Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Συναντήσεις Των Passats Στην Θεσσαλονίκη.

Recommended Posts

Τι θα γίνει? Θα κάνουμε καμιά συνάντηση? Χαθήκαμε!

Εγώ είμαι μέσα Νίκο και ο Γιάννης με τον οποίο συναντήθηκα την Παρασκευή είναι σε αναμονή. <_< Αύριο το πρωί θα δω και τον Κώστα μιας και έχουμε vagcom morning (άντε να δούμε πως θα τον συμμαζέψουμε τον μικρό!!!!) worthy.gif . Το αν θα παρευρεθώ στην συνάντηση βέβαια θα εξαρτηθεί και από την ημερομηνία πραγματοποίησής της.Λόγου χάρη την Δευτέρα το απόγευμα είμαι ελεύθερος.Τις επόμενες μέρες το βλέπω πολύ δύσκολο λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων. Πάντως αν βολέψει και έρθω στην συνάντηση ξεκινάω ήδη δίαιτα από αύριο!!! <_< ¨Εχουν συμπέσει πολλά γεγονότα τελευταία:εορταζόμενοι που χρωστάνε κάτι σαμπάνιες, παραλαβές καινούργιων τετράτροχων και μη μεταφορικών μέσων κτλ. :D Πρόεδρε αυτή τη συνάντηση δεν πρέπει να την χάσω με τίποτα γι αυτό πράξε τα δέοντα. tongue.gif

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση την Δευτέρα, 8 Ιουνίου στις 18:00 στο City Gate.

Παρακαλώ ενημερώστε αν σας βολεύει η ώρα και η μέρα, γιατί είναι και 3ήμερο και ίσως κάποιοι να λείπουν. Φυσικά όλοι καθαροί, πλυμένοι, γυαλισμένοι κλπ κλπ... <_<

1. Νίκος

2. Professor

3.

4.

5.

6.

7.

ΥΓ: όλοι να έρθετε νυστικοί. Κώστα να δεν σε βολεύει, στείλε μας την πιστωτική σου... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση την Δευτέρα, 8 Ιουνίου στις 18:00 στο City Gate.

Παρακαλώ ενημερώστε αν σας βολεύει η ώρα και η μέρα, γιατί είναι και 3ήμερο και ίσως κάποιοι να λείπουν. Φυσικά όλοι καθαροί, πλυμένοι, γυαλισμένοι κλπ κλπ... :D

1. Νίκος

2. Professor

3. Merlin aris

4.

5.

6.

7.

ΥΓ: όλοι να έρθετε νυστικοί. Κώστα να δεν σε βολεύει, στείλε μας την πιστωτική σου... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση την Δευτέρα, 8 Ιουνίου στις 18:00 στο City Gate.

Παρακαλώ ενημερώστε αν σας βολεύει η ώρα και η μέρα, γιατί είναι και 3ήμερο και ίσως κάποιοι να λείπουν. Φυσικά όλοι καθαροί, πλυμένοι, γυαλισμένοι κλπ κλπ... :D

1. Νίκος

2. Professor

3. Merlin aris

4. Pescarus (Ρώτησα το διαιοτολόγο και μου είπε πως αφού κερναει το παιδί με το καινούριο δίτροχο χαλάλι η δίαιτα για μια μέρα)

5.

6.

7.

ΥΓ: όλοι να έρθετε νυστικοί. Κώστα να δεν σε βολεύει, στείλε μας την πιστωτική σου... tongue.gif

Παρακαλώ η έξοδος - συνεστίαση να μεταφερθεί στο Kempinski

Edited by pescarus
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι όλοι λογαριάζετε χωρίς τον ξενοδόχο(moi) :lol: . Εγώ δεν ξέρω ακόμα αν θα βρίσκομαι εδώ εκείνη τη μέρα. Βλέπετε το Σαββατοκύριακο δουλεύω και μόνο εκείνη τη μέρα έχω ρεπό ώστε να μπορέσω να πάω κάπου. Το καλό είναι ότι την Τρίτη είμαι νύχτα, οπότε θα μπορώ να κάτσω και τη νύχτα εκεί, όπου και αν πάω. Δεν μπορούμε να το κάνουμε για Τρίτη ας πούμε?

Ας σκεφτείτε λίγο και αυτή την περίπτωση. Εμένα θα με βόλευε πολύ περισσότερο.

Αυτά, και κανονίστε να έχετε φάει και πιει όλοι σας προτού έρθετε στη συνάντηση :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Έχεις λιώσει! Σε έχει ξεζουμίσει! tongue.gif

¶σε τα σάπια ρε! Θα πας και μισή ώρα πιο μπροστά, για να βρεις καλές θέσεις parking και καλό τραπέζι! :lol:

Σοβαρά τώρα, εγώ Τρίτη, Τετάρτη δεν μπορώ. Οπότε αν δεν γίνει την Δευτέρα, πάμε για Πέμπτη κι έπειτα. Να καταλήξουμε ποιά μέρα, να ενημερωθούν όλοι... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις λιώσει! Σε έχει ξεζουμίσει! tongue.gif

¶σε τα σάπια ρε! Θα πας και μισή ώρα πιο μπροστά, για να βρεις καλές θέσεις parking και καλό τραπέζι! ;)

Σοβαρά τώρα, εγώ Τρίτη, Τετάρτη δεν μπορώ. Οπότε αν δεν γίνει την Δευτέρα, πάμε για Πέμπτη κι έπειτα. Να καταλήξουμε ποιά μέρα, να ενημερωθούν όλοι... ;)

Και ΄γω Πέμπτη και Παρασκευή ούτε με σφαίρες!! rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Και ΄γω Πέμπτη και Παρασκευή ούτε με σφαίρες!! rocket.gif

Οπότε ή Δευτέρα ή από Δευτέρα... :lol:

Μέχρι αύριο το απόγευμα θα έχει οριστικοποιηθεί...

Link to comment
Share on other sites

Οπότε ή Δευτέρα ή από Δευτέρα... <_<

Μέχρι αύριο το απόγευμα θα έχει οριστικοποιηθεί...

¶ντε ρε παιδιά μην ντρέπεστε δηλώστε συμμετοχή,όλα πληρωμένα είναι. <_< Εκτός και αν ισχύει το παρακάτω: "Θα φάμε,θα πιούμε και νηστικοί θα κοιμηθούμε" :lol::D

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Ναι , Ναι ισχύει tongue.gif

Μη ξεχάσετε να φέρετε και χρήματα ε! Οπότε μπορεί να γίνει και την άλλη Δευτέρα τότε. Εγώ έχω ρεπό τότε και βολεύει. Κανονίστε τότε. ΑΝ συνφωνείτε για την επόμενη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι , Ναι ισχύει tongue.gif

Μη ξεχάσετε να φέρετε και χρήματα ε! Οπότε μπορεί να γίνει και την άλλη Δευτέρα τότε. Εγώ έχω ρεπό τότε και βολεύει. Κανονίστε τότε. ΑΝ συνφωνείτε για την επόμενη.

Συμφωνώ για 15/06 (έχω περιθώριο να έρθω πιο πεινασμένος)

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ τότε, συμφωνούμε για την επόμενη Δευτέρα...

Συνάντηση την Δευτέρα, 15 Ιουνίου στις 18:00 στο City Gate.

1. Νίκος

2. anastos

3. pescarus

4.

5.

6.

7.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ τότε, συμφωνούμε για την επόμενη Δευτέρα...

Συνάντηση την Δευτέρα, 15 Ιουνίου στις 18:00 στο City Gate.

1. Νίκος

2. anastos

3. pescarus

4. Professor??

5.

6.

7.

Με ερωτηματικό παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ τότε, συμφωνούμε για την επόμενη Δευτέρα...

Συνάντηση την Δευτέρα, 15 Ιουνίου στις 18:00 στο City Gate.

Διαφωνώ με το City Gate. Προτείνω Cosmos να δούμε και ωραία κορίτσια

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ με το City Gate. Προτείνω Cosmos να δούμε και ωραία κορίτσια

Ρε μανία αυτό το παιδί! tongue.gif Θα πήξουμε μέχρι να φτάσουμε βρε! Τον Κώστα δεν τον σκέφτεσαι? Θα φάει παντόφλα όταν θα γυρίσει σπίτι!!! tongue.gif

Αν συμφωνείτε και οι υπόλοιποι, πείτε μου να το αλλάξω. Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση την Δευτέρα, 15 Ιουνίου στις 18:00 στο Cosmos.

1. Νίκος

2. anastos

3. pescarus

4. Professor??

5.

6.

7.

Για όσους δεν έχουν έρθει ξανά σε συνάντηση στο Cosmos, το σημείο στο οποίο μαζευόμαστε φαίνεται στον παρακάτω χάρτη...

cosmosvwc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και το COSMOS καλό είναι. Οπότε πάμε εκεί.

Μέσα και 'γω άντε να δούμε. :D Την άλλη φορά οπωσδήποτε για Καλλιθέα το βλέπω.Έτσι Γιάννη? Μην ξεχάσεις και τα βατραχοπέδιλα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και 'γω άντε να δούμε. :whistling: Την άλλη φορά οπωσδήποτε για Καλλιθέα το βλέπω.Έτσι Γιάννη? Μην ξεχάσεις και τα βατραχοπέδιλα. ;)

Την άλλη φορά θα πρέπει να βρούμε και χορηγούς, για να μας καλύψουν τις βενζίνες! tongue.gif

:D:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και 'γω άντε να δούμε. :rolleyes: Την άλλη φορά οπωσδήποτε για Καλλιθέα το βλέπω.Έτσι Γιάννη? Μην ξεχάσεις και τα βατραχοπέδιλα. B)

Kαι γω το ποιο πιθανο ειναι να ερθω!Αν δειτε πολλα φλας εκεινη την ωρα,εγω θα ειμαι tongue.giftongue.giftongue.gif !

Link to comment
Share on other sites

Kαι γω το ποιο πιθανο ειναι να ερθω!Αν δειτε πολλα φλας εκεινη την ωρα,εγω θα ειμαι tongue.giftongue.giftongue.gif !

??? <_< Έχω χάσει επεισόδια? Τι φλας ρε Δημήτρη? Έγινες φίρμα και δεν το πήραμε χαμπάρι? <_<

Συνάντηση την Δευτέρα, 15 Ιουνίου στις 18:00 στο Cosmos.

1. Νίκος

2. anastos

3. pescarus

4. Professor

5. merlin_aris

6.

7.

Link to comment
Share on other sites

??? <_< Έχω χάσει επεισόδια? Τι φλας ρε Δημήτρη? Έγινες φίρμα και δεν το πήραμε χαμπάρι? :baby:

Συνάντηση την Δευτέρα, 15 Ιουνίου στις 18:00 στο Cosmos.

1. Νίκος

2. anastos

3. pescarus

4. Professor

5. merlin_aris

6.

7.

Εννοεί τις κλήσεις που θα έχει φάει ερχόμενος με 1000. tongue.gif Σας έχει βάλει τα γυαλιά και με αποδείξεις μάλιστα. :baby: Ο πιο γνήσιος γκαζοφονιάς της παρέας είναι. tongue.gif

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Εννοεί τις κλήσεις που θα έχει φάει ερχόμενος με 1000. tongue.gif Σας έχει βάλει τα γυαλιά και με αποδείξεις μάλιστα. :baby: Ο πιο γνήσιος γκαζοφονιάς της παρέας είναι. tongue.gif

Πεστα ρε Γιωργο <_<:baby::baby: !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.