Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Μπα, ο Puck δεν υπερβάλλει! Το Α3 του φοράει πρόγραμμα και σίγουρα είναι πιο γρήγορο από οποιδήποτε μαμά GTI

Aκυρο τοτε...Που να ξερω οτι εχει προγραμμα, ο Καλχας ειμαι??? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6
¶ν το έλεγε άλλος μπορεί να συμφωνούσα μαζί σου, το λέει ο Νεοκλής όμως κι αυτός δέν έχει πεί ποτέ μ@λ@κίες...

...μπα! αμα τις πει (τις μλκιες) τις κανει κιολας! :)B):lol:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειχα καιρο να κερασω τσαγακι, εεεε το κερασα χτες σε corolla g6 στην κυμης. Νομιζε...... αλλα δεν..... :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
1ον)το αμαξι σου μυριζει περιεργα

2ον)οταν περνας απο γεφυρες με κοσμο κοιτα και λιγο δεξια-αριστερα μην σηκωνεις την μυτη σου στο ταβανι και πας

3ον)εμαθα οτι ενα saxo σε πυροβολησε :D

1ον ?????

2 ον δεν σε ειδα

3ον πιο Saxo ηταν αυτο και εγω δεν θυμαμε ρε οτι θελετε λετε

4ον οποιος θελει τεταρτη ας ερθει να πατισουμε να δουμε ποιος θα κλαψει ...

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

1ον ?????

2 ον δεν σε ειδα

3ον πιο Saxo ηταν αυτο και εγω δεν θυμαμε ρε οτι θελετε λετε

4ον οποιος θελει τεταρτη ας ερθει να πατισουμε να δουμε ποιος θα κλαψει ...

εσυ κανεις dragster κι εγω ασχολουμε με le mans...σε παω μια αθηνα πατρα αλλα μετα ποιος σε ακουει απο το κλαμα που θα ριξεις μολις παρεις την τουρμπινα στα χερια.... :huh::huh::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
εσυ κανεις dragster κι εγω ασχολουμε με le mans...σε παω μια αθηνα πατρα αλλα μετα ποιος σε ακουει απο το κλαμα που θα ριξεις μολις παρεις την τουρμπινα στα χερια.... :huh::lol::lol:

ρε αι χεσε μας tongue.gif αμα με δεις τεταρτη μιλα μου ρε συ πραγματικα δεν σε ειδα :huh:

Link to comment
Share on other sites

ρε αι χεσε μας tongue.gif αμα με δεις τεταρτη μιλα μου ρε συ πραγματικα δεν σε ειδα :huh:

γιατι εγω νομιζεις οτι σε καρφωνα κανα μισαωρο?τελευταια στιγμη σε ειδα :huh:

Link to comment
Share on other sites

Aνοιγματακι στην αττικη....γυρισμο απο σπατα...μπροστα ενα fiat φτιαγμενο...κολλαει ο πατηρ απο πισω παιζει φωτα κλπ....παταει γκαζι το fiat φτανουμε 200 και τον εχουμε απο μπροστα πατησε 215...και παει το fiat...

Link to comment
Share on other sites

Aνοιγματακι στην αττικη....γυρισμο απο σπατα...μπροστα ενα fiat φτιαγμενο...κολλαει ο πατηρ απο πισω παιζει φωτα κλπ....παταει γκαζι το fiat φτανουμε 200 και τον εχουμε απο μπροστα πατησε 215...και παει το fiat...

Αυτος ο πατηρ πρεπει να εχει φετιχ με το παιξιμο των φωτων δεν εξηγειται αλλιως...Επρεπε να επαιζε τα φωτα του σε μενα... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο πατηρ πρεπει να εχει φετιχ με το παιξιμο των φωτων δεν εξηγειται αλλιως...Επρεπε να επαιζε τα φωτα του σε μενα... tongue.giftongue.giftongue.gif

Χχαχαχαχααχχααχαχ.....εδω προχθες επαιζε φωτα για προσπεραση σε κατι subaru,audi S3....σε σενα θα κολωσει.... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά ξηγιέται ο μπαμπάς σου... :lol: :lol: :lol: :lol:

:D....Στην εθνικη ειναι ακομα καλυτερος....

ειμαστε πριν το βολο...και αρχιζει προσπερασεις ο πατηρ....η μανα μου απο πισω να λεει "αρχισε η ειδικη διαδρομη"......ο πατηρ συνεχιζει 5-6 προσπερασεις...μολις τα περναει ολα..λεει απο πισω η μανα μου "μπραβο τα περασες ολα να δω τι καταλαβες"(επεσε χοντρο γελιο)

στο γυρισμο για αθηνα περιπου στην στυλιδα...ειμαστε ολοι η οικογενεια στην εθνικη ο θειος μου με το isuzu ο θειος μου με την alfa romeo ο αλλος θειος μου με το audi A4 18.T και εμεις.....εγω πηγα με τον θειο με το audi....πηγαιναμε γυρω στα 200 ολοι μαζι.....εμεις με το audi τελευταιοι....αρχιζει και παταει το audi εφτασε 245 τα περασε ολα....ολη την οικογενεια....φουντωνει ο πατηρ με το passat και ανοιγει απο πισω.....ξανα ο θειος παταει και φευγει...σε ολη την εθνικη αυτο γινονταν....ακομα το σκεφτομαι και γελαω.....η φαση ειναι οτι πηγαιναμε διπλα τους με τον θειο μου...με 190 περιπου τους χαιρετουσαμε απο το παραθυρο και παταγε γκαζι ο θειος και φευγαμε.....τρελο γελιο....

Link to comment
Share on other sites

:D....Στην εθνικη ειναι ακομα καλυτερος....

ειμαστε πριν το βολο...και αρχιζει προσπερασεις ο πατηρ....η μανα μου απο πισω να λεει "αρχισε η ειδικη διαδρομη"......ο πατηρ συνεχιζει 5-6 προσπερασεις...μολις τα περναει ολα..λεει απο πισω η μανα μου "μπραβο τα περασες ολα να δω τι καταλαβες"(επεσε χοντρο γελιο)

στο γυρισμο για αθηνα περιπου στην στυλιδα...ειμαστε ολοι η οικογενεια στην εθνικη ο θειος μου με το isuzu ο θειος μου με την alfa romeo ο αλλος θειος μου με το audi A4 18.T και εμεις.....εγω πηγα με τον θειο με το audi....πηγαιναμε γυρω στα 200 ολοι μαζι.....εμεις με το audi τελευταιοι....αρχιζει και παταει το audi εφτασε 245 τα περασε ολα....ολη την οικογενεια....φουντωνει ο πατηρ με το passat και ανοιγει απο πισω.....ξανα ο θειος παταει και φευγει...σε ολη την εθνικη αυτο γινονταν....ακομα το σκεφτομαι και γελαω.....η φαση ειναι οτι πηγαιναμε διπλα τους με τον θειο μου...με 190 περιπου τους χαιρετουσαμε απο το παραθυρο και παταγε γκαζι ο θειος και φευγαμε.....τρελο γελιο....

Αν ο δρόμος που το κάνατε ήταν "κλειστός", μπάρες δηλαδή οκ, εσείς θα τη πατήσετε.

Αν όμως δεν έιχε διάζωμα τότε ...κάνατε φάουλ.

Μια ερώτηση χωρίς παρεξήγηση, τι ηλικία έχει ο πατέρας σου;

Link to comment
Share on other sites

Αν ο δρόμος που το κάνατε ήταν "κλειστός", μπάρες δηλαδή οκ, εσείς θα τη πατήσετε.

Αν όμως δεν έιχε διάζωμα τότε ...κάνατε φάουλ.

Μια ερώτηση χωρίς παρεξήγηση, τι ηλικία έχει ο πατέρας σου;

Δεν ειμαι σιγουρος.....νομιζω 39...η 40....παντως πανω απο 40 δεν ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα..

Ευτυχώς που δεν κινούμαι στην Αθηνών-Λαμίας συχνά! tongue.gif

Δυστυχώς που δεν κινουμαστε και εμεις συχνα στην αθηνων λαμιας.....

κινουμαστε ομως αττικη οδο....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς που δεν κινουμαστε και εμεις συχνα στην αθηνων λαμιας.....

κινουμαστε ομως αττικη οδο....

Δεν σας έχει έρθει ακόμα φωτογραφία από το Passat;

Είναι ακόμα πιο επικίνδυνο να κυνηγάς κάποιον με 200 από το να είσαι μόνος σε αυτά τα χλμ να ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας έχει έρθει ακόμα φωτογραφία από το Passat;

Είναι ακόμα πιο επικίνδυνο να κυνηγάς κάποιον με 200 από το να είσαι μόνος σε αυτά τα χλμ να ξέρεις.

εννοεις φωτογραφια απο ρανταρ?οχι το passat δυστυχως δεν μπορει να το χτυπησει ρανταρ.....tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.