Jump to content
kouliss

Εκδρομή μελών Αττικής στο Ναύπλιο

Recommended Posts

κάτσε λίγο να ξαποστάσουμε ρε ψηλέ.....εγώ θα τα βάλω το βράδυ....αναμένετε λοιπόν....... tongue.giftongue.gif

Οχι τιποτ΄άλλο απλα ειχα αγχωθει. tongue.gif Ευχαριστώ για τη πληροφοριση!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Οχι τιποτ΄άλλο απλα ειχα αγχωθει. tongue.gif Ευχαριστώ για τη πληροφοριση!!! <_<

Για ριξε μια ματια ;) . Οι υπολοιπες το βραδυ, οχι τπτ αλλο αλλα εχουμε και δουλειες tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα....ηταν η πρωτη μου συναντηση...μπορω να πω οτι περασα πολυ οραια αν και δεν καθησα πολυ :( ...με περιμενε μια ωραιοτατη παραλια... <_<;)

:blush: Μπορουν οι φωτογραφιες να μου αποσταλουν σε ενα e-mail??εναξει οχι ολες αυτες με ολα τα αυτοκινητα και 1 η 2 που τραβηξατε στο τραπεζι...

;) ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ......(αναφερομαι σε αυτους που ημασταν μαζι...) :excl:

Link to comment
Share on other sites

doc πες μου ενα mail να σου στειλω μερικες σε μικρη αναλυση και να μου πεις ποια θελεις σε κανονικο μεγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Η επιστροφή ΕΙΧΕ ΟΝΤΩΣ μεγάλο ενδιαφέρον γιατρέ, αφενός μεν γιατί ο Σπύρος κοιμήθηκε δίπλα μου σαν κοτοπουλάκι πράγμα που φανερώνει πόσο οδηγάρα είμαι στις στροφές, έπειτα γιατί σε κάθε πέταλο κάπνιζε ντουμάνια η άσφαλτος εξαιτίας σου και κλείνοντας γιατί είδαμε τον Ευτύχη να βγάζει τα κουπία και να πετάει! Χαχαχααχα απίστευτα πράγματα..

Link to comment
Share on other sites

Δε πειραζει φιλε Σπυρο... :lol: Ημουν πολυ βιαστικος και γι αυτο ισως. Εξαλλου θα τα πουμε εμεις καμια μερα Τριπολη(ξερεις εσυ) ;);)

Οσο για το παγωτο χαιρομαι που σας αρεσε αν και με τοσες γευσεις ειναι πλεον θεμα γουστου :lol:

Οπως ειπε και ο dGs το παγωτο ηταν "πολυ μπροστα". B)

Η πρώτη μου συνάντηση στο club και πραγματικά περάσαμε υπέροχα ! Καλά το golfaki μου 1η μούρη παντού tongue.gif τς τς τς, χάρηκα που σας γνώρισα και Σπυράκο σε περιμένω Τρίπολη μόλις παραλάβεις την νεκροφόρα σου για εκτεταμένη περιήγηση!

Εννοείτε οτι θα τα λέμε συχνά πλέον έγινε η αρχή (εκτός απροόπτου πάντα) :lol:

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στους Gravedigger & Σπύρο που ήρθανε από πιο μακρυά και μας τίμησαν με την παρουσία τους...

Όσο μπορώ έρχομαι. Δεν ου το επιτρέπει πάντα η δουλειά μου :D Ο Φάνης ήρθε την άλλη μέρα Καλαμάτα :D Δεν θα είχα καταφέρε να έρθω χωρίς τον Δημήτρη (dGs'), τον Ευθύμη (EMS) και τον Φάνη (Gravdigger). Σας ευχαριστώ πολύ όλους.

:excl: ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ......(αναφερομαι σε αυτους που ημασταν μαζι...) :excl:

¶φηνες λάστιχα κατώ. tongue.gif

Η επιστροφή ΕΙΧΕ ΟΝΤΩΣ μεγάλο ενδιαφέρον γιατρέ, αφενός μεν γιατί ο Σπύρος κοιμήθηκε δίπλα μου σαν κοτοπουλάκι πράγμα που φανερώνει πόσο οδηγάρα είμαι στις στροφές, έπειτα γιατί σε κάθε πέταλο κάπνιζε ντουμάνια η άσφαλτος εξαιτίας σου και κλείνοντας γιατί είδαμε τον Ευτύχη να βγάζει τα κουπία και να πετάει! Χαχαχααχα απίστευτα πράγματα..

Sorry ρε φιλος είχα ξυπνήσει πολύ πρωϊ για να κάνω ατι δουλίτσες και τον πήρα λίγο χωρίς να το καταλάβω ^_^

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Ως νέο μέλος, να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι η εκδρομή ήταν πολύ ωραία και δεν το μετάνιωσα που ήρθα. :rolleyes:

Γνώρισα αρκετούς και τα λέγαμε μια χαρά, επιτέλους γνώρισα και τον Φάνη (Gravedigger) που με βοήθησε και σε αυτή την εκδρομή και στην έκθεση στη Λάρισα (thanks again). :rolleyes:

Το πιο"κουφό" (ευχάριστο όμως) για μένα, ήταν που είδα και τον Κοσμά (Kouliss) με τον οποίο πριν κάαααμποσα χρόνια κάναμε μαζί την πτυχιακή μας.

Κοσμά ευτυχώς που μου μίλησες, γιατί δεν θα σε γνώριζα με τίποτα.

¶λλαξες πολύ και φυσικά προς το ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!! :D

Κι επειδή απ' ότι κατάλαβα τρελένεστε για πείραγμα, όπως βλέπετε την αφορμή την έδωσα, οπότε ορμάτε του.... new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

εμεις ειμαστε πειραχτηρια?....μα καλα οσο λιγο μας ξερεις αυτο καταλαβες? εμεις ειμαστε ψυχουλες...καλααααα παιδιαααα...κοσμα τα λεμε αυριο ρε! απο κοντα ειναι καλυτερα τα σχολια :rolleyes:

Edited by Scirocco08
Link to comment
Share on other sites

εμεις ειμαστε πειραχτηρια?....μα καλα τοσο λιγο μας ξερεις αυτο καταλαβες? εμεις ειμαστε ψυχουλες...καλααααα παιδιαααα...κοσμα τα λεμε αυριο ρε! απο κοντα ειναι καλυτερα τα σχολια :rolleyes:

Και τι ψυχουλες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε μαρία....ΜΠΡΑΒΟ που πέρασες καλά και να μας ξαναρθεις.....

όσο για τον κοσμά τί να πω....Καταπλήσει τα γυναικεία πλήθη...Είναι και ερωτιάρης ο άτιμος....Και συ που τον ήξερες και από πριν κάτι παραπάνω θα ξέρεις....ΓΕΙΑ ΣΟΥ ρε κοσμά.....Και γω αύριο θα του τα πω....Μαζί με το χρήστο!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Η επιστροφή ΕΙΧΕ ΟΝΤΩΣ μεγάλο ενδιαφέρον γιατρέ, αφενός μεν γιατί ο Σπύρος κοιμήθηκε δίπλα μου σαν κοτοπουλάκι πράγμα που φανερώνει πόσο οδηγάρα είμαι στις στροφές, έπειτα γιατί σε κάθε πέταλο κάπνιζε ντουμάνια η άσφαλτος εξαιτίας σου και κλείνοντας γιατί είδαμε τον Ευτύχη να βγάζει τα κουπία και να πετάει! Χαχαχααχα απίστευτα πράγματα..

Πηγα χτες και ρωτησα για λαστιχα....αχχαχαχαχαχαχα tongue.gif

Ο Ευτυχης εδωσε ρεστα παντως..... :rolleyes:

Οσο για τον Σπυρο....επρεπε να τον ειχα παρει στο αμαξι μου....να επαιρνε μια γερη δοση αδρεναλινης... :D:rolleyes::wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Πηγα χτες και ρωτησα για λαστιχα....αχχαχαχαχαχαχα tongue.gif

Ο Ευτυχης εδωσε ρεστα παντως..... :o

Οσο για τον Σπυρο....επρεπε να τον ειχα παρει στο αμαξι μου....να επαιρνε μια γερη δοση αδρεναλινης... :lol: :lol: :lol::wacko:

Την επόμενη φορά θα έρθεις εσύ σε εμένα. Θα σε συμβούλευα να ρωτησεις πρώτα tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πιο"κουφό" (ευχάριστο όμως) για μένα, ήταν που είδα και τον Κοσμά (Kouliss) με τον οποίο πριν κάαααμποσα χρόνια κάναμε μαζί την πτυχιακή μας.

Κοσμά ευτυχώς που μου μίλησες, γιατί δεν θα σε γνώριζα με τίποτα.

¶λλαξες πολύ και φυσικά προς το ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!! :o

Κι επειδή απ' ότι κατάλαβα τρελένεστε για πείραγμα, όπως βλέπετε την αφορμή την έδωσα, οπότε ορμάτε του.... new_lol.gif

Marseic, πες μας... την αλήθεια όμως... δεν μοιάζει πλέον πάρα πολύ με... πρίγκιπα; Αχ Κοσμά ομορφάντρα!!!

Υ.Γ.

Μαρία είχες κάνει πέρασμα από το show στη Θεσσαλονίκη ή κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Η επιστροφή ΕΙΧΕ ΟΝΤΩΣ μεγάλο ενδιαφέρον γιατρέ, αφενός μεν γιατί ο Σπύρος κοιμήθηκε δίπλα μου σαν κοτοπουλάκι πράγμα που φανερώνει πόσο οδηγάρα είμαι στις στροφές, έπειτα γιατί σε κάθε πέταλο κάπνιζε ντουμάνια η άσφαλτος εξαιτίας σου και κλείνοντας γιατί είδαμε τον Ευτύχη να βγάζει τα κουπία και να πετάει! Χαχαχααχα απίστευτα πράγματα..

Αν με ειχατε ενημερωσει και μενα ρε παιδια για το τι επροκειτο να συμβει στην επιστροφη, δεν ειχα προβλημα να ερθω μια βολτιτσα μεχρι Τριπολη. tongue.gif Εξάλλου ποση ωρα το κανουμε εμεις, κανα 20 λεπτο??? :o:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

κανα 20 λεπτο??? :o:lol::lol:

20 λεπτο....εκανε ο Ευτυχης....γιατι δυσκολευοτανε με τα κουπια...και του ειπαμε αν ειναι να τον δεσουμε σε μενα...και απο πισω να τον εσπρωχνε ο dGs` αλλα δεν ηθελε..χχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη φορά θα έρθεις εσύ σε εμένα. Θα σε συμβούλευα να ρωτησεις πρώτα tongue.giftongue.gif

Εγω παντως θελω να δω το νέο σου όχημα...

Τώρα λες Σπυρο να χρειαστεί να κανω ασφάλεια ζωής πριν μπω στο δεξί μπάκετ σου? :lol::o

20 λεπτο....εκανε ο Ευτυχης....γιατι δυσκολευοτανε με τα κουπια...και του ειπαμε αν ειναι να τον δεσουμε σε μενα...και απο πισω να τον εσπρωχνε ο dGs` αλλα δεν ηθελε..χχχαχα

Φημες λενε πως αφησε πισω του 2 χλμ ο Ευτυχης κατι GT και ενα αλλο κοκκινο Golfaki( μαλλον του dGs δεν ειμαι σιγουρος ) :lol:

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Ως νέο μέλος, να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι η εκδρομή ήταν πολύ ωραία και δεν το μετάνιωσα που ήρθα. :o

Γνώρισα αρκετούς και τα λέγαμε μια χαρά, επιτέλους γνώρισα και τον Φάνη (Gravedigger) που με βοήθησε και σε αυτή την εκδρομή και στην έκθεση στη Λάρισα (thanks again). :lol:

Το πιο"κουφό" (ευχάριστο όμως) για μένα, ήταν που είδα και τον Κοσμά (Kouliss) με τον οποίο πριν κάαααμποσα χρόνια κάναμε μαζί την πτυχιακή μας.

Κοσμά ευτυχώς που μου μίλησες, γιατί δεν θα σε γνώριζα με τίποτα.

¶λλαξες πολύ και φυσικά προς το ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!! :lol:

Κι επειδή απ' ότι κατάλαβα τρελένεστε για πείραγμα, όπως βλέπετε την αφορμή την έδωσα, οπότε ορμάτε του.... new_lol.gif

Μαρία διακρίνω κάτι σαν καμάκι :lol: , καλά κατάλαβα??

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν την αποθηκευεις στον υπολογιστη σου; :D

Το κανονικό μέγεθος δεν αποθηκεύεται απο οτι ειδα, αποθηκεύεται μια εικονα πολυ μικρότερη απο την κανονική, δεν ξερω αν υπάρχει καποιο κόλπο παντως ο φίλος @GiatroC_GT εχει δίκιο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.