Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

To porchiko ηταν ρε ή με το δικο σου πηγατε;

Και το porsche ήταν και το M3. Ότι γρήγορο έχουμε εκεί ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε τίποτα από το interests, μας έχεις πεθάνει σε κάθε πόστ πιάνει μια σελίδα

[/

Δεν έγραψα και πολλά...;) Σιγά πως κανείς έτσι λίγο ποιο μεγάλο είναι από όλα τα άλλα..

Όταν βολέψει θα πάω για μετρήσεις να δούμε διαφορές σε σχέση με το παλιό πρόγραμμα που είχα.

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

Δεν έγραψα και πολλά...;) Σιγά πως κανείς έτσι λίγο ποιο μεγάλο είναι από όλα τα άλλα..

Όταν βολέψει θα πάω για μετρήσεις να δούμε διαφορές σε σχέση με το παλιό πρόγραμμα που είχα.

Χωραει κι αλλα;

Αν ναι, βαλε και τις καινουριες μετρησεις... Μονο μη σβησεις αυτο που λεει: "ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ CC" ......!!!!!!!! χΑχαχαχαχΧΑΧΑΧαχαχαχΧΑχαχα

Link to comment
Share on other sites

Χωραει κι αλλα;

Αν ναι, βαλε και τις καινουριες μετρησεις... Μονο μη σβησεις αυτο που λεει: "ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ CC" ......!!!!!!!! χΑχαχαχαχΧΑΧΑΧαχαχαχΧΑχαχα

Θα βάλω και ένα 0-1000 μέτρα και ένα 0-160-0 και ένα τεστ με τα φρένα 120-0 200-0. Αγκυρες είναι τα άτημα...:laugh:

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Στα Interests φτιαξε την επένδυση καρύδιας και καντο επένδυση καρυδιάς

Λεπτομέρειες!!!! :laugh::roadrage:

smiley-sex002.gif

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η κρίση χτύπησε την στήλη του τσαγιού....:roadrage:

αφου την εχεις παρει μονοπώλιο :whistling::thumbsup:

λοιπόν πρωινο τσαι στην Βουλιαγμενης σε cooperaki s (δεν ξερω ποιο)

και εχθεςσ

σε ford focus το καινουριο το turbato (δεν ξερω αν ηταν το 180αρι ήτο 150αρι) απο φαναρι σε φαναρι

δυο φορες αρκετες καροτσες ..... εκκλησία μάλλον έκλεψα:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Στα Interests φτιαξε την επένδυση καρύδιας και καντο επένδυση καρυδιάς

Έτσι έτσι προσοχή στην λεπτομέρια. Λες να βάλω στο interests και τα χόμπι μου; Και είναι και πολλάααααα...:thumbsup:

+1. Γεμίζουν οι σελίδες με interests. :roadrage:

Πολύ άχρωμο ήταν το φόρουμ. Δίνω λίγο χρώμα.

Έτσι θα μάθουμε ο ένας τον άλλον καλύτερα.

Λεπτομέρειες!!!! :whistling::tongue:

smiley-sex002.gif

Ξέχασα να σας πω να έρθετε Κοζάνη. Πέρασα από την καφετέρια και είχατε φύγει....

Link to comment
Share on other sites

μεσα σε κεντρικο δρομο στο βολο μπαμ μπουμ ενα κιτρινο σαξακι με θεσσαλονικιοτικες πινακιδες...γαμω την π@υτανα μου!χαλαρα εγω απο πισω...σε καποιο φαναρι παω διπλα,τελικα δεν ανοιγει...και ειμαι μπροστα του στο επομενο φαναρι στριβουμε δεξια και τον οδηγω προς περιφεριακο..ανοιγω..ανοιγει για καμια 300αρι μετρα τρωει λιγο ποντικοφαρμακο..κοβω αναβω αλαρμ για να του πω να παμε περιφεριακο..ο μακακας με προσπερναει και συνεχιζει..πισω του εγω...τον φτανω στο επομενο φαναρι πριν τον περιφερειακο και με το που με βλεπει να του κανω νοημα με τα φωτα ο καγκουρλεος στριβει με κοκκινο δεξια και φευγει!

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Αφού τρομοκρατείτε τον κόσμο ρε με τα black devils αμάξια, κι εγώ θα τρόμαζα και θα έφευγα :laugh:

Για πες το saxaki ήταν δίπλα σου όμως για 300 μέτρα και μετά του έφυγες?

Link to comment
Share on other sites

Εχθές έκανα ένα άνοιγμα με ένα corsa opc με 240 ps ρολαριστά από 45χλμ με 3 ΑΤΟΜΑ ΤΟ CC... :whistling: Με έκανε μπαμ το opc 3 αμάξια και μέχρι τετάρτη κράτησα αυτήν την απόσταση..Με το που έβαλα πέμπτη και πήγα να τον μαζέψω χαλαρά έκοψα λόγο κίνησης και εκείνη την στιγμήτο opc έσκασε η 6η του (κοντό σαζμάν). Σήμερα θα κάνουμε φιλικό πάτημα 0-1000 ρολαριστά από 60χλμ πιστεύει θα με φύγει ( δεν έλαβε υπόψην του ότι ζήγηζα 1800 κιλά στο πάτημα, μισό τόνο χαλαρά πάνω ).

Παρατήρησα ότι φορτομένος 100-200χλμ πηγαίναμε μαζί οπότε μετά τα 600 μέτρα σήμερα κάποιος θα μετράει αμάξια και κολόνες μαζί.... :laugh:

DRAG KOULOURA

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

Αφού τρομοκρατείτε τον κόσμο ρε με τα black devils αμάξια, κι εγώ θα τρόμαζα και θα έφευγα :pardon:

Για πες το saxaki ήταν δίπλα σου όμως για 300 μέτρα και μετά του έφυγες?

το σαξακι δεν ητανε διπλα για πουθενα απο κουμποματα δευτερας ολο του ανοιγα..το πολυ φπε να ητανε.

Link to comment
Share on other sites

μεσα σε κεντρικο δρομο στο βολο μπαμ μπουμ ενα κιτρινο σαξακι με θεσσαλονικιοτικες πινακιδες...γαμω την π@υτανα μου!χαλαρα εγω απο πισω...σε καποιο φαναρι παω διπλα,τελικα δεν ανοιγει...και ειμαι μπροστα του στο επομενο φαναρι στριβουμε δεξια και τον οδηγω προς περιφεριακο..ανοιγω..ανοιγει για καμια 300αρι μετρα τρωει λιγο ποντικοφαρμακο..κοβω αναβω αλαρμ για να του πω να παμε περιφεριακο..ο μακακας με προσπερναει και συνεχιζει..πισω του εγω...τον φτανω στο επομενο φαναρι πριν τον περιφερειακο και με το που με βλεπει να του κανω νοημα με τα φωτα ο καγκουρλεος στριβει με κοκκινο δεξια και φευγει!

τι ασχολείσαι με τους κουμπαράδες ρε Ανέστη τζάμπα βενζίνες έκαψες....

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Ότι μπορεί και έχει ο καθένας φτιάχνει και με ότι έχει τρέχει. Υπάρχουν κάτι τετραπετάλουδοι κουμπαράδες που αξίζει να ασχοληθείς και να κάψεις βενζίνες και 100 άλογα πάνω να έχεις.

Link to comment
Share on other sites

αξίζει ; για ποιό λόγο ακριβώς ρε Grouper ; Ξέρεις πόσα παιδιά έχουν σκοτωθεί με αυτά τα "αυτοκίνητα" ; Εχεις υπόψην σου ; Αν είναι να μιλάμε μόνο για μηχανικά μέρη οκ, αλλά ένα αυτοκίνητο πλεον δεν είναι 4 ρόδες 1 τιμονι 1 τετραπετάλουδη 1 bucket και 1 πυργολεβιές, καλύτερα να κάτσω να ασχοληθώ με ΚΑΡΤ παρά με τέτοιου είδους αυτοκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε...Μην κοιτας τους απειρους ΑΠΕΙΡΟΥΣ που το "φτιαχνουν" μονο μοτερ...

Υπαρχουν κατι Ραλλακια ΒΙΔΩΜΕΝΑ στην ασφαλτο τα μπ@υρδελα που τα κρατηματα τους τα ζηλευουν πολλα συγχρονα καρα..

Απλα ειναι 1 στα 50 γιαυτο και η φημη.. Αν ειχα τα λεφτα ανετα εφτιαχνα ενα Rabit (αφου πρωτα ειχα ενα corrado vr6 TT) :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μήτσο οκ ντάξει, μαζί σου. Αλλά να κοιτάμε και λίγο την ασφάλεια μας έτσι ;

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Συμφωνώ σε όλα. Αλλά δεν θα κατηγορήσω αυτόν που δεν έχει την δυνατότητα να πάρει κάτι άλλο πιο ασφαλές και παράλληλα θέλει να έχει κάτι γρήγορο. Τα θεωρώ πολύ παρεξηγημένα και αυτά και τους οδηγούς τους. Και μιας και πιάσαμε για ασφάλεια και το topic αφορά τις κόντρες, έχω δει για πατήματα εδω μέσα να λένε ότι πατάνε απο 120 μέχρι 240 +++++. Και το λένε με μία χαρά και ένα καμάρι :D . Εμένα σε ασφάλεια το ίδιο μου ακούγεται σε σχέση με ένα 0-180 που θα κάνει το rallye.

Δεν ξέρω, το οτι έχουν σκοτωθεί πολλά παιδιά με αυτά είναι λίγο σχετικό. Το ότι έχουν αυτά τα αμάξια σημαίνει ότι είναι και οι οδηγοί που είναι. Όχι κατ'ανάγκη κακοί, απλά νέοι οδηγοί που πάνε στα όρια. Πιστεύεις ότι αν δεν υπήρχαν π.χ. τα saxoralla και πέφτανε όλοι αυτοί οι ίδιοι οδηγοί να πάρουν ένα polo gti 6n2 θα είχαμε λιγότερα ατυχήματα?

Edited by Grouper
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.