Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

απαντημα με focus rs απο χιλτον μεχρι βουλα μεσω βουλιαγμενης παρασκευη βραδυ κατα τις 9 με μαχητικη διαθεση κ οι 2 κ με τις γυναικες μας κ οι 2 αλλα η κινηση δεν μας αφησε περιθωρια ανοιγματος...οι δρομοι μας χωρισανε στη βουλα οπου κ μας περιμενε τραπεζι...κριμα....

Link to comment
Share on other sites

?...λες και αν φόρτωνε το ρημάδι....θα τον έπιανες.....

Σαν εκείνο με τον τοτό μ ακούγεται..:-)

Χρηστάρα αν ηταν το 122 ψηλά θα τον έσφαζα....

Πες  τι  μούφες  έχεις  πει  στη  συνοδηγό  και  έχει  τόσο  υπερφίαλες  αξιώσεις;

Απλά ξερει τι κάνει η πασσατάρα :D

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ψηλά ρε Πασσατούκε, τελικές άνω των 200km/h στην λεωφόρο Κηφισίας ; Οτι να ναι

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ε Φυσικα,, ο Κοσμας μονο μαζι μ δν βαζει!!!

Πανος.... Θελω κ γω δοκιμηηηηη :D

Κ Χθες ημουν σαλονονικη για δουλειες κ μετα θα ερχομουν.. αλλα ειχαν κλεισει τν παραλιακη κ απο εγνατιας π μας εβγαλε ειχε του μ@υνιου τν κινηση κ τελειωσα αργα.. :(

Aφού εχεις πατήσει με τον κοσμά και σε κέρασε τσαγάκι, κι άλλο θες??

Ετσι εχει αναφέρει ο ίδιος, στον δρόμο για κατερίνη... ψέμματα έλεγε?

Αστον τον κοσμά, ασχολείται με άλλα τώρα, κάνει αναβαθμίσεις για να σου ρίξει την επόμενη φορά όχι 2 αλλά 3 αυτοκινητα διαφορά. :-)

Link to comment
Share on other sites

Χρηστάρα αν ηταν το 122 ψηλά θα τον έσφαζα....

Απλά ξερει τι κάνει η πασσατάρα :D

Που το βρήκες το fx...?? Κυκλοφορούν ακόμη?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ψηλά ρε Πασσατούκε, τελικές άνω των 200km/h στην λεωφόρο Κηφισίας ; Οτι να ναι

Σαφώς και οχι,εννοω αν πατουσαμε π.χ 2ες 65-70,3ες 110 κλπ,και σαφως οχι στην κιφισσιας.

Που το βρήκες το fx...?? Κυκλοφορούν ακόμη?

Ναι με bodykit και 8 εξατμισεις:D

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδιαβασε τα χιλιόμετρα που αναφερω....

 δεν εχεις τυχη...εδω τα βρισκει σκουρα το τουρμπο πασσατ καθαρα και μονο λογο βαρους... 

 με 4η ειναι στα 110 και στης 3500στροφες το 122αρι στο τελος θα λετε για κοντρα του στυλ ρολαριστες 1τες στα 100.... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε με 122 1.4 απο 1ες 35 καθομαι 1.5 σκαρτο αμαξι πισω.

Απο tsi 140 3ες 110 καθομαι 3 αμαξια πισω.

Με audi a3 1.4 125hp παω κοπιες.

Τουρμπο πασσατ χανει απο 122?χαχαχαχα,να πατησουμε μαζι τοτε

Link to comment
Share on other sites

Φιλε με 122 1.4 απο 1ες 35 καθομαι 1.5 σκαρτο αμαξι πισω.

Απο tsi 140 3ες 110 καθομαι 3 αμαξια πισω.

Με audi a3 1.4 125hp παω κοπιες.

Τουρμπο πασσατ χανει απο 122?χαχαχαχα,να πατησουμε μαζι τοτε

μαλλον δεν διαβάζεις σωστά! ΔΕν είπα χάνει. άπλα είπα τα βρίσκει σκούρα. μέχρι τα 120 το 122 αρι πάει τα ίδια από εκεί και πάνω το πασσατ ειναι άλλου.

 

δεν έχει νόημα να πατήσουμε.

 

υ.γ. οσο για την διαφορα οτι το 5αρι 122αρι ειναι μπροστα σε 1η-2α-3η και μετα ειναι το 6αρι μπροστα ειναι λογικο γιατι εχει αλλαξει λιγο η σχεση μεταδοσης αφου οι 3 πρωτες ειναι πιο μακριες στο 6αρι  ενδεικτικο ειναι οτι τα 5αρια 122αρια εχουν με 2ρα λιγοτερο απο 100χλμ/ω ενω το 6αρι εχει οριακα 100 

Edited by xristos/red tornado
Link to comment
Share on other sites

Γενικα ο 122 δεν πάει οπως το περιγραφεται,καθομαι αρκετα καλα αν οχιμπροστα σε τετοια

κατσε...εννοεις γδυμενος η κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

Passatouko, δεν ξέρω αν οι οδηγοί που πας και τα στήνεις την παλεύουν ή γράφεις παραμμύθια αλλά εγώ όταν είχα το 122 είχα κάνει αρκετές κηδείες και σε δυνατότερα αυτοκίνητα. Εσύ εκτός του οτι είσαι πιο βαρύς, είσαι αυτόματος, δεν είσαι καν άμεσου ψεκασμού και είσαι ατμόσφαιρα.

 

Οπότε ηρέμισε λίγο γιατί τα video τα έχω έτοιμα, γιατί εγώ μιλάω με αποδείξεις όχι με λόγια του αέρα και σου είπα μου έιπες.

Edited by Mist
Link to comment
Share on other sites

Mist,τα παιδια που παταω δεν κανου πρωτη φορα πατηματα....

Παραμυθια δεν νομιζω οτι χρειαζεται να γραψω,ουτως ή αλλως οκοσμος τα βλεπει.

Φερτε μου λοιπον ενα 122ρι να πατησω.

Link to comment
Share on other sites

Μητσο ασε το τρολλαρισμα ρε μλκ,αμα εχεις αμφιβολιες για αυτα που λεω φερε ενα 122 μαμά.

Τωρα για λεφτα κλπ αμα θετε κανα σουβλακι.

Link to comment
Share on other sites

Ποιός να σας πάρει στα σοβαρά όταν τα έχετε ισοπεδώσει όλα τέλος πάντων ; Ποιός από τους μεγάλους και παλιούς να ασχοληθεί οταν διαβάζουμε καθημερινά ένα σωρό πράγματα που δεν στέκουν ; Καλό θα ήταν από εδώ και στο εξής να ποστάρετε και κανένα videaκι γιατί το ψέμα και το παραμμύθι πάει σύννεφο.

 

Καλησπέρα.

Link to comment
Share on other sites

Μου τον ειχε πατησει αλλα ηταν λιγο αδικη κατα μερους μου.. Ειχα 2ο ατομο (βοδι) κ ημουν μονο προγραμμα.. Τωρα (εδω κ καιρο) ειμαι ΦΠΕ LIGHT!
Κ 160ρια αν υπαρχουν μαμα δεκτα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

bmw 335 μεχρι τα 275 κοντερισια μπροστα το γκολφ

με bmw 7 σειρα μεχρι τα 240 μετα σταματησε μπροστα το γκολφ

με ενα μερσεντες διλιτρο κομπρεσσορ  μεχρι τα 240 μπροστα το γκολφακι

με ενα οπελ κορσα επαγγελματικο δεν ξερω τι ειχε απο κατω αλλα στις στροφες στις καλαμπακα πηγαιναμε κοπιες....

επιστροφη απο αθηνα στα πατρια εδαφη....λιγα πραγματα παντως...450 χλμ αποσταση και μονο 3  βρηκα που ειχαν ορεξη να παιξουν...ερημια....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

bmw 335 μεχρι τα 275 κοντερισια μπροστα το γκολφ

με bmw 7 σειρα μεχρι τα 240 μετα σταματησε μπροστα το γκολφ

με ενα μερσεντες διλιτρο κομπρεσσορ  μεχρι τα 240 μπροστα το γκολφακι

με ενα οπελ κορσα επαγγελματικο δεν ξερω τι ειχε απο κατω αλλα στις στροφες στις καλαμπακα πηγαιναμε κοπιες....

επιστροφη απο αθηνα στα πατρια εδαφη....λιγα πραγματα παντως...450 χλμ αποσταση και μονο 3  βρηκα που ειχαν ορεξη να παιξουν...ερημια....

ποσο μπροστα απο το 335??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.