Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Συναντήσεις Των Passats Στην Θεσσαλονίκη.

Recommended Posts

Είμαι δύσκολα τελευταία αλλά θα προσπαθήσω, με διευκολύνει πολύ και το μέρος.

Έτσι μπράβο Δήμο άντε να μαζευόμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

+1 εκτός απροόπτου...

γιώργος

Καλορίζικο και καλοτάξιδο το cc εύχομαι στο νέο και μικρότερο μάλιστα μέλος της παρέας. B) Επιτέλους ο Δημήτρης με το cc δεν θα είναι πια μόνος. mf_tshirt.gif

Link to comment
Share on other sites

+1 εκτός απροόπτου...

γιώργος

Καλως ηρθες Γιωργο ;) !Δυο cc επιτελους rocket.gifrocket.gifnew_sugkrotima.gif !Καλοριζικο , καλοταξιδο και να το χαρεις γιατι πως να το κανουμε εχεις το πιο ομορφο αυτοκινητο!Passat cc rules!!! :D

Link to comment
Share on other sites

...γιατι πως να το κανουμε εχεις το πιο ομορφο αυτοκινητο!Passat cc rules!!!...

Ε! ;) Για συμμαζευτείτε λίγο τα μικρά! :D Όχι να σηκώσουμε και κεφάλι! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά απο Κομοτηνή...

Υπάρχει πιθανότητα να παρευρεθώ κι εγώ στην συνάντηση με την passatia μου...

Δεν είναι πάντως 100% σίγουρο,αλλά θα το προσπαθήσω να είμαι εκεί και να τα πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά απο Κομοτηνή...

Υπάρχει πιθανότητα να παρευρεθώ κι εγώ στην συνάντηση με την passatia μου...

Δεν είναι πάντως 100% σίγουρο,αλλά θα το προσπαθήσω να είμαι εκεί και να τα πούμε.

Ωραίος ο Σάκης!!!! :lol: Σε περιμένουμε λοιπόν να σε γνωρίσουμε και από κοντά την Δευτέρα. mf_tshirt.gif Πάνο τι έγινε? Για οργάνωσε τους πασσατόβιους της περιοχής σου γιατί βλέπω πως έχουμε ρεύμα :lol: .

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Ωχ!!! Τι εγινε ρε παιδια??? Κομοτηνη βλεπω...!!!!!! Τι νομιζατε δε θα μαζεψει η Κομοτηνη passat? Μπραβο ρε Σακη ελπιζω αν μπορεσεις να πας,να αντιπροσωπευσεις επαξια ολα τα εγγεγραμμένα μελη με Passat (εμενα και εσενα δηλαδη)στην συναντηση Passatαδων Θεσσαλονικης,καθαρος και γυαλισμενος.

Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση την Δευτέρα, 15 Ιουνίου στις 18:00 στο Cosmos.

1. Νίκος

2. anastos

3. pescarus

4. Professor

5. merlin_aris

6. gcar

7. gpalat

8. Sakis_1.8T

9. mourh

10. peolinio

11.

12.

Καλώς όρισες Σάκη! Μα καλά, τι κάνετε στην Κομοτηνή?? Οργανωθείτε!! tongue.gif Πολύ ευχαρίστως να έρθεις στην παρέα μας την Δευτέρα! ;)

Λοιπόν, αγάδες της Θεσσαλονίκης που δεν το κουνάτε ρούπι, ορίστε άλλος ένας λόγος να πάμε στην Καβάλα μια βόλτα! Θα έχουμε διαπολιτιακή (Θεσ/νίκης-Κομοτηνής) συνάντηση του club! tongue.gif

*EDIT: ωραία, αυτή τη φορά θα είμαστε πολύς κοσμάκης.. :) Θα έχουμε και συμμετοχές με Golf! ;)

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

σε ποιο parking θα μαζευτειτε ?στο επομενο απο τα δελφινακια?P3 αν θυμαμαι καλα κ απο οτι καταλαβα απο το σχεδιαγραμμα....

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

σε ποιο parking θα μαζευτειτε ?στο επομενο απο τα δελφινακια?P3 αν θυμαμαι καλα κ απο οτι καταλαβα απο το σχεδιαγραμμα....

Να σου πω την αλήθεια, δεν έχω ιδέα αν είναι το Ρ3 ή το Ρ4 ή όποιο άλλο... <_< Αλλά όπως δείχνει και ο "χάρτης", είναι η τελευταία είσοδος όπως μπαίνουμε από την κάτω πλευρά... Ε, καλά, δε νομίζω να μη φαινόμαστε! Εξάλλου οι βάρκες φαίνονται από μακριά, έχουν μεγάλα κατάρτια, φουγάρα κλπ κλπ... tongue.gif

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

οκ πρεπει να ειναι το ιδιο μερος που ειχαμε δωσει συναντηση κατι μηνες πριν με τα παιδια (τα υπολοιπα γκολφακια που σχεδιαζουν να ερθουν) οποτε δε θα ειναι προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση την Δευτέρα, 15 Ιουνίου στις 18:00 στο Cosmos.

1. Νίκος

2. anastos

3. pescarus

4. Professor

5. merlin_aris

6. gcar

7. gpalat

8. Sakis_1.8T

9. mourh

10. peolinio

11. Κοσμάς

12.

Έφτασε η μέρα... Όλοι καθαροί και γυαλισμένοι παρακαλώ! Θα μαζευτούμε τελικά αρκετός κόσμος! :D

Link to comment
Share on other sites

δε προλαβαινω να καθαρισω το golf προτιμω να καθαριστω εγωtongue.gif

ισα ισα που προλαβαινω να σκασω μυτη μετα την δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Έγινε - και με επιτυχία θα έλεγα - η συνάντηση των Passat με την συμμετοχή βεβαίως και των φίλων με τα Golf. Ήμασταν άπαντες παρόντες (εκτός από τον Sakis_1.8T) με επιπλέον 2 Golf τα οποία δεν ήταν στη λίστα μας (επειδή δεν ξέρω τα nickname τους, ας τα γράψουν για να ξέρουμε ποιοί ήταν! :D ). 7 Passat λοιπόν, και 5 Golf, κάναμε καλή εντύπωση μέσα στο Parking του Cosmos. Η παρέα πήγε για καφέ (αφού ήρθε και ο ΜΟΝΟ 20 λεπτά αργοπορημένος pescarus!)

Ώρα 18:20, ο Γιάννης κάπου στο parking με το αμάξι, ψάχνει να μας βρει, η παρέα περπατάει προς το cafe αφού έχουμε ήδη πάρει 6-7 φορές τηλέφωνο να δούμε που είναι...

παρέα= "¶ντε ρε Γιάννη! Που είσαι ρε?? 100 τηλέφωνα κάναμε!"

pescarus= "Ρε παδιά στην ώρα μου ήρθα!"

παρέα= "Τι ώρα είχαμε ραντεβού ρε Γιάννη??"

pescarus= "Στις 18:00:"

παρέα= "Και τι ώρα είναι τώρα?"

pescarus= "18:20!"

παρέα= :o

pescarus= "Ε, εντάξε ρε παιδιά, νορμάλ ώρα είναι!!!"....

;)B):lol:

Πρέπει να κανονίσουμε να πάμε και μια ομαδική βόλτα στον Στάθη, να ενημερωθούμε για τα προγράμματα της APR (υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον από αρκετούς) και να οργανώσουμε ίσως κι ένα Dynoday! :D

Όρίστε και οι φωτογραφίες από την συνάντηση. Ξέχασα τον τρίποδά μου βέβαια και δεν είναι και οι καλύτερες δυνατές! ;) Ειδικά το βράδυ που είχαμε μείνει μόνο τα Passat, μόνο μία βγήκε καθαρή... Από τις φώτο λείπει το αμάξι του Δήμου (gcar), ο οποίος έπρεπε να αποχωρήσει νωρίς λόγω υποχρεώσεων...

flat.jpg

allfront.jpg

backx.jpg

golfront.jpg

golback.jpg

allback.jpg

allside.jpg

nightback.jpg

Ξέχασα να σας πω και για το ρημάδι το "κόκκινο τηλέφωνο", το οποίο χτυπούσε συνέχεια και δεν άφηνε μερικούς-μερικούς να πιούνε τον καφέ τους!!!! tongue.gif

upyours.gifupyours.gifupyours.gifnew_lol.gif

phones.jpg

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

απαιχτες οι φωτος νικο,

τις μικρυνες για να τις ανεβασεις?αποκλειεται η τουμπανοκαμερα σου να βγαζει 800χ600 μονο

αν τις εχεις σε οριτζιναλ size ανεβασε τες κ σε κανα rapidshare αν δε βαριεσαι η σου στελνω ενα email

τα αλλα 2 γκολφακια ηταν του Mike21gt κ το αλλο το παιδι ονομαζεται αλεξανδρος αλλα δε ξερω αν

ειναι η γραφει εδω μεσα.

Η συναντηση ειχε απολυτη επιτυχια (passat + golf &Uber Alles).Τα καημενα τα mazda ηρθαν κ εφυγαν

χαρηκα που σας γνωρισα παιδια κ σε αναμονη για την επομενη

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

αν τις εχεις σε οριτζιναλ size ανεβασε τες κ σε κανα rapidshare αν δε βαριεσαι η σου στελνω ενα email

Αν δεν σου κάνει κόπο, στείλε μου με pm το e-mail σου, να σου τις στείλω. Τις θέλεις σε εντελώς original μέγεθος (4416x3312) ή να τις μικρύνω λίγο??? :wacko:

Η συναντηση ειχε απολυτη επιτυχια (passat + golf Über Alles).Τα καημενα τα mazda ηρθαν κ εφυγαν

χαρηκα που σας γνωρισα παιδια κ σε αναμονη για την επομενη

Χαίρομαι που περάσατε κι εσείς κάλα! Στο χέρι μας είναι να μη χαθούμε! Ήθελα να ρωτήσω και 2 πράγματα για το Golfάκι της συζήγου αλλά δεν πρόλαβα... :rolleyes: Την επόμενη φορά!! (ίσως να είναι στην συνάντηση και η ίδια με το αμάξι της!) :D

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πριν να εξαφανιστούμε όλοι για τις διακοπές καλό θα ήταν να βρεθούμε εντός της επόμενης εβδομάδας (?) για ένα καφεδάκι ή και για μπύρα με τα απαραίτητα συνοδευτικά και να συζητήσουμε για το που θα πάμε και γενικότερα για τα σχέδιά μας κατά την περίοδο των διακοπών.Καταθέστε λοιπόν τις προτάσεις σας για τόπο και χρόνο της συνάντησης. mf_tshirt.gif

ΥΓ.Τον Γιάννη παιδιά μην τον λάβετε υπόψιν στις προτάσεις γιατί ήδη εκτοίει ποινή από την προηγούμενη συνάντηση. :) Συμφωνείς Πρόεδρε? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.