Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Εγω το golf μου για boxter την οποία εχω και σε κόντρα αλλα ειδικά και σε πίστα μπααα εχω και boxter s σε πίστα άνετα.αυτο θα έλειπε....ειπα κόντρα απο στάση και ρολλ και την ειχα.δεν με νοιάζει η τελική πιάνω 260+ αλλα δεν θελω να βιάζω τη τουρμπίνα μου με τελικές .

Εγω το golf μου για boxter την οποία εχω και σε κόντρα αλλα ειδικά και σε πίστα μπααα εχω και boxter s σε πίστα άνετα .ειπα κόντρα απο στάση και ρολλ και την ειχα.δεν με νοιάζει η τελική πιάνω 260+ αλλα δεν θελω να βιάζω τη τουρμπίνα μου με τελικές .οσο για το ace με τα λευτα π χω ρήξει αγόραζα boxter αλλα δεν προτιμούσα να με κλέβουν στ τελη.αλλωστε για μένα Porsche =911 τιποτα άλλο

Απλα παιδια golf με golf ειναι σαν να μιλάμε για άλλο αμάξι αλλα ειναι εργαλεία μπορει να κοστίζουν και 4 φορές το δικό σου που το χεις για καθημερινό αυτοκινητο.και μη νομίζεται οτι επειδή γασγαλισατε λίγο μοτέρ έχετε κανένα γκολφ που μετράει και θεωρείται οτι ολα ειναι εκει γύρω .οταν λέτε για το δικό σας golf μπορει με το golf του αλλού να μιλάμε για άλλο πλανήτη .οποτε ας μιλάει ο καθένας για το δικό του γκολφ που θα το δίνε κάποια αλλα golf ομως εχουν κάποια πράγματα που μήνα τους αγοράζουν το δικό του golf και περισσεύουν .οποτε ο καθένας συμπεράσματα μονο για το δικό του golf

η διάφορα μας ειναι οτι το δικό σου golf πλέον οπως το χεις και για απόσυρση θα πρεπει να πληρώσεις

 

η διαφορά μας είναι οτι δεν ξέρεις να σκέφτεσαι και να γράφεις. Δεν έχεις λόγο, δεν έχεις τίποτα.  Αμφιβάλω και αν έχεις golf τελικά.  κανά της playmobil  θα έχεις.

Αυτό που θα σου ταίριαζε θα ήταν 1 τρίκυκλο για βόλτα στον κήπο, με την προστασία του κηδεμόνα σου.

Χαλαρά !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να ξανακουσω τη λεξη πορσε.οκ μπορει να υπαρχει κριση και να εχει πεσει ηαξια της οικονομικα αλλα δεν ειναι στην κατηγορια του γκολφ.ειναι σουπερκαρ κατηγορια και το αξιζει μην την ισοπεδωνουμε επειδη κανει πλεον κατω απο 50000 ευρο μεταχειρισμενη...με τα γκολφ κανουμε την πλακα μας και ξεκαθαρα εχουμε γιατι δεν μπορουμε να συντηρησουμε πορσε καινουργια...πρεπει να ανοιγομαστε οσο φτανει η τσεπη μας.και τι εγινε που ριξαμε τα λεφτα μιας πορσε σε ενα γκολφ.αν ειχαμε πορσε θα μπορουσαμε να την παμε για σερβισ στο επισημο συνεργειο της?η θα ψαχναμε κανα γνωστο να μας αλλαξει λαδια...βρε η κατηγορια Vw ειναι συνηθως και λεω συνηθως της ταξεως εισοδηματος μεχρι 40-60 το χρονο.η κατηγορια της πορσε ειναι απο 60 και πανω..και δεν αναφερομαι σε τυπους που δεν χαλανε μια για να παρουνε μια πορσε,δεν αναφερομαι καν σε αυτους...εγω ειμαι της αποψης οτι να επερνα μια πορσε και να συνεχιζα να μπορω να κανω τα ταξιδια μου,τα μπανια μου σε τροπικα μερη,τις πισινες μου,και τα συναφη δηλαδη το αυτοκινητο να μην στερησει καμια απτις ανεσεις που εγω θελω για την ζωη μου...τωρα να παρω πορσε και να στερηθω ολα τα αλλα που μαρεσουν γιατι?για αυτο και το γκολφακι,που μπορουμε να το συντηρησουμε και να φουλαρουμε και βενζινα με 100ρα και ας ειναι ΓΚΟΛΦ δεν γαμιεται..ειναι αποψη!!!και ας περναμε και την πορσε την μαμα...τι εγινε...οταν φτανουμε και οι δυο στο προορισμο ξερω οτι εχω γκολφ και ο αλλος πορσε και ειναι ξεκαθαρα κατι το οποιο δεν θελω να αλλαξω...

κλεινω τα μεγαλα ακριβα καραβια εχουν και μεγαλες ακριβες συντηρησεις!!!πανε πακετο...εμεις ειμαστε του μεροκαματου και οχι εφοπλιστες...

ps TO ονερο μου ειναι η avengator σε απρο χρωμα και καμπριο...αλλα κανει 1.5 μυριο και....εχω καλααα ονειρααα!!λολ


Kάπου από την αχανή Αυστραλία

 

T3 Road train η (μ)παλετοPORSCHE

dscn0171_kopie-2.jpg

(Ένα PhD οφείλει να έχει όλες τις απαντήσεις).

να σου πω ..εχει ενα ο πεθερος μου δεξιοτιμονο 2.5χιλιαδες κυββικα τροχοσπιτο στο γκαραζ του παρατειμενο..λες να το παρω να κανω καμια αναπαλαιωση..το φερανε απο αγγλια στο νησι και μου λεγανε οτι σταματαγανε καθε τοσο γιατι ζεσταινοτανε με την γυναικα μου και ο πατερας της..εχει τραπεζι και νυπτηρα μεσα,κουζινα και κατι κρεβατια απο πανω με εξωτερικη σκαλα και μεσα μου ειπανε οτι γινεται κρεβατι...αυτο τωρα ποσα αλογα να ειναι?να εχουν επιζησει?

Edited by quicksilver
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω το golf μου για boxter την οποία εχω και σε κόντρα αλλα ειδικά και σε πίστα μπααα εχω και boxter s σε πίστα άνετα.αυτο θα έλειπε....ειπα κόντρα απο στάση και ρολλ και την ειχα.δεν με νοιάζει η τελική πιάνω 260+ αλλα δεν θελω να βιάζω τη τουρμπίνα μου με τελικές .

Εγω το golf μου για boxter την οποία εχω και σε κόντρα αλλα ειδικά και σε πίστα μπααα εχω και boxter s σε πίστα άνετα .ειπα κόντρα απο στάση και ρολλ και την ειχα.δεν με νοιάζει η τελική πιάνω 260+ αλλα δεν θελω να βιάζω τη τουρμπίνα μου με τελικές .οσο για το ace με τα λευτα π χω ρήξει αγόραζα boxter αλλα δεν προτιμούσα να με κλέβουν στ τελη.αλλωστε για μένα Porsche =911 τιποτα άλλο

Απλα παιδια golf με golf ειναι σαν να μιλάμε για άλλο αμάξι αλλα ειναι εργαλεία μπορει να κοστίζουν και 4 φορές το δικό σου που το χεις για καθημερινό αυτοκινητο.και μη νομίζεται οτι επειδή γασγαλισατε λίγο μοτέρ έχετε κανένα γκολφ που μετράει και θεωρείται οτι ολα ειναι εκει γύρω .οταν λέτε για το δικό σας golf μπορει με το golf του αλλού να μιλάμε για άλλο πλανήτη .οποτε ας μιλάει ο καθένας για το δικό του γκολφ που θα το δίνε κάποια αλλα golf ομως εχουν κάποια πράγματα που μήνα τους αγοράζουν το δικό του golf και περισσεύουν .οποτε ο καθένας συμπεράσματα μονο για το δικό του golf

η διάφορα μας ειναι οτι το δικό σου golf πλέον οπως το χεις και για απόσυρση θα πρεπει να πληρώσεις

Επειδη στο χωριο μου δε μιλανε τοσο καλα τα Ελληνικα,οσο τα γραφεις εσυ,θες να μας απαριθμησεις τι φορας στο αμαξι σου  κ ποιο boxter ηταν αυτο που πατησες?

Αν μη τι αλλο παντως, ενα πατημα μεταξυ των 2 αυτοκινητων δε σημαινει οτι μπορουμε να τα συγκρινουμε σε ολα..Αλλη κατηγορια το ενα,αλλη κατηγορια το αλλο

Οταν μας ραβουν κατι starlet-uno τοτε το θυμομαστε,οταν περναμε καμια porsche γινομαστε βασιλιαδες

Y.Γ.: Για ποιο λογο πρεπει να υπαρχει ολη αυτη η εγκυκλοπαιδεια με το "Τ3 Syncro" μεσα σε αυτο το τοπικ?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Πείτε τα παιδιά γιατί εδώ μέσα έχουν χάσει τα αυγά και τα πασχάλια μερικοί. Και σαν να μην έφτανε αυτό έχουμε και μερικές κορασίδες που βγαίνουν και πετάνε ύπουλα υποννοούμενα και δεν μιλάνε ευθέως.

Edited by Mist
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

 

να σου πω ..εχει ενα ο πεθερος μου δεξιοτιμονο 2.5χιλιαδες κυββικα τροχοσπιτο στο γκαραζ του παρατειμενο..λες να το παρω να κανω καμια αναπαλαιωση..το φερανε απο αγγλια στο νησι και μου λεγανε οτι σταματαγανε καθε τοσο γιατι ζεσταινοτανε με την γυναικα μου και ο πατερας της..εχει τραπεζι και νυπτηρα μεσα,κουζινα και κατι κρεβατια απο πανω με εξωτερικη σκαλα και μεσα μου ειπανε οτι γινεται κρεβατι...αυτο τωρα ποσα αλογα να ειναι?να εχουν επιζησει?

Σε τι αναφέρεσαι;

Y.Γ.: Για ποιο λογο πρεπει να υπαρχει ολη αυτη η εγκυκλοπαιδεια με το "Τ3 Syncro" μεσα σε αυτο το τοπικ?

Ξεκίνησε από ένα αστείο πάτημα. (Κυριολεκτικά).

 

Από ΄κει και πέρα απαντώ στις ερωτήσεις...

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

ειναι σαν και αυτο που εχεις στην φωτο τρανσποτερ..http://www.ebay.co.uk/itm/vw-t25-camper-van-motorhome-volkswagen-transporter-t3-/171165828081

ελα το βρηκα αυτο ειναι!!!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Πείτε τα παιδιά γιατί εδώ μέσα έχουν χάσει τα αυγά και τα πασχάλια μερικοί. Και σαν να μην έφτανε αυτό έχουμε και μερικές κορασίδες που βγαίνουν και πετάνε ύπουλα υποννοούμενα και δεν μιλάνε ευθέως.

Θα φας κανά γαλλικό εσυ και θα ψαχνεσαι.. Άντε εσυ το πουλήσες το γκολφ τι κάθεσαι εδω μέσα να πετάς ειρωνείες ; Να βοηθουσες πουθενά να το δεχομουνα....

πρόσεχε επίσης πολυ καλα πως μιλάς γιατι αρκετά σε ανέχτηκα. Μιλάς για πουστιες ... Θέλεις μια ωραία παράθεση να δούμε πόιος μιλάει πουστικα εδω μέσα ;;

Sent from my iPhone

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

ειναι σαν και αυτο που εχεις στην φωτο τρανσποτερ..http://www.ebay.co.uk/itm/vw-t25-camper-van-motorhome-volkswagen-transporter-t3-/171165828081

ελα το βρηκα αυτο ειναι!!!

Ευχαρίστως να σου δώσω όποιες πληροφορίες τυχόν χρειαστείς.

 

Μόνο άνοιξε ένα σχετικό νήμα να τα πούμε γιατί βλέπεις πως ήδη παρατράβηξε στο παρόν νήμα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης χαζουλι εσυ το ξεκίνησες όλο αυτο.

Και Λευτέρη κανεις δεν είπε ποτε οτι η Porsche ειναι στα ίδια επίπεδα με ένα golf. Ο περιττος παλαίμαχος το πέταξε γιατι τον πνίγει το δίκιο.

Sent from my iPhone

αυτος σιγουρα εχει προβλημα που πιστευει οτι με 200 αλογα δεν παταει!!χαχαχαχαχα!!πολυ καλα παντως...τερμα μαμα εισαι;;;

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :-))) σωστός σε αυτο... άσε και εμένα τα γέλια με έπιασαν οταν το άκουσα αλλα ειναι φίλος και πάω πάσο :-)

Ναι εγω μαμά ειμαι μόνο εισαγωγή εχω προσθέσει...

Sent from my iPhone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kάπου από την αχανή Αυστραλία

 

T3 Road train η (μ)παλετοPORSCHE

dscn0171_kopie-2.jpg

(Ένα PhD οφείλει να έχει όλες τις απαντήσεις).

Προσκυνω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

AlexkSeRRes κοίταξε να δεις τώρα τι γίνεται δικέ μου. Σου ζήτησα ευγενικά αν θες να μου πεις κάτι συγκεκριμένο να έρθεις με pm να μου το πεις, δεν το έκανες και προτίμησες να πετάξεις υπονοούμενο τύπου ξέρεις εσύ. Λοιπόν επειδή εμένα αυτά δεν μου αρέσουν όπως επίσης να χαλάω και το τόπικ με ανούσια ποστς ή κάνε παράθεση αυτό που έχεις να πεις ή σταμάτα να μου την μπαίνεις αν δεν έχεις να μου πεις κάτι συγκεκριμένο.

 

Τώρα το οτι παραμένω εδώ πέρα, είναι δικαίωμα μου και δεν μπορείς εσύ να μου απαγορεύσεις να γράφω, έχω μιλήσει και με τον doggy και έχει ξηγηθεί πολύ εντάξει το παλικάρι. Οσο για τα γαλλικά και τα χαζούλη και τέτοιου τύπου χαρακτηρισμούς καλό θα ήταν να με βρεις από κοντά να μου τα πεις μαζί με τα υπόλοιπα που απ οτι φαίνεται σε ζορίζω λιγάκι. Γιατί και εγώ φίλε μπορώ να σου πω κάλλιστα ένα σωρό από εδώ αλλα σέβομαι ορισμένα πράγματα και πάνω απ όλα τον χώρο που με φιλοξενεί. Εσύ έχεις αποδείξει στο παρελθόν οτι δεν σέβεσαι κανέναν και άμα θέλεις σου έχω έτοιμα 2-3 ποστ να σου παραθέσω.

Link to comment
Share on other sites

AlexkSeRRes κοίταξε να δεις τώρα τι γίνεται δικέ μου. Σου ζήτησα ευγενικά αν θες να μου πεις κάτι συγκεκριμένο να έρθεις με pm να μου το πεις, δεν το έκανες και προτίμησες να πετάξεις υπονοούμενο τύπου ξέρεις εσύ. Λοιπόν επειδή εμένα αυτά δεν μου αρέσουν όπως επίσης να χαλάω και το τόπικ με ανούσια ποστς ή κάνε παράθεση αυτό που έχεις να πεις ή σταμάτα να μου την μπαίνεις αν δεν έχεις να μου πεις κάτι συγκεκριμένο.

Τώρα το οτι παραμένω εδώ πέρα, είναι δικαίωμα μου και δεν μπορείς εσύ να μου απαγορεύσεις να γράφω, έχω μιλήσει και με τον doggy και έχει ξηγηθεί πολύ εντάξει το παλικάρι. Οσο για τα γαλλικά και τα χαζούλη και τέτοιου τύπου χαρακτηρισμούς καλό θα ήταν να με βρεις από κοντά να μου τα πεις μαζί με τα υπόλοιπα που απ οτι φαίνεται σε ζορίζω λιγάκι. Γιατί και εγώ φίλε μπορώ να σου πω κάλλιστα ένα σωρό από εδώ αλλα σέβομαι ορισμένα πράγματα και πάνω απ όλα τον χώρο που με φιλοξενεί. Εσύ έχεις αποδείξει στο παρελθόν οτι δεν σέβεσαι κανέναν και άμα θέλεις σου έχω έτοιμα 2-3 ποστ να σου παραθέσω.

Εσυ σέβεσαι τους πάντες ;;; Πλάκα μας κανεις ;; Εσυ γράφεις για να ειρωνεύεσαι Mist. Εσυ νομίζεις οτι εγω εχω αποδείξει οτι δεν σέβομαι κανέναν ; Για στείλε μου pm με παραθεσεις ποιον δεν σεβάστηκα ;; Εσένα μόνο δεν σέβομαι γιατι πρώτος ξεκίνησες οπως τα λες πουστικα σου ... Δεν ξερω αγορινα εσένα ποιος σου έδωσε το δικαίωμα να μπαίνεις για να μας κανεις τον έξυπνο αλλα προφανώς δεν γνωρίζει ο διαχειριστής τι κανεις πραγματικά .. Εγω επίσης δεν κρύβομαι καθόλου όλα ανοιχτά τα εχω κ σε συναντήσεις Θεσσαλονίκης πάω έλα λοιπόν μια βόλτα να μου τα πεις κ απο κοντά!! Θα σου στείλω οταν πάω την επόμενη να έρθεις να σε ακούσω.. Ανυπομονώ να δώ τι θα ακούσω ...

Ζητήσες και ευγενικά να τα λύσουμε με pm. Αστεία πράγματα ακούω πάλι

Δεν έχεις καταλάβει οτι εσυ τα ξεκινάς όλα ειρωνεύοντας τον κόσμο... Άρα μην περιμένεις να σε σεβαστω. Ευγενικά σου μίλησα εξ αρχής, σου απάντησα και οταν αρχίσες την μαγκιά και τα έξυπνα έκανες απάντηση.

Ο κόσμος βλέπει ομως και τον ενοχλείς και με αναγκάζεις να ειναι off topic

Sent from my iPhone

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

To βάζω επειδή είναι χωρίς υποσημειώσεις, ναι μεν αλλά κ.τ.λπ., αλλά και επειδή το έχω επαληθεύσει, δύο φορές, στο δρόμο:
 
1.8t vs g60 (για όσους τυχόν δεν το γνωρίζουν, ίδιος, σχεδόν, κινητήρας αλλά με compressor του '90),
 
Με την ίδια ιπποδύναμη, κερδίζει ο...παληός!

(Μιλάμε για φρέσκο, χθεσινό...)
 

Και επειδή για πολλούς και διάφορους λόγους, δεν έχω πεισθεί απόλυτα, αναφέρω κάτι που το υποστηρίζει και ο μάστορας που μου το φτιάχνει:

 

"o g60 είναι ισχυρότερος"

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

Golf vs mercedes amg copies αυτη μετα 306 άλογα η παλιά

 

 οτι του φανεί του λολοστεφανή...

κάνε μας τη χάρη.    

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Golf vs mercedes amg copies αυτη μετα 306 άλογα η παλιά

Αμα δεν θές να σε παίρνουν στην πλάκα.

Πές τι ειναι το δικο σου,πόσα αλογα ειναι,ποσα κυβικά,απο τι ανοιξατε,μέχρι ποσα ανοιξατε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=UaXDt8fPTC8    τρανη αποδειξη οτι το cayman ειναι πολλλλλυυυυυυ γαργαλημενο.επισης παραθετω αυτο

σε σχεση με το δικο μου στο 1,35 με φουλ ντεποζιτο.

Edited by Συριωτης Νικος
Link to comment
Share on other sites

Μιας κ τα porsche ειναι πολυ στην επικαιροτητα τον τελευταιο καιρο,θα γραψω κ εγω ενα πατημα που ειχα κανει πριν απο καιρο με ενα πορσε (σε αντιθεση ομως με τον playmaker που μιλαει στον αερα, εγω θα πω κ τα specs μας) Επειδη σε τετοια πατηματα παιζει ρολο κ το βαρος εδωσα το δικο μου σε εναν φιλο μου καπου στα ~60kg ο οποιος διαθετει κ εμπειρια οδηγησης με αποτελεσμα να ειναι καπου στο ενα κενο μπροστα.
το δικο μου http://cdn.allshops.ro/files/clients/84/3720/p/80/bicicleta-mountain-bike-reebok-zone-823331.jpg οπως ακριβως φαινεται στη φωτο
κ το εδω το πορσε το οποιο δηλωσε μαμα http://www.autos.ca/wp-content/uploads/2012/02/20120213_C3319_PHOTO_EN_10007.jpg  με λαστιχα ασφαλτου, σε αντιθεση με μενα που ετρεξα με λαστιχα mountain

 

Golf vs mercedes amg copies αυτη μετα 306 άλογα η παλιά

 

Μυριζω τα νυχια μου μηπως μαθουμε τι δηλωνεις αλλα δε λενε τπτ,οποτε θα μιλησω υποθετικα..Ακομα κ πρωτο σταδιο να εισαι (δλδ καπου 220+-) τοτε δε θα το ελεγα κ καλο αποτελεσμα.. Πολυ βαρυ το Amg  κ δεν πανε για τα αλογα που εχουν,ειναι κ παλιο το AMg κ θα εχουν ψοφησει καμια 20 μουλαρια..Ισως εχει καποιο προβλημα το αμαξι σου κ δεν δουλευει σωστα
 

Φιλε εδώ λέμε εμπειρίες μας αν εσυ ξέρεις τα παντα μη το κοιτάς !να σου πω μονο οτι αλλο δρόμος αλλο γκραν τουρισμό που παίζεις

To δικο μου πατημα ηταν οντως σε δρομο,ελπιζω να μην παρεξηγηθω :give_rose:

 

Αμα δεν θές να σε παίρνουν στην πλάκα.

Πές τι ειναι το δικο σου,πόσα αλογα ειναι,ποσα κυβικά,απο τι ανοιξατε,μέχρι ποσα ανοιξατε.

πολλα ζητας κ εσυ τωρα..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

το ποδηλατο παιζει να περναει και το αμαξι σου οποτε μη κανεισ τετοια αστεια αν δεν εισαι σιγουροσ αχαχαχαχαχ

οσο για το sl amg δεν νομιζω δεσ specs

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

VAGίτες μην ξεχνάτε πως στην οικογένεια υπάρχουν και τα AUDI.

 

Δείτε εδώ ένα S4 biturbo vs 911.

 

Και υπογραμμίζεται πως το biturbo είναι στην "μικρή" έκδοση των 252 hp, stock, γιατί υπάρχει και η έκδοση RS4 με τα 380 hp.

 

 

O 2.7l biturbo, θεωρείται από πολλούς ο καλύτερος,ίσως, κινητήρας της AUDI μέχρι σήμερα. (Βραβείο 2000)

Εκσκαφές!

 

Αντιληπτό;

Στα ίσα!

https://www.youtube.com/watch?v=JrmDwRZp6aQ

 

Modified! ok?

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

τρανη αποδειξη οτι το cayman ειναι πολλλλλυυυυυυ γαργαλημενο..... σε σχεση με το δικο μου στο 1,35 με φουλ ντεποζιτο.

Το κροκοδειλακι είχε μόνο εξατμίση προγραμμα ( δεν είναι τρελλο γαργαλημα νομίζω αν σκεφτείς ότι και το κροκ πέρνει γαργαλημα ξεκαρδιστικο ...εξαρτάται τι πληρώνει κανείς και γιατί...

http://youtu.be/_-KcqXDmnrg

Και

http://youtu.be/KyyXLsgRSZc

Το κροκ στο δεύτερο κλιπ σου είναι το 2.7 όχι το Sport ( μαύρο καντράν... Όχι άσπρο) ακόμα και αυτό θα σε δυσκολέψει γιατί στηρίζεσαι σε ότι λέει το κοντέρ σου που στα μεν πορσε κλέβει προς τα κάτω στα δε golf προς τα πάνω δες τα δυο κλιπ και θα δεις την διάφορα ταχυμετρου και GPS από το ίδιο γκρουπ δοκιμαστων

Πρώτα το ... Golf 7 1.4 TSI

http://youtu.be/LA3xm0USOkM

Και το Cayman Sport

http://youtu.be/Uv0IHrtBaPw

Το γκολφ σου παει πολύ δυνατά !

Μετά από τόσα αυτοκίνητα που πέρασαν από τα χέρια μου των 300+ ίππων το μόνο που έχω να προσθέσω είναι πως σημασία έχει η ιπποδύναμη να περάσει στο δρόμο και το στήσιμο για τα στροφυλικια είτε σε δημόσιους επαρχιακούς η σε πίστες να είναι τέτοιο που ένας μέσος οδηγός να τα καταφέρνει χωρίς ευχέλαια και δυστυχώς τα εμπροσθοκινητα πάντα θα υπολείπονται των πίσω/4χ4 και στις δυο κατηγορίες

Οδηγικα τα Πορσε τα καταφέρνουν σχεδόν τέλεια ( σε σύγκριση με τα προηγούμενα μου amg 5.5,M3 E46, TVR Tuscan ) σε μαμά η μη κατάσταση οπότε τα περί σύγκρισης με golf κλπ είναι λίγο ισαξια του ότι το σταρλετ τούμπανο του 90 που σκίζει golf tou 2005 και μετέπειτα είναι ...καλύτερο ( σε ψευδαίσθηση )

Edited by Rocky
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.