείσουμε τραπέζια. Να επισημάνω πως το κατάστημα επιλέχτηκε με πρόβλεψη και για όσους νηστεύουν.

Έλα να βλέπω συμμετοχές! :D

:blink::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: .

μεσα και εγω.αν δεν τυχει τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ανεβω με τον Φανούκο... Ξερω θα αργησετε... Θα κοιταμε τα τραινα με τον Φανούκο μεχρι να ερθετε με μια Ελληνικη παραδοσιακη φραπεδουμπα στο χερι... ΔΕΝ ΕΠΙΛΕΧΤΗΚΕ ΤΥΧΑΙΑ ΑΥΤΗ Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif Oσο για τα κρεατικά μετά, ενα εχω να πω.... ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ....!!!!!! new_lol.gif:rolleyes::mellow:<_< <_<

Link to comment
Share on other sites

αλλος απο λαρισα???????????

λοιπον προτεινω να μαζευτουμε στα Τ.Ε.Ι. λαρισας στις 11κ30 και μεχρι τις 12 να εχουμε φυγει

ο πανος παλι νηστευει? :D θα χαλασει την σιλουετα του και δεν θα ειναι πια το μοντελο του κλαμπ!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια λογω εκτακτης υποχρεωσης που προεκυψε για το μεσημερι της κυριακης δυσκολο να σας προλαβω νωρις, θα αργησω να επιστρεψω απο λαρισα!! ξενερωσα γμτ..

ελπιζω εστω κ αργα να σας προλαβω! αν αλλαξει κατι θα ξαναποσταρω.

υγ. ναι ρε σταυρο,αν δεν νηστευει ο πατηρ παναγιωτης ποιος θα νηστευει??τι ερωτησεις ειναι αυτες?? :lol: :lol:

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Τι να σας κανω που μου πεφτει λιιιιιγο μακρια, (λεμε τωρα) αλλιως θα σας ελεγα εγω για τα κοψιδια και τα γουρουνια και τα ψιψιψινια :lol:

Link to comment
Share on other sites

αλλος απο λαρισα???????????

λοιπον προτεινω να μαζευτουμε στα Τ.Ε.Ι. λαρισας στις 11κ30 και μεχρι τις 12 να εχουμε φυγει

ο πανος παλι νηστευει? :lol: θα χαλασει την σιλουετα του και δεν θα ειναι πια το μοντελο του κλαμπ!!!

:baby::baby::baby:tongue.giftongue.giftongue.gif

παιδια λογω εκτακτης υποχρεωσης που προεκυψε για το μεσημερι της κυριακης δυσκολο να σας προλαβω νωρις, θα αργησω να επιστρεψω απο λαρισα!! ξενερωσα γμτ..

ελπιζω εστω κ αργα να σας προλαβω! αν αλλαξει κατι θα ξαναποσταρω.

υγ. ναι ρε σταυρο,αν δεν νηστευει ο πατηρ παναγιωτης ποιος θα νηστευει??τι ερωτησεις ειναι αυτες?? :lol: :lol:

καλα τα λες.

να δω αν θα μπορεσω να ερθω γιατι κατι ετυχε τελευταια στιγμη γμτ...... knife.gifknife.gifknife.gif

Link to comment
Share on other sites

και εγω μια απουσια ακομα.ειμαι αθηνα

πανο εβαλες το μπαρομετρο του chaky chan??με την βιδα απο το ταμπλο εκανες τιποτα?

εγω δεν τα εβαλα τα φαναρια λογο αθηνας

Edited by zil
Link to comment
Share on other sites

και εγω μια απουσια ακομα.ειμαι αθηνα

πανο εβαλες το μπαρομετρο του chaky chan??με την βιδα απο το ταμπλο εκανες τιποτα?

εγω δεν τα εβαλα τα φαναρια λογο αθηνας

ελπιζω να περασατε καλα.δεν μπορεσα να ερθω λογο επισκεψεων..... ;):o :o

το μπαρομετρο του chaky chan θα το βαλω μαλλον σημερα.για να δουμε,........κανει και καρατιες???? :lol: :lol: :lol:

με την ευκαιρια να σε ευχαριστω zil για την εξυπηρετηση :lol::cry::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν μαζευτήκαμε και πολλά άτομα αλλά εμείς που ήμασταν νομίζω ότι περάσαμε καλά.

Στην συνάντησή μας στον Σιδηροδρομικό Σταθμό των Τρικάλων ήταν και ο chris_poloGTI ο οποίος δυστυχώς έφυγε για ταξίδι.

Για φαγητό στην Παλιά Ιστορία :thumbsup: πήγαμε οι:

STAVROS#MK4

alexd +Αποστόλης

FARINAS

GraveDigger

Για το τι φάγαμε δεν υπάρχουν πειστήρια, αλλά κάποιες φωτογραφίες θα βρείτε στο album.

Επόμενη συνάντηση στην Λάρισα στις 5 Απριλίου διότι πρέπει να ερευνήσουμε ένα σοβαρό θέμα που ελλείψει συμμετοχών δεν κατέστη δυνατόν να συζητήσουμε διεξοδικά σήμερα και να πάρουμε κάποια απόφαση.

Link to comment
Share on other sites

ela re paysania....tora to eida to mail.den eixa ti na kano xthes,gmt....

den eixa kai fagito xthes sto spiti kai ekana boltes na do pou tha fao.....

pote les gia tin epomeni???

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, σου τηλεφώνησα στο What's up, σε καλεσα και μου έλεγε πως δεν ανταποκρίνεται σε συνδρομητή.

Μόλις τώρα συνειδητοποίησα πως έχω και ένα Vodafone νούμερο από εσένα στην άλλη τη συσκευή :lol:

[...]

Επόμενη συνάντηση στην Λάρισα στις 5 Απριλίου διότι πρέπει να ερευνήσουμε ένα σοβαρό θέμα που ελλείψει συμμετοχών δεν κατέστη δυνατόν να συζητήσουμε διεξοδικά σήμερα και να πάρουμε κάποια απόφαση.

Link to comment
Share on other sites

Επόμενη συνάντηση στην Λάρισα στις 5 Απριλίου διότι πρέπει να ερευνήσουμε ένα σοβαρό θέμα που ελλείψει συμμετοχών δεν κατέστη δυνατόν να συζητήσουμε διεξοδικά σήμερα και να πάρουμε κάποια απόφαση.

Sorry που δεν μπορεσα να ερθω.....Αν κ ενημερωθηκα απο τον Φανη ηταν λιιιιιιιιιιιιιγο αργα!!Οποτε 5 Απριλιου ειμαι μεσα!

Edited by GraveDigger
Διόρθωση BB Code
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες μου είναι απαράδεκτες popeye.gif

αλλά ψιχάλιζε και βιαζόμουν για να μην μας πάσει βροχή...

Τώρα που τις ξαναβλέπω απορρώ με τον εαυτό μου dead.gif

Link to comment
Share on other sites

κριμα που δεν μπορεσα να μεινω εχασα και τα κοψιδια...Στην επομενη πιστευω να μην μου τυχει κατι...

Ο παππους τι εψαχνε στο αυτοκινητο σου προεδρε???

Edited by chris_poloGTI
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει Χρήστο θα υπάρξει κι άλλη σύντομα.

Ο πρόεδρος έχει κουρσάρα γι΄αυτό την κοίταζε ο παππούς!!!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.