Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Ελπίζω να μη μοιάσεις στον πατέρα σου.

Over and out. :D

dsc01173i.jpg

dsc00935ql.jpg

Mε το ποδηλατο πανω...πιστευεις οτι ακομα το ρανταρ εχει ορατοτητα?να δει πινακιδα?dsc00030bo.jpg

Link to comment
Share on other sites

dsc01173i.jpg

dsc00935ql.jpg

Mε το ποδηλατο πανω...πιστευεις οτι ακομα το ρανταρ εχει ορατοτητα?να δει πινακιδα?dsc00030bo.jpg

Μετά σου λεει...... τραγικό ατύχημα συνέβη στη εθνική οδό με τρία αυτοκίνητα να σπέρνουν τον θάνατο με τραγική καραμπόλα αφήνοντας νεκρούς στην άσφαλτο ....κτλ,, αλλά είχε πολύ γέλιο ,,, γέλιο θα έχει όταν δεν βρει ο παπάς να θάψει ...ξέρω και έναν που κάνει γάμο της τιμές φίλε μου το γρήγορο φτυάρι λέγετε,

Link to comment
Share on other sites

Μετά σου λεει...... τραγικό ατύχημα συνέβη στη εθνική οδό με τρία αυτοκίνητα να σπέρνουν τον θάνατο με τραγική καραμπόλα αφήνοντας νεκρούς στην άσφαλτο ....κτλ,, αλλά είχε πολύ γέλιο ,,, γέλιο θα έχει όταν δεν βρει ο παπάς να θάψει ...ξέρω και έναν που κάνει γάμο της τιμές φίλε μου το γρήγορο φτυάρι λέγετε,

πω ρε φιλε μεσα στην αισιοδοξια εισαι και στην θετικη ενεργεια εισαι ...θυμησε μου να μηνσε φωναξω για ποδαρικο B)

CHRISPASSAT πες τον μπαμπα σου να πεταξει τα τασια και να καρφωσει κανενα ζαντικο (αλλα μετα θα χασει σε τελικη οποτε αστο καλυτερα :lol: ) , και πες του μωρε να μην τρεχει

Link to comment
Share on other sites

πω ρε φιλε μεσα στην αισιοδοξια εισαι και στην θετικη ενεργεια εισαι ...θυμησε μου να μηνσε φωναξω για ποδαρικο B)

CHRISPASSAT πες τον μπαμπα σου να πεταξει τα τασια και να καρφωσει κανενα ζαντικο (αλλα μετα θα χασει σε τελικη οποτε αστο καλυτερα :lol: ) , και πες του μωρε να μην τρεχει

Ειναι σε πολυ καλο δρομο για passat 2.800 απο γερμανια....ή passat 18.T οποτε γτ να ριξει λεφτα σε αυτο.....σε 3-4 μηνες...θα εχει ψηθει το πραμα....

Link to comment
Share on other sites

Πάλυ μαούνα θα πάρετε? tongue.gif

Y.Γ. ΡΖΕ πινακίδα έχετε απο Πρέβεζα ήτανε το αμάξι????

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Πάλυ μαούνα θα πάρετε? tongue.gif

Y.Γ. ΡΖΕ πινακίδα έχετε απο Πρέβεζα ήτανε το αμάξι????

Ρε dark...gt άλλαξες φωτό???Μετά σε κατάλαβα!!! B):lol:

Σορρυ για το off topic...!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

τι νομιζείς tongue.gif είναι!!!! :o οπότε είναι από τα μέροι μου :o

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα..

Ευτυχώς που δεν κινούμαι στην Αθηνών-Λαμίας συχνά! tongue.gif

πας ομως αθηνα πυργο [ακομα χειροτερα] κι εγω μπαμπας ειμαι tongue.giftongue.giftongue.gif:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εννοεις φωτογραφια απο ρανταρ?οχι το passat δυστυχως δεν μπορει να το χτυπησει ρανταρ.....tongue.gif

μηπως εχει κανει κατι τετοιο ?

ο μπαμπας? ;)

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει κανει κατι τετοιο ?

ο μπαμπας? ;)

Special Βαφή... να κάνω και εγώ κάτι τέτιο... :D :D :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εκεράσθει τσάι επιτυχώς βρωμογαλλικό «αυτοκίνητο», λευκού χρώματος και βαμμένων στο χρώμα του «αυτοκινήτου» ζάντες. Ήθελε να το παίξει μάγκας στα σφηνοπότηρα, μόνο που δεν ήξερε πως πήγε να τα βάλει με τον αδερφό του Johnny!!! Ήτο τύπου Saxorallo με 2 κάβουρες μέσα που το παίζανε και υφάκι... Όταν φάγανε όμως τις καρότσες μετά τη τρίτη σφήνα σαν να βάλανε μυαλό! Μακάρι να το έβαψαν μπλε!!!

Link to comment
Share on other sites

Εκεράσθει τσάι επιτυχώς βρωμογαλλικό «αυτοκίνητο», λευκού χρώματος και βαμμένων στο χρώμα του «αυτοκινήτου» ζάντες. Ήθελε να το παίξει μάγκας στα σφηνοπότηρα, μόνο που δεν ήξερε πως πήγε να τα βάλει με τον αδερφό του Johnny!!! Ήτο τύπου Saxorallo με 2 κάβουρες μέσα που το παίζανε και υφάκι... Όταν φάγανε όμως τις καρότσες μετά τη τρίτη σφήνα σαν να βάλανε μυαλό! Μακάρι να το έβαψαν μπλε!!!

καλά που του έκανες... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χχαχαχαχααχχααχαχ.....εδω προχθες επαιζε φωτα για προσπεραση σε κατι subaru,audi S3....σε σενα θα κολωσει.... tongue.giftongue.gif

Ο πατηρ σου εχει λιγοτερο μυαλο απο σενα δυστυχως...Παλι καλα...Πες μας τωρα οτι περναει και s3 ....( αμα ο οδηγος μεσα πλεκει μπορει και να τα περναει..) Ααα, χτες στα Jambo ειχε νεα παρτιδα στο εμπορευμα..Πηγαινε τον καμια βολτα ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Ο πατηρ σου εχει λιγοτερο μυαλο απο σενα δυστυχως...Παλι καλα...Πες μας τωρα οτι περναει και s3 ....( αμα ο οδηγος μεσα πλεκει μπορει και να τα περναει..) Ααα, χτες στα Jambo ειχε νεα παρτιδα στο εμπορευμα..Πηγαινε τον καμια βολτα :D

andain αστον ρε συ μικρουλης ειναι μην τον πειραζετε :D

Link to comment
Share on other sites

πατηματακι χθες με ignis sport φιλτρο-εξατμιση.

απο 2ες κ μεχρι τα 170-180 χλμ

http://www.youtube.c....e=channel_page

απο 1ες που με κοψανε οταν φορτωνα την 3η......

http://www.youtube.c...h?v=8BEreEvfAWo

το πολο χωρις καθισματα πισω.

Link to comment
Share on other sites

πατηματακι χθες με ignis sport φιλτρο-εξατμιση.

απο 2ες κ μεχρι τα 170-180 χλμ

http://www.youtube.c....e=channel_page

απο 1ες που με κοψανε οταν φορτωνα την 3η......

http://www.youtube.c...h?v=8BEreEvfAWo

το πολο χωρις καθισματα πισω.

:D

Link to comment
Share on other sites

Ο πατηρ σου εχει λιγοτερο μυαλο απο σενα δυστυχως...Παλι καλα...Πες μας τωρα οτι περναει και s3 ....( αμα ο οδηγος μεσα πλεκει μπορει και να τα περναει..) Ααα, χτες στα Jambo ειχε νεα παρτιδα στο εμπορευμα..Πηγαινε τον καμια βολτα ;)

Eχει διαφορα το παιζω φωτα και προσπερναω με το περναω....και νικαω....και οσο για τα jumbo θα το εχω υποψιν....

Ααα,χτες στο βιβλιοπωλειο ειχε νεα παρτιδα με λεξικα πηγαινε μια βολτα;)

www.greek-language.gr

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε το συγκεκριμένο topic είχε κάτι κοντρες , τώρα διαβάζουμε , για τον μπαμπά , για την μαμά …. Δεν έχω κάτι μαζί σου , απλά αναφέρω την γνώμη μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.