Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Συναντήσεις Των Passats Στην Θεσσαλονίκη.

Recommended Posts

δυσκολη μερα ξερω καμια 30αρια Δημητριδες που πρεπει να παω αμα γειωσω καμια 20αρια ισως τα

καταφερω να ερθω tongue.gif αν και θα ειμαι σαν μυγα μες το γαλα ολοι εχεται καινουργια passat ^_^

θα το προσπαθησω

Έλα εσύ και δεν θα είσαι καθόλου σαν την μύγα! Θα έχουμε και Golf στην παρέα... :( Εξάλλου ο καφές θα είναι νωρίς, οπότε προλαβαίνεις να πας μετά και στους Δημήτρηδες... :(

Σε κάθε περίπτωση δέχονται και πιστωτική Νίκο έτσι δεν είναι????Μην κουβαλάει και ένα σωρό χρήματα ο άνθρωπος. tongue.gif

;)

Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε περίπτωση δέχονται και πιστωτική Νίκο έτσι δεν είναι????Μην κουβαλάει και ένα σωρό χρήματα ο άνθρωπος. tongue.gif

ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ PRINCE GOLDEN TASTE ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε passatο-μπαμπάδες ? σαν φάγανε οι οικογένειες και χαθήκατε ? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Οι δουλειές μας φάγανε αδερφέ... Μετά το Trackday θα είμαι έτοιμος εγώ για καφεδάκι! Προς το παρόν τρέχω πολύ με τη δουλειά και να ετοιμάσω το Stilo! Εξάλλου γίνονται και κάποιες αλλαγές στο Passat, οπότε θα σας έρθω και ανανεωμένος... :D

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε passatο-μπαμπάδες ? σαν φάγανε οι οικογένειες και χαθήκατε ? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Πες τα ρε Κοσμά μπράβο!!!Εγώ φωνάζω και αυτοί δεν μ' ακούνε:whistling:.Ένα είναι σίγουρο!!!Στην επόμενη συνάντηση θα δούμε το passat του Νίκου όχι ανανεωμένο αλλά μεταλλαγμένο σε κιτ.sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε Κοσμά μπράβο!!!Εγώ φωνάζω και αυτοί δεν μ' ακούνε8).Ένα είναι σίγουρο!!!Στην επόμενη συνάντηση θα δούμε το passat του Νίκου όχι ανανεωμένο αλλά μεταλλαγμένο σε κιτ.sillyhorse1rb5.gif

Ετσι οπως το εκανε σε λιγο θα ερχετε μονο του!

Link to comment
Share on other sites

Οι δουλειές μας φάγανε αδερφέ... Μετά το Trackday θα είμαι έτοιμος εγώ για καφεδάκι! Προς το παρόν τρέχω πολύ με τη δουλειά και να ετοιμάσω το Stilo! Εξάλλου γίνονται και κάποιες αλλαγές στο Passat, οπότε θα σας έρθω και ανανεωμένος... :o

Νίκο, βάλε καμμιά ημερομηνία για την επόμενη βδομάδα απόγευμα (Τετάρτη θα με βόλευε) για καφέ μήπως και έρθουν και οι νέοι συνάδερφοι από Θεσσαλονίκη .:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, βάλε καμμιά ημερομηνία για την επόμενη βδομάδα απόγευμα (Τετάρτη θα με βόλευε) για καφέ μήπως και έρθουν και οι νέοι συνάδερφοι από Θεσσαλονίκη .:thumbsup:

Λοιπόν, ρίχνω μια αρχική πρόταση και την τροποποιούμε όπως θέλουμε... ¶ντε να μαζευτούμε πολλοί, να τα πούμε, γιατί πλησιάζουν μετά οι γιορτές και θα εξαφανιστούμε πάλι! Περιμένω να δω και τους Ωραιοκαστρινούς την Τετάρτη, αφού θα βρεθούμε μόλις 2 βήματα από το σπίτι μας! :)

Συνάντηση την Τετάρτη 02 Δεκεμβρίου, στις 20:00 στο Nouvele (στον δρόμο για Ωραιόκαστρο - βλέπε χάρτη).

1. Νίκος

2. Professor

3.

4.

5.

6.

7.

8.

nouvele.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω κι εγώ αλλά κατά τις 10 και κάτι θα φύγω για δουλειά...

Αυτή την ώρα συνήθως το διαλύουμε και εμείς οι πασσατομπαμπάδες Κοσμά.:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ρίχνω μια αρχική πρόταση και την τροποποιούμε όπως θέλουμε... Άντε να μαζευτούμε πολλοί, να τα πούμε, γιατί πλησιάζουν μετά οι γιορτές και θα εξαφανιστούμε πάλι! Περιμένω να δω και τους Ωραιοκαστρινούς την Τετάρτη, αφού θα βρεθούμε μόλις 2 βήματα από το σπίτι μας! 8P

Συνάντηση την Τετάρτη 02 Δεκεμβρίου, στις 20:00 στο Nouvele (στον δρόμο για Ωραιόκαστρο - βλέπε χάρτη).

1. Νίκος

2. Professor

3. isos

4. Κοσμάς

5. anastos

6. Pescarus

7.

8.

nouvele.jpg

Βρε καλώστoνα τον iso. Άντε και οι υπόλοιποι σιγά-σιγά!!!!!:good:

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

εμενα με βολευει αν και ειπατε για Ωραιοκαστρινούς :whistling:

Δεν είπαμε να μαζευτούμε μόνον Ωραιοκαστρινοί, αλλά ότι θα είναι γαϊδουριά να μην πάμε οι Ωραιοκαστρινοί... 8P

Μάλλον θα πρέπει να οργανώνουμε συναντήσεις "κατά τόπους", ώστε να ανγκάζουμε άτομα που δεν έρχονται, να έρχονται και αυτά... :good:

¶ντε, οι υπόλοιποι "θαμώνες" που είναι? Κώστα να έρθεις ή με το Passat ή καθόλου! "Παπάκια" δεν θέλουμε στην συνάντηση! :whistling: Κι εσύ Γιάννη, ή με 19άρες ή με το Mitsubishi! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύεις ρε :p που εμείς τα νιάτα είμαστε και μηχανόβιοι, ενώ τα τάχα νιάτα από τετράτροχο σε τετράτροχο.Πρόσεχε μην πέσεις :D .

Θα είμαι και εγώ παρόν με το πολυτελές :thumbsup: :thumbsup: .

Αλλά μετά δουλειααααααααααά

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύεις ρε :p που εμείς τα νιάτα είμαστε και μηχανόβιοι, ενώ τα τάχα νιάτα από τετράτροχο σε τετράτροχο.Πρόσεχε μην πέσεις :lol: .

Θα είμαι και εγώ παρόν με το πολυτελές :thumbsup: :thumbsup: .

Αλλά μετά δουλειααααααααααά

Καλά ρε! Πρέπει να σας βρίζω για να εμφανιστείται? Έλα με ότι θέλεις, ούτως ή άλλως και τα 2 μούφες είναι! upyours.gif Είδες εγώ το νιάτο! Κυκλοφορώ και με το λευκό το τούμπανο... :)

Link to comment
Share on other sites

Που σαι ρε Γιάννη??;) Νίκο αυτός πάει χάθηκε......ρε μπας και τουρμπίζει το mitsibushi???knife.gifΓια 19άρες δεν τον βλέπω ακόμη να ΄ναι έτοιμος.glare.gifΠάντως ένα είναι σίγουρο τώρα που είναι και εντός έδρας ότι θα εμφανισθεί με το mitsibushi και με το καρότσι του lidl για τα απαραίτητα ψώνια.;)

Link to comment
Share on other sites

Επαναπατριστικα..... :rofl::lol::whistling:

¶μα χρειάζεσαι μαθήματα ελληνικής γλώσσας σφύρα και έφτασα.....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

¶ντε να μαζευόμαστε αύριο!!! Τους Ωραιοκαστρινούς δεν βλέπω όμως!... :o Ρε παιδιά ρόμπα θα γίνουμε! :o

Όλοι καλοδεχούμενοι λέμε! Θα έχει και free Συριακό γλυκό!!! :o

Συνάντηση την Τετάρτη 02 Δεκεμβρίου, στις 20:00 στο Nouvele (στον δρόμο για Ωραιόκαστρο - βλέπε χάρτη).

1. Νίκος

2. Professor

3. isos

4. Κοσμάς

5. anastos

6. Pescarus

7. mourh (παίζεται)

8. STELIOS_GOLF_6_TSI (επίσης παίζεται)

9. gpalat (παίζεται και αυτός)

10.

11.

Link to comment
Share on other sites

¶ντε να μαζευόμαστε αύριο!!! Τους Ωραιοκαστρινούς δεν βλέπω όμως!... :o Ρε παιδιά ρόμπα θα γίνουμε! :o

Όλοι καλοδεχούμενοι λέμε! Θα έχει και free Συριακό γλυκό!!! :o

Συνάντηση την Τετάρτη 02 Δεκεμβρίου, στις 20:00 στο Nouvele (στον δρόμο για Ωραιόκαστρο - βλέπε χάρτη).

1. Νίκος

2. Professor

3. isos

4. Κοσμάς

5. anastos

6. Pescarus

7. mourh (παίζεται)

8. STELIOS_GOLF_6_TSI (επίσης παίζεται)

9. gpalat (παίζεται και αυτός)

10.merlin aris(λογικα θα ειμαι εκει)

11.

Link to comment
Share on other sites

¶ντε να μαζευόμαστε αύριο!!! Τους Ωραιοκαστρινούς δεν βλέπω όμως!... :thumbsup: Ρε παιδιά ρόμπα θα γίνουμε! :)

Όλοι καλοδεχούμενοι λέμε! Θα έχει και free Συριακό γλυκό!!! :clapping:

Συνάντηση την Τετάρτη 02 Δεκεμβρίου, στις 20:00 στο Nouvele (στον δρόμο για Ωραιόκαστρο - βλέπε χάρτη).

1. Νίκος

2. Professor

3. isos

4. Κοσμάς

5. anastos

6. Pescarus

7. mourh (παίζεται)

8. STELIOS_GOLF_6_TSI (επίσης παίζεται)

9. gpalat (παίζεται και αυτός)

10.merlin aris(λογικα θα ειμαι εκει)

11.Speedy(παίζεται έως καθόλου)

12.

Link to comment
Share on other sites

7. mourh (παίζεται)

8. STELIOS_GOLF_6_TSI (επίσης παίζεται)

11.Speedy(παίζεται έως καθόλου)

Μπράβο!!! Μπορούν όλοι οι μπαμπάδες με τα passat :p και δεν μπορούν οι ελεύθεροι με τα golfάκια... shockgun.gif

Δεν πειράζει θα κρατίσω εγω ψηλά την σημαία.

Link to comment
Share on other sites

7. mourh (παίζεται)

8. STELIOS_GOLF_6_TSI (επίσης παίζεται)

11.Speedy(παίζεται έως καθόλου)

Μπράβο!!! Μπορούν όλοι οι μπαμπάδες με τα passat :p και δεν μπορούν οι ελεύθεροι με τα golfάκια... shockgun.gif

Δεν πειράζει θα κρατίσω εγω ψηλά την σημαία.

Κοσμά το δικό σου το ωράριο και γενικά των εργαζομένων είναι συγκεκριμένο για κάθε μέρα, εμένα προσωπικά το ωράριο μου δεν είναι σταθερό, αλλά είναι όπως να ναι και το πρόβλημα είναι ότι δεν μ' αρέσει και δε μπορώ να κάνω κάτι γι αυτό , σας το έχω πει πολλές φορές αλλά ....

Link to comment
Share on other sites

7. mourh (παίζεται)

8. STELIOS_GOLF_6_TSI (επίσης παίζεται)

11.Speedy(παίζεται έως καθόλου)

Μπράβο!!! Μπορούν όλοι οι μπαμπάδες με τα passat :p και δεν μπορούν οι ελεύθεροι με τα golfάκια... shockgun.gif

Δεν πειράζει θα κρατίσω εγω ψηλά την σημαία.

Έτσι, έτσι! :thumbsup: Κοσμά κράτα γερά! :p

μπαμπα μην τρεχεις σου λεω .:whistling:

Τα πιτσιρίκια στο βάθος, να κάνουν ησυχία! :baby:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.