Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Συναντήσεις Των Passats Στην Θεσσαλονίκη.

Recommended Posts

Παιδια λογω ασθενειας δεν θα μπορεσω να ερθω!Γιαννη εχεις pm!

Κρίμα Δημήτρη και έχουμε καιρό να σε δούμε!!!laugh.gif Από την ΜΑΤΑ ΧΑΡΙ έχεις καιρό να περάσεις ή δεν σε πετυχαίνω?Τέλος πάντων σου εύχομαι καλή ανάρρωση και παρών στην επόμενη συνάντηση.drinks.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λογω ασθενειας δεν θα μπορεσω να ερθω!Γιαννη εχεις pm!

Περαστικά σου Δημήτρη!...

Ωραία ήταν και χθες. Μαζευτήκαμε 7 άτομα (από την λίστα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11). Έριχνε βέβαια αυτή την ηλίθια βροχή συνέχεια. Τα είπαμε, τα ήπιαμε, τα φαγάμε (εθεάθει ένας τύπος που όταν τον είδαμε του είπαμε ότι αδυνάτισε και μετά πλάκωσε τα γλυκά!). Το μαγαζί έχει 2 θετικά, μεγάλο parking κι εύκολο σημείο, αλλά μας απογοήτευσε λίγο σαν χώρος και εξυπηρέτηση... Την επόμενη φορά κάπου αλλού! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έρχονται γιορτές και θα χαθούμε όλοι λίγο πολύ καλό είναι να βρεθούμε μέσα στην επόμενη εβδομάδαB).Συνήθως ο Νίκος ανοίγει την αυλαία των συναντήσεων αλλά επειδή τελευταία ειναι πολυάσχολος και αγχωμένος με τις βελτιώσεις του passat του:D, παίρνω λοιπόν εγώ την πρωτοβουλία και προτείνω συνάντηση την Τρίτη 22/12 και ώρα 19.30' στο πάρκινγκ του citygate στην δυτική είσοδο της πόλης.iconcool5lw.gifΝίκο αν έχεις καμιά καλύτερη ιδέα για το μέρος της συνάντησης είμαστε μαζί σου.:ninja:

Συμμετοχές:

1.Professor

2.anastos

3.Pescarus

Link to comment
Share on other sites

Συμμετοχές:

1.Professor

2.anastos

3.Pescarus

4.Νίκος

5.

6.

Γιώργο δεν έχω καμιά ιδέα (ακόμη τουλάχιστον). Τρίτη πάντως είναι μια χαρά για μένα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έρχονται γιορτές και θα χαθούμε όλοι λίγο πολύ καλό είναι να βρεθούμε μέσα στην επόμενη εβδομάδα:drinks:.Συνήθως ο Νίκος ανοίγει την αυλαία των συναντήσεων αλλά επειδή τελευταία ειναι πολυάσχολος και αγχωμένος με τις βελτιώσεις του passat του:drinks:, παίρνω λοιπόν εγώ την πρωτοβουλία και προτείνω συνάντηση την Τρίτη 22/12 και ώρα 19.30' στο πάρκινγκ του citygate στην δυτική είσοδο της πόλης.iconcool5lw.gifΝίκο αν έχεις καμιά καλύτερη ιδέα για το μέρος της συνάντησης είμαστε μαζί σου.:drinks:

Συμμετοχές:

1.Professor

2.anastos

3.Pescarus

Αμαν πια με το citygate πάμε καλύτερα Cosmos να βγούμε και φωτογραφία με τον Αι-Βασίλη ;)

Link to comment
Share on other sites

Αμαν πια με το citygate πάμε καλύτερα Cosmos να βγούμε και φωτογραφία με τον Αι-Βασίλη ;)

Όχι Cosmos ρε!!! Γίνεται χαμός! Σήμερα ήμουν εκεί... ¶σε που υπάρχει και μεγάλη πιθανότητα να φάμε καμιά ήττα στον περιφεριακό και να φτάσουμε στις 22:00!!!

Προτείνετε κάτι άλλο αν δεν θέλετε City Gate, αλλά κάπου δυτικά, μην κάνουμε ολόκληρα ταξίδια στην κίνηση! ¶σε που υπάρχει περίπτωση να έχουμε και επισκέψεις από Βέροια και Κατερίνη, οπότε είναι καλύτερα δυτικά... :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Όχι Cosmos ρε!!! Γίνεται χαμός! Σήμερα ήμουν εκεί... ¶σε που υπάρχει και μεγάλη πιθανότητα να φάμε καμιά ήττα στον περιφεριακό και να φτάσουμε στις 22:00!!!

Προτείνετε κάτι άλλο αν δεν θέλετε City Gate, αλλά κάπου δυτικά, μην κάνουμε ολόκληρα ταξίδια στην κίνηση! ¶σε που υπάρχει περίπτωση να έχουμε και επισκέψεις από Βέροια και Κατερίνη, οπότε είναι καλύτερα δυτικά... wink.gif

στα ΚΤΕΛ ??? Η σε 1 καντινα εκει στην Σινδο κοντα χαχαblink.gif

Link to comment
Share on other sites

στα ΚΤΕΛ ??? Η σε 1 καντινα εκει στην Σινδο κοντα χαχαblink.gif

Λέω κι εγώ! Που χάθηκε!?... Θα έρθεις ρε? Φέρε και μερικές κανάτες, να πάρεις και λίγο τσάι για το σπίτι! :lazy: Μου θέλεις και Σίνδο! upyours.gif Σοβαρά τώρα, κανόνισε να έρθεις! Παίζει να έρθουν και Billgr-4 και TST από Βέροια και Κατερινή. Μη μείνει το Κιλκίς πίσω!!! :p Θα έρθει και ο Γιώργος.

Κοσμά, Τάσο, Speedy!!! :diablo: Που είστε ρε? ¶ντε πάμε για καμιά μπυρίτσα... :lazy:

Συμμετοχές:

1. Professor

2. anastos

3. Pescarus

4. Νίκος

5. ktm25089

6.

7.

8.

Link to comment
Share on other sites

εσυ μην μιλας που με εχεις συνδεσει με Καιρο και Καμποτζη 3 φορες , λουλου ..thumbsdown.gif

Αν το κανετε πιο αργα κατι μπορει να γινει ......

Ειπαμε τα τρενα κυκλοφορουν τα μεσανυχτα withstupid.gif

Link to comment
Share on other sites

εσυ μην μιλας που με εχεις συνδεσει με Καιρο και Καμποτζη 3 φορες , λουλου ..thumbsdown.gif

new_iloveyou.gif

Αν το κανετε πιο αργα κατι μπορει να γινει ......

Έλα και πιο αργά ρε συ! Μέχρι τις 10-11 θα είμαστε εκεί! (εγώ τουλάχιστον)...

Ειπαμε τα τρενα κυκλοφορουν τα μεσανυχτα withstupid.gif

knife.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμμετοχές:

1. Professor

2. anastos

3. Pescarus

4. Νίκος

5. ktm25089

6. Speedy

7. TST

8. Billgr-4 (?)

9. peolinio (αργά) (δεν μπορεί να έρθει και γρήγορα!) :pardon:

10.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι παιδιά αλλά προέκυψε κάτι και δυστυχώς δεν θα μπορέσω την Τρίτη να παρευρεθώ στην συνάντηση.:good:

Link to comment
Share on other sites

Ώπα Παιδιά Πού Θα Γίνει Εντέλει Η Συνάντηση;;;;;Παίζει Να Έρθω Και Γω.

Αύριο (22/12) στις 19:30 στο ανοιχτό parking του City Gate.

Συμμετοχές:

1. anastos

2. Pescarus

3. Νίκος

4. ktm25089

5. Speedy

6. TST

7. Billgr-4 (+1 φίλος του?)

8. peolinio (αργά) (δεν μπορεί να έρθει και γρήγορα!)

9. SAVVASGT

10. Κοσμάς

11.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Έγινε χθες η συνάντηση στο City Gate. Τα είπαμε, πειράξαμε ο ένας τον άλλον, ήπιαμε τον καφέ μας (η εξυπηρέτηση άγγιζε τα όρια του self service βέβαια), αλλάξαμε λάμπες, ασφάλειες... :)

Κρίμα που δεν μπόρεσε να μείνει ο Professor (έφερε μόνο λάμπες κι έφυγε). Όχι τίποτα, δίχως τα φώτα του, κάψανε και μια ασφάλεια τα αλάνια αλλάζοντας την λάμπα. :p Καλά, για τον anasto δεν γράφω, θα του τα ψάλω από κοντά! (ακούς παππού?) :p

Μας επισκέφθηκε και ο Μάνθος (TST) από την Κατερινή! Μεγάλη μας τιμή Μάνθο που έκανες τόσα χλμ! Σου χρωστάμε κι εμείς επίσκεψη τώρα! :D Επίσης σου χρωστάμε μια αλλαγή τα πίσω φανάρια σε σχήμα "donut", για να γίνεις κι εσύ "ένας από εμάς"! (Χαρακτηρστικό των Passat του club ως αναγνωριστικό!) :D

Επίσης Billgr-4, peolinio και SAVVASGT δεν μπόρεσαν να έρθουν. Την επόμενη φορά ίσως. Αυτοί χάσανε! :p

Συμμετοχή έκπληξη είχαμε από τον Αλέξανδρο. ;) Εγώ προσωπικά είχα και καιρό να τον δω!

Επόμενη συνάντηση λοιπόν, με το νέο χρόνο! Εύχομαι σε όλους καλές γιορτές, καλή ξεκούραση στις διακοπές τους και προσοχή στους δρόμους! ;)

ΥΓ#1: Αν θέλετε να βάλετε LED λάμπα στον χώρο αποσκευών, βγάλτε πρώτα την ασφάλεια γιατί πιθανόν να καεί (ρε συ Κοσμά, που θα βρεις ασφάλεια από το Wolfsburg??) upyours.gif

ΥΓ#2: Χρήστο, έχω ένα σετ λάμπες για σένα. Ο Γιώργος μου είπε ότι πρέπει να μου δώσεις 285€ για να τις πάρεις. Κανόνισε... upyours.gif

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

ΥΓ#2: Χρήστο, έχω ένα σετ λάμπες για σένα. Ο Γιώργος μου είπε ότι πρέπει να μου δώσεις 285€ για να τις πάρεις. Κανόνισε... upyours.gif

μα καλα τι λαμπες ειναι αυτες ?new_rtfm.gif Τις ψειρες θελω να φωταγωγησω οχι το Ολυμπιακο Σταδιο machinegun.gif

Αλλα τα πραγματα αλλαζουν αν μου κανεις εσυ την τοποθετηση ντυμενος αγιοβασιλιτσα φορωντας μπικινι με στρινγκ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

μα καλα τι λαμπες ειναι αυτες ?new_rtfm.gif Τις ψειρες θελω να φωταγωγησω οχι το Ολυμπιακο Σταδιο machinegun.gif

Πήρανε αξία επειδή μπήκανε στο αμάξι μου! :):D:D

Αλλα τα πραγματα αλλαζουν αν μου κανεις εσυ την τοποθετηση ντυμενος αγιοβασιλιτσα φορωντας μπικινι με στρινγκ !!!!!

In your dreams.... upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάλι ο Γιάννης την έκανε την ζημιά??whistling.gif Ποιος είχε σειρά τώρα??Ο Κοσμάς?yahoo.gif

Χάρηκα ιδιαίτερα που περάσατε καλά και λυπήθηκα που δεν γνώρισα το πασσατοστέλεχος από την Κατερίνη.sad.gif

Καλές Γιορτές σε όλους εύχομαι και να δώσουμε βροντερό παρόν στην επόμενη συνάντηση μετά την άφιξη του νέου έτους. biggrin.gif

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Τα ερωτηματα ειναι δυο................

Ποσοι κατοχοι VW χρειαζονται για να αλλαχτει μια λαμπα στην πλαφονιερα του πορτ-παγκαζ?

Και ποσο χρεωνεις την ασφαλεια (απο το wolfsburg την εφερα,γνησια ειναι!!)οταν ο κατοχος θα μεινει μεσα στο σκοταδι με καμμενη ασφαλεια??

Link to comment
Share on other sites

Τα ερωτηματα ειναι δυο................

Ποσοι κατοχοι VW χρειαζονται για να αλλαχτει μια λαμπα στην πλαφονιερα του πορτ-παγκαζ?

Και ποσο χρεωνεις την ασφαλεια (απο το wolfsburg την εφερα,γνησια ειναι!!)οταν ο κατοχος θα μεινει μεσα στο σκοταδι με καμμενη ασφαλεια??

Πουλάκι μου... σε ξέχασα εσένα! Για κάτσε να σε στρώσω λίγο! Έχω άλλα 2 ερωτήματα!... :p

1. Πόσοι κάτοχοι VW Golf V 122 χρειάζονται για να βάλουν ζάχαρη στον καφέ?? :)

2. Τι δικαιολογία βρίσκει ο 122άρης TSI όταν τον κολλάει ο 16άρης FSI?? (ότι πάει και καλά εκτάκτως στον κουμπάρο του?) upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Πουλάκι μου... σε ξέχασα εσένα! Για κάτσε να σε στρώσω λίγο! Έχω άλλα 2 ερωτήματα!... :whistling:

1. Πόσοι κάτοχοι VW Golf V 122 χρειάζονται για να βάλουν ζάχαρη στον καφέ?? :thumbsup:

2. Τι δικαιολογία βρίσκει ο 122άρης TSI όταν τον κολλάει ο 16άρης FSI?? (ότι πάει και καλά εκτάκτως στον κουμπάρο του?) upyours.gif

απαντησεις

1.Σιγουρα λιγοτεροι απο οσοι χρειαζονται για να αλλαξουν λαμπα και μαλιστα καινε και την ασφαλεια.Ο αλλος κατοχος δεν ειναι 122 αλλα wannabe edition 30 οταν μεγαλωσει. :p :p

2.καλα αυτα τα FSI.Αλλα εαν βαλουμε κοντρα μεχρι δευτερα.Εαν βαλει τριτη μαυρο φιδι που με εφαγε.Εκει ανοιγει το μοτερ sillyhorse1rb5.gif

Δεν μου λες καμια βολτα με το οικογενειακο αυτοκινητο ποτε θα μας κανεις?τωρα που εχει και βοηθημα παρκαρισματος στην οπισθεν upyours.gifupyours.gif

Edited by ktm25089
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λες καμια βολτα με το οικογενειακο αυτοκινητο ποτε θα μας κανεις?τωρα που εχει και βοηθημα παρκαρισματος στην οπισθεν upyours.gifupyours.gif

Όποτε θέλεις! Τι να σε κάνω, που εκεί που πείνουμε καφέ, εσύ σηκώνεσαι και φεύγεις! Δεν έκατσες μέχρι το τέλος, να πηγαίναμε μια βόλτα μέχρι την Κατερίνη, να συνοδεύαμε τον Μάνθο πίσω... :thumbsup:

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.