Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Mist,ποτε δεν εχω δωσει δικαιωμα για ψευτικο πατημα.

Για αυτον λοιπον φερε ενα 122ρι να δουμε ποιος λεει παραμυθια.

Και μένα μου κάνει λίγο υπερβολικό να ζορίσεις το 122, ειδικά άμα έχει κέφια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ποσο μπροστα απο το 335??

ειχα διαφορα 2 καροτσες υπερ του γκολφ απο χαμηλα και απλα αυξηθηκαν οσο ανοιγαμε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bmw 335 μεχρι τα 275 κοντερισια μπροστα το γκολφ

με bmw 7 σειρα μεχρι τα 240 μετα σταματησε μπροστα το γκολφ

με ενα μερσεντες διλιτρο κομπρεσσορ  μεχρι τα 240 μπροστα το γκολφακι

με ενα οπελ κορσα επαγγελματικο δεν ξερω τι ειχε απο κατω αλλα στις στροφες στις καλαμπακα πηγαιναμε κοπιες....

επιστροφη απο αθηνα στα πατρια εδαφη....λιγα πραγματα παντως...450 χλμ αποσταση και μονο 3  βρηκα που ειχαν ορεξη να παιξουν...ερημια....

 ιδιο σκηνικο προπερσυ γιρνοντας απο λευκαδα, στα στροφιλικια πριν βγεις για εθνικη, εκανα το λαθος και τσατισα ενα οπελ κομπο 17αρι ντιζελ, με πηρε απο πισω και δεν ξεκολαγα με τιποτα... τι τα ταιζουν αυτα τα ντιζελ?????

Link to comment
Share on other sites

 ιδιο σκηνικο προπερσυ γιρνοντας απο λευκαδα, στα στροφιλικια πριν βγεις για εθνικη, εκανα το λαθος και τσατισα ενα οπελ κομπο 17αρι ντιζελ, με πηρε απο πισω και δεν ξεκολαγα με τιποτα... τι τα ταιζουν αυτα τα ντιζελ?????

Θα χουν πολύ ροπή φαίνεται!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου κάνει λίγο υπερβολικό να ζορίσεις το 122, ειδικά άμα έχει κέφια.

 

Κάπου έχω 1-2 βιντεάκια που πάω κόπιες με Audi A3 1.4 tsi 125 hp Φ-Ε απο 3ες 100 και απο 1ές 30 με Octavia 1.4 tsi 122 hp είμαι πισω αν θυμάμαι 1.5 αμάξι.

Θα τα ανεβάσω αύριο.

 

122ρι απο 3ες 100 γδυμμένος είμαι μπροστά. 

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζεσαι!!

Ντύσε, γδύσε, ντύσε,γδύσε, γδύσε, ξαναγδύσε, και φτου απ την αρχή...

Ντύσε, γδύσε, ντύσε ,γδύσε..

Δεν κουράστηκες ρε πασσατούκο?

Τέτοια γκ@υλα έχεις με το ντύσε-γδύσε ???

Αστο ντυμένο και ότι βγει, αφού μ όλα βάζεις..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Passatouko....ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΔΥΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΟΧΙ ΑΜΑΞΙΑ.......για σκεψου το...... :huh:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν παταω ποια ρε,εχω να παω 2 μηνες γεφυρα,βαρεθηκα,οτι πετυχω στο δρομο,αλλα επειδη για παραμυθια και μλκς δεν τα γουσταρω,ας ερθει ενα 122ρι να δουμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν παταω ποια ρε,εχω να παω 2 μηνες γεφυρα,βαρεθηκα,οτι πετυχω στο δρομο,αλλα επειδη για παραμυθια και μλκς δεν τα γουσταρω,ας ερθει ενα 122ρι να δουμε.ρε

ρε μλκ...ξερεις εσυ τι κανει το αμαξι σου;;;τελειωσε τι σε νοιαζει τι μπορει να πει τωρα ο καθενας ειναι αλλο θεμα.ουτε κ εμενα με πιστευαν οταν με tsi μονο προγραμμα παταγα στο 400αρι astra opc ή με φπε 240 περναγα τον ασημακη..οταν ειδαν τα βιντεο σταματησαν.ρε φιλε κανε οτι κανεις για την παρτη σου να νοιωθεις εσυ καλα απο κει κ περα στ αρχιδια σου.ετσι ειναι ο χωρος αυτος.

ειχα διαφορα 2 καροτσες υπερ του γκολφ απο χαμηλα και απλα αυξηθηκαν οσο ανοιγαμε...

πολυ καλα κ φανταζομαι ειχες κ πραγματα μεσα ε?

Link to comment
Share on other sites

Κάπου έχω 1-2 βιντεάκια που πάω κόπιες με Audi A3 1.4 tsi 125 hp Φ-Ε απο 3ες 100 και απο 1ές 30 με Octavia 1.4 tsi 122 hp είμαι πισω αν θυμάμαι 1.5 αμάξι.

Θα τα ανεβάσω αύριο.

 

122ρι απο 3ες 100 γδυμμένος είμαι μπροστά. 

Έχω Leon tsi 125 εταιρικό, του πίνω το αίμα κάθε μέρα, λες να...??

 

Έχουν δίκιο οι μεγάλοι που σε συμβουλεύουν, σουτιέν πρέπει να μάθεις να βγάζεις χαχα όχι καθίσματα και εταζέρες....!!!!!!!!! Σε λάθος σπορ έχεις κάνει focus πασσατούκο!!!

Κανονικά θα έπρεπε να είσαι απίκο εκεί που κυκλοφορούν τα πιπίνια ντυμένος και κύριος....!!!!

ασαπ που λέει και ο Ανέστης...!

Link to comment
Share on other sites

ρε μλκ...ξερεις εσυ τι κανει το αμαξι σου;;;τελειωσε τι σε νοιαζει τι μπορει να πει τωρα ο καθενας ειναι αλλο θεμα.ουτε κ εμενα με πιστευαν οταν με tsi μονο προγραμμα παταγα στο 400αρι astra opc ή με φπε 240 περναγα τον ασημακη..οταν ειδαν τα βιντεο σταματησαν.ρε φιλε κανε οτι κανεις για την παρτη σου να νοιωθεις εσυ καλα απο κει κ περα στ αρχιδια σου.ετσι ειναι ο χωρος αυτος.

πολυ καλα κ φανταζομαι ειχες κ πραγματα μεσα ε?

Νικολακη ξερω ρε μλκ τι κανει το αμαξι μου,δεν γουσταρω ομως ναλενε για παραμυθια κλπ την στιγμη που τα περισσοτερα πατηματα που γραφω ειναι ηττες.

Ace2007 εχεις π.μ:D

Link to comment
Share on other sites

ρε μλκ...ξερεις εσυ τι κανει το αμαξι σου;;;τελειωσε τι σε νοιαζει τι μπορει να πει τωρα ο καθενας ειναι αλλο θεμα.ουτε κ εμενα με πιστευαν οταν με tsi μονο προγραμμα παταγα στο 400αρι astra opc ή με φπε 240 περναγα τον ασημακη..οταν ειδαν τα βιντεο σταματησαν.ρε φιλε κανε οτι κανεις για την παρτη σου να νοιωθεις εσυ καλα απο κει κ περα στ αρχιδια σου.ετσι ειναι ο χωρος αυτος.

πολυ καλα κ φανταζομαι ειχες κ πραγματα μεσα ε?

τα τυπικα μια βαλιτσα η γυναικα ...εγω 2 μεγαλες μετα απο 7.5 μηνες ταξιδι καταλαβαινεις και κατι αρωματα...

Link to comment
Share on other sites

τα τυπικα μια βαλιτσα η γυναικα ...εγω 2 μεγαλες μετα απο 7.5 μηνες ταξιδι καταλαβαινεις και κατι αρωματα...

ε ετσι λογικο ειναι γτ αν ησουν αδειος κ μονος δε θα προλαβαινε να σε δει καν!!

Νικολακη ξερω ρε μλκ τι κανει το αμαξι μου,δεν γουσταρω ομως ναλενε για παραμυθια κλπ την στιγμη που τα περισσοτερα πατηματα που γραφω ειναι ηττες.

 

Ναι ρε man αλλα μην μπαινεις στο τρυπακι να αποδειξεις κατι στον καθεναν που δε πιστευει το τι κανει το αμαξι σου στο λεω γτ το περασα κ μεσα απο το αλλο club ξερεις τη δικη μου ιστορια πανω στα tsi, δεν κερδιζεις ΤΠΤ!!!παντα θα υπαρχει καποιος που δε θα πιστευει αυτο που του λες...sorry αλλα ετσι ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ν ανεβει σκληροτράχηλη ανηφόρα με χώμα και νεροφαγώματα ????????

Εχω μείνει μ ανοιχτό το στόμα...! Έκπληκτος! Τουλάχιστον να 1 βίντεο που θα φέρει κοσμογονικές αλλαγές στα όσα γνωρίζαμε μέχρι τώρα για την οδήγηση!!

Δεν έχω λόγια να περιγράψω το τι αισθάνομαι....

Ρίγη συγκίνησης με διαπερνούν....

Θεέ μου..............@........ γκντούπ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Για τον αγαπητό συμφορουμίτη Νίκο:

Γειά σου φίλε!

Μπορεί ν ανεβει σκληροτράχηλη ανηφόρα με χώμα και νεροφαγώματα ????????

Εχω μείνει μ ανοιχτό το στόμα...! Έκπληκτος! Τουλάχιστον να 1 βίντεο που θα φέρει κοσμογονικές αλλαγές στα όσα γνωρίζαμε μέχρι τώρα για την οδήγηση!!

Δεν έχω λόγια να περιγράψω το τι αισθάνομαι....

Ρίγη συγκίνησης με διαπερνούν....

Θεέ μου..............@........ γκντούπ...

Αγαπητέ chrispant μία διευκρίνηση, απαραίτητη απ' ότι φαίνεται για τους μη γνωρίζοντες:

 

δικίνητο αυτοκίνητο δεν ανεβαίνει εκεί που δείχνω. (Τουλάχιστον όχι αν δεν το σπάσεις, όχι με highway blues.).

Link to comment
Share on other sites

Για τον αγαπητό συμφορουμίτη Νίκο:

Γειά σου φίλε!

Αγαπητέ chrispant μία διευκρίνηση, απαραίτητη απ' ότι φαίνεται για τους μη γνωρίζοντες:

 

δικίνητο αυτοκίνητο δεν ανεβαίνει εκεί που δείχνω. (Τουλάχιστον όχι αν δεν το σπάσεις, όχι με highway blues.).

 

ειναι απολυτα αναμενομενο να κανει αυτα το passat οταν εχω κανει παρομοια με το caddy 06 που ειναι μπροστοκινητο κ το εχω παει σε μονοπατια κυνηγιου.αλλωστε ανετα μπορεις να πεις οτι ΑΥΤΟ το passat ειναι προαγγελος του σημερινου allroad..!τι αλλο θες αν εχεις ενα αμαξι που ριχνει σε cupra στην εθνικη αλλα κ (ισως) σε terios στο χωμα;;;;

Edited by Συριωτης Νικος
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

ειναι απολυτα αναμενομενο να κανει αυτα το passat οταν εχω κανει παρομοια με το caddy 06 που ειναι μπροστοκινητο κ το εχω παει σε μονοπατια κυνηγιου.αλλωστε ανετα μπορεις να πεις οτι ΑΥΤΟ το passat ειναι προαγγελος του σημερινου allroad..!τι αλλο θες αν εχεις ενα αμαξι που ριχνει σε cupra στην εθνικη αλλα κ (ισως) σε terios στο χωμα;;;;

right-on-target-prev1200241383i0Jb9w.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο θεμα ειχε γινει κ με εσενα που δεν πιστευαν με το cupra ετσι κ με τον passatouko απλα εδω πεσανε κ τα λεφτα μεσα στη συζητηση κ σοβαψε το θεμα καποιο νεοι κ δε το λεω με κακια στο χωρο πρεπει να καταλαβουν οτι σε μια κοντρα τυχαια στο δρομο παιζουν πολλα ρολο.απο την εποχη που γινεται η κοντρα (οπως ειχα πει σε εσενα) μεχρι τον οδηγο η ακομα κ τα ψευτηκα σηματακια που μπορει να εχει βαλει πισω για να ξεγελασει.ασε που αν μιλησουμε για ρυθμισμενα αμαξια μπορει να δεις διαφορα σε πατημα σε πατημα μεχρι κ 0.2 bar (εξου κ το ''στις καλες του σηκωνει 1,7 πχ'').δεν ειμαστε εδω ουτε να κακοκαρδιζομαστε ουτε να τσακωνομαστε. αυτα . καληνυστα! κ ας ελπισουμε οτι ο passatoukos σημερα γδυνει γυναικα κ οχι το αμαξι του!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Kαι μιας και έγινε αναφορά στο, (υπέροχο), AUDI ALLROAD, (QUATTRO), εδώ σας έχω, για όποιον τυχόν ενδιαφέρεται, δύο συγκρίσεις:

 

1)σύγκριση SYNCRO VS QUATTRO II, (της εποχής του SYNCRO)

http://www.thesamba.com/vw/forum/viewtopic.php?p=6692441#6692441

 

2)SYNCRO VS νεότερα QUATTRO. (ALLROAD κ.τ.λπ.)

http://www.thesamba.com/vw/forum/viewtopic.php?p=6693034#6693034

 

Δυστυχώς στα Αγγλικά και με έμφαση κυρίως στο Τ3 αλλά κατά 80% ισχύουν και για passat/golf/jetta/rally/country (syncro)

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Εγώ φιλε vanagon, πάω παντού με κίνηση εμπρός, και με το "highway to hell", όχι με highway blues :-)

Kαλά, οπωσδήποτε...

 

Για τους υπόλοιπους λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Αν αρχίσουμε και την κουβέντα για ράτσες, έγινε το topic "Κυνήγι και κυνοφιλία" εντελώς τελείως..! :)  :shocked:

λολ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.