Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

χαχαχαχα το σεξομως σεξ....τι επακολουθησε μετα δεν φανταζεσαι...μαρεσουν τα φιλαρακι δυνατο αυτοκινητο αλλα καλυτερο αλλο τετρακινητο δεν θα κατσει διπλα σου να ξερεις....λες και δεν υπαρχουν σ3- evo.. κα

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

θελανε να δουνε τι κανει το υβριδιο απο περσι....φετος ειπα δεν γαμιεται ,,πηγα με αερα οτι θα τον πιουμε...ο  φιλος μου που οδηγαει ειναι σπεσιαλιστας στην εκκινηση...σκεψου με φ1 της goodyear πατησα γαμησε τα δηλαδη... αλλα το παληκαρι με το σουμπαρου μου ειπε οτι το γκολφ δεν σπινιαρε καθολου...πως εγινε αυτο....ταμα κανω...χαχαχαχ μετα ειχαμε αν ειχε φουσκωσει και αλλο οτι θα μας ειχε ανετα και ναι μεν αλλα...πιστευω οτι ναι στα 400 μετρα ειναι μπροστα ολες οι τουρμπινες που σπουλαρουν ποιο γρηγορα απο ολες τις μεγαλες.φιλος βαζει 2860 ρς και μαλλον θα δοκιμασω και με αυτο...ιδιο συνεργειο...χεχε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=WNQR7qd44p8ik&feature=youtu.be

Edited by quicksilver
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το πατημα, συγχαρητηρια στο golfaki.

Εαν τα βιντεακια δεν παιζουν κανε ενα edit στα ποστ.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παμε γιατι εχει πεσει νεκρα....

Αττικης οδος,6.30 το πρωι...σχετικα αδειος δρομος....

Αριστερη,καφεδακι,σταθερα 140χλμ...μου παιζει τα φωτα ενα x6,η αληθεια ειναι δεν ειχα διαθεση να πατησω...περιμενω να περασω 2-3 αμαξια που ειναι μεσαια για να μπω δεξια....Ο τυπος σπαστηκε μαλλον,πεταχτηκε πατημενος τερμα δεξια...

Κανω kickdown 3η,αλλαγη 4η,ειχε μπει μεσαια,και εγω αριστερη,κλειδωμενο ενα αμαξι μπροστα μεχρι τα 210 που αφησα λογω κινησης.

Κατηφορα,το x6 που βγαινει η πιο απλη εκδοση 235 αλογα πετρελαιο 2.200kg 4x4...not bad....αν ηταν αυτο....

Εεεεεεεελα 9 μερες για το υγραεριο....

????????

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

εχουν θρασσος...θελουν να πατησουν απο σταση επειδη χασανε απο ρολ με τον χιονουλη...λες και ειμαι τετρακινητος....για αυτο δεν τρεχω με ιαπωνες

Link to comment
Share on other sites

Μηπως πες τους θελουν να παρεις κανα τενεκε λαδι στο πορτ μπαγκαζ;

Μην ξαναπας ρεβανς.

Πηραν μετρα,απο οτι και να πατε,θα σε σφαξουν.

Ουτε απο 2ες ουτε τιποτα.

Αν δεν μπορεις να δυναμωσεις και αλλο,μην ξαναπας.

Edited by Passatoukos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μηπως να τρέξετε και με όπισθεν;

Εντάξει πονεσε το καταλάβαμε όλοι...χωνεψτε το και προχωρήστε παρακάτω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παμε....

Bmw z3 1.8 με ξενες πινακιδες....

Αρχικα παει να με περασει απο δεξια,κανω ενα kickdown 3η,δεν τα καταφερε.

Ειμαι αριστερα χαλαρα 140-150 και μου ρχεται απο πισω....μωρο μου....

Αφηνω γκαζι,πεφτω στα 110,κουμπωνω 3η πεταγομαι δεξια και μολις ερχεται παραθυρο με παραθυρο παταω τερμα....

Στην αρχη ηταν ενα αμαξι μπροστα,καπου στα 150 ηρθα διπλα του,170-180 ειχα ξεκινησει και ανοιγα καλα,210 που αφησα ημουν κολωνα+ μπροστα...δεν ξερω αν παταγε τερμα.

Τα vag γ@μ@νε

Link to comment
Share on other sites

Τα Vag κυβερνανε! Εγω παντως δν θα ξαναπαταγα με τον Ιαπωνα. Ολα τα τετρακινητα συνηθως θελουν ροολ 1ες 400μετρα.. γτ μετα ξερουν...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ειμαστε δικαιοι,οπως ενα τετρακινητο θελει σταση,ετσι και ενα μπροστινοκινητο θελει 2ες...

Εφοσον δεν παιζονται λεφτα,βαζεις μια στα μετρα τα δικα σου,και μια στα μετρα του αλλου.

Αυτο ομως γινεται μια και εξω,οταν ο αλλος σου χει παρει μετρα και ζηταει ρεβανς,θα σε κατουρησει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παμε για μεγαλο σεντονι...το Σ/Κ ηταν δυνατο!

Σαββατο βραδυ ποτακι...πηγαινε ερυθραια αδεια ολα...ξενερωσα....μετα σπιτι τζακι και υπνο...ζωαρα....6 το πρωι με ξυπναει η κωνσταντινα να την παω σπιτι...να ναι καλα....

Με το που στριβω απο το σπιτι,2 golfakia 1.6 fsi περνανε ταπα...ωπα με την τσιμπα στο ματι το Passat 20βαθμους θερμοκρασια....πατωμα!

Το ενα το γκολφακι στο πρωτο λεπτο τα παρατησε,του κανα πατα ασε απο πισω...ο δευτερος το παλευε...ξεκιναγαμε απο φαναρια,εφευγα,ανοιγα,και εκοβα γιατι μαζευα χιλιομετρα...και οταν αφηνα μου κολλουσε????????????

Την αφηνω σπιτι...παιρνω καφεδακι απο τα εβερεστ και παω για σπιτι να ξεραθω....

Αμ δε...περασα και το σπιτι...

Smart brabus,ford fiesta ecoboost...

Το σμαρτακι χαμηλα μου εφευγε,ειδικα απο φαναρι,επρεπε να ανοιξω 3η για να τον μαζεψω...πολυ δυνατο,ειχε σιγουρα εξατμιση και σκαστρα...

Fiesta....ξεκιναμε φαναρι,χαλαρα,1η,2α και καπου στα 55 παταμε ταυτοχρονα...μου κανει ενα πεταγμα 1 αμαξι,κλειδωνω,αλλαζω 3η ξεκιναω αργα μαζευω,φτανω διπλα του και αφηνω γιατι μαζευαμε χιλιομετρα....ωραιο πατημα....

Παμε τωρα κυριακη...tony_antony....ξερεις εσυ μωρο μου....big apple κολωνακι....φευγουμε...βασιλης σοφιας νεκρα....μεσογειων βλεπω audi a3 1.8T....ποιος αλλος θα ειχε γκομενα μεσα και θα κολλαγε?μονο εγω....παμε...πρωτο φαναρι δεν παταγε...δευτερο δεν παταγε....μου λεει η συνοδηγος "νομιζω οτι θα μας περασει"....

Τριτο φαναρι... Πρωτη,την φτανω 4.500rpm παταει και παταω....2α,μιση 3η και ημουν 2 αμαξια πισω...αξιοπρεπεστατα θα ελεγα...

Tony antony....τι 500ρακια αγορι μου...20v

Την αφηνω σπιτι....και βουρ για υπνο....

1ο φαναρι honda civic 94' πολυ δυναμη....σε καθε ταχυτητα ετρωγα 2 κολωνες....

Εδω ειμαστε....ibiza topgun,εξατμιση σιγουρα....

Φαναρι....πρωτη χαλαρα...2α,ακριβως στα 60 παταει,αργο λιγο,παταω και μου κανει ενα αμαξι....κοφτες δευτερα μαζευω,αλλαζω 3η και ξεκιναω και ανοιγω....2 αμαξακια και ανοιγε ευκολα η διαφορα....

Στριβει....αφηνω γκαζι...και λεω παμε ηρεμα....

Μπροστα μου,ibiza 1.6 xs να παταει με c180 φαναρι φαναρι....τι να εκανα?

Χωνομαι....1η 2α κοφτες κανω πατα ασε στο 206 και του παιζω φωτα γιατι θα τον περναγα απο πανω....κανει δεξια φευγω....και μου ερχεται απο πισω το c180....τωρα λεω θα την φαμε περιποιημενα...

Παταω,παταει....φωτογραφια...οταν λεμε κοπυο,εννουμε κοπυες....μαλλον ο τυπος δεν ηξερε να το πηγαινει....

Το αφησα στο γκαραζ να ηρεμησει,Γιατι το μωρο μου εδωσε ρεσιταλ!

Τα φιλια μου

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα δεν υπαρχει λεμε....παντως εδω ετσι για να ξερετε πλεον οι κοντρες εχουν περασει σε 4χ4 τζιπακια με τραιλερ με τα αγωνιστικα αυτοκινητα φορτωμενα....για 400 μετρα...ηδη σε κλουβα μπηκε 1.4 τσι με 140 αλογα  και θα μπει προγραμμα για να τρεξει με τουοτα land cruiser 3.6 diesel που εχει 200 αλογα μαμα.η κλουβα ειναι vw to candy το καινουργιο.θα προσπαθησω για βιντεο...ολοι πλεον εχουν αγωνιστικα τουτου...εδω...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι τον τελευταιο καιρο οποτε βγαινω δεν υπαρχει ουτε παπι να πατησω......δοξα τον θεο την κυριακη εβρεθει ενα s2κ.....2καβαλοι +λιγη προικα της αδερφης μου......εφαγε λιγο ξυλο..... :ρ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Εγω παλι τον τελευταιο καιρο οποτε βγαινω δεν υπαρχει ουτε παπι να πατησω......δοξα τον θεο την κυριακη εβρεθει ενα s2κ.....2καβαλοι +λιγη προικα της αδερφης μου......εφαγε λιγο ξυλο..... :ρ

To αμάξι σου έχει κινητήρα με g-lader;

 

Είναι γνήσιο g40;

Link to comment
Share on other sites

Το g υπαρχει.....σαν διακοσμιτικο......οσο για τον χρηστο.....κατι απλο θελω..... :ρ να μετρησω επιτελους

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη πρίν πατήσετε ρώτα τα παιδιά αν έχουν διαβάσει το βιβλίο οδηγιών!

Ο άλλος πήγε κ πήρε αμάξι 20 χιλιάδων ευρώ και δεν ήξερε τι βελτίωση έχει!

Χώρια που με το DSG έχουν γίνει όλοι μάγκες κ ξεκινάνε τάπα.....

Ε ρε πλάκα!

Link to comment
Share on other sites

Θαναση τα συγκεκριμενα ειναι πιστολια....

Βαρος γυρω στα 1100 κιλα,dsg σασμαν,πολυ δυναμη...

Γιαννη ποσα ειναι το δικο σου και ποσα κιλα;

Link to comment
Share on other sites

Σ ειπα δεν ξερω ρε χρηστο......θελω να μετρησω.....τωρα με τα πλαησταισιον δε παω γτ ειναι ανουσιο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.